סכמ"ש 21.3!!!

סכמ"ש 21.3!!!

שיר השבוע?
ציטוט השבוע? (או סתם קטע שהצחיק אתכם)
קניית השבוע?
ספר/מאמר/כתבה טובים שקראתם?
סרט/סדרה מעניינים שזיפזפתם אליהם?
משהו טוב שאכלתם השבוע?
הספקתם כל מה שתכננתם השבוע?
קטע מעצבן שקרה השבוע?
קטע משמח שקרה השבוע?
מסר לאומה?
תמונת השבוע?
והשאלה המתחלפת - איך נראית החופשה החלומית שלכם? (משהו ריאלי, לא מעולם הפנטזיה)

Oukami Kun

New member
יאללה שלא יהיה שרשור יתום

שיר השבוע? עדיין עם השיר החדש של מיוז, אבל מסתבר שאינקובוס (שמגיעים לארץ
) הוציאו/יוציאו EP בקרוב, ושניים מתוך ארבעת השירים כבר זמינים באייטונס. אז קניתי, והם בלופ אינסופי.

ציטוט השבוע? (או סתם קטע שהצחיק אתכם) אני רואה את מופע שנות ה70 במאסיביות בזמן האחרון, וקיטי ורד הם ההורים הטלוויזיונים הכי טובים אבר. הם פשוט שילוב מדהים ושני השחקנים פשוט מדהימים, בעיקר דברה ג'ו רופ.

קניית השבוע? אממ שירים באייטונס, האלבום של מיוז בפרי-אורדר.

ספר/מאמר/כתבה טובים שקראתם? הייתי בירושלים וקניתי (ביד שניה) את הספר הראשון של 'שיר של אש וקרח', שזה הסדרה שעליה מבוססת הסדרה 'משחקי הכס', ואשכרה התחלתי לקרוא אותו. זה באנגלית אז לוקח לי יותר זמן, אבל אני משתדל לקרוא 50 עמודים כל יום.

סרט/סדרה מעניינים שזיפזפתם אליהם? מופע שנות ה70 כמו שאמרתי. אבל בנוסף, סוכני שיל"ד חזרו ובגדול והפרק השבועי היה נהדר.

משהו טוב שאכלתם השבוע? להכל אין טעם כל כך אז לא השקעתי בלטעום דברים חדשים.

הספקתם כל מה שתכננתם השבוע? בימים א-ג הייתי סופר פרודקטיבי והספקתי מלא, אבל אז נפלתי למחלה אז ההספק נגדע.

קטע מעצבן שקרה השבוע? חיפוש הדירות הבלתי נגמר. הייתי בדירה שממש נראתה טוב ובמחיר סביר ומיקום אדיר, עם שתי שותפות שהיה איתן וויב ממש מוצלח והכל נראה מושלם, והם לא בחרו בי
. והנסיעה לירושלים הפכה אותי לחולה
.

קטע משמח שקרה השבוע? אמממ לא יודע, לא היה משהו מיוחד. אני חי ונושם?

מסר לאומה? די, הבחירות נגמרו, הפסדנו. עוד ארבע שנים של "בסדר", עם נגיעות של "אמאל'ה" מדי פעם. נתראה בסבב הבא.

תמונת השבוע? שמתי סרטונים, זה מספיק השקעה לשבוע אחד

והשאלה המתחלפת - איך נראית החופשה החלומית שלכם? (משהו ריאלי, לא מעולם הפנטזיה) אני לא אדם של דרישות גבוהות מדי בחו"ל. חברה טובה, אוכל זול, קפה טעים, לונדון. תשלבו את אלה וזאת החופשה החלומית שלי.

Lhuna1

New member
קיטי ורד אדירים
למרות שיש להם גם מתחרים

בגדול זוגות של הורים הם הדמויות הכי טובות בקומדיות (בעיקר משנות ה-90 וה-00)
&nbsp
מתחרים שווי ערך לדעתי:
ההורים של ג'רי סיינפלד
ההורים של ג'ורג' קוסטנזה
ההורים של רוס ומוניקה גלר
ההורים של ריימונד
ההורים של דארמה ושל גרג
&nbsp

DoubleT

New member
שיר של אש וקרח

אם התחלת וזה זורם לך אז אתה כנראה מאלה שמתחברים לסגנון של מרטין. לא עניין של מה בכך
.
אם עוד לא ראית, ועוד לא נחשפת לספוילרים, הספרים האלה מדהימים. יש כמות טוויסטים לא מהעולם הזה.
וגם אם ראית יש טוויסטים והמון עלילה שגדעו בסדרה.
&nbsp
הלוואי שהיה לי זמן לקרוא הכל שוב

jess r

New member
50 עמודים ביום?! באנגלית?!

