טופ 10 (עונה 14 פרק 21) - סמנו

Oukami Kun

New member
פרק 21

&nbsp
איזה שיר נורא
. כאילו, הוא מגניב, אבל כשילדים בני 15-16 שרים אותו, זה רע. במיוחד כששמים אותם בקדמת הבמה (דניאל, מאדי, טיאנה – כולם מתחת ל18). אבל אוקי. לא היה בזה משהו נורא ווקאלית, אבל זה גם לא ממש נחשב שהופעה קבוצתית.
&nbsp
אהבתי ששמו לשופטים את המוזיקה של הסרטים של פוקס
.
&nbsp
קליפ על נייל רוג'רס. ואללה הבנאדם עשה דברים בחיים.
&nbsp
איש מנאסקר מביא את התוצאות? מה אתם קשורים לחיים עכשיו
.
&nbsp
אדנה דורו – Love You I Do
אהבתי ממש את זה שהראו הסשן חזרה שלה עם המנטורים ושלא חירטטו אותנו ב"אוי היא כזאת מושי מושלמת", אלא אשכרה אמרו לנו מה היא צריכה לעבוד עליו.
ועכשיו לגבי ההופעה עצמה – זה היה ממש ממש טוב. זה באמת התחיל נמוך מאד, אבל היא לא התבלבלה מזה ולא איבדה את עצמה. היא הראתה המון שליטה, שזה הדבר שהיה לה חסר בהתחלה. השמלה עם המראות אבל
. אה ותודה לאל שהיא לא עשתה את I Am Telling You.
&nbsp
דניאל סיבי – Lost Stars
טוב די. מספיק. היה נחמד, היה פוטנציאל, אבל די. אתה מעצבן אותי. תלך הביתה כבר. לצעי הוא יגיע רחוק. הוא מה שהמפיקים רצו שסם וולף יהיה מבחינת פלרטטנות, אבל הוא פשוט לא מוכן.
&nbsp
רייבון אוון – Stayin' Alive
זה היה... מעניין. נהנתי וסבלתי מזה באותה מידה. העיבוד היה מגניב, אבל הבחירות הווקאליות שלו היו מוזרות – מעולות לעתים וממש גרועות לרוב.
&nbsp
ניק פראדיאני – Danger Zone
אוקי, זה היה מאד אייטיז. השיר עצמו די בנאלי, אבל השירה שלו הייתה ממש טובה. נהנתי ממנו מאד. WTF עם הגלידה.
&nbsp
ג'ואי קוק – Mad World
למה זה היה כל כך קצר??? זה היה מצוין. מסכים על ג'יי-לו לגבי סיה. זה היה בין סיה לליידי גאגא, ועדיין סופר מקורי. האם אמריקה מוכנה לאייד ולית כמו ג'ואי? אני בספק. אבל לפחות נראה אותה עוד כמה שבועות.
&nbsp
הבדיחה עם התחתונים הייתה מיותרת ובעיקר מעליבה. ואז הארי יורד על ג'יי-לו? לא קול.
&nbsp
טיאנה ג'ונס – The Circle of Life
ציפיתי לאהוב את זה יותר. בחזרות זה נשמע משוגע אבל הלייב היה חצי קלאץ'. זה נשמע כאילו היא רדפה אחרי הלהקה. זה לא היה ג'יי-האד, אבל זה גם לא היה זונט.
&nbsp
ג'ניפר לופז – Feel The Light
יש מצב שזה אשכרה בלייב? זה היה לא רע בכלל. אני יודע שאנחנו אוהבים לצחוק על ג'יי-לו, אבל היא אשכרה יכולה לשיר כשהיא ממש רוצה.
&nbsp
קוונטין אלכסנדר – You're The One That I Want
זה היה פשוט מושלם. זה היה INTENSE ברמות, באופן טוב. והוא כל כך מגניב, כל התלבושות שלו פשוט יוצאות מן הכלל.
&nbsp
ריאן חושף ששבוע הבא יהיה שבוע אייטיז עם בוי ג'ורג'
. גדול.
&nbsp
מאדי ווקר – Let's Hear It For The Boy
מישהו מוכן לשים על הילדה הזאת מכנסיים כבר? זה כבר נהיה מגוחך. והיא פשוט משעממת אותי. אבל היא נראתה יותר אנושית מבדרך כלל.
&nbsp
פוטלוס? על אמת? לא מצאתם משהו יותר עדכני אולי?
אלא אם כן קווין בייקון יעלה לרקוד, זה לא היה שווה את זה. לפחות הזמרות ליווי נהנות מזה
.
&nbsp
בואו נדבר שניה על הזקן הורדרד של סבא של מאדי
. מה נסגר.
&nbsp
קלארק בקהאם – Sunday Morning
סופסוף! נראה לי שזה היה מה שחיכינו לו מקלארק. משהו מהמאה הנוכחית, משהו אומנותי, משהו עם רעב בעיניים. עם הביצוע הזה ועם הביצוע החצי-כוח של טיאנה הוא חוזר להיות המוביל.
&nbsp
ג'קס מול קאסים... כדאי מאד לאמריקה שקאסים הולך הביתה. אם לא אז המצב זוועה. ו...אוקי, הכל בסדר.
&nbsp
ג'קס – I Wanna grow Old With You
זה היה מאד חמוד. היא איבדה את מעמד הפרונט-ראנר שלה לטובת ג'ואי, ויבלה את מעמד האנדרדוג שלה, מה שנראה לי מוציא ממנה דברים טובים. זה היה ממש חמוד.
&nbsp
קאסים מידלטון – Come Together
איזה גבר. הופעה מצוינת והווקאלז שלו היו מהטובים שהיו לו העונה, אבל אני ממש בספק אם הם ישתמשו בהצלה עליו. אבל הם השתמשו בה????? איזה הזיה.
&nbsp
אני חושש שהם עשו טעות ושבוע הבא עם ההדחה הכפולה יש סיכוי שנאבד את טיאנה.
&nbsp

