עונה 14 פרק 19 - טופ 12 נחשפים + הופעות

Lhuna1

New member
תגובות

הפורמט כמו של שבוע שעבר, הודעה לעובר + ביצוע מיידי (לא ברור למה ראיין טוען שזו פעם ראשונה).
רק לא ברור לי מה יהיה בתוכנית של מחר אם ככה.
מקווה שלא יסיימו את העונה מהר מידי בגלל זה.
&nbsp
סרינה - אני נורא רוצה להתלהב ממנה ולא מצליחה... אבל היא טובה ודי ברור שתגיע רחוק.
&nbsp
רייבון - כנ"ל בדיוק על סרינה. אוף, פתאום אני כל כך חסר לי איזה רוקר טוב בתחרות, משהו ברמה של דיוויד קוק
מזמן לא היה.
&nbsp
דניאל - תנועות הריקוד שלו מביכות אותי. התבלבל במילים באמצע? עיבוד נחמד... אבל הארי צודק, חוסר הניסיון וחוסר הבטחון שלו בלטו מאוד.
&nbsp
מאדי - שעמום.
&nbsp
&nbsp
ראיין בקצת הומור עצמי על איידול
אבל גם קצת עצוב...
&nbsp
&nbsp
טיאנה -
הכי טובה שם עדיין בעיני מהבנות. מקצועית, כריזמטית, שירה מושלמת. מקווה רק שהיא גם תגוון קצת בסגנון.
&nbsp
ניק - גם כן זמר ממש טוב, אבל לא מצליחה להתלהב מבחירת השירים והעיבודים. חסר משהו מיוחד.
&nbsp
ג'קס - נחמד. לא נפלתי מהעיבוד. אבל לפחות עושה משהו שונה.
&nbsp
קאסים - שוב הופעה כיפית ואנרגטית, אבל השירה והקול שלו נבלעו לחלוטין בסאונד של התזמורת. אני כמו הארי מקווה שהוא גם יראה לנו משהו אחר. עדיין מקווה שישאר.
&nbsp
קלארק - ביצוע מושלם מבחינה ווקאלית. אני עדיין לא קונה לגמרי משהו בהופעה שלו. אבל בעדו.
&nbsp
ג'ואי - גם כן ווקאלית טובה מאוד לדעתי. לא מכירה את השיר אז לא יודעת כמה היא שינתה אותו.
&nbsp
אוקיי, אז השופטים בוחרים את 2 האחרונים לטופ 12...
בחירה ראשונה מוצדקת מאוד בקוונטין

&nbsp
קוונטין -
בחירת שיר מעולה וביצוע מעולה (חוץ מהאובר-התרגשות בסוף).
&nbsp
בחירה שנייה של השופטים.... אדונה, בסדר, תכלס מהחמישה שנשארו לא היה אכפת לי מי.
&nbsp
אדונה - הופעה טובה בגדול שדי הצדיקה את ההעברה, למרות שבשבילי זה היה טיפה צעקני מידי.
&nbsp
&nbsp
סה"כ דווקא ערב סביר.
הדבר היחיד שמדאיג זה שקוונטין לא היה בטופ 10 של אמריקה. מאוד אתאכזב אם הוא יודח מוקדם.
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

LeAnnDylan

Well-known member
לגבי הפורמט
?

הוא ישאר ככה כל העונה. למיטב הבנתי הולכים להצטמצם לפרק אחד בשבוע החל משבוע הבא (ושבוע הבא הפרק יהיה בחמישי במקום ברביעי)
ולכן ההכרזות על המודח יהיו בסוף התוכנית כשם שהיו עד כה העונה.