אתה הולך להיות ממש טוב באקדמיה.
&nbsp
אויש מבאס עם הדירה. החיפוש הזה נשמע לי כמו דייט. או ראיון עבודה. אין לי כוח לזה

סתם מעניין באיזה אזור אתה מחפש? באיזה קמפוס אתה אמור ללמוד?
&nbsp
&nbsp
&nbsp

Oukami Kun

New member
אני ממש טוב באנגלית, תמיד הייתי

זה גם עניין של תרגול. קראתי את כל ההארי פוטרים באנגלית וגם את שרה"ט, אבל זה היה לי קצת מוגזם. בואי נגיד שהוצאתי פטור בפסיכומטרי אחרי שהפסדתי חצי פרק על טעות סימון

&nbsp
אני הולך ללמוד במכללת הדסה, שזה ברחוב הנביאים, ממש קרוב ל"יפו מרכז". אני מחפש במרכז העיר בגדול אבל גם בנחלאות, רחביה, טלביה... אפילו התחלתי לשקול את המושבה וקטמון הישנה כי הכל ככ יקר...

jess r

New member
כן זה אזור יקר אש

אהממ טוב אני אשאל אולי אני מכירה מישהו שם שמחפש\ת

&nbsp
אנגלית זה סבבה אבל למי יש כוח לקרוא 50 עמודים ביום? מעייף.
&nbsp
המושבה זה דווקא פצצה, גם אזור מהמם וגם בתכלס 10 דקות מיפו. לדעתי זה אפילו מרחק הליכה, תלוי כמובן מאיפה לאיפה... אבל באמת יותר זול שם? מפתיע.

Oukami Kun

New member
ככל שמתרחקים ממרכז העיר

יש גם מגוון יותר רחב וגם תמורה יותר טובה לכסף. חדר ב1500 במרכז העיר/נחלאות יהיה קטנטן ומעופש ובמושבה אפשר למצוא במחיר הזה חדרים גדולים בדירות משופצות וכו'... ובגבעה הצרפתית ובית הכרם וכל מיני אמצע שומקים כאלה בכלל יש דברים הגוניים, אבל מי רוצה לחיות שם?
המושבה זה בערך רבע שעה הליכה מיפו, אבל זה הכל בעליה
. זה הבאסה בירושלים, הכל בפאקינג עליה.

jess r

New member
אכן

אל תשלול את הגבעה - יש שם הרבה תחב"צ וזה בסך הכל לא נורא רחוק מהמרכז.
אתה מתכוון לחזור הביתה בסופ"שים?
&nbsp
וואו בחיפה להכנס לדירה במיקום מרכזי עולה 1000+-. איזה הפרשים הזויים.
&nbsp
תתרגל.

Oukami Kun

New member
כן זה משוגע מה שהולך בירושלים ובת"א

ואני מניח שבעוד ערי מרכז... חבר שלי משכיר חדר עצום בבאר שבע ב900 שקל. 900!!!
&nbsp
שמעתי הרבה דברים רעים על הגבעה. בעיקר שמת שם, שהחיים הסטודנטיאלים זה בכפר הסטודנטים בלבד ושכולם שם מוזרים. אה ושזורקים אבנים על הרכבת הקלה.

וגם אני לא לומד באוניברסיטה/בצלאל, אז זה לא מקרב אותי למכללה, להפך.

jess r

New member
מממ

טוב, אם אתה בקטע של חיי חברה אז ברור שכל האקשן במרכז, על אחת כמה וכמה בעיר שאין בה תחבורה ציבורית בשבת.
&nbsp
&nbsp

jess r

New member
שבוע טוב

שיר השבוע? סתכלו למטה. ותקשיבו. זה ממכר. ממש מקווה שזה יביא אותנו למקום מכובד הפעם, כי מגיע לו.

קניית השבוע? מילקי. עם אקסטרה קצפת

ספר/מאמר/כתבה טובים שקראתן? לאאאאאאאאאא

סרט/סדרה מעניינים שזיפזפתם אליהן? נגמר GLEE לנצח
היה מרגש ועצוב ו-2 הופעות טובות.
ולשם שינוי היה פרק קורע במפץ הגדול. אשכרה צחקתי בקול.

משהו טוב שאכלתן השבוע? הכנתי מוקפץ ויצא טעים.

הספקתן כל מה שתכננתן השבוע? הגשתי את הסמינר שהרס לי את החודש האחרון, אז כן

קטע מעצבן שקרה השבוע? הכל מתגמד אחרי ההגשה הנ"ל

קטע משמח שקרה השבוע? ההגשה הנ"ל
אבל גם דברים קטנים שמסתדרים
אה וזהבוש לא פרשה
קצת פוליטיקה, נו, פעם בשנתיים אפשר

והשאלה המתחלפת - איך נראית החופשה החלומית שלכם? (משהו ריאלי, לא מעולם הפנטזיה) אה, אז לא חופשה בווסטרוז?

אהממ כרגע מותשת ברמות ובא לי רק חוף ים ושקט. ואמרת ריאלי, אז ריאלי אילת זה הדבר היחיד שיש לי כסף בשבילו. אז אילת? כן, אילת

LeAnnDylan

Well-known member
טכנית ראשון זה עדין סופ"ש...