Lhuna1

New member
הופעות ותוצאות

אדאנה, העברה מיותרת בעיני -
שעמום. שיר קיטשי ומיותר וביצוע בסדר, אבל לא מעניין. אין לי כבר ציפיות ממנה. ג'ניפר צודקת לגמרי שחסרה לה אמינות.
&nbsp
דניאל
אוף, מי יודח במקומו הפעם?
-
האמת שזה היה הרבה יותר טוב מהרגיל אצלו, הישיבה גם מנעה את התנועות המעצבנות שלו. אבל השופטים כבר באג'נדה להדיחו (השאלה אם זה יעזור או בדיוק להיפך).
&nbsp
רייבן, גם כן מיותר מבחינתי, מה הסיכוי שהפעם יעשה משהו לא צ'יזי? -
עיבוד נחמד, אבל לא התאים לו לדעתי, ווקאלית זה היה מיוחד, אבל רוב הזמן הקול שלו נבלע תחת זמרי הליווי. לא יכולה להגיד שנהניתי מזה.
&nbsp
ניק
שמחה שעבר -
לא נפלתי מההופעה, אבל מקווה שזה יספיק בשביל להחזיק אותו עוד שבוע. מסכימה עם הארי - שיר שאין הרבה מה לעשות איתו.
&nbsp
ג'ואי
העברה מוצדקת, אבל אוי ויי היא בחרה את mad world בביצוע של גארי ג'ולס ואדם למברט -
זה היה מעולה (הייתי מתה על זה לגמרי, אם רק הייתי מצליחה לשכוח מהביצוע של אדם לשניה.)
&nbsp
טיאנה
על ההעברה -
לא אהבתי את הבחירה. הארי גם צודק שזה נראה קצת מתאמץ מידי. הכי חלש שלה עד עכשיו.
&nbsp
&nbsp
ג'ניפר לופז - האם זה הפרוזן וה-let it go הבא? לא אוהבת את הז'אנר של שירים מסרטי אנימציה, זה סוג מאוס ונחות במיוחד של קיטש לדעתי, אבל האפקטים של השמלה היפנטו אותי לצפות בזה עד הסוף, וזה לא היה נורא יחסית לז'אנר.
&nbsp
&nbsp
קוונטין
יש! פחדתי עליו כרגיל -
עיבוד טוב מאוד, ביצוע מצוין. השופטים לא אהבו מספיק
יש כמה נקודות נכונות בדבריהם, אבל חבל שהוא שוב בסכנה. הוא גם עשה כבר משהו מאוד דומה.
&nbsp
מאדי
משעמם אפילו לשמוע אותה מדברת בסרטון פריוויו -
יש לה קול טוב, חבל שהיא לעולם לא תעשה משהו שמעניין לשמוע.
&nbsp
&nbsp
קני לוגינס - פוטלוס - ההופעה הטובה של הערב.
&nbsp
&nbsp
קלארק, העברה מוצדקת בסה"כ -
הופעה מעולה!!
הזכיר מאוד את TOMT של אדם למברט. בלי ספק פרשנות נהדרת וביצוע ווקאלי מושלם. הכי טוב שלו עד עכשיו, והכי טוב הערב.
&nbsp
ג'קס, גם כן מוצדקת -
ביצוע חמוד בסה"כ, לא הפיל אותי אבל בסדר.
&nbsp
&nbsp
קאסים, הדחה מוצדקת של הקהל - גלגל הצלה?
"יאללה בואו נעשה הצגה כאילו שיש סיכוי" -
כמה חבל שכשרון ההופעה המעולה הזה לא בא עם כשרון שירה תואם... הוא אפילו לא היה בקצב של התזמורת לדעתי. והווקאל לא היה נעים לי.
מה?!?!!?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
הם הצילו אותו!?!!!!!!
טוב אני כנראה כבר לא יודעת כלום מהחיים שלי...

