עונה 14 פרק 23 - טופ 8 - סמנו ספוילרים

Oukami Kun

New member
פרק 23

אהבתי את הקליפ פתיחה על קלי, חבל שהיא לא דיברה בו.
&nbsp
ואז קליפ על קלי והקריירה שלה, שזה נחמד ונוסטלגי.
&nbsp
חחח הם הביאו את רובן
תאכלס הוא נראה עצוב ומסכן
.
&nbsp
אני קצת אוהב וקצת שונא את הטוויטר סייב, אבל אני אחיה עם זה.
&nbsp
אה חשבתי שהוא יודיע להם על ההתחלה מי הבוטום 2
. כנראה שאנחנו נשארים במתח.
&nbsp
ניק פרדיאני – Catch My Breath
קלי הייתה הורסת
ואשכרה נתנה לו עצות טובות. השיר הזה היה נמוך מדי בשביל ניק והוא לא היה מדהים שם, אבל הגבוהים יותר היו טובים. אני מניח שהוא יישאר כי זה לא היה זוועה, אבל מקום 5 קורא לו. ג'יי לו מה את חופרת
.
&nbsp
ג'קס – beautiful Disaster
ווקאלית נהדר, רגשית לא רע, אבל לא הצלחתי להתגבר על מה שהיא לבשה, החוסר בנעליים והאיפור הלא ברור. אבל היא תישאר ללא ספק.
&nbsp
טופ 9 – People Like Us
ג'ואי רייבון וקלארק נשמעו זוועה. טיאנה (שנראית מדהים) קוונטין וניק היו יותר טובים ומסכנה ג'קס. האמת די מעפאן הביצוע הזה. אבל הבנות נראו מצוין, ההחלפת תלבושת עשתה לג'קס רק טוב.
&nbsp
טיאנה ג'ונס – Mr. Know-It-All
הסגול כל כך עובד בשבילי, היא נראית פשוט כמו כוכבת. זה היה הביצוע הכי טוב שלה עד כה. קית' מה אתה מקשקש.
&nbsp
אוי נו התחלנו עם אורחים לא קשורים שמבזבזים לנו זמן

רובן! וונזל! קנדיס! לפחות הם קשורים לתוכנית איכשהו

&nbsp
ג'ואי קוק – Miss Independent
תודה לאל שהיא עברה. זה היה נהדר, היא נראתה נהדר, גם לה הסגול עובד. והשמלה והעגילים והבטחון. פשוט נהדר. הו גאד כמה היפסטר הבנזוג שלה יכול להיות
. לא שזה מפתיע

&nbsp
אוקי, כל הבנות עברו, לא נחזור על עונה 10 עם הדחה מפתיעה ונשאר עם שתי בנות בטופ 8.
&nbsp
קלי קלרקסון – Heartbeat Song
טוב הלייב של זה הרבה פחות מעצבן מהמקור. היא פשוט מדהימה.
&nbsp
קוונטין אלכסנדר – Dark Side
זה היה מעולה, והוא הוכיח להם שהוא מסוגל לעשות דברים טיפה יותר קצביים. הסיום הזכיר לי טיפה את הסיום של Royals שלו. ג'יי לו
יצא לה רגע פאולה.
&nbsp
קאסים מידלטון – Stronger
זה התחיל דווקא לא רע, אבל אז הגיע הפזמון
. זה היה... לא טוב. לא טוב בכלל. השופטים היו נחמדים אבל עדיין נתנו לו ביקורת אמיתית, והוא ממש סימפטי ורואים שהוא רוצה את זה.
&nbsp
קלי קלרקסון – At Last
אני מת על השיר הזה והביצוע שלה היה נהדר.
קלי
היא תמיד כזאת מצחיקה?? כל הקטע עם הארי היה קורע מצחוק.
&nbsp
קלארק רייבון ודניאל... מן הסתם קלארק לא בבוטום 2.
&nbsp
קלארק בקהאם – The trouble With Love Is
"I Think I'm Pregnant" איזה מלכה.
קלארק היה נהדר, אבל הוא עדיין לא מלהיב אותי בכלל. חיקוי חיוור של פיליפ בשלב הזה.
&nbsp
דניאל ורייבון מתחרים על קולות טוויטר
. ביי רייבון.
&nbsp
דניאל סיבי – Breakaway
האמת? היו לזה רגעים לא רעים. אני משתדל לא להתעכב על הרע אצלו כי זה יותר מדי.
&nbsp
רייבון אוון – Since U Been Gone
אהבתי מאד. העיבוד היה נהדר והוא שר מדויק והתחבר לזה והבכי בקול שלו התאים לי לשיר הזה עם העיבוד הזה.
&nbsp
איזה משונה העניין עם טוויטר... לא ברור, לא ברור בכלל. תיאורטית דניאל יכול להיות במקום האחרון כל שבוע מעכשיו ועדיין להגיע לגמר? זה יהיה נורא.
&nbsp
טוויטר השאיר את רייבון??? איזה יופי! נפטרו מדנג'יאה!
&nbsp

