חחח אין התייחסות לפרק של השבוע?

• פותח הנושא Uri04
  • פורסם בתאריך

Uri04

New member
חחח אין התייחסות לפרק של השבוע?

או שלכולם כבר נמאס מהעונה הזאת כמו שגם לי נמאס ממנה כבר?

Lhuna1

New member
המומנטום בלי ספק אבד...

אין מתמודדים מלהיבים, לא היה לנו איידול מומנט, ומאז שג'ואי הודחה העניין ירד אפילו יותר מבחינתי.
עדיין אני מתכוונת לצפות בפרק עוד מעט ולהגיב.
&nbsp
אבל כן, העונה חלשה

(כמו שגם קודמתה היתה)
&nbsp

mikemiller

New member

2 עונות רצוף שאני אוהב מאוד את הפיינליסטים , כיילב-ג'סיקה-ג'ינה , ג'קס-קלארק-ניק
ואומרים שזאת עונה חלשה
רק שיגיעו מתמודדים שאני לא מתחבר אליהם לטופ 8-10 יגידו שזה עונה מוצלחת

Uri04

New member
האם מבחינתך בשתי העונות האלה

היו רגעים ששווים צפייה חוזרת? כי זה מדד מאוד קריטי מבחינתי. היחידה העונה הזאת שההופעות שלה היו שוות משהו ('איידול מומנט') היתה סרינה. וברגע שהיא הודחה העונה הזאת דיי מתה.

mikemiller

New member
בוודאי

שכן , בעונה הקודמת , ג'ינה , כיילב וג'סיקה היו להם רגעים נפלאים , ביצועים שאני שומע עד היום
DREAM ON , MAYBE IM AMAZED, Skyfall
The Crow & the Butterfly Blue-Eyed Lie
Clarity Bring Me to Life Creep Can't Help Falling in Love
וגם בעונה הזאת יש ביצועים שנכנסו לי לאייפוד, בעיקר של ג'קס , אבל גם של ניק וקלארק

אני בקושי מצליח להגיע למחשב כרגע

וגם יש לי בעיה במקלדת אז ממש מעצבן להקליד...
עוד לא ראיתי את הפרק השבוע אבל אשלים בקרוב!

Oukami Kun

New member
האמת קצת נמאס לי...

פעם הייתי מחכה לרגע שהפרק היה יורד ורואה אותו, בלי לספיילר לי חלילה את מי הודח, אבל השבוע הפרק יושב על המחשב כבר הרבה זמן ואין לי כח אליו. וגם בדקתי מי הודח והתגובה שלי הייתה "נו טוב".
שנה שעברה הייתי לי את ג'ינה שחיכיתי כל שבוע לראות מה היא עושה, השנה אלו היו ג'ואי וקוונטין, ואחרי ההדחה של שניהם כבר לא ממש אכפת לי.
חוץ מהופעות של שניהם ושתי ההופעות הטובות של סרינה, אני לא חושב שאני זוכר הופעה אחת מהעונה, והיא פאקינג קרתה הרגע.
העונה הזאת לא גרועה, הכישרון גדול והזמרים טובים, אבל ההפקה כל כך מסורבלת ומשעממת, והבחירות שירים הן על גבול המזעזע. הטופ 7 הזה היה מאד מאד חזק, אחרי שנפטרנו מדנג'יאה וקאסים, אבל משהו השתבש בערך בשלב הזה, כשאמורים להתחיל להפציץ בהופעות.
בהשוואה לעונה הכי חזקה בשנים האחרונות (עונה 11), הכישרון ברמה די זהה, עם יתרון קל לעונה 11 (קלארק-פיליפ, ג'קס-ג'סיקה, רייבון-ג'ושוע, ניק-הולי [נניח, זה מה שנשאר
]). אבל הטופ 4 הזה מאכזב בטירוף, בניגוד לעונה 11 שם נתנו הופעה טובה אחרי הופעה טובה. בפיינל 4 פיליפ עשה את פאקינג וולקנו, מה לעזאזל קלארק עשה? ג'סיקה נתנה לנו רגעים מעולים אחד אחרי השני, ג'קס היא כזאת לא עקבית שזה כואב. ג'ושוע בשלב הזה גרם לשופטים לעמוד בערך 70 פעם, רייבון היה בבוטום 5 שבועות ברצף. ניק היחיד שיותר טוב (בעיני) מהולי, אבל זה כי שנאתי אותה. לא בטוח שאובייקטיבית היא לא יותר טובה.
בקיצור, דיכאון.

למעלה