פרק 22

LeAnnDylan

Well-known member
טופ.. וואטאבר. אלוהים יודע איפה אנחנו נמצאים

דיוויד הסלהוף? ברצינות??

איפה התוכניות של הארבעים דקות? אני מתגעגעת אליהן
סוג של הופעה קבוצתית זה נחמד. לזה אני מוכנה.

Daniel Seavey - You Make My Dreams
הוא ממש חמוד עם הכובע הזה

בחר שיר טוב, נתן הופעה טובה חמודה וכיפית, בדיוק כמו שמתאים לו ולגיל שלו.

Quentin Alexander - In the Air Tonight
אני חושבת שחזרתי לחבב את קוונטין לשבוע הנוכחי. בחירת שיר טובה, הופעה טובה. סקסי as פאק!

Joey Cook - Girls Just Want to Have Fun
תאכלס אם כבר אייטיז, אז ברור שסינדי לאופר. זו הבחירה המושלמת בשבילה. סינדי גם מוזרה כזו. סינדי קצת יותר מגניבה מג'ואי אבל בגדול בחירה טובה, הופעה סבבה.

Tyanna Jones - I Wanna Dance with Somebody (Who Loves Me)
הו, היא הקשיבה לי והורידה את המר דשא שלה! ווהו!!
רק על זה אני כבר בעדה השבוע. היא גם בחרה שיר שאני ממש אוהבת. אז מכאן יש לה רק לאן לרדת. נראה מה יש לה.
אוי, אני כבר לא סובלת את העיבוד הזה. איכסה מה זה?!
וואקלית אבל, זה היה מושלם.

Jax - You Give Love a Bad Name
בדיוק התחלתי לחבב את ג'קס. בעיקר בגלל שהעיפו לי את סרינה ואין הרבה אופציות נשיות אחרות. אבל עדין.
ואני גם ממש אוהבת את הלוק שלה היום. השיער ככה הורס! סו אדיר!
היא גם בחרה שיר מושלם. הבעיה היא שאני עדין תקועה עם הגרסה של בלייק לשיר. הגרסה האדירה שלו שמתעלה על זו של בון ג'ובי! אז יש מצב שאני לא אוהב את זה כמו שאני אמורה, אבל אני אתן לה ליהנות מהספק בינתיים. נראה מה יש לה להציע.
~אוקיי, אני עוצרת אחרי 20 שניות~
אני כל כך רוצה להכריז עליה כעל הזוכה כבר!!#!$
אבל ההיסטוריה שלי מראה שברגע שאני מתחילה לאהוב מישהו מעיפים אותו מיד אחרי זה

אז אני אסתום

אבל גאד זה היה מושלם!

אני רוצה סטודיו של זה להחליף את זה של בלייק.

Nick Fradiani - Man in the Mirror
חשבתי שאני אשנא את זה, כי אני ממש אוהבת את הגרסה של קריס. אבל זה היה ממש טוב. מזל טוב לו על ההופעה הראשונה שלו שהצלחתי להישאר דבוקה למסך לכל השתי דקות שלה בלי לחפש דברים מעניינים יותר לעשות עד שהוא יסיים לתרום את שתי דקות השעמום שלו לתוכנית.
כן קית'. "תחייך, למי אכפת מה אתה שר או איך אתה שר, רק תחייך". העצה הכי טובה שאפשר לתת למוזיקאי. מה נראה לו שהוא שופט במיס אמריקה?

כשבוי ג'ורג' אומר "איי לאב סינגרז" זה נשמע כמעט פדופילי כמו שמייקל ג'קסון ז"ל אמר "אני אוהב ילדים"
פוי.

יא! סולט אנד פפה!
הופעות האורח באיידול השנה ממש כיפיות!
מזל שהיה קאבר של זה בגלי כדי שכל הילדי שנות 2000 הפגים האלה יכירו את הדבר האדיר הזה.

Clark Beckham - Every Breath You Take
זה לא היה רע. אבל זה נשמע כמו כל שאר ההופעות שלו. ואם ההופעה הזו הייתה בדקה אחת ארוכה יותר, בטח הייתי נרדמת. הוא לא רע, אבל הוא בנאלי. ולפעמים להיות בנאלי זה הרבה יותר גרוע מלהיות גרוע.

Qaasim Middleton - Addicted to Love
כדור שינה.
תזכירו לי בשביל מה הצלנו אותו?

Rayvon Owen - Everybody Wants to Rule the World
אוף. אני ממש רוצה להיות בעדו. ואני ממש רוצה שהוא יהיה טוב. ומענין. אבל זה היה משעמם.

