אמריקן איידול 14 - הגמר

Uri04

New member
אמריקן איידול 14 - הגמר

אז..

ניק או קלארק?

שניהם לא הפילו אותי, אבל לניק יש יותר מומנטום מסחרי ואני מתחבר אליו יותר. מה שאומר שקלארק יזכה כי הוא יביא את קולות הפריפריה
וכמו אצלנו - הקולות האלה מספיקים בשביל לזכות.

jess r

New member

ראיתי רק ביוטיוב ודילגתי על ההופעות החוזרות. אם הם לא הולכים להשקיע ולעשות משהו חדש אני לא אכבד אותם בצפיה (באותם אני מתכוונת להפקה, ברור לי שזו לא אשמת המתמודדים).
&nbsp
קלארק מעז לשיר את השיר של קריס אלן - פויה. מלא זיופים ועיבוד מוזר שלא הלך לכיוון הנכון ומשהו שם פשוט לא עבד.
&nbsp
ניק במשהו של ג'ייסון מארז שבאופן מפתיע לא נשמע כמו שאר השירים שלו - נחמד! אפילו נחמד+. בחירת שיר מוצלחת שהצליחה להוציא ממנו רגש גם אם לא דיוק ווקאלי.
&nbsp
הסיבוב הלך לניק.
&nbsp
קלארק - אוי גאד איזה שיר גרוע. שרדתי בקושי בית. והוא היה גרוע ונראה סובל.
&nbsp
ניק - וואו זה די מדהים. הוא הצליח לגרום להמנון איידולי להשמע פאקינג טוב. לא ארוץ להוריד את זה אבל זה היה אנרגטי וכייפי ויאללה מגיע לו, שיזכה.
&nbsp
ג'קס
אמריקאים טיפשים. תחנקו מצואת עטלפים או משהו.
&nbsp
&nbsp

Hadar07

New member
הגמר

קודם כל ההתחלה הייתה ממש אכזרית, למה הדיחו ככה את ג'קס מבלי לתת לה פרידה כמו שצריך
היא לפחות הייתה צריכה לשיר שיר אחד מכל השלושה שהיא הכינה כל השבוע, זה היה פשוט מגעיל
לעשות את זה ככה מבלי לתת לשופטים גם להגיד לה משהו וחבל שהיא הודחה , הגיע לה להגיע לגמר לדעתי.

סיבוב 1: הופעות חוזרות

קלארק: האמת שלא זכרתי את הביצוע שלו הקודם לשיר הזה, זה לא היה הביצוע שהייתי בוחרת לו לעשות שוב.
סה"כ היה בסדר לא משהו יותר מידי מיוחד, השטיק עם הצעקות באמצע מיצה את עצמו.

ניק: חבל שהוא בחר את השיר הזה שהוא עשה רק לפני שבועיים , זה היה גם בסדר, הפעם הראשונה אני חושבת
הייתה יותר טובה,אבל רואים כמה הוא נחוש ובא להופיע.

סיבוב 2: הבחירות של סיימון פולר

קלארק: למה סיימון פולר היה חייב לתת לו את השיר הזה? היה צריך לתת לו משהו יותר מודרני.
ההתחלה עוד הייתה בסדר מהאמצע כבר ממש צרם לי זה שיר שממש ממש לא צריך לצרוח אותו
וזה ממש הרס לי את הביצוע (הולכת לשמוע את הגרסה של קריס לנקות את האוזניים
)

ניק: בחירה מעניינת לניק, לא זוכרת שהוא ביצע ממש בלדה כזאת וגם פעם ראשונה שרואים אותו על הפסנתר.
זה היה ממש טוב, הרגישו ממנו משהו שלא ראיתי עד עכשיו, היו קצת אי דיוקים אבל סה"כ נהניתי.

סיבוב 3: שירי הניצחון

קלארק: קודם כל השיר ממש לא נשמע מתאים לו, הוא לא נראה נינוח על הבמה, גם השיר לא מספיק טוב.
לא נראה שהוא התחבר לשיר והביצוע היה חלש.

ניק: טוב אז בכלל לא שקוף פה מי ההפקה רצתה שינצח, השיר של ניק זה שיר ניצחון, גם הקצב גם ממש התאים לו,
כל הקהל שיתף פעולה וההופעה הייתה מעולה, השיר נתקע לי בראש וזה אומר משהו .
ניק ניצח את התוכנית בזכות ההופעות שלו בפרק הזה, הוא הראה את הרצון שלו לנצח וזה התבטא בהופעות שלו.

למעלה