Oukami Kun

New member
פרק 19

סרינה ג'וי קרו – Love Runs Out
היא עדיין נהדרת, אבל ההופעה הכי חלשה שלה עד עכשיו. עם זאת, אין סיבה שהיא לא תמשיך. אני חושב שזה פשוט לא שיר שטוב לשיר בלייב.
&nbsp
רייבון אוון – Wide Awake
טוב, אז חתמנו על גמר סרינה-רייבון? זה היה מופלא.
&nbsp
סקוט בורשטה... סקוט בבורשטה... סטיבן טיילור! סקוט בושרטה... טיילור סוויפט... אנשי קאנטרי שאני לא מכיר... ריבה... סקוט בורשטה. הו וול.
&nbsp
דניאל סיבי – Straight Up
לא לא לא. פשוט לא. הארי נכנס בו והאחרים מסכימים בנחמדות יתר. לא נהנתי מזה בכלל.
&nbsp
מאדי ווקר – Suitcase
הרבה יותר טוב מכל מה שהיא עשתה עד עכשיו. עדיין חסר חיבור רגשי, אבל יחסית לזומבי זה היה חביב.
&nbsp
ריאן עם אנשים מ"אימפריה" וצוחק על זה שאיידול כבר לא פופולרית

&nbsp
טיאנה ג'ונס – Wings
זה היה סביר. היו לה הופעות טובות יותר. השופטים עפים עליה כאילו היא אלוהים.
&nbsp
ניק פראדיאני – In Your Eyes
הבית הראשון היה נהדר אבל כשהלהקה נכנסה זה נהיה מוזר. הוא צריך להשתפר משמעותית אם הוא רוצה לעבור את מקום 6. אה ואני שונא את השיער שלו
.
&nbsp
ג'קס – I Want to Hold Your Hand
הייתה צריכה להישאר עם הפסנתר. קית' מסכים איתי. כולם מסכימים איתי! יופי שופטים. אבל עדיין מצוין.
&nbsp
קאסים מידלטון – Sir Duke
טוב כבר מתחיל להימאס לי ממנו. זה לא היה נעים לאוזן שלי בשום שלב כמעט.
&nbsp
קלארק בקהאם – It's A Man's, Man's, Man's World
השוט בסוף של הפנים שלו היה מלחיץ
. אבל הופעה נהדרת. לא יודע אם הכי טוב הערב, אבל אין מצב שהוא לא ממשיך.
&nbsp
ג'ואי קוק – King Of Spain
אהבתי מאד. לא רואה אותה מתקדמת מעבר לטופ 6-7, אבל בינתיים יכולה להישאר.
&nbsp
אני עצוב שקוונטין לא עלה, אבל אני יודע שעוד שניה יבחרו בו לווילד קארד
.
&nbsp
קוונטין אלכסנדר – Royals
איזה חמוד. קופי פייסט למה שהארי אמר.
&nbsp
אדנה דורו – You & I
אם אחרי "הלו" אמריקה לא הצביעה לה, אז גם אחרי זה הם לא יצביעו לה. זה פשוט לא היה טוב.
&nbsp
לא רואה איך אדנה עוקפת מישהו מכל מי שנשאר. אלא אם כן תהיה התעוררות משוגעת אצל המעריצים שלה עכשיו כשהם ראו שהיא בסכנה. אני מקווה שזה לא אומר שקוונטין ילך
.
&nbsp

LeAnnDylan

Well-known member

קית' לא הסכים איתך לגבי ג'קס. למעשה הוא אמר ההיפך. הוא טען שהיא לא הייתה צריכה את הפסנתר בכלל ושמרגע שהיא קמה ממנו ההופעה תפסה תאוצה.
הארי היה זה שטען שהיא הייתה צריכה להישאר על הפסנתר.
ואני לא מאמינה שיש בנינו הסכמה לגבי הגמר
באמת שכתבתי את הביקורת שלי לפני שקראתי את שלך ואני מוצאת את עצמי מעט מוטרדת.

LeAnnDylan

Well-known member
טופ 12

Sarina-Joi Crowe - Love Runs Out
היא מצויינת, אני יכולה לראות אותה מוציאה אלבום כזה אחרי התוכנית. היא לא נראית מזויפת ואני ממש אוהבת אותה.