טוב אז מסתבר ששבוע הבא חוגגים את שבוע קלי קלרקסון או בשמו הנפוץ יותר - שבוע טריין-רק

בבקשה ג'קס אל תגרמי לי לשנוא אותך!

LeAnnDylan

Well-known member

פתאום אני קולטת שני דברים:
הראשון הוא שלא הגבתי להדחות של מאדי ואדנה. מאדנה לא כל כך אכפת לי. וממאדי גם לא הכי אכפת לי בעולם אבל היא היחידה ששרה קאנטרי אז היו לי קצת סנטימנטים אליה
הייתי מעדיפה להשאיר אותה עוד שבוע ולהעיף את קאסים שאין שום טעם בהצלה שלו אם כל מה שהוא הולך לעשות זה ללקק את השפתיים שלו כל שתי שניות כמו איזה בני סלע. בעע.
&nbsp
הדבר השני שקלטתי פתאום הוא, שבזמן שאני עוברת על הריקאפ שלי, אני קוראת מה חשבתי על ההופעות ואני קולטת שאני לא זוכרת שום הופעה מלבד ההופעה של ג'קס. גם אלו שרשמתי שכאילו חיבבתי, אני לא באמת זוכרת.
מה זה אומר? שכולם גרועים?
כן, גם אני חושבת ככה.
&nbsp
הו וול. לפחות יביאו את קלי בטח לשבוע הבא שתשיר. בבקשה שתשיר את הארטביט סונג או את באד רפטיישן

אני באמת צריכה לעשות שרשור קלי לכבוד האלבום החדש שלה!
תכף אגש למשימה.

LeAnnDylan

Well-known member
אני גם מקיימת

וחסר לך שאתה לא תגיב להשקעה שלי שתתפרס על שבוע שלם בערך

Oukami Kun

New member
פרק 22

&nbsp
אהבתי את הקליפ בהתחלה.
&nbsp
למה ג'יילו לובשת קונדום?

&nbsp
דיוויד האסלהןף? באמת? מה הוא בא לקדם, זיקנה? למה הוא מתפשט???? זוועה. זוועה.
והוא גם שר? אוי לא. מה קורה כאן. אני... חסר מילים. לא יודע מה ראיתי עכשיו ולמה זה קרה. אני מקווה שהטראומה תישכח מתישהו.
&nbsp
יש לי כל כך הרבה מה להגיד על מה שהם (הן בעיקר) לובשים, אבל אשמור את זה להתייחסויות האישיות. קארמה קמיליון היה נחמד, אם כי קאמפי להחריד.
&nbsp
ויאללה להופעות...
&nbsp
דניאל סיבי – You Make My Dreams
באמת? על ההתחלה מורידים לנו את כל התקווה? זה לא היה מזעזע כרגיל אצלו, אני אתן לו את זה. אבל די, אמריקה, די. תפסיקו. והכובע המטופש הזה
.
&nbsp
קוונטין אלכסנדר – In The Air Tonight
יש! הוא לא הודח! אני ממש שמח. וההופעה הייתה מאד טובה. מהערפל דרך התלבושת עד הווקאלז והאטיטוד. פשוט מהנה לראות אותו כל שבוע.
&nbsp
ג'ואי קוק –
אז בואו נדבר על השמלה הזאת שניה. אהבתי את המחויבות לנושא, אבל קאם-דה-פאק-און, איזה הגזמה. ההופעה הזאת הייתה משונה מאד. היו רגעים שזה היה מבריק אבל היו כמה רגעים שזה היה בינוני. מה שג'יילו אמרה
.
&nbsp
טיאנה ג'ונס – I Wanna Dance With Somebody
אני מאד שמח שהיא עברה, כי לא הגיע לה לעוף אחרי הופעה רעה אחת (סרינה
). ההתחלה הייתה רעועה משהו, אבל כשהיא נכנסה לזה היא הייתה מצוינת כמו שאנחנו יודעים שהיא יכולה להיות. עוד נקודה על השיער בצבע נורמלי.
&nbsp
ג'קס – You Give Love a Bad Name
זה היה מדהים. הכי טוב הערב. נהנתי מכל שניה. אבל השיער, WTF.
&nbsp
ניק פראדיאני – Man In The Mirror
זה היה מאד מוצלח בשבילו. הכי טוב שלו עד עכשיו לדעתי. הוא התחבר לזה.
&nbsp
אין. מצב. בעולם!!! עאלק פוש איט
. איזה הזיה.
&nbsp
קלארק בקהאם – Every Breath You Take
טוב, אז אפשר לתת לו את הקונפטי כבר? זה היה מצוין. ואף אחד לא ייתקרב אליו.
&nbsp
מאדי, אדנה, קאסים ורייבון... אני מקווה שיעופו קאסים ומאדי, אבל הסיכויים שזה יקרה הם נמוכים. לא אתפלא אם נפרד משתי הבנות ("טבח הואגינות").
&nbsp
קאסים מידלטון – Addicted to Love
האמת? לא סבלתי. לא נהנתי במיוחד, אבל זה לא היה זוועה.
&nbsp
אם זה רייבון ואדנה שעוזבים זה יהיה חמור. איזה קטע, הצלתם בחור ושתי בנות עפו במקומו. זוועה.
&nbsp
רייבון אוון – Everybody Wants to Rule the World
זה היה טוב. לא נפלתי מהכסא, אבל זה היה טוב. זה התחזק ככל שזה התקדם.
&nbsp
רגע, אז אפילו לא נזכה לראות את אדנה ומאדי לפני ששולחים אותן הביתה? איזה ביזיון. אני מאוכזב מהפורמט האכזרי הזה כל פעם מחדש. בלי פאקאג' על המסע שלהן באיידול? בלי התייחסות לזה שמאדי סופסוף לבשה מכנסיים, ושאדנה הצליחה לגנוב חצי מהתלבושת של בריטני ספירס מהקליפ ההוא (תהרגו אותי אני לא אזכר איזה שיר זה)? איזה מעצבן. ובעיקר מעליב.
&nbsp