אולי ההפקה מפחדת שהעונה תהיה משעממת מידי בלעדיו.
יאללה שיהיה.
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

Uri04

New member

אדאנה - בסדר ברגעים מסויימים, אבל היא פשוט לא מספיק טובה. יש בה עדיין המון בוסריות ואני לא אוהב את הקול שלה.

דניאל -

רייבון - וואן טריק פוני. דיי, הבנו. יש לך יכולות ווקליות, ובמקום לנצל אותן אתה מעדיף להישמע כמו תרנגולת לפני שחיטה. בכלל, צריך להגיד לזמרים האלה להפסיק עם הפלסטו והצווחות הגרוניות הבלוזיות האלה. אף אחד לא באמת משתמש בהן יותר.

ניק - הוא טוב, אבל אני שוכח את ההופעות שלו שניה אחרי שהוא מסיים. ומיי גוד, יש לו לסת ענקית.

ג'ואי - אני לא נפלתי. הקול המאנפף הזה לא עושה לי את זה. יותר מדיי מניירות שמפצות על שירה לא משהו.

טיאנה - פאק, מה זה היה? יש את "מעגל החיים", והיא בחרה לשיר לנו את "מעגל הדמים". מלא זיופים וצווחות. אפילו סיבי היה טוב ממנה השבוע.

קוונטין - עדיין מזוייף, וחבל. יש לו את השמיעה המוזיקלית והמקוריות, אבל אין לו את הקול כדיי לתמוך בכך. והמבטים החודרניים האלה אל תוך המצלמה לא באמת עובדים עליי, אז דיי כבר!

מאדי ווקר - העברתי קדימה..

קלארק - עוד הופעת ניצחון בנאלית של פיליפ פיליפס/קריס אלן/לי דווייז. הבנו, אתה המנצח. מזל טוב. אולי פשוט נדלג לגמר? זה מיותר...

ג'אקס - ביצוע חמוד והזוי שלא הולך להניב לה יותר מדיי קולות. אני מתחיל להאמין שאין לה סיכוי להגיע לגמר.

קאסים - דה פאק?! איזה בזבוז של 'סייב'. שמישהו יעיף אותו כבר, הוא מזעזע ונראה כמו הבן של 'הטורף'.

LeAnnDylan

Well-known member

לא, זה לא אמיתי עכשיו.
ברצינות הם העדיפו להציל את הילד כאפות הזה במקום את סרינה?!
באיזה עולם בדיוק קאסים עדיף על סרינה?!
מילא ג׳יי לו שלא יודעת לשיר אז מתחברת לעוד אנשים חסרי חוש מוזיקלי.
אבל הארי שכל הזמן מקשקש על אינטונציות ולשיר בסולם הנכון. איך אתה העדפת את הטריין רק הזה על פני סרינה שכולכם הודתם בזה שהיא הווקאליסטית הכי מוצלחת העונה. אם ליכולות הווקאלית אין שום משקל, תפסיק לבקר את המתמודדים על פי היכולות הווקאלית והזיופים שלהם.

