עונה 14, פרק 25 - טופ 7

jess r

New member
עונה 14, פרק 25 - טופ 7

סמנו ספויילרים, צפיה מהנה

Uri04

New member

האם זה הערב הגזעני ביותר באמריקן איידול אי פעם? זה נראה שהארי עמד לשלוף טייזר ולחשמל את קוונטין למוות.

jess r

New member
למה גזעני?

עד כמה שהארי מעצבן לא ראיתי מוטיב גזעני בדבריו. מתנשא ומעצבן - צ'ק. גזעני? לא ממש.
&nbsp

Oukami Kun

New member
פרק 25

&nbsp
ראיתי את התוצאות
לא הוגן בכלל.
&nbsp
טיאנה ג'ונס – Why Do Fools Fall In Love?
זה היה מאד חמוד. מתאים לגילה ולקולה. מאד מיושן אבל זה חלק מהנושא הערב, אז אני לא אאשים אותה. קית' סתום.
&nbsp
קלארק בקהאם – Superstition
זה היה נחמד. הסקטינג היה נחמד. הכל היה נחמד וממוצע. הוא באמת נראה יותר טוב השבוע, אבל הוא מחוויר לעומת פיליפ. במיוחד כשפיליפ עשה את השיר הזה הרבה יותר טוב.
&nbsp
ג'קס – Piece of My Heart
זה היה... זוועה? מצוין? כיפי? מחריד? הכל ביחד, כנראה. נהנתי וסבלתי, לרוב בו זמנית. גם את זה עשו יותר בעבר, לאחרונה ע"י קרי אומייגאד-איך-לא-אהבתי-אותה-בעונה-שלה האריסון.
&nbsp
ניק פראדיאני – American Girl
זה גם לא היה זוועה, אבל... לא מרגש במיוחד. השופטים מתים על זה, כמובן.
אה ושיעשה כבר משהו עם השיער המזעזע הזה.
&nbsp
קוונטין אלכסנדר – Are You Gonna Go My Way
YES PLEASE!!! סופסוף! חיכיתי שהוא יעשה לני קרביץ כל התחרות. זה היה נהדר בכל רמה. הארי על מה אתה מקשקש???
איזה חמוד הוא שאכפת לו מג'ואי כלכך. והארי נכנס בו?? איזה אפס!!! אני מרגיש שהוא מנסה בכוח שהוא יעוף מהתחרות. היילי מאץ'?
&nbsp
ג'ואי קוק – My Funny Valentine
מצוין, כרגיל. והשיער שלה נראה נפלא. והיא כזאת חמודה. אוף למה היא הלכה

&nbsp
רייבון אוון – Long Train Runnin
זה היה מוזר, ולא הצלחתי להתגבר על הכוריאוגרפיה. נראה לי שארבע פעמים להלחם בטוויטר אומר שהוא צריך לעוף, והרבה אנשים הולכים לכעוס שג'ואי לא תהיה בטור השנה והוא (כנראה) כן.
&nbsp
יאללה סיבוב שני. קוונטין יושב בכסא שלו ונראה מעוצבן רצח.
&nbsp
קלארק בקהאם – Moon River
היה שם רגע מוזר עם הפסנתר שנראה כאילו הוא התבלבל, וזה היה הרגע היחיד שהיה טיפה מעניין בהופעה הזאת. הוא משעמם אותי ברמות קשות. לפחות כיילב היה קולני ומשעשע. קית'

