סכמ"ש אפריל 10-11!

סכמ"ש אפריל 10-11!

שיר השבוע?
ציטוט השבוע? (או סתם קטע שהצחיק אתכם)
קניית השבוע?
ספר/מאמר/כתבה טובים שקראתם?
סרט/סדרה מעניינים שזיפזפתם אליהם?
משהו טוב שאכלתם השבוע?
הספקתם כל מה שתכננתם השבוע?
קטע מעצבן שקרה השבוע?
קטע משמח שקרה השבוע?
מסר לאומה?
תמונת השבוע?
והשאלה המתחלפת - מימונה או ליל הסדר?

LeAnnDylan

Well-known member
מסכמשת יציאה מעבדות לעבדות

שיר השבוע? יש כמה:
Kelly Clarkson - Good Goes the Bye
Kelly Clarkson - Bad Reputation
Kacey Musgraves - Biscuits
Little Big Town - Girl Crush
החרישה הכי מאסיבית אבל היא על ביסקיטס
אני מאוהבת בשיר הזה!
ציטוט השבוע? (או סתם קטע שהצחיק אתכם) יש אצלנו איזה בחור דתי, אז אחד הכופרים האחרים שגרים פה החליט שבא לו להיות צדיק לרגע אז הוא הכין לעצמו מצה עם שוקולד ולפני שהוא אכל הוא שאל את הבחור הדתי מה מברכים על מצה, אחד העובדים האחרים זרק לו שמברכים המוציא, אז הוא מתחיל "המוציא לחם מן הא.. אה רגע, זה לא לחם, המוציא מצה? ככה מברכים? מה מברכים על מצה??" אז מישהו אחר בא להסתלבט עליו אז הוא עושה לו כזה "בורא פרי הכרס"

וואי והיה עוד איזה קטע שהרס אותי מצחוק אבל אני לא יודעת אם זה יהיה מצחיק בכתב כמו שזה מצחיק כששומעים את זה אבל אספר בקצרה שהלכתי עם חברה של בן דוד שלי לאיזה וור-האוס ענק שעמד להיסגר והיו שם כל מיני דברים למכירה בזול, קיצר היא ראתה שם איזה אופנוע ים ענתיקה ורצתה לשאול כמה הוא עולה אבל לא באמת ידעה איך קוראים לזה באנגלית אז היא עושה לו כזה "האו מאץ' פור דה מאטה צ'יקל פור דה ווטר?" אני מסתכלת עליה כזה ועושה לה "מוטורסייקל?" והיא כזה "כן נו, מאטה צ'יקל" והיא מתעקשת על המאטה צ'יקל הזה ואז מסתבר בכלל שזה ברוסית והבחור שם הסתכלת על שתינו כאילו אנחנו סתומות בחוסר הבנה טוטלית ואז הוא כזה מסתכל לכיוון של האופנוע והוא כזה "אה, דה ג'ט סקי" והיא עושה לו "נו, מה שאמרתי, מאטה צ'יקל"

קניית השבוע? הנסטלי, כלום. אבל הצלחתי לשונרר פוסטר ענק של חופשיות על הבר. בהתחלה הם רצו שאשלם עליו אבל בסוף השגתי אותו בחינם. אז יאיי!
אה בעצם קניתי חבל כביסה באיקאה. וכשאני אומרת קניתי אני מתכוונת שאמרתי שאני צריכה חבל כביסה ואנג'לינה קנתה לי. זה נחשב?

ספר/מאמר/כתבה טובים שקראתם? נו באמת
סרט/סדרה מעניינים שזיפזפתם אליהם? לא היה נקמה ולא היה וואנס. נגמרו לי החיים
אבל האמת שעכשיו ראיתי את הפרק של האנטומיה ששודר בשישי והיה פרק סבבה.
משהו טוב שאכלתם השבוע? פסח בארה"ב זה כמו יום כיפור. אי אפשר לאכול כלום
אבל שלשום בן דוד שלי הזמין את כולם לצ'יז קייק פקטורי אז אכלתי את העוגת גבינה שלהם עם השוקולד לבן והפטל וזה היה מושלם כמו תמיד
והיום כשסוף סוף נגמר פסח הלכתי להתפרע עם איזה עוגית שוקוצ'יפס לבן של מיסס פילדס. גאדד זה הדבר הכי טעים בעולם

הספקתם כל מה שתכננתם השבוע? לא
קטע מעצבן שקרה השבוע? הצלחתי לחרב יחסים של חצי שנה בשעה וחצי

