טופ 11 הופעות ותוצאות

LeAnnDylan

Well-known member

אני כל כך עצבנית!!!!@$#@ בא לי לבעוט בכלבלב עזוב!!!
מה לעזאזל נסגר עם אמריקה?! מבין כל הפאקינג מתמודדים שיש, בחרתם להעיף את היחידה שבאמת אהבתי?! ועזבו את אמריקה. זה כבר ידוע שאמריקה חירשת וחסרת טעם. אבל למה השופטים לא הצילו אותה?! הם ברצינות רוצים להגיד לי שיש מישהו ששווה את ההצלה הזו יותר מסרינה?! סרייסלי?! שילכו להזדיין!

מוציאים לי את כל החשק מהעונה הזו!
&nbsp
אין לי כוח בכלל להגיב להופעות האחרות עכשיו

אז לא.
&nbsp

LeAnnDylan

Well-known member

Rayvon Owen - Burn
ציפיתי מזה להיות ממש ממש טוב וזה היה מאכזב. היו לו המון זיופים שהיה קשה להתעלם מהם.

Maddie Walker - She's Country
בחירת שיר מעולה. אחד משירי הקאנטרי האהובים עליי.
אני רוצה לאהוב אותה ממש. כאילו, היא קאנטרי, היא בלונדינית ויש לה גומות

אבל היא פשוט לא מספיק טובה. הלוואי שהיא הייתה טובה יותר.

Joey Cook - Fancy
אם אני לא מסתכלת על המסך ומזדעזעת ממה שקורה שם ויזואלית- אני שונאת אותה קצת פחות.

Clark Beckham - Takin' It to the Streets
לא יודעת מה אני חושבת על זה. זה לא היה רע. וזה היה קצת יותר מענין מההופעות הרגילות שלו. ובכל זאת, אני לא רואה את עצמי אף פעם קונה שיר מקורי שלו אם ככה הוא מתכנן להישמע אחרי התוכנית.

Jax - Blank Space
חברה שלי שגרה איתי דואגת שאתעורר כל בוקר לשיר הזה. בשמונים גרסאות שונות. כבר שמעתי כל כך הרבה גרסאות של השיר הזה כך שאפילו שג'קס שינתה את השיר, זה נשמע כמו משהו שכבר שמעתי ואין לי כוחות אליו.

Qaasim Middleton - Jet
זה היה זוועתי. הקול שלו רעד ולא היה חזק מספיק או מענין מספיק. ועם הגיטרה תלויה עליו הוא לא יכל לעשות את זה מבדר כמו בדר"כ אז אפילו הגורם הזה לא היה שם.

Adanna Duru - Runaway Baby
זה לא היה ברונו מארס. זה לא היה ג'ושוע לדט. זה היה פשוט לא.

Tyanna Jones - Tightrope
אני לא מכירה את השיר הזה אבל הוא הרגיש חסר מלודיה לחלוטין. בטח לא משהו שארצה לרקוד לצליליו אפילו שטיאנה ממש ניסתה לרקוד. היא נראתה כמו מישהו שמקשיב למוזיקה באוזניות ורוקד עם עצמו ולכל מי שמסתכל מהצד זה נראה כאילו הבן אדם קצת לא בסדר.

Daniel Seavey - Happy
אפילו שמלינדה דוליטל מאשימה את דניאל בחסרונה של סרינה בטופ 11, אני חושבת שאחת מהשחורות המיותרות האחרות אחראיות לזה. דניאל בטח לא רב איתה על קולות. ואם להודות באמת, הוא מבדר אותי יותר מכל האחרים שהופיעו היום.

Quentin Alexander - Rolling in the Deep
שמענו כבר מספיק גרסאות לשיר הזה באיידול ולמרות שאני לא יכולה להגיד שנמאס לי מהשיר הזה, כי אני ממש אוהבת אותו, קוונטין לא הביא לו שום דבר טוב.