Rayvon Owen - Wide Awake
קודם כל, כל הכבוד לו על טעם טוב בשירים
, היו לו בחירות מוזיקליות מאוד יפות בשיר שאהבתי. בגדול, זו לא ההופעה הכי טובה שלו, אבל הוא ממש טוב ואני שמחה שהוא עבר

החיבוק של רייבון וסרינה אחרי ההופעה הראה לכולם שלא צריך שום דבר חוץ מהם. הנה הטופ 2 שלכם (כשסרינה מנצחת)

מונטאז' של סקוט בורשטה שמראה את כל האמנים שהוא עבד איתם ובאופן מפתיע, כולם אמני קאנטרי. אז איפה לעזאזל אמני הקאנטרי של התוכנית? ולא. מאדי היא ממש לא קאנטרי. היא סתם ברבי שמכירה רק שירי קאנטרי ששרו בתוכניות ראילטי אחרות.

Daniel Seavey - Straight Up
אני שמחה שהוא עבר. כיף לי איתו בתוכנית. אני רק מצרה על זה שהוא בחר לשיר את זה ולא את הללויה שבעיני היה הרגע שלו בתוכנית.

Maddie Walker - Suitcase
לא הבנתי למה היא בחרה לשיר את השיר הזה. הדבר היחיד שטוב בגוון סבסטיאן זה שאחרי שהיא מסיימת לשיר, מירנדה למברט עולה לבמה

אבל לזכותה של מאדי יאמר שזו הייתה ההופעה הכי טובה שלה עד כה.

Tyanna Jones - Wings
קול טוב, בחירת שיר טובה. הופעה לא מעניינת. לא מצליחה להיכנס לקטע שלה.

Nick Fradiani - In Your Eyes
כל הילדים בנבחרת מסתכלים עליו ותוהים למה הוא שר שירים שיצאו לפני 8 עשורים בערך

האמת שזה שיר משעמם וההופעה הייתה גם קצת משעממת.

Jax - I Want to Hold Your Hand
אני ממש אוהבת את השיר הזה ואהבתי את ההופעה הזו. אהבתי שהיא קמה מהפסנתר, זה הוסיף קצת יותר ענין לשיר. הופעה טובה.

Qaasim Middleton - Sir Duke
הוא כזה מכוער כשהוא שר. ג'יז

אבל הוא פרפורמר. והוא עושה עבודה טובה כאחד כזה. כזמר הוא לא משהו בכלל. כי כל ההתחלה של השיר שהוא רק עמד ושר, הייתה רעה. ממש.

Clark Beckham - It's a Man's Man's Man's World
אין ספק שהוא יודע לשיר אבל באמת שכבר אין כוחות לשבוע מוטאון ממנו. כל שבוע.

Joey Cook - King of Spain
אני שמחה שהיא לקחה את העצה של הארי והפסיקה להיות כזו מוקצנת במוזריות שלה. זו הייתה ההופעה היחידה שלה שלא סבלתי לכל אורכה. עדין היה לה את הטאץ' שלה על השיר אבל זה לא היה מעיק. אז גוד פור הר.

Quentin Alexander - Royals
סתם שיר. סתם הופעה.

Adanna Duru - Yoü and I
זה המקום של אלכסיס. אדנה סתם מיותרת. היא אומנם יפה אבל אין לה שום דבר שאין למתמודדות האחרות שעברו לפניה.
השלושה האחרים שהודחו היו הדחות מוצדקות.

וסתם כי בא לי, הנה סדר ההדחות שאמריקה ממש לא תדבוק בו (
) אבל איך שהייתי רוצה לראות אותו על סמך מה שראינו עד כה:
12. אדנה
11. ג'ואי
10. טיאנה
9. קוונטין
8. קאסים
7. ניק
6. קלארק
5.מאדי
4. ג'קס
3. דניאל (כן כן, אמרתי את זה! למרות שאם ג'קס תהיה מעניינת בהמשך, אני אשקול להחליף אותה עם דניאל)
2. רייבון
1. סרינה

