טופ 10 (עונה 14 פרק 21) - סמנו

snirf

Active member
היה שיפור

לא אמרתי שזה היה מושלם...כל שיר שהוא ביצע עד עכשיו היה לא מעניין במיוחד, סתם שר אותו יפה.
בשבוע האחרון הוא ויתר על הגיטרה ובחר שיר רוקיסטי שהתאים לו
לטעמי זה שיפור

LeAnnDylan

Well-known member
אני בדיליי של הלייף אבל עדין בא לי להגיב

כל ההתחלה הייתי מיותרת אבל אני קצת מתגעגעת להופעות קבוצתיות אז שיהיה.
טוב אין לי זמן לבילבולי שכל, אני מריצה כל מה שלא שירים.

Adanna Duru - Love You I Do
השמלה שלה מהממת. בכלל היא נראית ממש טוב היום. או שזה כבר שבוע שעבר?

השיר הזה משעמם אותי ממש. אבל היא שרה אותו בסדר אני מניחה.

Daniel Seavey - Lost Stars
דווקא מהמעט שהראו בחזרות חשבתי שהוא נשמע יפה יותר עם הפסנתר. יש גם משהו מרגש יותר בביצועים עם פסנתר ואם לשם הוא כיוון, אני מעדיפה אותו עם פסנתר. ולמי אכפת שהוא מסתכל למטה. שיסתכל לאן שהוא רוצה כל עוד זה נשמע טוב. אני לא מכירה את השיר הזה אז אין לי למה להשוות אבל למרות שבדר"כ אני אוהבת את דניאל, ההופעה הזו הייתה צולעת מבחינתי.

Rayvon Owen - Stayin' Alive
זה לא מעט ג'יראד. שעד היום אני שומעת את הגרסה האדירה שלו. זה היה איטי מהמקור ולכן לא כיף, ומצד שני לא הביא שום דבר מענין לשיר אז... אני אוהבת את רייבון בדר"כ אבל אומנם הוא שר מאוד מדויק, זה היה ממש משעמם.

Nick Fradiani - Danger Zone
אני לא מכירה את השיר הזה וזה לא עשה לי חשק מיוחד להוריד אותו, אבל זו הייתה הופעה טובה של ניק ולשם שינוי הוא נראה קצת יותר חי.

Joey Cook - Mad World
היא בחרה שיר שמאוד מתאים לה ולאישיות שלה ואם אדם למברט לא היה שר את זה לפניה יש מצב שגם הייתי מחבבת את זה.

Tyanna Jones - Circle of Life
היא נראית כמו מר דשא. היא חייבת לצבוע את השיער שלה לצבע אחר. אני לא מצליחה לקחת אותה ברצינות ככה.

ג'ניפר תיאלץ לסלוח לי על שאני מריצה אותה. היא פשוט לא כזו מעניינת מוזיקלית.

Quentin Alexander - You're the One That I Want
אני רוצה לשנוא את זה מצד אחד כי אני מעריצה גדולה של ג'ון טרבולטה. תמיד הייתי. עוד מכיתה ד'. וכן, גם אחרי תקרית האדל דאזים שלו. ואני ממש אוהבת את השיר הזה והוא תמיד עושה לי כיף. וזה לא היה כיף. בכלל.
אבל לפחות זו לא הייתה גרסת קריוקי מצועצעת אז זה גם משהו אני מניחה. אפשר להעריך את הארטיסטיות שלו למרות שלא אהבתי את העיבוד.
ואוי, איזה ילד כאפות. למה הוא לא ראה גריז?! זו הסיבה שאני שונאת את כל ילדי שנות ה-2000. אין להם טעם

Maddie Walker - Let's Hear It for the Boy
אני אוהבת את הסרט הזה (במיוחד את החידוש עם ג'וליאן האף אהובתי
) אבל את השיר הזה אני דווקא לא אוהבת. אבל איכשהו ההופעה הזו של מאדי הייתה ממש מוצלחת מבחינתי. אהבתי מאוד.

יו! פוטלוס
איך אני אוהבת את השיר הזה! תאכלס יותר שווה מכל הערב הזה עד כה!

Clark Beckham - Sunday Morning
שני שירים של אדם לווין בערב אחד זה הרבה יותר מידי. אני לא יכולה לסבול אותו.
הופעה בסדר כזו. לא יכולה לסבול את השיר הזה אז קלארק עשה איתו מה שהיה אפשר לעשות איתו.

Jax - Grow Old with You
יו, השרשרת עכביש שלה זה הדבר הכי אדיר אבר!
זו הייתה הופעה ממש טובה. הכי טובה של הערב. לא שהייתה לה תחרות גדולה כל כך הפעם, אבל זה לא מפחית מהערך של ההופעה שבאמת הייתה טובה.

Qaasim Middleton - Come Together
טוב אז אני עדין כועסת. כועסת על זה שהצלה הלכה עליו במקום על סרינה. הוא לא זמר טוב. זה נתון.
יכולות הבידור שלו הפעם הזכירו לי את נורמן ג'נטל. אז נכון, הוא ניסה לתת כל מה שיש לו כדי לקבל את ההצלה הזו. אבל יש להיות אובר-דה-טופ ומוזיקלי כמו נגיד, ליידי גאגא. או בגבולות התוכנית- אדם למברט. ויש להיות אובר-דה-טופ בדיחתי, שלשם מכוון קאסים. אני אפילו לא יכולה להגיד עליו שהוא מתאים לברודווי, כי גם לשם זה מצועצע מידי. לא יודעת. לא התחברתי. ואומנם זה משנה את הדינמיקה של הערב כשיש מופע אקסטרווגנטי כזה אחת ל-12 הופעות. אבל בסופו של דבר, לא מגיע לו לזכות. וחבל שהוא מקבל את ההזדמנות הזו לזכות, על פני אנשים שבאמת מגיע להם לזכות.

למעלה