Lhuna1

New member
תגובות

אוף אני הולכת לסבול מהנושא הזה...
&nbsp
ניק

אחלה הופעה, אבל לא מחדש לי הרבה.
השופטים מקשקשים שטויות על התנועות שלו וטוענים שהוא "לא משוחרר".
ציון 7
&nbsp
ג'קס

אוף שיר משעמם, אבל ביצוע מאוד יפה.
שופטים מטומטמים סתמו כבר. לא היה שם שום חוסר עקביות והיא שרה טוב לאורך כל השיר ולא "ברובו".
ציון 8
&nbsp
טיאנה

שרה טוב כרגיל אבל לא מספיק בשביל להתגבר על השעמום של השיר.
forgettable
ציון 6
&nbsp
ג'ואי

מבריקה!
לא מכירה את המקור, אבל בטוחה שזה יותר טוב

ציון 10
&nbsp
קוונטין

שוב ביצוע כנראה מצוין, אבל השעמום של השיר הקשה עלי להינות.
קלי בחורה חמודה אבל למה היא עושה כזאת מוזיקה סתמית?

ציון 7
&nbsp
קאסים

דווקא ממש אהבתי! הסגנון הזה מאוד מתאים לו, אולי לא מושלם מספיק בשביל האוזן המוזיקלית של הארי, אבל בעיני ממש טוב.
חבל שקטלו אותו ככה.
ציון 8
&nbsp
קלארק

תותח
מצידי אפשר לסגור את הגמר על קלארק וג'ואי.
ציון 10
&nbsp
&nbsp
דניאל ורייבון בבוטום -
כל הכבוד אמריקה!
&nbsp
המצאה חדשה - איידול סייב בטוויטר. מצידי שניהם יכולים ללכת באותה מידה.
אבל זה לא כל כך הוגן כלפי מי שהיה מקום לפני אחרון בהצבעה האחרונה.
למה יש לי הרגשה שדניאל היה אחרון והמציאו את זה בשביל להציל אותו??
&nbsp
דניאל
אוי כל כך חלש שזה מביך. הוא בקושי שר, זה כמעט מלמול.
השופטים בקושי עם מילת ביקורת!! הזוי פשוט הזוי. איפה סיימון כשצריך אותו.
ציון 1
&nbsp
רייבון
הופעה לא רעה בשבילו, השיר הזה איכשהו מתאים יחסית לסגנון המעצבן שלו, וזה כמובן היה פי 80000000 יותר טוב משל דניאל,
וכמובן שהשופטים הדפוקים מבקרים אותו ולא את דניאל.

לא הם לא אמיתיים.
נקווה שלאמריקה יש קצת יותר שכל ותציל אותו.