קטע משמח שקרה השבוע? לא קטע אבל בן דוד שלי כפרעליו, כמה אני אוהבת אותו! הוא משמח אותי! והיום ברנדי קלארק הציעה לי חברות בפייסבוק. חשבתי שאני עומדת למות
התפנגרלתי במול כמו ילדה קטנה
התחלתי לדפוק ריקוד ניצחון בהתלהבות שגרר אחריו הרבה מבטים תוהים וילדה חמודה בת שלוש שהחליטה להצטרף אליי לריקוד גם בלי לדעת מה הסיבה

מסר לאומה? Own your own crazy
תמונת השבוע? אין לי כוח לתמונות
והשאלה המתחלפת - מימונה או ליל הסדר? אתמול הייתה הפעם הראשונה בחיי ש"חגגתי" מימונה. זו הייתה מימונה מצומצמת שכללה בעיקר מלא אלכוהול וסתם איזה משהו בצקי לא מוסבר שנראה כמו פיתה שסירבה לתפוח ומסתבר שצריך לאכול את זה עם דבש וחמאה אבל כשניסיתי זה היה דוחה ועשה לי בחילה. אז אני חושבת שאני אלך על ליל הסדר. אין כמו ליל הסדר

הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

נראה לי שה"משהו בצקי" הזה זה מופלטה, לא? זה נראה לי מתאים לתיאור חחחח
&nbsp
עאלק מאטה צ'יקל ואז הוא בא לכם עם ג'ט סקי

גם לברך על מצה עם "המוציא לחם מן הארץ" מצחיק
&nbsp
בחיי אני בשוק שעוד לא גייסו אותך לאיזה שירות חשאי נראה לי אף אחד לא יעלה עלייך בחיים

LeAnnDylan

Well-known member
מבדיקה קלה הצדק עמך

אכן מופלטה. לא משנה, זה היה דוחה. למרות שכ שאר הדיירים אמרו שזה היה מושלם
אולי זו אני המוזרה שלא מבינה מה כל כך מענין בגוש בצק שוחה בשמן.
&nbsp
איזה שירות חשאי. בינתיים אני חוקית פה. אז הכל טוב

חוץ מזה שלהגיע לארה"ב ולהישאר פה בלי שאף אחד ישים לב זה הכי פשוט. אף אחד לא באמת טורח לחפש אותך כאן אלא אם כן אתה נמלט מהחוק או השארת אחריך חובות כלכליים גדולים.
אני מכירה אנשים שהיו פה בלתי חוקיים 30 שנה עד שעלו עליהם...

jess r

New member

אדיר הקטע עם ברנדי. זה כאילו הפייסבוק הפרטי שלה? למה היא נזכרה עכשיו?
&nbsp
ובאסה על הקטע המעצבן. מקווה שיסתדר.
&nbsp

LeAnnDylan

Well-known member
אכן הפייסבוק הפרטי שלה

אלוהים יודע מה היא נזכרה עכשיו. מה שריגש אותי עוד יותר בזה, זו העובדה שבעמודים פרטיים בפייסבוק יש הגבלה של כמות חברים שמשתמש יכול להוסיף והיא עברה את שלה עוד מלפני שהתחלתי לאהוב אותה בכלל. אז גם אם הייתה לי כוונה להוסיף אותה (ולא הייתה לי כוונה כזו כי זה סטוקרי מידי
) לא הייתי יכולה. אבל עכשיו היא ראתה לנכון לחפף כמה אנשים מרשימת החברים שלה כדי שתוכל להוסיף אנשים אחרים ואני מבין האנשים האחרים שזכו לבקשת חברות, אז זה ממש מרגש אותי

&nbsp
אני גם מקווה שהקטע המעצבן יסתדר למרות שבינתיים זה לא נראה ככה

jess r

New member
מעבירה זמן בשיעור

שיר השבוע? נלך על ג'יי.האד ואיגי. ובד רפוטיישן של קלי.
&nbsp
קניית השבוע? כלום, אבל זוממת על לפטופ חדש.
&nbsp
ספר/מאמר/כתבה טובים שקראתן? "שלוש קומות" של אשכול נבו היה מהמם, הכי טוב שלו מאז 4 בתים וגעגוע. והתחלתי את החדש של הרוקי מורקמי וזה מאוד מסקרן בינתיים.
&nbsp
סרט/סדרה מעניינים שזיפזפתם אליהם? ברוד סיטי. תראו כבר.
&nbsp
משהו טוב שאכלתן השבוע? סושי ופאי דובדבנים עם שוקולד לבן שהיה מעלףףף
&nbsp
הספקתן כל מה שתכננתם השבוע? כשלא מתכננים הרבה מספיקים הכל