&nbsp
טיאנה – Proud Mary
קודם כל צריך לפטר את מי שחשב שהתלבושת נצנצים הזאת מתאימה לשידור. אבל חוץ מזה זה היה מעולה. המעבר בין החלק השקט לחלק הרועש היה קצת משונה, אבל החלק השקט והסיום היו פשוט שלמות.
&nbsp
ניק פראדיאני – Only the Good Die Young
ההופעה הכי טובה שלו BY A MILE. אני חושב שחיכינו לרגע כזה ממנו, והנה זה בא. השאלה אם זה מספיק בשלב הזה.
&nbsp
קוונטין אלכסנדר – The Sound of Silence
זה גם היה מעולה. לא כמו I Put A Spell On You, אבל עדיין ברמה מאד גבוהה.
&nbsp
ג'קס – Beat It
הו גאד
. זה פשוט לא היה זה. רגע רגע רגע, אתם הולכים לרדת על קוונטין בטירוף ולא לדבר על הזיופים והאי-דיוקים של ג'קס??? מה קורה כאן.
&nbsp
רייבון אוון – Always On My Mind
יותר טוב ממקודם, כי זה יותר קרוב למה שהוא עושה באופן טבעי.
&nbsp
ג'ואי קוק – Somebody to Love
אני חושב שבשלב הזה היא כבר הבינה שאין לה סיכוי מול הטוויטרים של רייבון, אז היא החליטה לתת הופעה אחרונה ולתת לנו הכל. זה היה נהדר, קווירקי וטוב מאד ווקאלית.
&nbsp
זה עצוב. מקום 7 זה מכובד והכל, אבל אני חושש שהיא לא תצליח לפרוץ לשווק המוזיקה הנוכחי. אני גם לא בטוח שמהמקום הראשון היא הייתה מצליחה, אבל לפחות היה לה אלבום. סקוט נראה מאד רגשני כשהוכרז שהיא המודחת ואולי זה יוביל להחתמה אצלו בלייבל, אבל מי יודע. נקווה שהיא תהיה יותר כמו ג'יי-האד וקולטון, ופחות כמו סנג'יאה ואנוואר רובינסון
(כולם סיימו במקום ה7, למקרה שפספסתם את ההקבלה)
&nbsp

jess r

New member
ועכשיו תגובות להופעות

טיאנה - וואו משעמם לי באוזן. מעבירה.
&nbsp
קלארק - זה התחיל ממש מעניין ואז נהיה... סטנדרטי. לא באמת חסרה לי ע-ו-ד גירסה לשיר הזה. ובכלל הוא משעמם אותי. אין לו את הקסם של דיוויד קוק או את היצירתיות של קריס, הוא סוג של פיליפ פיליפס2 עבורי. ברור לי שהוא ינצח, אפשר להעביר אותו הלאה וזהו?
&nbsp
ג'קס - היה רגע בשיר שהיא שרה "ארט" במקום "הארט" ולא נראה לי שזה היה בטעות.
היא הביאה משהו מיוחד לשיר, הפרייזינג שלה היה מגניב והיא מישהי שמרגישה את הבמה ואת הלהקה ואת הקהל ויש לה כריזמה שקלארק יכול רק לקנא בה.
שוב, לא הכי בא לי עוד גירסה לשיר החרוש הזה, ויש לזה אחלה גירסת סטודיו של היילי אהובתי
אבל זאת הופעה מעולה שלה.
השופטים מתונים מאוד בביקורת שלהם. ברור. על קלארק הם גומרים עוד שניה, והיא "יפה כל הכבוד". תמותו

&nbsp
ניק - לזכותו יאמר שהשיר לא חרוש על במת איידול וכייפי מאוד (בניגוד להרבה בחירות אחרות שלו), אבל... הוא. הוא הבעיה. אפס אדג'. מבחינתי הוא יכול לשיר על גבינת קוטג' או על בחורה אמריקאית וזה נשמע אותו דבר. אין לי מושג על מה השופטים מדברים. לא הרגשתי כלום. אבל נהנתי והוא לא מזייף.
&nbsp
קוונטין - הוא נשמע טוב בראיון עם סקוט (או מה שזה לא היה).
וואו ממש נהנתי מזה! קצת מפדח להודות בזה אבל זה היה... סקסי. וזה אומר הרבה כשזה בא ממני ולא מכוון למתמודדות בלונדיניות
אני מתחילה להבין על מה סליזק מזיל ריר. הוא היה קצת אדם-למברטי בביצוע הזה, מינוס היכולות הווקאליות כמובן. והקטע שהוא בא להארי באמצע ההופעה הרס אותי