LeAnnDylan

Well-known member
עלק לא זוכר איזה קליפ

אופס איי דיד איט אגיין. דה!!!
והשיער של ג'קס היה מושלם!
אתה הגיי שהכי גרוע בלהיות גיי שאני מכירה! או מכירה אינטרנטית. בערך. או משהו.
קיצר סתום. הבנת אותי

&nbsp

jess r

New member
קונדום

צחקתי בקול עכשיו

&nbsp
אבל כשמתגברים על השוק הראשוני זאת שמלה ממש יפה!
&nbsp
כן איכס. "אנשים שהיו זקנים כבר בשנות ה80 מתפשטים" זה לא קונספט מוצלח.
&nbsp
ג'ואי - היא קצת משוגעת מידי לבמה האיידולית, אבל תחשוב רגע ליידי גאגא. פתאום התלבושת של ג'ואי נראת שפויה, נכון?

&nbsp
סתרת את עצמך. אמרת שג'קס הכי טובה הערב. ואז אמרת שאף אחד לא מתקרב לקלארק. אתה מתכוון בהופעות הטובות או ביכולת לזכות בגלל נערות שמריירות עליו?
&nbsp
יווו ידעתי שהתלבושת הזאת מוכרת לי מאיפושהו! תודה.

jess r

New member
איזה עשור הזוי

הייתי מעדיפה שנות ה70. או ה90. או ה60. בתכלס כל עשור חוץ מזה.
&nbsp
הארי, לשאלתך, אני ממש רוצה להכות אותך. תודה.
&nbsp
חחח בזמן המחרוזת שירים מאדי נראתה כזה "לא מבינה מה הולך פה. מה זה השירים האלו? זה לא ואן דיירקשן. לא מכירה".
&nbsp
"העשור בו צלליות נראו טוב על גברים" - אויש ריאן תסתום. צלליות על גברים יכולות להראות מצויין גם היום.
&nbsp
ההופעה הקבוצתית היתה מחרידה.
&nbsp
דניאל - הולי פאק מה. מי מצביע לו. ברצינות אבל.
זה היה כמו הופעה במתנ"ס. לא, סליחה, אני הייתי במקהלה במתנ"ס. היינו יותר טובות.
ג'ניפר כזה: "אנשים מצביעים לך משום מה" בדיוק. בדיוק.
&nbsp
קוונטין - הוא מבדר נורא. חמודי. בוי ג'ורג' בעצה של הלייף: breathing is the key. באמשך.
הופעה נהדרת, הכי טוב שלו עד כה. אבל! הארי צודק. זה מתחיל להיות אותו שטיק כל שבוע.
&nbsp
ג'ואי!!! - אני מתחילה ממש לחבב אות.ה האישיות שלה נהדרת והיא כייפית ואני חושבת שההפקה אוהבת אותה.
"מדונה בחלל"
די היא הורסת.
הופעה מבדרת, לא הכי טוב שלה אבל בהחלט לא פספוס. שרדה את הקללה של סליזק.
היא חמודה

