הסכמ"ש חוזר!!

הסכמ"ש חוזר!!

והוא פה בשביל להישאר! אז שתפו פעולה בבקשה

שיר השבוע?
ציטוט השבוע? (או סתם קטע שהצחיק אתכם)
קניית השבוע?
ספר/מאמר/כתבה טובים שקראתם?
סרט/סדרה מעניינים שזיפזפתם אליהם?
משהו טוב שאכלתם השבוע?
הספקתם כל מה שתכננתם השבוע?
קטע מעצבן שקרה השבוע?
קטע משמח שקרה השבוע?
מסר לאומה?
תמונת השבוע?
והשאלה המתחלפת - מה תשדיר הבחירות הכי הזוי שראיתם? או סתם אם בא לכם לשתף במשהו לקראת הבחירות...

Oukami Kun

New member
|משתף פעולה|

שיר השבוע?
https://www.youtube.com/watch?v=UqLRqzTp6Rk
שיר חדש למיוז

&nbsp
ציטוט השבוע? (או סתם קטע שהצחיק אתכם)
https://www.youtube.com/watch?v=i3poJeuQpB4
&nbsp
קניית השבוע? אמממ לא זוכר שקניתי משהו מיוחד.
&nbsp
ספר/מאמר/כתבה טובים שקראתם? פפט
&nbsp
סרט/סדרה מעניינים שזיפזפתם אליהם? קומיוניטי! ומופע שנות ה70, יש עכשיו בVOD של יס אז אני רואה לאט לאט את כל הפרקים. אני כבר בעונה 3.
&nbsp
משהו טוב שאכלתם השבוע? סלמון שגיסתי הכינה. עם פלפלים ובצל ומלח גס ויאמי.
&nbsp
הספקתם כל מה שתכננתם השבוע? לא ><
&nbsp
קטע מעצבן שקרה השבוע? למה אנשים מראים דירות רק באמצע הלילה?
&nbsp
קטע משמח שקרה השבוע? ניקיתי את הבית (כל הבית) ואמא הייתה מאד מרוצה ואני הייתי מאד גאה בעצמי. #lame
&nbsp
מסר לאומה? תצביעו מרצ.
&nbsp
תמונת השבוע? לא יהיה
&nbsp
והשאלה המתחלפת - מה תשדיר הבחירות הכי הזוי שראיתם? או סתם אם בא לכם לשתף במשהו לקראת הבחירות...
הסרטון של בנט עם ה"טבחים" מעצבן אותי ברמות שקשה לי לתאר אפילו.

jess r

New member
מראים דירות?

מזתומרת? כאילו לשותפים\ שוכרים?
&nbsp
&nbsp
ומה זה הסרטון המדובר?
&nbsp

jess r

New member
באמת?!

למה בירושלים? לימודים?
בכל מקרה תהנה, עיר מהממת
הלוואי עלי לחזור לשם

אני תיכף אתחיל לחפש בחיפה, נשמע שזה לא תהליך כייפי.
&nbsp
התכוונתי לסרטון של בנט, למרות שאני לא בטוחה שבא לי לדעת.
&nbsp

Oukami Kun

New member
כן לימודים שנה הבאה

וקצת נמאס לי מהבית אחרי שנה ומשהו, אז הגיע הזמן לצאת...
בחיפה אני חושב שזה פחות קשה, כי אין כזה ביקוש גבוה לאזורים ספציפיים.
&nbsp
הסרטון של בנט עם הטבחים. הוא מתחיל בציטוט של חוק התעמולה שאומר שאסור להשתמש בחיילים בתעמולת בחירות, כדי לא לייצר מצג שווא שהצבא תומך במפלגה מסוימת. אז במקום זה הוא שם טבחים, שמייצגים חיילים, ופשוט מחליפים מונחים צבאיים במונחי בישול. זה כאילו מתוחכם אבל זה די מפגר. הם מהללים את יכולות ה"בישול" של בנט וכמה הוא היה "שף" נהדר וכו' וכו'. הוא מסיים את הסרטון ואומר "חיילים, אני אוהב אתכם, אתם אחים שלי" ואז יש כתובת על המסך "הבית היהודי - הבית של החיילים" או משהו בסגנון.
בקיצור, מכעיס.

jess r

New member

טוב... אישית פרשתי קצת לפני הסוף אבל אם תדווחו שזה ממש ממש טוב אולי אחזור.
מזל טוב

&nbsp

jess r

New member
מסכמשת

שיר השבוע? https://www.youtube.com/watch?v=aYz4Ctl1aJo
וגם "סטייל" של טיילור סוויפט. הפזמון אמנם טיפה מצועצע אבל הבתים והגשר ממש מגניבים.
ואני אוהבת את השת"פ בין מקרטני, קניה ווסט וריהאנה, למרות שפול כה מיותר שם. זה פשוט שיר מגניב.