אוקי...
ואט דה פאקינג שיט זה היה עכשיו?!?! הארי על סמים או משהו? ואי. תפטרו את הבנאדם. מה הקשר איידול משקיע כסף. הבנאדם חי בתחת של עצמו כנראה. אלוהימה. שישתוק מידי פעם. חבל שקוונטין לא העיף לו כאפה. איזה תותח שהוא בא אליו עם ה"אני שמח שיצא לי להבהיר לך"
מלך. זהו, הוא הפייבוריט החדש שלי רק בזכות זה.
&nbsp
ג'ואי -

שמעו את העצב בקול שלה.
ממש אהבתי את זה. זה היה מקסים ואני מתה על השיר הזה.
הכנרית הזאת שווה. אפשר עוד קלואזאפים שלה?
אומייגד ג'ניפר ברור שלא הרגשת כלום. יש לך לב מאבן. השופטים האלו צריכים ללכת הביתה במקומה.
יוו ברור שהיא וקוונטין בסטיס
שניהם משוגעים

&nbsp
רייבון - אפשר להחליף אותו בניק\ קלארק? זה היה כייייף. והוא באמת פייטר רציני. זה בשילוב עם שיר שאני אשכרה אוהבת ולא בלדה משמימה = הופעה מעולה. מה נסגר עם אמריקה? הבוטום שלהם זה הטופ שלי.
קית' - אם אתה רוצה להרגיש יותר קח סמים או משהו. רק לא את אלו של הארי, הם הופכים אנשים לדושבאגס.
&nbsp
סיבוב 2:
&nbsp
למה יש עוד חפירות? אי אפשר סתם לשיר?
&nbsp
קלארק - בשביל מה זה טוב בדיוק? והמבטים הנוגים שלו למצלמה נוראיים. יש לו מן חיוך מעאפן כזה ולא סקסי בעליל.
אלוהים ג'ניפר דיייייי. את יודעת שאת יכולה לשכב איתו בלי לפרגן לו על ההופעות, נכון?
חח הארי "תלמד עוד אקורדים"
מה. כאילו מה. הוא המוזיקאי היחיד?????? תמותתתת ועכשיו!!!
&nbsp
טיאנה - היא מעולה. העיבוד מצויין. לא ברמה של ה"מוזיקאי" מלמעלה שלא עשה פאקינג כלום עם העיבוד שלו כמובן

בואו נראה אם הם יגידו לה משהו על העיבוד. נהההה. למה להם.
&nbsp
ניק - אהמ. וואו. לוקחת את דברי בחזרה. חבל רק שאף אחד מהילדודס שצופים באיידול לא מכירים את המקור וידעו להעריך כמה העיבוד הזה א-ד-י-ר. ולשם שינוי הוא ממש העביר את המילים. אם הסטודיו נשמע ככה יש מצב שאני אוריד את זה (למרות שאני מאיימת כל העונה ולא הורדתי אף סטודיו עד כה).
&nbsp
קוונטין - לא אוהבת את השיר. נחמד. מדגיש את הווקאלס המוגבלים שלו. עיבוד טוב. בשורה התחתונה הם צודקים - הוא צריך לעבוד על הזיופים.
&nbsp
ג'קס - משהו לא לגמרי עבד בתנועות שלה על הבמה, כאילו היא ציירה לעצמה בראש מה היא רוצה לעשות ואז זה לא ממש עבד בפועל.
עם זאת, נהנתי מזה. היא כייפית גם כשהיא לא במיטבה. הייתי רואה את זה בריפיט במקום לראות את ההופעה של קלארק פעם אחת

&nbsp
רייבון - הכובע הזה מסיח את דעתי בטירוף.
וואוווו אהבתי ממש. מה קורה השבוע. אולי הבלדה הכי מוצלחת העונה.
מה זה "בלד סינגר"? ואט דה פאק. כשהוא רוצה הוא שר הכל טוב. אני עדיין מחכה למשהו כמו ג'לאס שהוא עשה בטופ... לא זוכרת כבר מה.
&nbsp
ג'ואי - נמאס לי שמדברים על זה שהיא לא מיינסטרים. יאלללההה. 2015. אנחנו בעידן הליידי גאגא ולאנה דל ריי, גבולות המיינסטרים כל כך נמתחו שהיא כבר מזמן בפנים. היא לא כזאת מוזרה.
היא מעולה כל כך. הפנים שלה והבחירות שהיא עושה מבחינת הקול בהרמוניה שלמה עם המילים. ככה מביעים רגש, קלארק