LeAnnDylan

Well-known member
מצביעה רק בסופר-ווט

בפייסבוק וגוגל כי זה לא מצריך יותר מידי זמן.
אתמול בערב רק סרינה ורייבון קיבלו את 20 ההצבעות שלהם בגוגל/פייס.
וזרקתי עוד איזה כמה הצבעות לדניאל/ג'קס/מאדי. סתם מספר שרירותי כי לא היה לי כוח ללחוץ על העכבר 20 פעמים

jess r

New member
הופעות

סרינה - לא הבסט שלה ושיר גרוע, אבל כשהיא טובה היא מעולה והיו חלקים שהיא הבריקה.
&nbsp
רייבון - מהמם.
&nbsp
דניאל - זוועה. חובבני ברמות של קליפ בר מצווה. והראש שלו גדול מהגוף שלו. החוויה הזאת יכולה רק לצלק אותו, בדוק אנשים ברחבי האינטרנט מעירים הערות על איך שהוא נראה. הוא מוציא ממני סוג של רוע בלתי מוסבר, אני בטוחה שאני לא היחידה, ואני עוד עדינה. אה ואין לו מודעות עצמית.
והערה רצינית: למה לא לעשות את זה באקוסטי? היה לזה פוטנציאל להיות סבבה.
השופטים מתחילים בתוכנית פעולה סאם וולף: לאט לאט הם יתחילו לרדת עליו עד שזה יהיה לגיטימי שהוא עף.
&nbsp
מאדי - נראה לי שזיהיתי שם יותר מהבעת פנים אחת! היא נשמעת טוב והשיר חביב, אבל היא לא מצליחה לעלות מעבר ל"סתם שרה יפה".
&nbsp
טיאנה - מעולה. אהבתי את הששש. יש לה אטיטיוד והיא הצליחה להשאר און פיצ' גם כשהיא זזה על הבמה (והיא בין הבודדים\ות שזזו!).
&nbsp
ניק - השטיק הזה של הנשימות המוזרות נמאס עלי לפני 2 פרקים. כמו כן הוא נורא מכוער. והעיבוד מזעזע.
&nbsp
ג'קס - מושלמת
גם העיבוד כשהיא קמה מהפסנתר היה מגניב ולא זהה למקור ובקיצור תעשי לי ילד וזה
אם היא לא בגמר אני רוצחת מישהו.
&nbsp
קאסים - לא תודה.
&nbsp
קלארק - זוכרות כשקלארק היה ממש טוב?... נוסטלגיה.
זה היה טוב. וזה לא עשה לי כלום. חבל שהוא לא עשה את זה אקוסטי. הוא קולט כמה פאקינג משעמם הוא נהיה? הוא מודע לזה? למה הוא לא מודע לזה?
&nbsp
ג'ואי - הפרצופים שלה קצת מלחיצים אבל חוץ מזה זה ממש כייף. היא נשמעת מעולה והשיר הזה כייף.
&nbsp
קוונטין - טוב השיר הזה לא מעניין והסגנון הזה איבד מהסקסיות שלו לפני שבוע. הוא עדיין חמוד.
&nbsp
אדנה - יש לי תחושה שהיא לובשת כל שבוע אותו דבר, ואם *אני* שמתי לב לזה, זה חריג.
ממ. איפה היילי.
אם היא הולכת להתפרע על הבמה לפחות שיהיו לה את הווקאלס לגבות את זה. ואין לה. זה גם לא מלא רגש, סתם מאוד צעקני. דווקא בשקטים היא שרה יפה.
&nbsp
&nbsp
הביתה: דניאל. ביי פאר הכי גרוע. פשוט ביי פאר.
בינוניים להחריד: מאדי, קאסים וניק.
בלטו לטובה: רייבון וג'קס.
&nbsp

Hadar07

New member
טופ 12

ושוב חזרנו לקצב המהיר שעושה לי כאב ראש, אני לא אוהבת האמת את השיטה הזאת שהמתמודדים
מגלים את התוצאה ואז עולים לשיר, לחלק מהם זה פוגע לפי דעתי בהופעה כי הם מאוד מתרגשים.

1) Sarina-Joi Crowe - Love Runs Out
הנה אחת שזה בדיוק קרה לה, נראה לי היא התרגשה יותר מידי,לצערי לא אחד הביצועים הטובים שלה,
היא זייפה די הרבה, עדיין היא מעולה ואני בעדה.