ציון 6
&nbsp
תודה אמריקה!
נפטרנו מהילד ההזוי שחייבים בכל עונה.
אפשר לנשום לרווחה.
&nbsp

Oukami Kun

New member
|

אני ואת ראינו, ובעיקר שמענו, קאסים שונה לחלוטין. זה היה פשוט לא טוב.

jess r

New member

ניק - אהבתי את העיבוד ונהנתי מזה בסך הכל כי זה פשוט שיר כזה כייפי. בסך הכל ההופעה שלו שהכי אהבתי. לא הבנתי את הביקורת של השופטים. מה שלא עבד בהופעה זה דווקא הזיופים, לא הנוכחות הבימתית שלו שדווקא היתה סבבה ועשתה את ההופעה כייפית.
כל הכבוד לג'יי.לו שזרמה עם הבדיחה המפגרת של הארי. אני מתחילה לשנוא אותו.
&nbsp
ג'קס - הקול שלה נשמע טוב אבל השיר הזה משעמם לי ת'חיים. ויש לה כמה בחירות משונות מבחינה ווקאלית שמעצבנות אותי. החצי השני מהרגע שהיא קמה הרבה יותר טוב. סביר בסך הכל, בחירת שיר גרועה. אבל זה יעשה את העבודה.
איך הארי הצליח להפוך את זה למשהו שקשור אליו? סתום.
&nbsp
טיאנה - היא זייפה ממש. והעיבוד היה קקי. לא התאים לה בכלל.
הארי שוב דושבאג.
&nbsp
לא הבנתי למה ריאן העמיד את קנדיס. מה היא באה לדגמן? מה הוא מראה אותה לראווה? חצוף.
&nbsp
ג'ואי - הו.לי.פא.קינג.שיט.
קודם כל כל הכבוד לה שהיא הודתה בזה ששבוע שעבר לא הלך לה.
דבר שני...
הוליפאקינגשיט!
זהו. לא הורסת את זה במילים נוספות.
&nbsp
מה. היא מאורסת? קצת מוריד לי ממנה.
ואי חבר שלה כל כך מתאים לה. טוב אני אסלח להם על הסטרייטיות.
&nbsp
קלי
עדיין לא אוריד את השיר הזה.
&nbsp
קוונטין - הוא חמודי כזה. אהבתי את הסשן שלהם.
לא אוהבת את זה. לא מחזיק את השיר ווקאלית.
וואו זה נהיה רע במיוחד לקראת הסוף ופשוט הרצתי.
&nbsp
קאסים - אוקי. תקשיבו. אני ממש אוהבת את העיבוד הזה. ווקאלית זה היה חלש. אבל נגיד בגרסת סטודיו או עם הקול של מישהו אחר הייתי ממש נהנת מזה. ממש.
הארי שובר שיאי דושבאגיות פה. על מה דפאקאתהמדבר!??!?! פשוט תגיד לו שהוא מזייף! את הנאום תסמס לו אחר כך או משהו.
הרגשתי שהם שכנעו אותו שהוא היה יותר גרוע ממה שהוא היה. לזכותו יאמר שהוא חמוד.
&nbsp
קלי -
עשתה להם בצפר.
הו יו סד איט. הוא באמת קראפ.
&nbsp
קלארק - הורסת
עלק אני בהריון
טוב, איכס. נקסט.
הבעיה עם ההופעה הזאת (סי ואט א ג'סט דיד וור?), היא שהיא... לא מעניינת. יכולתי לנחש בדיוק איך זה יישמע מראש. הוא לגמרי חזר לסורו.
&nbsp
דניאל - העריכה בטח לא עזרה לו. ממש גרמו לו להראות לא מקצועי.
טוב הרצתי. המבטים שלו מפחידים.
&nbsp
רייבון - למה כל כך נמוך? אה, בשביל לצעוק אחר כך.
אני מתחילה להבין את הביקורת של Lhuna1 עליו: הכל אצלו אובר דרמטי ללא שום הצדקה. והוא גם זייף מללאא. אבל הסיטואציה בטח לא מוציאה ממנו את הווקאלס הכי טובים.
&nbsp
טופ 3: ג'ואי
ג'קס ו... העיבוד של קאסים בלי קאסים