Hadar07

New member

לגמרי, הארי ממש עיצבן אותי בפרק הזה עם התגובות שלו,
היו כמה שהיו להם הופעות ממש טובות והוא נכנס בהם בקטנות
ועל קאסים שלא יודע לשיר הוא אמר שזאת הייתה ההופעה הכי טובה של הערב??
לא הבנתי את זה

jess r

New member
אוקי

אדנה - משעמם ונטול חיים, גם אם לא רע ווקאלית.
&nbsp
דניאל - העיבוד שלו באמת חביב אבל בחייאת.
&nbsp
רייבון - לא. וכפיצוי הלכתי לשמוע את הסטודיו של מאט ג'ירארד לשיר הזה.
.
&nbsp
ניק - קריוקי.
&nbsp
ג'ואי - אני הולכת להגיד את הדבר הלא פופולארי הראשון שלי הערב: אהבתי את זה יותר מאדם למברט.
. היא בקלות אחת מהפייבוריטיות החדשות שלי. היא גרמה לשיר להשמע כאילו הוא נכתב עבורה.
מה הקטע שג'יילו אשכרה שאלה אם אנחנו מכירות את סיה? מישהו\י לא מכיר\ה את סיה?
&nbsp
מה לעזאזל הארי חושב שהוא מעיר לג'ניפר? איכס. תמות. קנאי. היה מת לבובז מושלמים כאלו

&nbsp
טיאנה - אוי למה. בחירת שיר מצערת במיוחד והווקאל הכי חלש שלה עד כה.
&nbsp
השמלה של ג'ניפר עושה לי קלסטרופוביה. איך מזיזים אותה אחר כך מהבמה?
&nbsp
קוונטין - זה היה יפה אבל הם צודקים שזה לא מספיק משוחרר ומדהים ווקאלית בשביל להפיל אותי. אני ממש לא חושבת שהוא זיף והארי נתן לו ביקורת מוגזמת. הצחיק אותי שקית' הכניס במהירות את העובדה שזה עיבוד קיים ולא קוונטין המציא אותו
ההפקה ממש שונאת אותו אה.
&nbsp
זומבי - זה ברצינות היה יותר גרוע מדניאל. היא כזאת מזוייפת גאד. דניאל לפחות מאמין לסרט שהוא חי בו. היא סתם שחקנית גרועה. (בהשראת שבוע מהסרטים הלכתי על מטאפורות קולנועיות. אהבתם?)
נדב אין לי בעיה עם הרגליים שלה. לפחות משהו להסתכל עליו בזמן שהיא מזייפת. לא?
&nbsp
פוטלוס - אין תקציב אה?
&nbsp
סופרמן הכדורגלן - אתם\ן יכולות לנחש לפי הכינוי מה חשבתי על זה
זה היה סקס על הבמה. או משהו.
&nbsp
ג'קס - חמוווד בטירוף והיא לא מפסיקה להפתיע. יש לה חינניות שאי אפשר לזייף. והיא חכמה.
&nbsp
קאסים - והדבר השני הלא פופולארי: דילן אחרי האמירה הזאת את תרצי להוציא לי גם את העין השניה, אבל אהבתי את זה, ולא שנאתי את זה שהם הצילו אותו. ברור שהיתי מעדיפה שההצלה היתה הולכת לסרינה לפני שבוע, אבל במצב הנתון אין לי בעיה עם המהלך הזה.
אני בטח אוכל את אוסף הכובעים של רייבון בשבוע הבא כשמישהי שאני אוהבת תעוף בהפתעה, אבל עד אז תנו לי להנות מזה.
&nbsp
וואו: קלארק. וגם ג'ואי. וג'קס.
&nbsp
הביתה: מאדניאל.
&nbsp