Nick Fradiani - Wake Me Up
הפרצוף העצוב של סרינה בכיסא האדום שלה

למרות שאני עצבנית שהמקום האחרון לא הלך לסרינה, זה לא אשמתו של ניק ולשם שינוי הייתה לו הופעה טובה ולא ישנונית כמו בדר"כ.

לסיכום היו בערך 11 אנשים אחרים שהייתי מדיחה לפני סרינה אז בסוף היום, אני עדין עצבנית. ממש.
לכו כוסאמק. כולם.

Oukami Kun

New member
פרק 20

סופסוף לייב על אמת!
&nbsp
זה רק אני או שהבמה קטנה יותר?
&nbsp
ג'יי לו נראית נפלא בלבן

&nbsp
ההיא מאימפריה באה עם התוצאות והקהל מתחרפן. למה לא אומרים להם מי מודח על ההתחלה?? זה לא בריא וזה יצור הופעות לא נהדרות. לפחות יש להם זמן כשמשדרים את הקליפ עליהם כדי להירגע על עצמם.
&nbsp
רייבון – Burn
המממ לא בטוח כמה זה היה שיר נכון בשבילו, אבל ווקאלית הוא נהדר כרגיל.
&nbsp
מאדי ווקר – She's Country
אה היא קאנטרי?
איזה האכלה בכפית. אבל זה פונה בדיוק לקהל שלה. לא תלך הביתה אחרי זה. תודה ריאן על תירוצי מחלה
.
&nbsp
ג'ואי קוק – Fancy
אומיגוד. או. מי. גוד. זה היה נהדר. לא רק יצירתית מדהים, גם ווקאלית. כל הכבוד.
&nbsp
אנשים מאמפייר שים
. אחד הדילוגים העצבניים.
&nbsp
מה היה הקטע שהם צחקקו להם?
מה פספסתי?
&nbsp
קלארק בקהאם – Takin' It To the Streets
זה היה טוב, אבל לא מלהיב. אני מצפה ממנו ליותר בשלב הזה. ושייתקדם איזה כמה עשורים. והוא גם ממש מכוער הערב.
&nbsp
ג'קס – Blank Space
זה התחיל נורא אבל הסוף היה טוב. היא קצת נראית כמו רובוט. אני גם שונא את השיר הזה. מסכים לחלוטין עם ג'יי לו.
&nbsp
קאסים מידלטון – Jet
שתי נקודות על בחירת השיר. הביצוע היה בסדר, לא זוועה כמו שחשבתי שזה יהיה. ראיון עם אמא שלו! רק בשבילה שווה להצביע לו. למרות שהוא פשוט כל כך מכוער
.
&nbsp
אדנה דורו – Runaway Baby
הפתעה! הייתי בטוח שהיא תודח. זה היה ממש מרשים. לא ג'ושוע, אבל גם לא מלאיה.
&nbsp
כל אחד שעולה וזה לא דניאל יוצר אצלי תקווה שהוא זה שיודח. אבל אני סתם מכין את עצמי לאכזבה.
&nbsp
טיאנה ג'ונס – Tightrope
זה היה מוזר. כאילו היא עלתה בלי אנרגיות. כשמג'סטי עשתה את זה, כל כך התלהבתי מהשיר עצמו שחיפשתי את המקור והורדתי אותו. עכשיו זה היה סתמי וממוצע בעיני. כאילו היא מכוונת למקום 6. השופטים עפים על זה כאילו זה קלי קלארקסון. לא יודע, לא התחברתי.
&nbsp
אז נשארו סרינה, קוונטין, דניאל וניק. אני חושש שניפרד בקוונטין
.
&nbsp
דניאל סיבי
- Happy
בלעכס. לא סבלתי אבל לא נהנתי. האמת גם הייתי בווטסאפ תוכדי.
&nbsp
קוונטין – Rolling in the Deep
זה התחיל בינוני אבל השתפר לקראת הסוף. העיבוד היה מעצבן ומגניב בו זמנית, לא יודע איך זה קרה. אני מקווה שזה מספיק.
&nbsp
סרינה מול ניק??? הזיה. מי ראה את זה קורה? סרינה מודחת??????? הולי פאק נו! אני בשוק. אני לא חושב שהשופטים יצילו אותה כי זה מאד מוקדם בתחרות, וחבל. טוב בואו נחזור לניק.
&nbsp
ניק פראדיאני – Wake Me Up
אנחנו בערב שירי מג'סטי ולא ידעתי? אבל ניק היה נפלא. מרגש מאד ומדויק ווקאלית.
&nbsp
לא אני בשוק שסרינה מודחת. פשוט ביזיון. היא נראית שבורה, כאילו היא יודעת שאין סיכוי שיצילו אותה. היא שרה ורואים את הרגשות עליה ושומעים אותם על הקול שלה. חבל, פשוט חבל. אני חושב שאף אחד לא ראה את זה מגיע.
&nbsp