&nbsp
קטע מעצבן שקרה השבוע? מממ. דברים שלא הולכים כמצופה.
&nbsp
קטע משמח שקרה השבוע? לפגוש חברות שלא ראיתי הרבה זמן, ולבקר פעם ראשונה בדירה של אמא שאליה אעבור בסוף הקיץ ולגלות שהיא אדירה

&nbsp
מסר לאומה? תראו ברוד סיטי כי זה מושלם.
&nbsp
והשאלה המתחלפת - מימונה או ליל הסדר? אני לא מתה על ארוחות משפחתיות והשבוע הייתי לראשונה בחיי במימונה והיה נחמד. אם להשוות את המימונה הזאת לליד הסדר שהיה אז היא לוקחת. למרות שלא עפתי על המופלטות. סתם פנקייק לעניים

&nbsp

איזה לפטופ? משהו מפלצתי או סולידי?

ולמה לפטופ ולא מחשב נייח נגיד?
&nbsp
על מה זה ברוד סיטי ואיך כותבים את זה באנגלית?

jess r

New member
שאלה טובה

רוצה משהו לא גדול מידי כדי שיהיה נוח ללימודים ובבית שאפשר יהיה לחבר אותו למסך רגיל במקום נייח (ואז זה 2 ציפורים במכה וזה).
ראיתי שיש גם כאלו שנשלפים לטאבלט ואז זה בכלל להיט אבל צריכה לבדוק אם הם שווים מספיק לתפקד כמו הנייח שלי למשל (הנייח תיכף יוצא מהמשוואה).
יש לך המלצות?

&nbsp
broad city זה על 2 חברות בניו יורק וזה קורע. פיפי. דמעות. מה שלא בא לך. נראה לי שזה של איימי פאולר אבל יש מצב שדמיינתי. השחקניות הראשיות אדירות.

מממ הלפטופים שבדקתי בזמנו תמיד היו מפלצתיים

בגלל הלימודים והעבודה שלי, וגם כי רציתי לפטופ חזק שיחזיק משחקים חדשים.
יש לי לפטופ של MSI וסה"כ הוא אחלה. יש לי איזו בעיה עם המקלדת שאני צריך לתקן אבל מבחינת המחשב עצמו הוא עובד מעולה עדיין.
מסך 17 אינץ', דק וקל יחסית. אבל הוא די יקר, לא יודע כמה הוא יעלה בארץ אבל כאן הוא עלה לי משהו כמו 6 אלף ש"ח.
אם זה מעניין אותך אני אתן לך את הדגם.
&nbsp
אם את לא צריכה יכולות גרפיות מרחיקות לכת אני בטוח שיש מלא לפטופים שאפשר להביא שיהיו מצויינים ולא יקרים יחסית.
&nbsp
&nbsp
Broad City זה עם טראק של צחוקים ברקע סטייל סיטקומים כמו חברים וכאלה?

jess r

New member
אה וואו בכלל לא בכיוון

צריכה משהו קטן וקל, הכי מורכב שאני עושה איתו זה להוריד סדרות

&nbsp
לאלא, אין צחוקים ברקע.
נו תראה כבר פרק, כולה 20 דקות!
&nbsp

LeAnnDylan

Well-known member
פאי דובדבנים נשמע מושלם

ואת הסדרה הזו אני כנראה אתחיל לראות כשתיגמר לי נקמה ואני ארצה לתלות את עצמי מרוב דיכאון

על איזה לפטופ את זוממת? משהו ספציפי או סתם לפטופ בכללי?