Oukami Kun

New member
מספר תגובות

דניאל - אני לא מכיר את המקור, ולא אכפת לי כל כך מהמקור. אין שום סיכוי שהוא עשה משהו שמדגדג את אדם לוין, וזה לא שאני כזה אוהב את אדם לוין. דניאל פשוט לא צריך להיות שם.
&nbsp
השמלה של ג'ניפר - ככל שאני חשוב על זה יותר (ועכשיו זו בדיוק הפעם השניה שאני חושב על זה), אני די משוכנע שזה הוקלט מראש. גם כדי למנוע אולי בעיות ווקאליות, או גם כדי להדביק לזה את הפלייבק יותר טוב. ובעיקר כי זה בטוח סרט להיכנס ולצאת מהפירוטכניקה הזאת.אבל זה סך הכל היה די טוב.
&nbsp
קוונטין - אני ממש לא מכים איתך, ואני גם חושב שנתת לו ציון לא מספיק טוב. אני חושב שגם אם זה לא היה עיבוד מקורי, זה היה חדשני ואדג'י ברמות. וגם ווקאלית לא הייתה שם שום בעיה, זה מדויק לפחות ברמה של I Put A Spell On You, ולדעתי יותר.
אז הוא לא היה הראשון לחשוב על העיבוד הזה, אבל גם ג'ואי לא חשבה על העיבוד של fancy ובכל זאת זכתה בתשואות על זה. אני חשוב שזה היה ברמה של זה, אם לא יותר טוב.
&nbsp
זומבי - מסכים שהיא מזויפת, או פשוט לא מנוסה מספיק. גם לה עוד שנה-שנתיים היו עושות טוב. נגיד אם היו מעבירים את רייצ'ל במקומה
. #האנטר
ולגבי הרגליים, לא, זה לא בסדר מבחינתי שהם מציגים ילדה בת 17 בלי מכנסיים. ואני הכי לא מתחסד, אבל בגיל 17 הייתי רוצה שהיא תלבש מכנסיים באמת. רוצה להראות רגליים? תלבשי שמלה. לא בגד גוף שמדגיש את, תסלחו לי על הביטוי, כל הטוטה שלך. אדנה לבשה שמלה שהייתה לא יתור ארוכה ממה שמאדי לבשה וזה בכלל לא הפריע לי, כי זה היה הולם.
&nbsp
"פוטלוס - אין תתקציב אה?"

&nbsp
לגבי קאסים, דעותיי חצויית. כי מצד אחד זאת באמת הייתה הופעה מצוינת שלו, יחסית אליו, והוא באמת פרפורמר נהדר. אבל מצד שני, הם לא הצילו את סרינה, שהייתה פרונט-ראנרית אצל כל העולם בערך, החל מסליזק וכלה בפורום אמריקן איידול בתפוז
. באמתלה שזה מוקדם מדי בתחרות... לא יודע. אני בעיקר שמח שאין יותר הצלה, כי אני לא כזה אוהב את זה וזה תמיד מבוזבז על מישהו לא קריטי בכלל (חוץ מקייסי). אז לפחות סיימנו עם זה.
ושבוע הבא שניים עפים, מה שמגדיל את הסיכויים שדניאל יעוף

jess r

New member

דניאל - נכון. ולכן שלחתי אותו הביתה בסוף התגובה

&nbsp
קוונטין - לא אכפת לי של מי העיבוד, ציינתי שזה מגוחך שקית' ציין את זה כי זה נראה שהוא דחף את זה בתור עלבון וזה לא צריך להיות, זה לא תחרות הלחנה.
הסיבה שלא עפתי מהביצוע היא ש... לא עפתי בהביצוע
זה הכל. מעריכה לגמרי את זה שהוא מביא עיבודים מגניבים, גם אם לא שלו.
&nbsp
מאדי - מציגים? היא בחרה מה ללבוש. שיהיה לה בכיף. אני כבר לא זוכרת מה היא לבשה, אבל מה ההבדל בין שורטס\שמלה\בגד גוף? איך אחד יותר הולם מהשני? מה זה הולם?
אם זה הגיל, אז האם זה באמת קריטי 17 או 18? יש מדינות שבהן היא כבר נחשבת חוקית, אם זה מעודד אותך

ושוב, לא זוכרת מה היא לבשה, אבל באמת ראו שם משהו מעניין יותר מרגליים? אתה תגרום לי בסוף לראות הופעה של מאדי פעם שניה. שיים און יו