Uri04

New member
אני ראיתי את זה מגיע

אבל אני לא מאשים את סרינה. אני מאשים את ההפקה שממשיכה לבחור למתמודדים שירים שלא מתאימים להם, וקברה את סרינה בעריכה מינורית בה הצופים כמעט לא זכרו אותה (אולי הם החליטו לנקות את הפאדיחה שלהם על ששלוש פעמים לא העבירו אותה).
בנוסף - הצביעות ממנה סובלות המתמודדות בתכנית הזאת - לבנות עושים חיים קשים פי מאה מאשר לבנים: ביקורת הזויה של הארי על זיופים, בעוד שמתמודדים כמו דניאל מקבלים כל כך הרבה תשבוחות... בולשיט אחד גדול.
אני מניח שטבח הואגינות יחל מעכשיו. מזל טוב, קלארק.

Lhuna1

New member
תגובות

סופסוף יש להם טיפה זמן להראות לנו משהו מ"חוויית איידול".
וגם היה להם תקציב לחלק בלונים לקהל חחח לא יאמן איך מרגישים את ההצטמצמות שלהם.... בטח אמרו לקהל לפני השידור לנפח את הבלונים בעצמם.
&nbsp
עוד פמפום ל"אימפריה"?? איידול השנה מתחילה להראות כמו הופעת פרומו לסדרה הזאת.
(אני פרשתי מ"אימפריה" אחרי 2-3 פרקים משעמום.)
&nbsp
הופעות:
&nbsp
רייבן - לדעתי הוא לא הרים את השיר, האנרגיה היתה חזקה ממנו, לא הכי הבנתי ממה השופטים נפלו.
&nbsp
מאדי - הופעה בסדר, שיר משעמם.
&nbsp
ג'ואי - הופעה מעולה, שירה מושלמת. עיבוד ממש מתאים לסגנון שלה בלי להפוך אותו למעצבן.
&nbsp
&nbsp
גם החלק האומנותי מוקדש ל"אימפריה"?!