שיר השבוע? Nick Jonas - Jealous (Remix) ft. Tinashe תגידו מה שתרצו, זה מדבק ובתוכנית הבוקר של ריאן סיקרסט חורשים על זה ממש אז התמכרתי.
ציטוט השבוע? (או סתם קטע שהצחיק אתכם) סתם דברים שקשורים לעבודה וצריכים הסבר ארוך כדי שתבינו למה הם מצחיקים ואין לי כוח להסברים.
קניית השבוע? צעיף של לואי ויטון

ספר/מאמר/כתבה טובים שקראתם? לא קראתי כלום.
סרט/סדרה מעניינים שזיפזפתם אליהם? התחלתי לראות OUAT מההתחלה עם מישהי מהעבודה ונזכרתי כמה גאוני זה היה בהתחלה. אני עדין אוהבת את התוכנית ואני חושבת שהתוספת של אורסולה, קרואלה ומליפסינט דווקא מוצלחת אבל זה פחות גאוני כמו בהתחלה. חוץ מזה יש כמובן גם את נקמה
והאנטומיה, נייט שיפט, מחשבות פליליות, סקורפיון והאישה הטובה.
משהו טוב שאכלתם השבוע? אורז. וזה נשמע משעמם אבל דווקא יצא לי אורז מושלם עם ירקות

הספקתם כל מה שתכננתם השבוע? פפט. ממש

קטע מעצבן שקרה השבוע? סתם דברים שקשורים לעבודה
קטע משמח שקרה השבוע? חברת ילדות שלי מהארץ עברה לגור בארה"ב
עכשיו רשמית איבדתי כל רצון לחזור. חוץ מזה שראיתי ששאניה טווין באה להופיע באיצטדיון הונדה (שנמצא 3 דקות הליכה מהבית שלי) באוגוסט. אז בכלל ויתרתי על הארץ.
מסר לאומה? אם יש לכם ילד שאתם לא מעוניינים בו, זרקו אותו בלגונה הילז מול. וברצינות עכשיו, בשלושה ימים שהייתי שם השבוע, עזרתי לארבעה ילדים אבודים למצוא את דרכם חזרה להורים המזניחים שלהם. לא ברור לי באיזה קטע מישהו הולך בקניון עם ילד בן שלוש וחושב שזה לגיטימי לגמרי לתת לו ללכת מאחוריך בלי לתת לו יד או לטרוח להסתכל אחורה מידי פעם כדי לוודא שהוא עדין שם. או להיכנס לשירותים עם ילדה בת 4 ולצאת בלי הילדה ופשוט להמשיך בקניות
אגב החודש הייתה הפעם הראשונה מאז שהגעתי לפה שקיבלתי התרעה של אמבר אלרט לטלפון. חייבת להודות שזה ממש מלחיץ. פתאום הטלפון רוטט ומצלצל בצלצול מפחיד ומטריד שלא שמעתם מעולם ועל המסך רשום בגדול הודעת חירום. מצד אחד, רעיון גאוני לשלוח הודעה כזו לכל האזרחים בטווח ההתראה בלי צורך שלהם באפליקציה מסוימת או גרסת טלפון מסוימת. מצד שני, מלחיץ משהו.
תמונת השבוע? הייתי מצלמת לכם את הצעיף שלי אבל זה מצריך ממני לקום לצלם ולחבר את הטלפון למחשב וזה יתר מידי פעולות למישהי במצב עייפות מתקדם כמו שלי. אז לא.
והשאלה המתחלפת - איך נראית החופשה החלומית שלכם? (משהו ריאלי, לא מעולם הפנטזיה) כרגע? מלאה בהרבה שינה. במצב נורמלי- הופעות מהבוקר עד הערב במיוזיק סיטי - נאשוויל
אופרי, ריימן, בלו בירד, טירד אנד לינדסלי- הכל תופס. לא משנה לי איפה, רק מלא הופעות של כל האנשים שאני אוהבת
ולקנח בערב סונגרייטרים
אעהאהעה שלמות!!
|אורגזמה|
הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

jess r

New member
שיר מעולה

ברגע שאת ממצה את הנאשוויל שלך את חוזרת
אין לי עם מי לשתות

&nbsp
מה זה ההתרעה הזאת?
&nbsp

LeAnnDylan

Well-known member
מה זאת אומרת איך זה אמור לעזור

מן הסתם לא שולחים לך רק "נחטף ילד" שולחים פרטים כדי שהציבור יוכל לעזור.
במקרה הזה ספציפית שלחו את מספר הרישוי של הרכב של הבחור שחשוד בחטיפה של הילד. עזבי שזה היה האבא של הילד בסוף שפשוט ברח מזירת רצח ולקח איתו את הבן שלו וברח. אבל באופן עקרוני שולחים פרטים מזהים כלשהם של החוטף או הילד החטוף ואז אם מישהו ראה משהו או יודע משהו, הוא מתקשר למוקדי החירום.

LeAnnDylan

Well-known member
הוא דקר את הבן זוג של האקסית שלו

או משהו בסגנון. כשראיתי שזה מקסיקנים הפסקתי לקרוא. גם כן ההזויים האלה. תתי אדם.

למעלה