2) Rayvon Owen - Wide Awake
אהבתי את זה באודישן וגם בפעם השניה זה היה מעולה, התו האחרון בסוף וואו מדהים, הקול שלו כל כך צלול, אני רק מחכה
שהוא יעשה קצת בחירות יותר מעניינות בהמשך אבל אני בעדו.

3) Daniel Seavey - Straight Up
וול אף אחד לא באמת הופתע שהוא עלה, אין לי מה להגיד האמת, ברגיל, נשמע שהלהקה עולה על הקול שלו וזה פשוט לא מעניין וחלש.

4) Maddie Walker - Suitcase
ביצוע יחסית סביר שלה, לא נפלתי אבל היא נשמעה בסדר סה"כ, היא צריכה יותר אנרגיות בהופעה שלה.

5) Tyanna Jones - Wings
אני אוהבת את השיר הזה ואני אוהבת אותה, כמו שג'ס אמרה אחת היחידות שמצליחה להופיע ולשיר מבלי שזה יפגע בקול שלה,
נשמעה ממש טוב.

6) Nick Fradiani - In Your Eyes
אני אוהבת את השיר הזה, סה"כ ביצוע קולי טוב, חסר לי אבל עדיין משהו בהופעות שלו, יותר אנרגיה אולי, זה לא מספיק מעניין עדיין
אבל אני מחזיקה לו אצבעות שישאר עוד.

7) Jax - I Want to Hold Your Hand
הייתי מעדיפה שהיא הייתה עושה את כל השיר על הפסנתר אבל גם כשהיא קמה ממנו זה נשמע טוב, השיר הזה ממש מתאים לה באופן מפתיע.
ביצוע טוב שלה סך הכל.

8) Qaasim Middleton - Sir Duke
טוב השטיק שלו כבר מתחיל להמאס לי, זה שאנשים כל הזמן מתלהבים מההופעות שלו בסדר, עדיין אנחנו בתחרות שירה ומהבחינה הזאת
השירה שלו ממש לא טובה לדעתי, חבל שהוא עובר על חשבון אחרים ששרים יותר טוב ממנו.

9)Clark Beckham - It's a Man's Man's Man's World
ביצוע קולי אחד הטובים של הערב, מסכימה עם כולם שכבר נמאס לשמוע ממנו את אותם שירים כל שבוע,
אני מחכה כבר שיגיע לשנת 2015 וישיר משהו עדכני, עדיין הוא אחד הטובים לדעתי.

10) Joey Cook - King of Spain
באופן מפתיע לא שנאתי את זה, עדיין לא מתחברת אליה אבל יחסית אליה זה היה נחמד,
אמא שלי טוענת שהיא מזכירה לה בקול את אפרת גוש חח האמת יש משהו.

11) Quentin Alexander - Royals
איזה מזל שהעבירו אותו השופטים כי באמת הגיע לו לעלות, ביצוע קצת פרווה יחסית אליו, לא היה משהו יותר מידי מיוחד,
עדיין אני בעדו.

12) Adanna Duru - You and I
גם לה אני חושבת שהגיע לעלות יחסית למי שנשאר, הגעתי למסקנה שאני אוהבת אותה יותר כשהיא שרה בשקט
כשהיא מתפוצצת על הבמה זה פשוט יותר מידי, היא צריכה לדעת למתן קצת את עצמה, היו יותר מידי צעקות בפזמון וזה צרם לי ממש.

סה"כ אני מרוצה מההדחות השבוע יותר משבוע שעבר.

snirf

Active member
ארה"ב איכזבה...מזל שהוא קיבל ווילד-קארד

טוב הכול היה כ"כ מהיר גם הפעם...ועקב כך מרבית ההופעות היו בהתאם
אני מופתע כל פעם מחדש איך מאדי עוברת...ולא רק אני, היא בעצמה וגם השופטים מופתעים

לא אכפת לי מהארבעה שהודחו חוץ מלורן...חבל

אני מאוד מאוכזב שארה"ב לא העבירה את קוונטין...הם בסדר תגידו?! איך אפשר?
הוא חייב להגיע לגמר!!
והביצוע שלו לroyals היה מדהים ומרגש

מחזיק אצבעות שהוא יהיה כמו מקרה ג'ינה בעונה הקודמת

למעלה