&nbsp
&nbsp
קלארק - תסמכו עליו שיעשה משהו מיושן אפילו עם הנושא הזה... לא הכי חזק שלו בעיני. מסכימה עם הארי בגדול.
&nbsp
ג'קס - הופעה חמודה. לא יותר בעיני. מסכימה עם ג'ניפר שזה לא הכי התאים לקול שלה והקול שלה נבלע קצת במוזיקה.
&nbsp
קאסים - הוא מגניב וחמוד, אבל השירה שלו עדיין החלק הכי חלש בהופעה הכוללת שלו.
&nbsp
&nbsp
וואו השרירים של הארי מפחידים!!
&nbsp
&nbsp
אדונה - אוי ווילד קארד אחד עברה, אני רק מקווה שזה לא אומר שקוונטין נשאר בחוץ
הופעה בסדר, אבל לא מעניינת במיוחד.
&nbsp
טיאנה - פרפורמרית מוכשרת בטירוף. ההופעות שלה תמיד מושלמות, אבל השיר הזה לא עשה לי הרבה. אני רוצה שהיא תבחר שירים בסגנון אחר פעם.
&nbsp
דניאל -
אוף בשביל מה להעביר אותו שוב? אין לי כוח לתנועות המביכות שלו. זה כבר אפילו לא קשור לגיל שלו, השירה שלו הפעם, כמו בשבוע שעבר, באופן בולט לא באותה רמה של שאר המתחרים. על מה השופטים מדברים לעזאזל?!? לא, זה לא היה enjoyable to watch, קית'! זה היה חלש ומגומגם ובקושי עמד בקצב של השיר!!
&nbsp
קוונטין - יש!!! תודה אמריקה תודה!
אגב אני ממש שמחה ששכנעו אותו להוריד את הנזם המטריד. לא הכי אהבתי את העיבוד הפעם, לדעתי הוא היה צריך לשיר את זה בלי שינויים, אבל הקול שלו מעולה והוא הפגין שירה חזקה. אבל עיבודים קצביים פחות מתאימים לו לדעתי. מסכימה עם הארי. רק שהביקורת הזאת לא תפגע בו בהצבעות.
&nbsp
&nbsp
סרינה או ניק? חבל, שניהם היו צריכים לעלות במקום דניאל!!
&nbsp
סרינה מודחת? סוג של שוקר כל כך מוקדם בעונה. אישית לא אכפת לי כי קצת העדפתי את ניק.
אבל הגיע לה לעלות יותר מכמה אחרים בלי ספק.
&nbsp
&nbsp
ניק - הגביר את הקצב של השיר קצת יותר מידי, אבל עדיין ביצוע טוב מאוד, וראוי למקום הזה.
&nbsp
סרינה להופעת גלגל ההצלה - גם בעיני לא מספיק טוב בשביל לקבל אותו כל כך מוקדם.
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

jess r

New member

למההההההההה

גאדדדדד

אוף

טרם צפיתי בהופעות אבל התוצאות האלו מבאסות אותי למוות. אין אף אחד\ת שהגיע לו\ה לעלות יותר ממנה, לא אכפת לי כמה גרוע היא הופיעה ב-2 פרקים האחרונים אם בכלל, ההופעות הקודמות שלה וזה שהיא חמודה ממש היו צריכות להביא אותה מינימום לטופ 5. ושאני לא אתחיל בכלל לדבר על זה שגנבו ממני את הגמר המושלם בעולם (סרינה וג'קס, דה? מה חשבתםן?
).
שברון לב טוטאלי ועוד בשלב כזה מוקדם. לגמרי נכנס לארכיון ההדחות הלא מוצדקות בעליל.

אני מקווה שריאלטי צ'ק מכינים לה פרק מושקע במיוחד. כמו כן, אני בטוחה שקטעים מההופעות שלה יחזרו להופיע בפרקים הבאים (בטי דיווידס אייז סטייל
). עשירית נחמה. טוב, מאית.

ביי סרינה. ביי גמר מושלם. היי עונה קקי.
זה בטח כי פתחתי פה בשרשור הקודם

jess r

New member
ולהופעות

רייבון - בקליפ בהתחלה מה שהארי אומר עליו זה בדיוק קלארק, וממש לא רייבון. רייבון עכשווי לגמרי, קלארק תקוע בשנות ה60.
יש לו בעיית כובעים רצינית. מה לעזאזל הוא לובש בחזרות?
התחיל טוב. קצת זיופים בגבוהים. אוי. קאסים חייב להעביר לו שיעור בריקודים. וקוונטין צריך להסביר לו איך עושים סקסי פייס.
סביר. נהנתי בכל מקרה כי הקול שלו מהמם והשיר כייפי. הו לא הרס אותו אבל גם לא עשה לי חשק להוריד את זה.
&nbsp
מאדי - היי, תראו, הוא מלמד את הזומבי לשחק אותה בת-אנוש.
וואו זה עשוי להחריד, החל מהתלבושת שתקעו לה, דרך הכובע ובחירת השיר ועד להופעה. זה זועק "אני קאנטרי!!! תצביעו לי!!!". רגע, זה גם מילות השיר?