&nbsp
אני מריחה קונספירציה לא פחות ממכם. לדעתי ההפקה שמחה להפטר מסרינה בשלב כה מוקדם כי לא בא להם על נצחון שלה. ברור לי גם שהכל היה מבויים רצח והם ידעו מראש שהוא עף ושהם חייבים להציל אותו.
זה לא סותר את זה שנהנתי מההצלה שלו. הוא לא אשם במה שקורה מאחורי הקלעים, הוא דפק הופעה ראויה לשימוש בהצלה וזה בסדר מבחינתי כי יש אנשים שצריכים לעוף לפניו.
&nbsp
&nbsp

Hadar07

New member
העיקר שחזרת

לאהוב את סופרמן הכדורגלן שלך

וואלה אהבת את ג'ואי יותר מאדם? אני לא מסכימה אבל כל אחד ודעתו

מאדניאל
ואמן מהפה שלך.

jess r

New member
הוא הרוויח

ביושר. אבל הוא על תנאי. אם הוא מפשל שוב הוא חוזר להיות קלארק.
&nbsp
כן. הקול שלה והדברים המגניבים עשו לי את זה. אדם שיעמם אותי בהופעה הזאת. לעד ישאר בזכרוני כאחד הרגעים הכי אוברייטד באידול.
&nbsp

Hadar07

New member

נחמד שהתחילו בסוג של הופעה קבוצתית למרות שזה היה קצר מידי.
הופתעתי מחלק מהבחירות של המתמודדים, אני רק שמחה שלפחות לא כל השירים היו שירים שחרשו עליהם למוות בתוכנית כבר
אז היה פה סוג של שיפור.

1) Adanna Duru - Love You I Do
מצד אחד שמחתי שהיא לא בחרה את השירים הידועים מהסרט, מצד שני השיר הזה לא היה משהו,
היא נשמעה די טוב מבחינה קולית, לא צרחה גם שזה היה טוב, אבל לא היה משהו מיוחד בהופעה זה היה רק נחמד.

2) Daniel Seavey - Lost Stars
הוא נשמע חולה, שזה מוסיף לזה שהוא זייף חצי מהשיר. האמת שגם אדם לוין לא הצליח לשיר את השיר
כמו שצריך בטקס האוסקר , זה שיר מאוד קשה אז הפלוס היחיד שאני אתן לו זה שהוא לא ניסה לשיר
את החלק הגבוה בשיר כי אחרת זה היה נשמע עוד יותר נוראי.

3) Rayvon Owen - Stayin' Alive
אני בערך כמו נדב נהניתי וסבלתי באותה מידה חחח, יש קטעים שממש אהבתי במיוחד הפזמון עם הזמרי רקע, יש קטעים שזה היה צווחני
ולא התחברתי והוא הוציא את הכיף מהשיר, לא הייתי בוחרת לו את השיר הזה ואני די חוששת לו בשבוע הבא לצערי.

4) Nick Fradiani - Danger Zone
וואו לרגע זה היה נשמע לי ממש כמו דוהטרי לייט, הקול שלו נשמע ממש דומה לו לפעמים.
הביצוע קולי היה טוב, שוב לא חשבתי שזה היה וואו, הוא לא מספיק כריזמטי וההופעות שלו קצת משעממות בגלל זה.
הקטע עם הגלידה

5) Joey Cook - Mad World
למרות שאני לא מתחברת לקול שלה אני חייבת להודות שהיא משתפרת משבוע לשבוע, גם אני חשבתי שהיא נשמעה ממש דומה לסיה.
זה היה ביצוע אחד הטובים שלה עד עכשיו, ביצוע פשוט ונקי מה שצריך לשיר הזה.

6) Tyanna Jones - Circle of Life
אני בעדה אבל זה היה הביצוע הכי גרוע שלה עד עכשיו לדעתי. עד עכשיו החמאתי לה שהיא ממש מדויקת
אבל בביצוע הזה חוץ מהתו האחרון שהיה מעולה היא זייפה ולא הייתה בקצב של השיר, מקווה אבל שהיא תשאר.

השיר של ג'ניפר, הבנתי שזה לסרט דיסני כזה אבל לא יודעת לא מתחבר לי עם הסגנון שירה שלה,
היא נשמעה בסדר, ברור שהיה שם גם פלייבק, ההופעה עצמה אבל הייתה מהממת, השמלה עם
האפקטים זה היה ממש יפה.