יו הארי חפרת. אפילו כשהוא אומר משהו לעניין הוא מעצבן אותי. שקט.
&nbsp
אוף. אני מבואסת ממש. דווקא באחד הערבים המוצלחים הפייבוריטית שלי עפה.
&nbsp
בוטום 3: קלארק, קלארק וטיאנה בסיבוב הראשון.
&nbsp
טופ 3: ג'ואי בסיבוב הראשון, רייבון בשני וניק בשני.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

Lhuna1

New member
תגובות

טיאנה

ווקאלית מושלם ומאוד נעים לאוזן, אבל שיר ועיבוד מאוד סתמיים, יותר מתאים לצוות בידור (מקצועי אבל עדיין) של איזה ספינת שעשועים.
השופטים מדברים איתה יותר מידי על שטויות של תנועות (שבכלל לא נכון, התנועות שלה על הבמה סבבה ולא צריך להפריז בהן).
ציון 6
&nbsp
קלארק

מהקטע עם המנטור הבנו שגם קלארק כבר יודע שהוא בגמר.
אהבתי את האלתורים הג'אזיים. ביצוע מצוין בסה"כ אבל לא נפלתי מבחירת השיר.
כן גם השופטים יודעים שהוא בגמר.
ציון 8
&nbsp
ג'קס

לא יודעת היו בזה חלקים שממש אהבתי וחלקים שלא...
ציון 7
&nbsp
ניק

ביצוע כיפי.
ציון 7
&nbsp
&nbsp
קוונטין

בבקשה תוריד את הנזם כבר, זה מטריד אותי להסתכל על זה ומקלקל את הפרצוף היפהפה שלך.
בחירת שיר מעולה, וממש רציתי לאהוב, אבל היתה לי הרגשה כל הזמן שהוא טיפה מאחורי הקצב והווקאל לא מדויק.
גם רציתי שישר את זה חזק יותר. מסכימה עם הארי שהוא היה חלש יותר מהמוזיקה של הלהקה.
ציון 7
אוי איזה חמוד הוא שמתבאס על רייבון וג'ואי...
מה הארי מקשקש!!!! שיסתום וילך הביתה!!
כל הכבוד לקוונטין שענה לו.
&nbsp
לא מקבלת את זה שג'ואי בבוטום 2!! אמריקה פישלה הפעם, בגדול.
&nbsp
ג'ואי
שרה טוב, אבל לא הסתדר לי בכלל עם המוזיקה, לא הבנתי את העיבוד הזה, אולי זאת אני.
אני חוששת לה מאוד עכשיו, רייבון בטח יעשה משהו הרבה יותר פופולרי..
ציון 7
&nbsp
רייבון
לא אהבתי, שיר כיפי אבל סתמי, ווקאל בסדר, אבל לא עשה לי כלום, ורגש מנותק ולא אמין.
ציון 5 -
&nbsp
רגע עכשיו ביצועים נוספים והסייב רק בסוף?!
פורמט מוזר
לפחות יהיה לג'ואי עוד סיכוי להצלה עם שיר אחר - נקווה לטוב.
&nbsp
קלארק.
אהבתי את הביצוע השקט והעדין... יש לו את זה, אני לא אתעצבן מידי כשהוא ינצח.
יופי, הארי, תעליב את כל המתמודדים, עוד לא עשית מספיק נזק הערב.
ציון 8
&nbsp
טיאנה
שוב היא תותחית, מדויקת מכל הבחינות, אבל לצוות בידור מקצועי... היא לא מרגשת.
ציון 7
&nbsp
ניק
ביצוע מעולה
ציון 8
&nbsp
קוונטין
שיר מדהים, קשה לי לשמוע אותו בביצוע כזה... לא יכולה להגיד שבאמת נפלתי.
נו מה ג'ניפר רוצה ממנו עכשיו? שוב הם מקשקשים על מה שהוא אמר מקודם?? דפוקים.
ציון 6
&nbsp
ג'קס
איזה כיף שבחרו את השיר הזה!
היא היתה מגניבה וטובה, אבל הבעיה שחוזרת בהרבה שירים ואולי זו אשמת ההפקה ולא המתמודדים זה שהמוזיקה יותר חזקה מהווליום שהזמר יכול להגיע אליו.
ציון 7
&nbsp
רייבון
היו פה כמה רגעים ווקאליים טובים, אבל בגדול רגש מופרז כרגיל ולא באמת ריגש אותי.
ציון 7
&nbsp
ג'ואי
מהממת!! ביצוע חזק, מקורי ומעולה. חסר להם שלא יעבירו אותה!
ציון 9
&nbsp
טוויטר סייב -
לא!!!