&nbsp
ג'ואי - אוי איך היא ייבשה את קלארק אחד המצחיקים

שמעו, באופן אישי לא הכי התחברתי לעיבוד הזה, אבל זה היה גאוני וההופעה שלה היתה מעולה. רמה מעל כולם עד כה. בהחלט הקפיץ אותה ברשימת הפייבוריטס שלי. והיא מזכירה לי לפעמים את ליידי גאגא, גם קצת בגוון קול וגם לפעמים בפרצופים וכאלו.
ואיזה אדירה היא שהיא נתנה קרדיט ללהקה שעשתה את העיבוד, זה ממש לא ברור מאליו

&nbsp
קלארק - לא, האתגר הכי גדול שלו זה למצוא את הפאקינג מכונת זמן ולחזור לשנות האלפיים.
מה זה השיר הזה? זה מה שהוא משמיע במסיבות? וואו, אל תזמין אותי למסיבות שלך.
(אתםן קולטות שהוא היה הפייב' שלי פעם?)
&nbsp
ג'קס - יש לשיר הזה מילים ממש סבבה.
העיבוד היה יפה, אבל זאת פעם ראשונה שהיא נשמעה לא מספיק טוב. כאילו הארי עשה לה ג'ינקס על מה שהוא אמר עם הלהקה. ועדיין נהנתי מזה, היא כזאת מצויינת על הבמה וכייפית ואני מאוהבת בה

חוץ מזה קודוס על הגיוון, היא באמת נשמעת כל שבוע אחרת, מביאה משהו חדש לבמה ומשהו משלה לכל הופעה.
אני רוצה לשנוא את ג'ניפר על הביקורת אבל זה כנראה די נכון מבחינת הקול.
הארי - אתה חירש? שמעת את הגירסה של טיילור בכלל? אתה יודע מי זאת?...
וואו. אם הם כאלו ביקורתיים איתה הם בטח ישחתו את דניאל. נכון?

&nbsp
קאסים - גרוע.
הארי צודק. על מה קית' מדבר? מה זה "לא אכפת לי על מה אתה שר"? אולי פשוט נודה שהכל פה הצגה ונמשיך הלאה בחיינו?

&nbsp
אדנה - חביב מאוד. אם היא לא היתה משנה את זה ללשון איש הייתי אוהבת את זה יותר

השופטים פירקו את זה לגורמים ונתנו לה ביקורת ממש מפורטת על מה לשפר ומה לא. זה טוב שהם כאלו דקדקנים, זה אומר שדניאל הולך לקבל הרבה טיפים טובים, נכון?

&nbsp
טיאנה - היא נראתה הרבה יותר טוב בג'ינס וטישרט בחזרות מאשר בדבר המוזר הזה. זה 'קצת' חיקוי של המקור. עיבוד מוזר.
היא מאוד חביבה ווקאליסטית מצויינת (אגב חוץ מדניאל וקאסים אני חושבת שהנבחרת השנה בנויה מווקאליסטים\יות מצויינות אחד אחת, וזה לא ברור מאליו). אבל אם היא לא תעשה משהו מפתיע זה לא יילך בינינו.
&nbsp
דניאל
- זה היה כה משעמם שאין לי אפילו משהו ציני להגיד על זה. רק על זה מגיע לו להענש.
הארי - למה אתה מודה בשידור חי שאתה מעביר את הלילות שלך בצפיה בסירטונים של בני 15 לא מפותחים? אהבתי את הניסוח הפוליטי שלו "זה הכי טוב שלך עד כה"=זה הכי פחות גרוע.
מה? 'הא' זאת המילה היחידה שהוא ידע בגיל 3? אמרתי לכם שמשהו לא בסדר בהתפתחות שלו.
&nbsp
קוונטין - הורידו לו את הגשר? גאד, מה זה הגנון הזה פה