בוטום 3: לגמרי דניאל ורייבון, וטיאנה יכולה להצטרף לשם ולקחת איתה את קוונטין. ערב חלש באמת.
&nbsp

mikemiller

New member

לא מצטרף להתעלפות על הביצוע של גואי
אני לא מבין על מה המהומה, זה היה ממש משעמם , נרדמתי

Lhuna1

New member

אני בדיוק גם הרגשתי כמוך, שהם שכנעו את קאסים שהוא היה גרוע יותר מבאמת.
&nbsp
תכלס חוץ מקלארק (ופער של נקודה על קוונטין) גם יצא לנו אותו דירוג בדיוק!

Bubbelgum Bitch

New member
הדחה מרגשת עד דמעות

סוף סוף הפעוט הזה עושה ברייק אווי מהמסך שלי. מזל שהוא בן 10 ולא מכיר מספיק את איידול בשביל לדעת שהשיר הזה מקולל וכולם מודחים אחריו. מה הקטע בכלל של הצלת הטוויטר הזאת? נסיון להציל את דניאל? זה נראה רע ומזלם שככה זה נגמר.
השופטים פשוט מטומטמים על הביקורת שנתנו לרייבון כי הוא היה אדיר. הכי רידמפשיין משבוע שעבר, בטח יותר טוב מדניאל. הארי לא החלטי ונודניק וממש יורד לי ממנו העונה הזאת... קלי מבחינתי יכולה להצטרף וגם להיות השופטת היחידה בפאנל כפרעליה
תמיד SASSY ואדורקבל.
ותכלס זה אחד השבועות הכי נסבלים העונה והיחיד שגורם לי לרצות להגיב בכלל .. לא רע בכלל לעונה שהתחילה רע מאוד.
מישהו פה יודע אם יש סטודיו לשירים להשיג איפשהו? סקוט אמר משהו על אייטונס אבל מסתמן שלא ממש...

LeAnnDylan

Well-known member
אכן יש את כל הביצועים באייטונס

התחילו עם זה משבוע שעבר ויש שם גם את שני הביצועים של מאדי ואדנה מהשבוע בו הודחו בלי אפשרות לשיר.
הענין הוא שהביצועים של איידול מאז ומתמיד היו פתוחים רק לתושבי ארה"ב ככה שאלא אם כן אתה משנה את החשבון שלך לחשבון אמריקאי, לא תוכל להגיע אל השירים דרך אייטונס.
לפעמים מעלים אותם ליוטיוב אבל זה לא מספיק מענין בשביל שאני אטרח לחפש.

LeAnnDylan

Well-known member
מסתבר ששכחתי להגיב לזה, אז הנה

Nick Fradiani - Catch My Breath
אני חולה על השיר הזה
שיר מושלם!
זה לא קלי, אבל זה לא היה רע. פשוט די ג'נרי.

Jax - Beautiful Disaster
אני מאוהבת בקלי
היא כזו חמודה.
אני אוהבת את השיר הזה ממש. אבל אני כועסת על ג'קס שהיא בחרה את זה ולא את אחד השירים שהצעתי לה

אבל זה היה יפה, אם כי הסטודיו שלה כבר שבועיים ברציפות ממש מאכזב.
למה היא יחפה אבל? מה היא חשה אלכסיס גומז?! היא לא יודעת שהיא יכולה לקבל כלבת ככה