Oukami Kun

New member
גם אני פה

שיר השבוע?
Last Name של קרי אנדרווד. ועכשיו כדי שדילן לא תתלהב שנהייתי מעריץ קאנטרי לפתע, הורדתי את האלבום אוסף שלה ושמעתי את כולו וזה בערך השיר היחיד שממש אהבתי. גם השאר טובים, אבל זה במיוחד.
בנוסף, אחותי הורידה אפליקציה שאפשר להוריד איתה שירים ובגלל שהיא מגה טכנופובית אני הורדתי לה שירים, ומסתבר שהטעם שלנו במוזיקה די זהה. אז הורדתי לה מלא נירוונה, פרל ג'ם, אלאניס מוריסט, פרימוס... רק שאני חוויתי את זה בדיעבד והיא חוותה את הניינטיז באמת.
&nbsp
ציטוט השבוע? (או סתם קטע שהצחיק אתכם)
אחיין שלי, בן 5, הוא הדבר הכי חמוד והכי מעצבן עלי אדמות. הוא כזה מתחכם שבא לך להעיף לו כאפה לפעמים, אבל אנחנו עדיין אוהבים אותו. אז השבוע ישבנו במטבח והוא היה חצוף וכשהוא הלך אמרתי "הוא כזה מעצבן!!!"
אחותי (זאת מהניינטיז): "גם אתה היית כזה בגיל שלו"
אמא: "יותר גרוע"
&nbsp
קניית השבוע?
דווקא השבוע כלום, אבל שבוע לפני זה הייתי ביריד חבר וקניתי שני שעונים. או שזה היה כבר לפני שבועיים? לא זוכר.
&nbsp
ספר/מאמר/כתבה טובים שקראתם?
אני עדיין עם משחקי הכס הראשון
אני ממש לא עומד בהתחייבות של 50 עמודים ליום, למקרה שתהיתם
.
&nbsp
סרט/סדרה מעניינים שזיפזפתם אליהם?
סוכני שילד מצוינת. התחלתי גם את דרדוויל וזה ממש טוב ואלים.
&nbsp
משהו טוב שאכלתם השבוע?
מציות
. ומרק עם קניידלך וגפילטע פיש.
&nbsp
הספקתם כל מה שתכננתם השבוע?
לא במיוחד.
&nbsp
קטע מעצבן שקרה השבוע?
אנשים שלא יודעים לשמור על חברים שלהם כשהם במערכת יחסים.
&nbsp
קטע משמח שקרה השבוע?
הייתי במסיבת סטודנטים בחיפה והיה ממש כיף. פלוס גיליתי שאני יכול להנות במסיבה גם כשאני לא שותה.
&nbsp
מסר לאומה?
You know nothing, Jon Snow
&nbsp
תמונת השבוע?
פפט
&nbsp
והשאלה המתחלפת - מימונה או ליל הסדר?
ליל הסדר. הארד קור אשכנזי
. אני גם לא מבין את הקטע של מופלטות. אבל מצד שני אני אוהב גפילטע פיש, אז לא הייתי סומך יותר מדי על הטעם שלי.

Last Name נחמד, אבל לקרי יש מלא שירים טובים יותר לדעתי

אתה מאלה שאוכלים גפילטע פיש כל השנה?

LeAnnDylan

Well-known member
בדיוק שמעתי את השיר הזה כשקראתי את הסכמ"ש שלך!

ולא שמעתי את השיר הזה איזה שנה בערך

אבל הוא בדיוק הגיע בשאפל. קטע!
והאמת היא שלמרות שאהבת חיי הילרי לינדזי כתבה אותו, זה רחוק מלהיות אחד משירי קרי הטובים ביותר.
אבל נו, יש לך טעם של גיי אז זה לא מפתיע אותי

DoubleT

New member
עף על זה

שיר השבוע? השיר של קומיוניטי
https://www.youtube.com/watch?v=qEGbjR1Y9Qo
ציטוט השבוע? (או סתם קטע שהצחיק אתכם) "החרב של ההר", בתערוכה של משחקי הכס

קניית השבוע? רמקול BT עמיד במים למקלחת, Bumper חדש לנקסוס
ספר/מאמר/כתבה טובים שקראתם? לא משהו שקופץ לראש
סרט/סדרה מעניינים שזיפזפתם אליהם? קומיוניטי
, House Of Cards שהעונה האחרונה שלה מטורפת
משהו טוב שאכלתם השבוע? גפליטע, קניידלך, גולש
בירה בירה בירה בירה בירה
הספקתם כל מה שתכננתם השבוע? כן!

קטע מעצבן שקרה השבוע? התערוכה של GoT הייתה מעאפנה
קטע משמח שקרה השבוע? Overall היה שבוע טוב. לא היה רגע שבלט בצורה חריגה
מסר לאומה? לכו לישון!
תמונת השבוע? -
והשאלה המתחלפת - מימונה או ליל הסדר? ליל הסדר!!! יש חופש למחרת!
&nbsp
הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

למעלה