לא אהבתי את העיבוד בכלל והוא נשמע הכי פחות טוב שלו. לא הייתי שולחת אותו הביתה אבל זה בהחלט לא משהו שבא לי עוד ממנו.
&nbsp
ניק - סעאמק. ולמה מנסים לשכנע אותי שהוא חתיך?
תכלס אם אני עוצמת עיניים ומתעלמת מהכיעור שלו זה עיבוד מאוד חביב והוא נשמע די טוב בזה, חוץ מכשהוא עושה את הסממן המוכר לשו שמעצבן אותי.
אוי החלק השני לא משהו. איכס. לוקחת את דברי בחזרה. יש לו כישרון מיוחד לחרב את החלק השני של כל ההופעות שלו.
ויש לו מספיק ג'ל בשיער להאכיל כפר שלם באפריקה שאין לו כסף לאוכל ומוכן לאכול ג'ל לשיער.
&nbsp
סרינה - בהחלט הכי חלש שלה, אבל לפרקים זה היה די מהנה והיא בהחלט פרפורמרית אמיתית.
כמה מילים על ההצלה: בעיני, אין טעם להציל מישהו\י בטופ 5-6. מי שהגיע\ה עד לשם ולא הצביעו לה, אין לה מה לחפש בתחרות. אבל בטופ 12 יש סיכוי שהקולות התפצלו והמרווח בין סרינה למי שסיים מתחתיה היה ממש נמוך.
בקיצור מה שאני מנסה להגיד זה שיש סיכוי ממש טוב שיש יותר אנשים שאוהבים אותה מאשר כאלו שלא אוהבים אותה, ואם השופטים באמת בעדה הם יכלו בכיף לתת לה את ההצלה. הכי מגיע לה בעולם.
&nbsp
הביתה: דניאל!!!!!
בלטו לרעה: קאסים, קלארק וגם קוונטין לא הרשים.
הגמר המושלם: רייבון וג'קס

&nbsp
&nbsp

Hadar07

New member

אני אוהבת לקרוא את הביקורות שלך,
כל מה שאמרת שקשור לדניאל

הארי רואה בלילה סרטונים של בני 15
זה נשמע כל כך רע

Hadar07

New member
טופ 11

טוב אחרי שראיתי חייבת להודות אחת התוכניות הכי לא מרשימות שהיו, אני לא חושבת שהייתה אפילו הופעה אחת
שממש התלהבתי ממנה, אפילו מאלו שאני אוהבת יחסית.
והתוצאות הכי גרועות
בחיים לא קרה לי מאז שאני רואה איידול שמישהי שהייתה יחסית פייבוריטית שלי עפה כל כך מוקדם,
מה נסגר עם האמריקאים? וגם השופטים חבל שלא נתנו לה צ'אנס, מרגע לרגע ההערכה שיש לי לתוכנית כתוכנית רצינית שמנסה לגלות
כשרונות חדשים יורדת בגלל הדחות כאלה ובגלל כאלו שלצערי עוד ישארו שם הרבה שאני חושבת שממש לא מגיע להם.
אהה הדבר היחיד שהיה טוב בתוכנית זה שהודיעו שקלי קלארקסון תהיה בתוכנית של ה1.4 איזה כיף.

1)Rayvon Owen - Burn
בחירת שיר לא טובה בשבילו, התווים הגבוהים היו צורמים פה, לא אחת ההופעות הטובות שלו , ההתחלה הייתה יותר טובה
מהפזמון זה כבר לא נשמע טוב וחבל כי ממש חיכיתי לשמוע אותו שר משהו קצבי.

2) Maddie Walker - She's Country
בחירת שיר טובה בשבילה, יחסית אליה הופעה אחת הטובות שלה, עדיין לא מספיק אנרגטית אבל יש שיפור.

3) Joey Cook - Fancy
הבחירה הכי מעניינת של הערב, קשה לי היה לזהות את השיר המקורי, לפחות היא עשתה עם זה משהו מעניין,
בפזמון אבל זה פחות עבד לי, בבתים זה עבד טוב, ביצוע נחמד סך הכל.