מטומטמים...
טוב עכשיו באמת אפשר לסגור את העונה ולזרוק על קלארק את הקונפטי.
&nbsp
איזו אכזבה.
&nbsp

למה כולם מגנים על קוונטין? :S מה שהוא אמר באמת נשמע ממש ממש רע.
וזה לא רק הארי שחשב ככה, זה כולם... היה לו פרצוף קשוח כזה כאילו הוא עושה טובה שהוא שם. ריאן ניסה לצחוק אותו והוא לא מיצמץ, זה לא היה חמוד זה היה סתם מעצבן.
ואז כשהוא ניגש להארי זה באמת נראה כאילו הוא הולך להרביץ לו

קיצר לדעתי הוא דיי שרף את עצמו.

jess r

New member

לי זה נראה בדיוק כמו מה שהוא אמר - הוא התבאס לראות את ג'ואי בבוטום 2 והיה לו קשה להסתיר את התחושות שלוץ הוא לא אמר שום דבר מזלזל במסגרת, הוא פשוט... התבאס. בקול רם. אולי זה יותר פוליטיקלי קורקט לשתוק אבל זה לא שהוא אמר "זין על איידול! קונספט מטופש! תוכנית גרועה!".
מה גם שהוא היה קוהרנטי ומנומס והארי סתם נטפל אליו, וזה שהוא ניגש עד אליו זה פשוט מבהיר לו שהוא לא איזה שפוט שלו שהוא יכול להעיר לו על כל דבר שהוא אומר. הארי שם לבקר את ההופעות שלהם - לא כל פיפס שיוצא להם מהפה נתון לביקורת של השופטים.
והוא ניגש אליו בקטע של לעמוד מולו כשהם מתדיינים על משהו, ממש לא בקטע של להרביץ לו. דווקא מכובד יותר מהאופן שבו הארי החליט לשתף את כולם במיקרופון מה הוא חושב על קוונטין.
&nbsp
ובשורה התחתונה הכל אשמתו של ריאן, הוא ראה שהוא מצוברח ועדין ניסה לדובב אותו. הוא יכל לשלוח אותו בחזרה לכסא בלי לפתח דיון.
&nbsp

סורי על הדיליי....

הוא אמר This whole thing is wack. ואז הוא עוד אוסיף "כדאי שאני אשתוק עכשיו", כאילו עוד יש לו הרבה מה ללכלך על התוכנית/מצביעים וכו'.
אני לא מבין איך אפשר להבין מזה ש"חמוד, הוא היה מבואס". זה השתמע ככפוי טובה וחצוף, מה לעשות. תשמח שעברת, תחייך קצת וזהו. או שתיהיה עצוב אבל אל תראי מעוצבן כאילו חייבים לך משהו.