&nbsp
טיאנה - אווו עיבוד מצויין. ממש אהבתי. לא הכי חזק שלה ווקאלית, נרשמו כמה זיופים, אבל בהחלט הופעה טובה. יש סטודיוז השבוע? אני רוצה את זה בסטודיו.
&nbsp
ג'קס - מ-ו-ש-ל-מ-ת
ה-10 שניות האחרונות של זה היו אורגזמה.
והפסנתר! אני אוהבת הם משקיעים בתפאורה.
&nbsp
ניק - למה הוא תמיד לבוש כמו לסבית, עם החולצות המשובצות והכובעים האלו?
ג'ניפר - את מודעת לכך שזה לא שיר אהבה, כן? למרות שהז יכול להיות מבדר אם הוא ישיר שיר אהבה לגבר במראה.
באופן מפתיע, הופעה ממש טובה שלו. עדיין קצת חלבית, ולא אחזור לזה בחיים, אבל יחסית אליו זה היה שיפור.
למה הם מנסים לשכנע אותי שהוא החתיך של העונה? קוונטין הוא החתיך של העונה
גם רייבון וקלארק חמודים. אבל ממש לא ניק.
&nbsp
סולט אנד פפר! יו זה היה גרוע. אני צריכה לשטוף את האוזניים עם הגירסה של GLEE.
הארי וג'ן

&nbsp
קלארק - הוא לבוש קצת כמו קריס, נכון? והסידור על הבמה עם הפסנתר באמצע הזכיר לי את ההופעה של ANS בזמנו.
הרס לי קצת בקליפ לפני ההופעה שהוא קרא למשחק הזה "צוללות לבנות". מה לבנות. תהיה יפה ותשתוק.
הופעה יפה מאוד. אבל. אני חייבת להודות. אחרי 13 עונות של איידול זה קצת צפוי, ואני צריכה קצת יותר מזה.
&nbsp
קאסים - הוא באמת ווקאליסט לא רע בכלל. זה אמנם שיר הזוי וגרוע אבל הוא בהחלט יודע להופיע ולשיר.
&nbsp
רייבון - הוציאו אותו מניאק בקליפ פתיחה. מענין מה יש להפקה נגדו.
הופעה בינונית להחריד. עיבוד גרוע שלא התאים לו. lack of vision אינדיד.
&nbsp
המודחות אפילו לא הופיעו! מעליב משהו.
קצת עצוב לי על אדנה כי היא פייטרית ולא הגיע לה בשום פנים ואופן ללכת לפני דניאל, ולפי דעתי אפילו לפני ניק וקאסים, אבל היא לא היתה מנצחת את זה בכל מקרה.
ביי מאדי, נתראה באפוקליפסה, כשהזומביות יהיו היחידות שישרדו.
&nbsp
קבלו אות גייז של כבוד ברוח הנושא השבועי: קוונטין, ג'קס וג'ואי.
די, לך הביתה, זה כבר לא מצחיק: דניאל.
&nbsp

Oukami Kun

New member
"למה הוא תמיד לבוש כמו לסבית"

התגובה שלך מלאה בפניני הומור, אבל זאת הכי הצחיקה אותי.

Lhuna1

New member
מגיבה טופ 9

80 העשור האהוב עלי במוזיקה - האם הם הולכים לחרב לי אותו או לעשות לו כבוד?

דיוויד האסלהוף מתחיל בלחרב
בשביל מה זה היה טוב?

בוי ג'ורג'

ההופעה הקבוצתית (שרים בלייב!
) עם בוי ג'ורג'
(אבל לא אוהבת איך הקול שלו הצטרד).

ייאללה כבר להופעות:

דניאל
אוף.
השיר התאים באופן מוזר לסגנון הריקוד הטיפשי שלו, אבל למה הוא מבליט את התחת כל הזמן?
ווקאל חלש. לא יכולה להינות ממנו. וכמה הם עוד יגידו לו שהוא צריך להשתחרר עד שיקלטו שזה לא יקרה?
ציון 1

קוונטין

אוי רק בבקשה אל תהרוס את השיר המדהים זה

שוב לא הכי אהבתי את העיבוד
אבל חזק ווקאלית ועדיין הכי מעניין שם. מסכימה עם הארי שהוא צריך כבר לעשות משהו קצת יותר קיצבי. הוא חוזר על אותו שטיק כל פעם.
ציון 7

ג'ואי

היה שם קטע טוב באמצע כשהקצב השתנה, אבל השאר היה ממש מבולגן ומשהו שם לא עבד
השופטים צודקים בביקורת. רק שזה לא יפגע בה...
ציון 6