4) Clark Beckham - Takin' It to the Streets
מזה השיר הזה?? זה שיר למסיבות?
רציני הבחור צריך להתעורר ולבחור שירים יותר מעניינים ועכשווים אחרת זה יפגע בו.
מבחינה קולית עדיין זה היה טוב אבל ביצוע בטוח מידי, לא היה פה משהו יותר מידי מעניין וחבל.

5) Jax - Blank Space
ציפיתי ממנה להרבה יותר, כמו שהארי נדמה לי אמר, זה היה חיקוי של המקור בלי שום דבר מעניין בביצוע,
השיר הזה גם לא נותן לעשות איתו יותר מידי דברים, הייתה צריכה לבחור משהו אחר, זה גם נחשב שיר למסיבות??
מבחינה קולית עדיין נשמעת טוב.

6) Qaasim Middleton - Jet
זה היה גרוע מהתו הראשון, בכלל לא הייתה לו הזדמנות להופיע יותר מידי אז הקול שלו היה יותר בולט ולרעה, אולי זה יעזור
להעיף אותו סוף כל סוף? עד עכשיו לפחות הוא היה מבדר עכשיו גם זה לא.

הארי וההסבר על החולצה, עכשיו אני צריך לעמוד ולמחוא לי כפיים
וואו איזה שרירים יש לו בידיים

7) Adanna Duru - Runaway Baby
בסדר כזה, לא עפתי לא היה בזה משהו חדשני או מעניין יותר מידי, לפחות היא צרחה פה פחות יחסית לביצועים קודמים.

8) Tyanna Jones - Tightrope
אני אוהבת את טיאנה אבל אני לא אוהבת את השיר הזה, היא תמיד אנרגטית והביצועים שלה מבחינה קולית
תמיד טובים רק השיר הזה לא עשה לי כלום, עדיין אחת הטובות בערב.

9) Daniel Seavey - Happy
הזכיר לי הופעה של תחרות כשרונות בבית ספר, לא מיוחד, לא טוב ולמה אתה עדיין פה?? לפחות הארי העיר לו משהו מעבר לזה שהוא חמוד סוף כל סוף.

10) Quentin Alexander - Rolling in the Deep
שוב לא בדיוק שיר מסיבות, משהו לא כל כך עבד לי בעיבוד, מבחינה קולית הוא נשמע טוב אבל שוב לא הכי חזק שלו,
אני מתחילה להתגעגע להופעות הראשונות שלו שהיו כל כך טובות.

11) Nick Fradiani - Wake Me Up
בחירה טובה בשבילו, סוף כל סוף הוא התעורר קצת בהופעה, מה עשו לו בשיער?? זה ממש לא יפה.
נראה לי אחת ההופעות הטובות שלו עד עכשיו.

הופעת הפרידה של סרינה

היה צפוי שזה לא יהיה מושלם עם כל הלחץ שהיא בטח הייתה נמצאת , עדיין היא מעולה והיו צריכים להשתמש בהצלה בשבילה.
חבל כל כך, מקווה שזאת לא מגמה שתמשיך שמדיחים את כל הטובים על ההתחלה.

ושבוע הבא שוב נושא שחרשו עליו כמעט בכל עונה של איידול
ואני בטוחה שנקבל ביצועים ששמענו כבר
מיליון פעם בעונות קודמות.

jess r

New member
כן יש להם הגדרה מעט הזויה לשירי מסיבות

חצי מהשירים האלו לא הייתי שמה בהלוויה, שלא נאמר מסיבה

&nbsp
כן, אני כבר רואה את זה שמישהי שרה את לט איט גו. מהמרת שזו תהיה מאדי. או אדנה.