וואו ההופעה של People Like Us הייתה אחד הדברים הכי גרועים אבר. איזה חבורת מתמודדים שלא יודעים לשלב הרמוניות.
אני צריכה חוויה מתקנת אחרי זה.
ריאן הצחיק אותי כשהוא שאל את טיאנה איך זה הרגיש והיא אמרה לו טוב יותר מהחזרות והוא כזה "החזרות היו גרועות?"
ברור שהן היו גרועות אם התוצר הסופי היה גרוע והוא "טוב יותר" מהחזרות

Tyanna Jones - Mr. Know It All
אני מרגישה כמו תקליט שבור אבל אני חולה על השיר הזה

ההופעה של טיאנה הייתה בסדר מבחינה ווקאלית. אבל היא הייתה כל כך משעממת ויבשה והשיר הוא ממש לא כזה.
זה שיר עם מלא סאס ואטיטוד ובהופעה של טיאנה שום דבר מזה לא בא לידי ביטוי.
קריוקי לחלוטין.

Joey Cook - Miss Independent
אז כן, גם זה אחד השירים של קלי שאני הכי אוהבת. אני חושבת שאני פשוט אוהבת את כולם

אבל זה באמת שיר מושלם, וג'קס הייתה צריכה לשיר אותו. כי ג'ואי הרסה אותו ואומייגאד, זה רק אני או שלג'ואי יש שערות בבית שחי. כל ההופעה דעתי הייתה מוסחת בגלל זה. פמניסטית או לא, זה דוחה.

קלי
אחח איזה מושלמת היא!! כפרעליה

זה קטע, פתאום שמתי לב למשהו. תמיד שמגיעים כל מיני איידולי עבר לשיר בתוכנית והם שירים או מתקשקשים קצת עם ריאן אחרי ההופעה, זה תמיד מרגיש כמה הם לא רלוונטים לחיים באותו הזמן, אחרי שהסתיימה העונה שלהם. וזו גם סוג של התחושה שמקבלים תמיד מהמתמודדים של אותה עונה. כאילו הם מסתכלים על המתמודד הזה שלא משנה כמה הוא הצליח בעונה שלו, עכשיו הוא כבר לא מענין.
אבל איכשהו עם קלי היא נראית שבעתלאפים רמות מעל כולם, כולם מסתכלים עליה בהערצה והיא נראית ונשמעת יותר רלוונטית מכולם.
אין אין. מושלמת!

Quentin Alexander - Dark Side
אומייגאד הכמה שניות של קלי בחזרות עם קוונטין היו הדבר הכי מושלם אבר
אני רוצה לשמוע אותה עכשיו. לא בא לי עליו.
האמת שזה לא היה מזעזע כמו שחשבתי שזה יהיה, אבל לא אהבתי את זה.

Qaasim Middleton - Stronger (What Doesn't Kill You)
זה שיר אדיר!!! אני מתה עליו!
ואני מסכימה עם קלי שאם כבר לקחת כזה שיר גדול שהצליח ועדין מצליח מאוד ברדיו, צריך לשנות אותו ממש כדי שלא ישוו אותו למקור.
וקאסים באמת לקח אותו למקום שונה, והיו שם כמה רגעים נחמדים. אבל בגדול זה היה משמעותית פחות מלהיב ומוצלח מהמקור.

לא לא, אני רוצה להתחתן עם קלי

יש דברים כאלה מושלמים?!
מי יכול להתעלות עליה??
#קראפ_דאד

מלכה!

Clark Beckham - The Trouble with Love Is
"אני חושבת שאני בהיריון"

אני אתן לקלארק נקודת בונוס על זה שהוא היחיד שהקשיב לי ובחר את השיר שהצעתי לו

אני דווקא פחות מתלהבת מג'יי לו מהצרחה בסוף. לא עושה לי את זה. שאר השיר היה טוב יותר מהסיום שלו.