קניית השבוע? לחם.

ספר/מאמר/כתבה טובים שקראתן? האמת שאני לקראת סיום "המקווה האחרון בסיביר" של אשכול נבו וזה מהמם. הבנאדם גאון. אני בשוק שאף אחד\ת לא חשבה להסריט את הספרים שלו, הם מאוד מתאימים לעיבוד ויזואלי (אם היה לי זמן, כסף ואמצעים... ).

סרט/סדרה מעניינים שזיפזפתם אליהן? נהנת לי מהעונה הרביעית של "בנות" ומהשניה של "לוקינג". לוקינג ממש השתפרו העונה. האישה הטובה חזרו עם הפרק הכי גרוע שלהם אי פעם. בסך הכל שקט בגזרת הטלוויזיה. אההה וסיימתי צפיה מרתונית בסיטקום של טינה פיי והוא חמודי. לא משהו מיוחד, אבל חביב מאוד.

משהו טוב שאכלתן השבוע? לחם?
סתם, היום חברה פינקה אותי בחומוס.

הספקתם כל מה שתכננתן השבוע? חצי כוח. אני באמצע סמינריון מעצבן.

קטע מעצבן שקרה השבוע? סמינריון.

קטע משמח שקרה השבוע? הגשתי מטלה מעצבנת והתקדמתי בסמינריון. נו, מה, אין לי חיים באמת. דברו איתי בסוף אפריל.

מסר לאומה? תקשיבו לנדב. כאילו לא בהכרח באופן קבוע, אבל השבוע הוא צודק

והשאלה המתחלפת - מה תשדיר הבחירות הכי הזוי שראיתן? או סתם אם בא לכם לשתף במשהו לקראת הבחירות... הדבר הקורע הזה

Oukami Kun

New member
אהבתי את המסר שלך

לא הצלחתי להקשיב לשיר עד הסוף, הוא קצת מעצבן אותי.
&nbsp
התכוונת לקימי שמידט בסדרה של טינה פיי? כי אם כן אז צריך לדסקס על כמה שזה גאוני. ואם לא אז את צריכה לראות את זה.
&nbsp
והתמונה אדירה

jess r

New member
כן, קימי

שמע, לא מצאתי את זה גאוני. זה חמוד מאוד ויש בזה בחורה בתפקיד ראשי ועוד כל מיני אלמנטים שבנפרד מאוד עושים לי את זה, אבל התוצר הסופי חביב ולא מעבר.
&nbsp
איזה שיר? זה ששמתי או אחד מאלו שדיברתי עליהם?
&nbsp

Oukami Kun

New member
על אמת עכשיו??

אני נהנתי בטירוף. כל הדמויות משוגעות ברמה כזו או אחרת ואין שם רגע דל אחד. זה מאד הזכיר לי את רוק 30 במובן הזה.
&nbsp
כן השיר ששמת אליו לינק. את זה של טיילור אני לא מכיר ואת השת"פ אני די מחבב.

jess r

New member
אז תכיר

https://www.youtube.com/watch?v=-CmadmM5cOk
&nbsp
לא נתקלת בגלגלצ? מתוך 6-7 שעות משמרת אני שומעת אותו איזה 3 פעמים לפחות.
&nbsp
לא יודעת, אולי זה לא הסגנון שלי. אני אוהבת את הסדרות שלי עם שמץ של שגעון אבל אני צריכה שהדמויות יהיו מספיק מציאותיות בשביל להתחבר לזה באמת. בכללי קשה לי עם סיטקומים מהסיבה הזאת.

jess r

New member
ודווקא יותר אהבתי את זה מרוק 30

כי ברוק 30 הדמויות מופרכות עד לרמה שאי אפשר לחבב אותן. בקימי הן מאוד לייקבאל.