Hadar07

New member
אוי גאד לא

אבל לא רק זה אני מחכה שעוד מישהו ישיר אירוסמית או עוד שירים שכבר חרשו עליהם
מיליון פעם בערך, אוף הם כל כך לא מקוריים שזה מעייף.

jess r

New member
אם מישהו ישיר אירוסמית'

אני שולחת להם אנטרקס.
&nbsp

snirf

Active member
סוף סוף LIVE
התגעגתי לתוכניות ארוכות

לא מאמין שאני אומר את זה...אבל זה הפריע לי שהכול כ"כ רץ, אין אפשרות להכיר את המתמודדים ולשופטים להגיד דברי ביקורת (והאמת שרק הארי עושה זאת...אני מאוד אוהב אותו העונה, והוא נותן למתמודדים ביקורות טובות
לא כמו ג'יילו וקיט שרק מנשקים את כפות הרגליים של המתמודדים
)
חבל לי שמשבוע הבא מצטמצמים לתוכנית אחת ושכבר באותה התוכנית מודח מתמודד
וכבר אני אומר שאני מפחד על קוונטין לשבוע הבא...
איזה יחסי ציבור הם עושים לempire, ליתר דיוק-איך הם משתמשים בסדרה כדי למשוך צופים לאיידול

סוף סוף יש מנטור טוב בתוכנית, לא כמו המעיקים בעונות קודמות...נראה גם שהוא יודע על מה הוא מדבר

מפתיע שסרינה הודחה, איך ממעמד של "המתמודדת בעלת הקול הכי טוב בתוכנית" היא מודחת כבר בTOP11? מטורף
משהו עבר עליה ב-2 תוכניות האחרונות למען האמת הביצועים שלה לא היו מרשימים...אך עדיין היא כמה רמות מעל המתמודדים שכן עברו
ההפקה לא בדיוק פימפמה אותה והייתה לטובתה...חבל

ההופעות:
רייבון-לא מסכים שזו הייתה ההופעה הכי טובה שלו, היו לו הופעות טובות יותר כמו jealous אבל זה היה די טוב, הוא קצת התקשה...
מאדי-הפתיעה אותי גם, למען האמת. יש לה בעיה שהעיניים שלה משדרות רובוטיות, אין רגש/הנאה במהלך ההופעות שלה...
ג'ואי- כזאת מיוחדת! מפתיע לחיוב לדעת שהקהל מאוד אוהב אותה...לפי הלייב-שואוס חששתי הרי שהיא קשה לעיכול
קלארק- זה היה די טוב, אבל מסכים עם הארי שהוא לא חייב לעשות את כל ה"שטיקים הקוליים" הקבועים שלו בכל ביצוע

ג'אקס-איכזבה. לא שאני אוהב אותה, כן? אבל בחירת שיר תמוהה וזה לגמריי היה קריוקי וחסר ייחוד
אדנה- האמת? אהבתי! החזיקה את השיר הקצבי הזה ונתנה גם הופעה יפה
טיאנה-אף אחד לא הזכיר את זה, אבל היא כבר ביצעה את השיר...אני זוכר. איך כולם עפו עלייה...אני מאוד אוהב אותה ויש לה יכולות ווקליות מרשימות
אבל הגזימו קצת
קוונטין-מילא השיר הזה אבל למה להפוך אותו לקצבי? וכן אני יודע שהנושא הוא שירי מסיבות...זה היה די טוב, אבל יש בו הרבה יותר! אוף אני חושש לו ומקווה שהוא לא יהיה בבעיות שבוע הבא

ניק- לא מאמין שמתחילת התוכנית הוא היה פייבוריט שלי, וככל שהתוכניות מתקדמות אני רק מתאכזב ממנו ומבחירות השירים שלו...אין לו שום ייחוד והארי צודק-הוא צריך כנראה להאמין בעצמו יותר
סרינה- הביצוע היה חלש ביותר
היא ממש התקשתה

jess r

New member

דילגת על קאסים

&nbsp
ומאדי לא רובוט, היא זומבי. רובוט זה כינוי ששמור לאנשים אהובות בפורום

&nbsp

snirf

Active member
לא רק עליו...

גם על דניאל