הוא גם לא נראה קוהרנטי ומנומס, הוא נראה כאילו הוא הולך לדפוק למישהו בוקס, או לפחות הוא מעוניין לעשות את זה.
בדיעבד ברור שהוא לא בא להרביץ לו, אבל ככה זה נראה, הוא בא אליו בגישה תוקפנית כזאת ונעמד מולו.
הפרצוף של קוונטין זעק "תשאל אותי מה קרה". הוא הרגע עלה לשלב הבא והיה לו פרצוף קשוח, הזכיר לי את הפרצופים של קאסים שתמיד היה נראה כאילו "ברור שלא הודחתי מה נראה לכם".
וריאן נתן לו הזדמנות להסביר. הוא יכל לצאת מזה מדהים אם הוא היה מראה קצת יותר רגשות וקצת פחות עצבים.

Hadar07

New member
טופ 7

בהתחלה כשראיתי מה יהיה הנושא חשבתי שזה יהיה ערב ממש משעמם אבל
היו כמה בחירות שירים ממש טובות שגרמו לי להסתקרן איך הולך להיות הערב הזה
ושמחתי שכל מתמודד ביצע 2 שירים.

סיבוב 1:
1) Tyanna Jones -Why Do Fools Fall in Love
מבחינה קולית ביצוע טוב, ההופעה הייתה חמודה, עדיין היה משהו חסר לי
זה היה רק בסדר לא עפתי על זה לא היה משהו מיוחד שגרם לי לאהוב ממש את ההופעה.

2)Clark Beckham - Superstition
המתמודד שהכי איכזב אותי עם בחירות השירים שלו היה קלארק.
השיר הזה ממש חרוש, ההתחלה הייתה טובה אבל ההמשך קצת שיעמם אותי
והמוזיקה הייתה חזקה ממנו, לא ביצוע שלו שאני אזכור לצערי.

3)Jax - Piece of My Heart
היא נשמעה לי בהתחלה כמו אליסון אירהיטה קצת, היו חלקים טובים אבל
לא יודעת לא כל כך עבד לי הביצוע הזה, הקול שלה היה צרחני מידי בחלקים של השיר.

4) Nick Fradiani -American Girl
אני חייבת להודות שניק הוא מהמתמודדים המשתפרים, הוא מתחיל להאמין בעצמו ורואים את זה
הוא מופיע עם הרבה ביטחון ונשמע טוב, הבעיה היחידה שלי איתו היא שהקול שלו לא ייחודי מספיק
הוא נשמע כמו כמה זמרים שיש ברדיו ויהיה קשה לו לבלוט, סה"כ נהניתי מהביצוע וההופעה של השיר.

5)Quentin Alexander -Are You Gonna Go My Way
בחירת שיר מעניינת, לשם שינוי הוא באמת שר משהו קצבי, הלהקה קצת הייתה יותר חזקה ממנו
וזה קצת פגע בביצוע,אני נהניתי למרות שהיו כמה זיופים פה ושם אבל סך הכל השיר התאים לו.
כל הקטע שהיה עם הארי היה מעצבן, לא הבנתי למה הוא היה צריך להגיב לו, הבן אדם היה עצוב
שחברים שלו היו מועמדים להדחה והוא אמר את זה בקול, אולי בחירת המילים לא הייתה טובה
אבל הארי לקח את זה למקום אחר לגמרי ומזל שקוונטין חזר לבמה כדי להבהיר מה עומד מאחורי התגובה שלו,
למרות שכמובן עשו מזה דרמה יותר ממה שבאמת היה שם.

6)Joey Cook My Funny Valentine
היו חלקים שאהבתי היו חלקים שממש השתעממתי, לא התחברתי כל כך לביצוע הזה,
משהו גם לא עבד לי שם עם המוזיקה.

7)Rayvon Owen - Long Train Runnin
לא שיר שציפיתי שרייבון ישיר אבל הוא סוף כל סוף שר שיר עם קצת קצב
הוא נשמע טוב וסה"כ הופעה כיפית,הוא גם זז קצת וזה היה נחמד, כנראה רק
כשהוא מועמד להדחה זה גורם לו להתחיל להופיע יותר טוב ולתת את כל כולו.

