אז... אמריקן איידול תסתיים לאחר העונה הבאה

snirf

Active member
הגיע הזמן לטעמי, עייפות הפורמט מורגשת
והעונה הזאת הייתה חלשה, העובדה שהשופטים כבר לא קמים לאחר ביצועים של מתמודדים(ועוד בשלבים האחרונים!) אומרת משהו...
&nbsp
מוזר לי רק שהם החליטו לחדש לעונה נוספת ומעכשיו לעדכן שזאת תהיה העונה האחרונה

אני ממש לא מופתע שהם עושים עוד עונה
זה ייתן להם הזדמנות "לחגוג" את הסיום ולעשות ספישלים ודברים מיוחדים, וגם אני מתאר לעצמי שיצפו בזה יותר אנשים.
&nbsp
ו-15 זה מספר יותר יפה לסיים בו מ-14 ;)

רגשות מעורבים
אמנם כבר אין את ההתרגשות והציפיה כמו פעם, אבל עדיין אני אוהב לצפות בתוכנית.
מעניין שפוקס החליטו להוריד את איידול אחרי שהם כבר הורידו את אקס פקטור, ובעצם נשארים בלי ריאליטי שירה ובלי מתחרה לדה ווייס.
ןנרראה אם הם ייודיעו על פורמט חדש או שיוותרו לגמרי על השוק ההזה.
&nbsp
הפעם הראשונה ששמעתי עעל הסיום של איידול היתה בחדשות ברדיו בגלגל"צ, שזה גם מענניין שטרחו לציין את זה שם.

בטח יעשו משהו דומה עם מותג מחודש,
שיעזור להם למשוך קהל שוב...

Uri04

New member
הם בונים על תכניות מוסיקליות בסגנון אמפייר וגלי.

Lhuna1

New member
גם אצלי מעורבים
מצד אחד העונות האחרונות הוכיחו לגמרי שהסוס נגמר. נראה שאין כבר מה לחדש לנו, אפילו עם מתמודדים שהם זמרים ממש טובים, קשה כבר להלהיב ולייצר "איידול מומנטס", הפורמט כולו עייף, ואפילו למכורים כמוני ההתרגשות אבדה.
&nbsp
יחד עם זאת עצוב לי, כי מבחינתי עדיין מכל הריאליטי המוזיקלי, זה המוצלח ביותר והיחידי שהתחברתי אליו באמת.
לא אוהבת את דה וויס, יש שם מן הסתם כשרונות באותה רמה, אבל הפורמט הרבה יותר מתאמץ לייצר ריגוש בכוח לדעתי, גם בהפקה של ההופעות וגם בכל המסביב, באופן שמיצה את עצמו בשבילי מהר מאוד. אני לא אוהבת את זה וזה מאוד חזרתי.
(אקס פקטור האמריקאי ראיתי את רוב העונה הראשונה והיה די זוועה, עריכתית, פורמטית, הכל... פשוט לא.)
בקיצור תמיד תשאר לי פינה חמה בלב לאיידול, ואני נורא מקווה שיצליחו להחזיר קצת מההתרגשות בעונת הסיום.
ואולי אחרי העונה האחרונה אני אשלים את עונות 1-5 שלא ראיתי

&nbsp
&nbsp

Uri04

New member
בעונה הבאה הם צריכים ללהק רק WGWGים
שיהפכו את זה ל-WGWG אולסטארס ונגמור עם הסיפור הזה
מי שבא מהעיירה הכי קטנה בדרום ארה"ב הוא הזוכה.

Oukami Kun

New member
רק היום ראיתי
עצוב, אבל לגמרי הגיע הזמן. בתקווה שהעונה האחרונה תהיה בהבנה שכוכב אמיתי לא יצא משם ויתעסקו בלהביא את כל החבר'ה הגדולים מהעבר. שיהיו מנטורים, שיופיעו, שישירו במקום המתחרים, הכל הולך.

jess r

New member
נו טוב
בהתחלה היה לי קצת קשה עם זה. ואז הגעתי למסקנה שהתזמון לא רע בכלל.
לא משכו את זה הרבה יותר מידי אחרי השיא (רק 4 עונות
) ומנגד חתכו לפני שזה הפך ממש לביזיון. זמן טוב באמצע כזה, שישאיר אותי עם זכרונות טובים וטיפ-טיפה טעם של עוד.
אין ספק שאתגעגע, ולא יודעת אם יש לי כוח להחליף את איידול בריאלטי מוזיקלי אחר. אולי אעבור לדה וויס, רק בשביל הסיכומים של סליזק

&nbsp
מקווה שההכרזה על העונה האחרונה תתן פתח לקצת פחות פמפום של מתמודדים ברורים מאליהם והרכבה של נבחרת מגוונת יותר בשנה הבאה. וכמובן שחסר להם שהם לא מפציצים ומביאים מלאמלא משתתפי\ות עבר! ואת סיימון. חייב סיימון.
&nbsp

Hadar07

New member
עצוב לשמוע
למרות שנראה לי שכל ז'אנר הריאליטי המוזיקלי הולך להעלם לאט לאט.
אבל עדיף שהתוכנית תסתיים כי הרייטינג כבר ממש לא טוב והיא כבר לא מספקת
לצערי מוזיקאים שממש מצליחים בעולם המוזיקה של היום וזה חבל.
אני ממש מקווה שהעונה האחרונה תהיה חגיגה ונראה הרבה ממתמודדי עבר וזוכים
והרבה זכרונות על התוכנית שהייתה חלק מחיינו כל כך הרבה זמן.

למעלה