LeAnnDylan

Well-known member
שעה אני כותבת תגובה ואז הכל נמחק

שתפוז ומערכת התגובה החדשה שלו ילכו להזדיין על זה שהם לא שומרים את החפירה שלי

שיר השבוע? שני שירים שחרשתי עליהם השבוע כמו שלא חרשתי על שירים במשך משהו שנראה כמו שנים. והם אפילו לא כאלה חדשים אבל התמכרתי אליהם בטירוף השבוע.
Little Big Town - Girl Crush
Craig Morgan - We'll Come Back Around
ציטוט השבוע? (או סתם קטע שהצחיק אתכם) לפעמים בעבודה לא בא לי להגיד לאנשים שקוראים לי דילן אז אני ממציאה שמות, סתם שמות רנדומלים שעולים לי בראש. לפעמים זה משעשע שאני מדברת עם בן אדם שהמצאתי לו שם ואז אחרי איזה כמה דקות הוא שואל כזה "רגע, אז איך אמרת שקוראים לך" ואני לא זוכרת מה אמרתי לו

קיצר השבוע הלכתי לסטארבאקס והם לשם שינוי החליטו לכתוב "דילן" בלי שגיאות על הכוס (הוריי!) ובדרך חזרה עברתי דרך שון, בעלי (שלא מודע לזה שהוא בעלי עדין) כדי להגיד לו שלום. פתאום הוא דופק לי מבט מוזר ועושה לי כזה "השם שלך זה לא דילן!" עכשיו אני אוכלת סרטים שהשלוש מקסיקניות שמוכרות תוספות שיער לידנו ואני קוראת להן סופיה, (אפילו שלאף אחת מהן לא קוראים סופיה אבל זה נשמע לי כמו שם מקסיקני טיפוסי והן נראות לי דומות. וכן אני גזענית) והן בתגובה גם קוראות לי סופיה (או יולנדה כשהן מחליטות להסתלבט עליי) אמרו לו לקרוא לי סופיה. אז אני כזה "אל תגיד לי שגם אתה עכשיו קורא לי סופיה
"
שון: ~מבט עוד יותר מוזר~
אני: "רגע... איך אמרתי לך שקוראים לי...?"
שון: "אמנדה"
~והנה נגוז החלום על שון כבעל נאמבר 4~
שון: "אני הולך לקרוא לך דילן מהיום"
~יש חתונה!!~
טוב זה בטח מצחיק רק אותי אבל שתדעו לכם שאני מוצאת את זה ממש מרשים שהוא זכר שמלפני ארבעה חודשים בפעם הראשונה שראיתי אותו חירטטתי לו שקוראים לי אמנדה. אני חושבת שזה לגמרי הופך אותו לראוי לתואר בעל #4. ולמקרה שתהיתם, לא, זה לא הופך את זה לפחות מרשים כי גם אני זוכרת את השם שלו. הוא פשוט הולך עם תג שם כל הזמן אז בסופו של דבר אני זוכרת אותו. למרות שפעם אחת הוא עבר לידי ואמר לי שלום לפני שהוא התחיל לעבוד והוא היה בלי החליפה והתג שם שלו ומתוך נימוס אמרתי לו שלום אפילו שלא היה לי מושג מי זה, ורק אח"כ כשהוא עשה שוב סיבוב כשהוא כבר התחיל את המשמרת שלו הבנתי מי הוא. #אלצהיימר.
קניית השבוע? לא היה לי תקציב לקנות כלום. אבל השבוע הרווחתי 1000 דולר מלשבת בבית ביום חופש, אז אני חושבת שאני אלך לפנק את עצמי באיזה צעיף של לואי ויטון שעולה 700$ סתם כי אני יכולה

ספר/מאמר/כתבה טובים שקראתם? הדבר היחיד שקראתי זה את התגובות שלכם לפרקים. וגם זה בלחץ.
סרט/סדרה מעניינים שזיפזפתם אליהם? איזה מישהי בדירה רצתה לראות סרט אז כמובן שכפיתי עליהם סרט של דרו ברימור, הנבחר הפעם היה Going The Distance. למרות שממש בא לי לראות את סינדרלה החדש. אולי השבוע אלך לראות.
משהו טוב שאכלתם השבוע? דג סלמון.
הספקתם כל מה שתכננתם השבוע? פפט
קטע מעצבן שקרה השבוע? אין לי כוח להיכנס לזה עכשיו. אבל בגדול היה שבוע לא משהו.
קטע משמח שקרה השבוע? הרווחתי 1050$ ביום חופש. ומישהי אצלנו חגגה יומולדת אז כמובן שזה הפך לתירוץ של מלא אלכוהול וריקדים מושחתים למוזיקה לטינית שאח"כ הפכה לשחורה ואז בסוף הערב לקראת 5 בבוקר הפכה לשירי מסעדות רוסיות (וכן, יש פלייליסט כזה ביוטיוב. תכתבו "Russian restaurants music"). רק אלוהים יודע איך זה קרה