טיאנה

מקצועית מאוד, אבל לא עשה לי כלום. מבחינתי היא חייבת להתחיל לעשות משהו מרגש.
ומה הקטע שכל מתמודד חייב בתחילת ההופעה לגשת לגעת ביד למישהו מצד אחד של הקהל ואז למישהו בצד השני? נראה כאילו יש איזה במאי שאומר לכולם לעשות את זה וזה מיותר ומאולץ.
ציון 6

ג'קס

מעולה!
ההופעה החזקה של הערב וגם הכי טובה שלה עד עכשיו. מאוד התאים לה וגם אהבתי את העיבוד לשם שינוי.
מה השופטים מקשקשים?! זה היה מעולה לכל האורך! איזה פידבק הזוי... זה במסגרת טבח הואיגנות?!

את דניאל הם מעודדים ואת ההופעה המהממת הזאת הם מבקרים????????
דפוקים דפוקים דפוקים.
מקרה היילי חוזר על עצמו.
ציון 10

ניק

הזכיר מאוד את הביצוע של קריס אלן. הופעה טובה מאוד בסה"כ. שיר מעולה והיו חלקים בעיבוד שמאוד אהבתי.

הארי גם מאוד צודק שהשיר מתאים לו מבחינת מילים וענווה.
(וג'יי לו כנראה מעולם לא הקשיבה למילים, כי זה לא שיר ששרים ל"מישהו מיוחד").
ציון 8

OMG סולט-אנ-פפר עוד קיימות?

אהבתי את השיר המזעזע שלהן בכיתה ו'. אחד מהגרועים של העשור.

קלארק

נהדר! ביצוע רגיש ויפה.
אבל מעצבן שהוא לא מקבל אף מילת ביקורת מהשופטים, ואת ג'קס שנתנה הופעה הרבה יותר חזקה ומקורית (ומושלמת!) הם כמעט קטלו.
ציון 9

קאסים
או
עוד לא החלטתי.
לא יודעת, זה היה בסדר בעיני. פחות הופעה, יותר שירה. והוא שר לא רע, אבל הקול שלו לא לגמרי התגבר על המוזיקה (בעיה שחוזרת אצל כמה מתמודדים).
ציון 6

חייבת לציין עד עכשיו חוץ מדניאל כל ההעברות של הקהל היו מוצדקות.
מבין ה-3 שנשארו בעיני אדאנה היתה הכי ראויה, אבל ברור שזה יהיה רייבן.

רייבן

ברור עוד לפני שהוא מתחיל שזה יהיה צ'יזי ומעצבן.
הבעיה שלי עם זמרים מהסגנון שלו זה שהם תמיד מכניסים יותר מידי רגש בכל שורה ובכל מילה, גם כשאין לזה שום צורך, ואפילו כשיש צורך, הרגש שלהם מאולץ וטכני.
everybody wants to rule the world זה לא שיר מיוסר. השורות שלו לא דורשות את הטון הבכייני הזה ומבטי הכלבלב למצלמה. זה כל כך דבילי לשיר את זה ככה. והשופטים משבחים אותו!!!!

ציון 1.
ציון 0 לשופטים.

ביי ביי מאדי - שעממת אותי ולא אתגעגע.
אדאנה - הגיע לך יותר, ועדיין לא הרבה יותר... מקום 8 כזה. סה"כ לא חבל לי מידי.

Oukami Kun

New member

לגבי רייבון, אני פשוט חושב שככה הוא שר. גם את Stain' Alive הוא עשה מיוסר. ככה הוא שר פשוט, אה-לה ג'ון לג'נד. אפשר להתחבר ואפשר לא, אבל אני לא חושב שהוא עשה משהו שונה ממש שהוא עשה עד עכשיו...
&nbsp
לקחת מפה את הציונים שלך לדירוג, או שאת רוצה לדרג מחדש ולא ממקום אמוציונלי של ישר אחרי ההופעה?

Lhuna1

New member
להיפך, בכוונה נתתי הפעם ציונים מייד

למקרה שתעלה את השרשור אחרי שאני כבר אשכח מה הרגשתי.
מה שאני מרגישה אחרי ההופעה זה הדירוג הנחשב (למרות שנכון שלפעמים בשמיעות מאוחרות יותר מעריכים מחדש משהו שלא הערכנו בהתחלה).
אבל אני נחמדה אז העתקתי לך לשרשור של הדירוג

&nbsp
ונכון שככה רייבן שר תמיד, זאת הבעיה שלי. אני שונאת את הסגנון המיוסר הזה, הוא ממש מעצבן אותי! מאוד לא אמיתי ולא כן בעיני.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

למעלה