7)Quentin Alexander - You're the One That I Want
הנה בן אדם אמיץ שלוקח שיר מאוד ישן ופופולארי ומשנה אותו לגמרי, לא אכפת לי אם זה הרעיון שלו או לא,
עדיין ממש אהבתי , זה גם התאים לו מבחינה קולית ונתן משמעות אחרת לשיר,
אחד הטובים של הערב בלי ספק, הארי ממש עיצבן אותי שנכנס בו בקטנות במקום קצת לפרגן

8) Maddie Walker - Let's Hear It for the Boy
עדיף שתתמקד בשירי קאנטרי, היא די הוציאה את הכיף מהשיר, מבחינת ביצוע קולי היה סביר
אבל שוב שום רגש ושום דבר מיוחד, כמו שכבר אמרו פה היא הייתה צריכה להגיע לתוכנית בעוד כמה שנים
היא לא מספיק טובה.

9) Clark Beckham - Sunday Morning
סוף כל סוף קלארק הראה לנו שהוא מסוגל לשיר גם משהו מהמאה הזאת, בחירה מעניינת של שיר,
אהבתי שהוא שר רק הוא והגיטרה, זה ממש הראה את היכולות הקוליות שלו, ביצוע מעולה אחד הטובים שלו
ואחד הטובים של הערב.

10) Jax - Grow Old with You
בחירת שיר מעניינת, זה היה ממש חמוד, היא נשמעה טוב, לא הכי טוב שלה אבל עדיין נהניתי.

ואז נשארנו עם קאסים והשופטים מחליטים להציל אותו??
מעצבן אותי שהם מסתכלים רק על ההופעות שלו ולא על הקול שלו
שהוא לפי דעתי בין הכי חלשים שם. ועכשיו הוא עוד ישאר עוד כמה שבועות ואחרים טובים ממנו ילכו

אז שבוע הבא שניים הולכים , שירי שנות ה80, כלומר שירים שיצאו לפני שכל המתמודדים חוץ מניק נולדו
ובוי ג'ורג' מנטור,
נקווה שיבחרו שירים מעניינים.

Oukami Kun

New member
כן

סתם, זה היה חביב, אבל זה לא מהדור שלי. לא ראיתי את הסרט, והמקום היחיד שראיתי אותו מוזכר זה בפרק של "וויל וגרייס", כשג'ק הופך לסטוקר של קווין בייקון

LeAnnDylan

Well-known member
לא, אני איתך

אבל עזבי, כל הילדים פה בפורום צעירים מידי בשביל זה

למרות שיצא לסרט הזה חידוש ב-2011 אז אין באמת תירוץ לא להכיר אותו.

snirf

Active member
השופטים נפלו על השכל?!

מה הם מצילים את קאסים?! והוא כולו נפוח מעצמו...נו בטח תעודדו אותו יותר

איזו החלטה מטומטת להשתמש בהצלה בשבילו...ועוד בשלב מוקדם בתחרות! וואלה לא מבין אותם
התאכזבתי
שבוע הבא הדחה כפולה
...מקווה שמאדי תעוף(קטילת השופטים השבוע בטוח תפגע בהצבעות עבורה)

אני לא אוהב את הקונספט הזה שההדחות קורות מתחילת התוכנית בהתבסס על הצבעות מהתוכנית שעברה...עדיף שכולם היו מבצעים שירים ובסוף היה מעמד הדחה
כל המתח נפגם בצורה הזאת

רייבון היה טוב אבל ציפיתי ממנו ליותר...מסכים שהוא צריך לקחת שיר עמוק ומרגש יותר
אחרי שבועות של אכזבות ייתכן וניק עולה על המסלול הנכון? אהבתי שבVTR הוא בעצמו הודה שעד עכשיו הוא שיחק בטוח, מקווה שמעכשיו הוא ייקח שירים מאתגרים ועמוקים יותר

אני דווקא לא כזה התלהבתי מג'ואי...זה נראה לי SAFE מדי. אני אוהב שהיא לוקחת שירים והופכת אותם upside down
קוונטין-זה היה טוב, אבל שוב...בחירת השיר לא הלהיבה אותי. איפה הקוונטין העמוק והייחודי של ההתחלה?

למעלה