מסר לאומה? BringBackSarina#
תמונת השבוע? אין לי כוחות לתמונה עכשיו.
והשאלה המתחלפת - מה תשדיר הבחירות הכי הזוי שראיתם? או סתם אם בא לכם לשתף במשהו לקראת הבחירות... מי רואה תשדירי בחירות? הדבר היחיד שקרוב לדיבורי בחירות שאני מקבלת כאן זה מאיזה סבתאל'ה אמריקאית בת 200 כאן שכל פעם באה לחפור לי על כמה היא מוטרדת מזה שעוד מעט יש בחירות והיא חוששת שביבי יבחר שוב

הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

Hadar07

New member
יאללה נסכם גם

באיחור משהו

שיר השבוע? הגרסה המהממת הזו של Crazy In Love שאני שומעת בלופים בחודש האחרון, יותר טוב מהמקור לפי דעתי
וגם הסינגל החדש של טייק דאת Let In The Sun שיר קצבי וכיפי
https://www.youtube.com/watch?v=IhG6pZIlhZQ

ציטוט השבוע? (או סתם קטע שהצחיק אתכם) לא עולה לי משהו
קניית השבוע? השבוע לא יצא לי לקנות כלום אלא אם אתם מחשיבים אוכל במסעדה חח
ספר/מאמר/כתבה טובים שקראתם? לא משהו שיעניין פה מישהו
סרט/סדרה מעניינים שזיפזפתם אליהם? צווארון לבן העונה האחרונה
ןSUITS גם נגמרה השבוע העונה.
משהו טוב שאכלתם השבוע? בקר עם תפוחי אדמה של אמא הכי טעים.
הספקתם כל מה שתכננתם השבוע? אפשר להגיד שכן
קטע מעצבן שקרה השבוע? לקוחות שאין להם פרופורציה ומתעצבנים על כל דבר קטן כאילו קרה אסון.
וגם המילה דחוף הפכה להיות המילה השנואה עליי

קטע משמח שקרה השבוע? פגשתי חברה שלא ראיתי חצי שנה, ומחר יום חופש כמובן

מסר לאומה? תלכו להצביע!! ואל תקטרו אם לא תצביעו.
תמונת השבוע?
היו כמה תשדירי בחירות מאוד הזויים, בכלל הקופירייטרים במערכת בחירות היו על הפנים.
מה קשור הססמאות של בנט במיוחד- הפקק מזדחל? אני מצטער... לא הבנתי

וגם ראיתי איזה תשדיר הזוי על אחד שהיה באח הגדול בני ומתחיל לשיר שם
בקיצור דברים הזוים למדי.

LeAnnDylan

Well-known member
וואי, כשכתבת קרייזי אין לאב, מזה קיוותי שלא תשימי את זה

יש לי איזה רוסיה שעובדת איתי שיש לה כישרון למצוא את כל הגרסאות הכי מעצבנות בעולם לכל שיר שקיים. במשך איזה חודש היא הייתה שומעת את השיר הזה בריפיטים לא הגיוניים שאני כבר לא מסוגלת לשמוע את זה. למרות שאם להודות באמת, כבר בפעם הראשונה כששמעתי את זה לא אהבתי את זה

עכשיו יש לה קטע עם שני שירים אחרים, אחד זה איזה מאשאפ של בלאנק ספייס וסטייל של טיילור סוויפט ושניהם נשמעים זוועה. ויש לה גם גרסה מעיקה של טריי של קולבי קולט. שבמקרה של שלושת השירים האלו, אני דווקא אוהבת את הגרסאות המקוריות ממש, במיוחד את של קולבי

אבל כל הניסיון הזה להיות אובר ארטסטרי לפעמים מה זה מעיק
מה גם שמבחינת רוב הזמרים האלה יצירתיות מסתכמת בגיטרה, שלושה אקורדים והאטה של שיר. אז כן, זה משנה אותו. אבל זה כבר לא מרגש ולא מענין.
טוב, סיימתי להתלונן

יו, הזכרת לי שאני צריכה להשלים פרקים של צווארון לבן. מעצבן אותי שביטלו גם את זה וגם את פרשיות סמויות. כאילו שיש לרשת המסכנה הזו משהו מענין יותר מזה

למעלה