סיבוב 2:
1)Clark Beckham - Moon River
לא אהבתי את בחירת השיר כי זה שיר ממש משעמם שאין מה לעשות איתו יותר מידי
מאוד התאכזבתי מהביצוע כי זה היה סתם והוא לא עשה משהו מיוחד, אם הוא לא יתחיל
לבחור שירים יותר מעניינים ויתחיל לעשות עוד דברים בהופעות שלו אולי תהיה הפתעה והוא לא יזכה בסוף.
היה חמוד רק הקטע שהוא התרגש בקטע שהוא דיבר על המשפחה בהתחלה, והחליפה שהוא לבש דווקא התאימה לו.
ההערה של הארי על זה שהוא המוזיקאי היחיד שם הייתה מגעילה ממש
וראו איך שאר המתמודדים לא אהבו את זה.

2)Tyanna Jones-Proud Mary
הבגד שהיא לבשה היה מזעזע, הביצוע היה כיפי ואנרגטי, היא נשמעה טוב וראו שהיא נהנתה,
נהניתי יותר מהביצוע הראשון, עדיין אני מרגישה כאילו חסר לה משהו כדי להגיע לגמר, היא לא מספיק מעניינת.

3)Nick Fradiani -Only the Good Die Young
סוף כל סוף הופעה של ניק שהרגשתי אותו מביע משהו, ללא ספק אחת ההופעות הטובות שלו עד עכשיו,
העיבוד היה טוב והוא נשמע מעולה.

4)Quentin Alexander-The Sound of Silence
אני אוהבת את קוונטין בביצועים האפלים האלה והדרמטיים, אני לא יודעת מה השופטים
שמעו אבל אני לא שמעתי זיופים ומאוד נהניתי מהביצוע, אחד האהובים עליי מהערב.

5)Jax- Beat It
הלהקה הייתה קצת חזקה יותר מידי אבל היה ביצוע כיפי, ראו שהיא ממש נהנתה,
השיער המחושמל בסוף
, לא ביצוע מושלם אבל נהניתי.

6) Rayvon Owen-Always on My Mind
זה נכון שרייבון יודע לעשות בלדות והוא עושה אותן טוב ובביצוע הזה ממש הרגשתי
ממנו דברים שלא היו בביצועים אחרים, מרגישים שהוא ממש רוצה להשאר בתחרות וזה עושה לו רק טוב
אחד הביצועים שהכי אהבתי בערב, הוא לא עשה יותר מידי אבל זה היה מקסים.

7)Joey Cook- Somebody to Love
גרסה מגניבה לשיר, זה הסגנון שהיא צריכה לעשות בשירים שלה בעתיד,
היא נשמעה סבבה, ביצוע נחמד, אהבתי יותר מהביצוע הראשון.

ורייבון עושה את זה בפעם השלישית, איזה תוצאות צמודות היו, סה"כ אני מרוצה מהטופ 6.
שבוע הבא יהיה מעניין לדעת מי לא יכנס לסיבוב הופעות.

jess r

New member
הלוואי

שקלארק לא יזכה. לא משנה לי מי יזכה במקומו, אני מתה לראות את הפרצוף של הארי אם קלארק מפסיד

&nbsp

snirf

Active member
איזה נושא משעמם
אה ואני מעריץ את רייבון

הנושא השבוע היה משעמם...מילא סבב א' שהיה עוד איכשהו סבבה, אבל סבב ב' היה משמים מבחינתי

פתאום כולם החליטו לעשות סוויץ' ולהיות רוקרים למרות שזה לא שבוע רוק (אחמ ג'קס וקוונטין אחמ)

חייב להגיע שאני ממש מעריץ את רייבון
פעם שלישית שהוא בבוטום וזה לא שובר אותו, הוא ממשיך להופיע עם אנרגיות מטורפות, עם החיוך הרחב שלו ופשוט להפציץ

ואני ממש מופתע שהוא ניצל גם הפעם
פחדתי שלא!! פעם שלישית גלידה,לא? כ"כ לא מגיע לו להיות בסיטואציה הזאת כל פעם יאללה די...