Daniel Seavey - Breakaway
טוב אז ככה, אני חושבת שבחזרות הקול שלו נשמע ממש יפה. אני גם חושבת שבלייב הקול שלו ברוב השיר נשמע טוב, יש לו משהו שאני אוהבת בקול.
אבל העיבוד שתאם במדויק למקור, היה בעוכריו, כי הוא לא קלי. לדעתי אם היו מפשיטים את העיבוד למשהו פשוט ונקי יותר, היה לו יתרון גדול יותר על רייבון, למרות בחירת השיר הקיטשית.

Rayvon Owen - Since U Been Gone
מבין כל השירים ששרו הערב, זה השיר של קלי שאני הכי פחות אוהבת. באופן מפתיע.
הוא עדין שיר ממש טוב ורייבון ברובו שר אותו בסדר.
זה פשוט הרגיש תיאטרלי ומאולץ מידי.
ובכל זאת הרגשתי שמגיע לו להישאר יותר מדניאל בתחרות, בעיקר כי דניאל עדין צעיר מאוד ויהיו לו עוד הרבה הזדמנויות להצליח. אז הצבעתי לרייבון.

הייתי מעדיפה להדיח כמה אחרים לפני דניאל, או רייבון. אבל זה מה יש.
הוו וול. לפחות יש את ג'קס.

לסיכום, קלי מושלמת. כל השאר רעשי רקע.

snirf

Active member
שבוע קלי
אהבתי את הטוויסט החדש-המתח חזר

טענתי לא-פעם בשרשורים הקודמים שהמתח נפגם עם איחוד פרק התוצאות וההופעות יחד...אהבתי את הרעיון שהבוטום2 מועמדים להצבעה מהירה של 5 דק'
זה בהחלט מחזיר את המתח...זה יהיה קבוע עכשיו, נכון?
חששתי שיש לדניאל יותר קהל מאשר לרייבון, אבל מזל שהקהל האמריקאי לא היה כזה סתום והבין שיש פער משמעותי ביניהם...הביצוע של רייבון היה טוב יותר(וכדאי שיתפקס על עצמו מהר, חבל
)...מה גם שהשופטים "הספידו" את דניאל עוד בביקורת של הביצוע שלו

וול, אז שבוע קלי קלרקסון...אני לא גרופי שלה, מכיר רק שירים מאוד בודדים ומוכרים שלה
כך יוצא שאת מרבית השירים שביצעו המתמודדים-לא הכרתי.
ניק-הביצוע הכי טוב שלו עד כה, הוא הולך ומתקדם אבל...הוא עדיין לחוץ/צורח מדי ובעיקר-לא מחובר
קוונטין-עוד שיר שאני לא מכיר אבל סיקרן אותי בעקבות הביצוע שלו...אהבתי שהוא התלבש כולו בלבן, והביצוע היה טוב אבל אני רוצה יותר רגש ממנו
קאסים-מתי הוא מודח? אוי זה היה מביך...הוא נורא התאמץ לעשות משהו מקורי, והמלאכותיות נורא הורגשה. מאוד מסכים עם הביקורת של קית' שזה היה "באמצע"-הוא לא עבד על זה מספיק
קלארק- הוא בדרך לחיבור, זה עדיין לא מושלם...אבל זה היה ביצוע ממש טוב ומרגש
ג'יילו עמדה בצדק

אני חושב ועדיין דבק שהגמר צריך לכלול את-ניק, קוונטין, קלארק וג'ואי.
אני בספק אם קוונטין יגיע לגמר, אבל אני די בטוח שניק וקלארק בוודאות יהיו בו.

לגבי הטוויסט

לא היה חסר לי מתח גם עם הכיסאות האדומים. בעונות הקודמות גם היה פשוט בוטום 3 ולפי התוצאות שהצביעו מראש אנשים הלכו הביתה.
אני לא בטוח לגבי הדרך החדשה להחליט מי "ינצל" אבל כרגע זה לא יותר מידי מפריע לי. נראה באיזה שלב הם יפסיקו עם זה.

למעלה