הפייבוריטים שלי שנותרו: קלארק, קוונטין, רייבון וניק.
לא הכי התלהבתי מניק השבוע, הביצוע הראשון היה טוב מהשני.
קלארק

קוונטין...עם כל אהבתי אליו- הוא מוזר!! עם כל ההחמצת פנים הזאת כל פעם והפרצוף הזועף...טוב שג'ואי עפה-שיתרכז בעצמו
הביצוע הראשון היה מפתיע גם גרוב של רוק יש לו, ההופעה שלו הייתה טובה גם כן
אהבתי את הביצועים של רייבון השבוע
אהבתי שבקצבי הוא התנועע עם זמרי הליווי והביצוע השני היה די מרגש

שותף להרגשה לגבי רייבון! בהתחלה לא ממש התחברתי אליו, אבל רק מלראות איך הוא לוקח את מה שקורה לו בשבועות האחרונים ואיך הוא מתמודד עם זה,
ובנוסף הרגש שזה מוציא ממנו בהופעות עצמן, הוא ממש נהיה פייבוריט שלי, ואני מקווה שזה יתפשט גם עם הקהל שמצביע מהבית כדי שלפחות פעם אחת תהיה לו מנוחה מהבוטום.
&nbsp
הפייבוריטים שלי כרגע הם רייבון, קלארק וטיאנה. ממש לא אוהב את קוונטין עכשיו. ג'קס היא 50-50 כרגע וניק קצת פרווה לטעמי.

LeAnnDylan

Well-known member
כרגיל, בדיליי של הלייף

Tyanna Jones - Why Do Fools Fall in Love
נהדר ווקאלית אבל חסר כל רגש. ודי משעמם.

Clark Beckham - Superstition
זה היה קצת פחות משעמם מההופעות הרגילות שלו אבל עדין לא משהו וואו.
כבר שמענו גרסאות טובות יותר לשיר הזה באיידול.

Jax - Piece of My Heart
בדומה לקלארק, שמענו כבר גרסאות טובות יותר לשיר הזה באיידול.
בשונה מקלארק, זה לא היה משעמם בכלל. היא תמיד מעניינת וגם אם שונאים את ההופעות שלה, לפחות היא תופסת את תשמות הלב של הצופה. תמיד.

Nick Fradiani - American Girl
סבבה כזה. לא העברתי את ההופעה אבל גם לא נפלתי מהכיסא.

Quentin Alexander - Are You Gonna Go My Way
זה היה קצת צורם בסוף אבל בגדול זו הייתה הופעה סבבה.

Joey Cook - My Funny Valentine
זה נשמע בערך כמו הגרסה של ריצ'ארד וובר שר את זה לאדל באנטומיה של גריי

לא קשור, לא נכון, לא טוב ובעיקר מביך.

Rayvon Owen -Long Train Runnin'
זה היה ממש טוב! אהבתי את זה, אהבתי את הריקודים. אהבתי הכל. קיטש קיטש אבל נפלא.

Clark Beckham - Moon River

Tyanna Jones - Proud Mary
הגרסה האהובה עליי לשיר הזה היא של ביונסה וג'ול מהדיווה נייט של VH1 אי שם מלפני איזה עשור וחצי.
טיאנה לא שם אבל זה היה חביב ווקאלית.

Nick Fradiani - Only the Good Die Young
סנוז פסט

Quentin Alexander - The Sound of Silence
אני אוהבת את השיר המקורי ויש משהו חביב בהופעה של קוונטין אבל בגדול זה היה חיוור בהשוואה למקור.

Jax - Beat It
היה בזה משהו קצת טריין-רק-ish
אבל אהבתי את זה ממש!
זה היה מהנה, היא נראתה מגניבה. קניתי את הוייב הזה לגמרי.

Rayvon Owen - Always on My Mind
וואו. מושלם!

Joey Cook - Somebody to Love
12 רמות מתחת לרייבון. עפה בצדק.
אם כי הייתי משאירה אותה על פני שלושת הגברים האחרים.
אבל אם זו היא או רייבון. אז ברור שרייבון וככה גם הצבעתי

snirf

Active member
איך אני אוהב את הביקורת שלך על רייבון

כיף לדעת שיש עוד אחת שחושבת עליו כמוני
כי גם אני אהבתי את הביצוע שלו ל-Long Train Runnin

למעלה