הטופ 12 נחשפו

jess r

New member
איזה

אושר!!!!!!!
באמת שהדבר היחיד שהייתי משנה זה להחליף את הזומבי באלכסיס, אבל זה שולי לחלוטין ושלושת האחרים שעפו הם לגמרי מיותרים+מיותרת!!!!!
&nbsp
בינתיים ההדחות מאוד מוצדקות ותואמות את ההופעות.
&nbsp

Oukami Kun

New member

שום עצבים על זה שדניאל עלה ושקוונטין ווילד קארד? כי אותי זה מחרפן! לא רוצה עוד עונה שבה הפייבוריט שלי מגיע מהווילד קארד ואנחנו בחרדה קיומית כל שבוע מחדש. מה גם שהתחרות יותר קשה עבור גבר שחור השנה מאשר עבור, וול, כל אחד שנה שעברה.

jess r

New member
תכלס לא שמתי לב

בכלל שדניאל עלה.

&nbsp
אהממ ברור שזה מעצבן שקוונטין לא מובן מאליו, אבל היו ווילד קארדס שהצליחו יפה בתחרות, ואמנם הייתי ממקמת אותו בטופ 5 שלי אבל הוא לא הפייבוריט המוחלט שלי אז, נו, בקטנה.
&nbsp
&nbsp

LeAnnDylan

Well-known member

מתבאסת רק על אלכסיס. הטופ 10 מספיק לי, לא היה צריך את הויילד קארד אם לא נתנו אותו לאלכסיס.
הו וול, לפחות יש את סרינה.

Oukami Kun

New member

חשבתי שחיבבת את קוונטין. לפחות ויזואלית.
אני גם מתבאס על אלכסיס כי אני חושב שהיה לה פוטנציאל לעשות דברים נחמדים, אבל השוגר-פאי-האני-באנצ' שלה היה מתחת לכל ביקורת, ולא מפתיע שלא נתנו לה לעלות.
&nbsp

LeAnnDylan

Well-known member
כן ולא

הוא נאה לי בעין. את ההופעה האחרונה שלו ממש לא אהבתי. ואם להודות באמת, כשנכנסתי לקישור וקראתי את השמות של ארבעת המודחים ואז ראיתי את השמות של הטופ 10, בכלל לא שמתי לב ״שהשמיטו״ שני שמות. הרשימה הייתה נראית לי מלאה כך שלא באמת אכפת לי אם הם שם או לא. במילא לא שמתי לב.

Oukami Kun

New member
מקובל עלי

אני חושב שבכללי היה שבוע מאכזב, ובתקווה שייקברו את שבוע מוטאון לעולמים (כן בטח) אחרי זה. ההופעה היחידה שממש הלהיבה אותי היא של סרינה, השאר היו או משעממים (ניק, קוונטין, טיאנה), או פשוט חיקויים.
האמת הייתי מסתדר עם טופ 10. אבל עם קוונטין בפנים במקום דניאל.

mikemiller

New member

אמריקה יכולה את זה ביותר צפוי????
נצטרך לסבול את ילד בר המצווה עוד הרבה
חיבבתי את מארק ואדם אבל היה ברור שאין להם סיכוי בתחרות אז לא נורא
חבל קצת על אלכסיס
אבל הפייבורטים שלי הם : ג'קס, ניק וקלארק

jess r

New member

שמע, זה אולי היה צפוי, אבל זה גם היה נכון ברובו. חוץ מדניאל, אבל תמיד יש אחד שמחרב את הנבחרת המושלמת.
אני חושבת שמתוך ההיצע שניתן להם, אמריקה הרכיבה את אחת הנבחרות המוצלחות יותר. גם אם צפויות.
&nbsp

danlevin1

New member
הבעיה

שזה תמיד אותו סוג של צפוי, סנג'איה , טים אורבן , סם וולף , אהרון קלי ועכשיו דניאל
ילדי המחמד של התוכנית
אבל יותר ממה שאני מאשים את אמריקה אני מאשים את השופטים שקראתי כבר
לפטר את כולם על הבחירות החובבניות לנבחרת
כי לדעתי הנבחרת השנה יכלה להיות פי אלף יותר טובה : האנטר,גס למב,קרי לין,מאדי הדסון , ג'ק מקנזי ועוד
עובדה שעד עכשיו רוב הביצועים חסרי מעוף
בבנות רק סרינה ,ג'קס וטיאנה יחסית בסדר אבל גם הן יכולות הרבה יותר

Oukami Kun

New member

הבעיה עם רשימת הנשים המופלאה שפירטת כאן היא שכולן צעירות, יפות ולבנות (חוץ מג'ס למב, אבל זה כבר עניין אחר). איידול לא יכולה להרשות לעצמה לשים 12 בנות שכולן נראות, בגדול, אותו דבר. גם ככה קשה להכניס מתמודדים שחורים לגמר, זוכר את הספסל בתוכנית חצי הגמר של שנה שעברה? כולם שם היו שחורים, כי אמריקה לא הצביעה להם. נכון, הם גם היו לא משהו, אבל זה שרק עבר רק בזכות הווילד קארד אומר הרבה.
איידול, ואנחנו יודעים את זה, כבר מזמן לא מחפשת רק את הכשרון הכי טוב. היא מחפשת לייצר פיינליסטים שהם סבבה ופונים לכל הקהלים. אני מבטיח לך שאם אלכסיס ומאדי לא היו עוברות אז מאדי הייתה מקבלת את הווילד קארד ולא אדנה, כי צריך קאנטרי בתחרות להמשיך ולמשוך את הקהל הזה.
לגבי עבודת השופטים, אני לא מנא בהם. הם צריכים להתחשב בהרבה גורמים שאנחנו לא מודעים להם. הטעות המהותית היחידה שאני זוכר העונה הייתה האחיין של סנטנה (הכפיל של ג'ימי פאלון), שנחתך מוקדם מדי, והיה יכול בכיף להחליף את מארק אנדרו במשבצת שלו.

jess r

New member
מה שנדב אמר

הם לא מעבירים את מי שהכי טוב, הם מלהקים. הם צריכים לשבץ מישהו\י בכל ז'אנר ולתת לכל קהל יעד (וזה אומר גם מבחינת ז'אנר וגם מבחינת אוכלוסייה) ייצוג.
אני הראשונה להתלונן על זה שהאנטר לא בנבחרת, וגם את ג'ס מאוד אהבתי.
אבל גם הנבחרת הקיימת מאוד מוצאת חן בעיני, ועד כה לתחושתי הקהל עשה טוב עם מה שנתנו לו. שזה קצת מתסכל כי אין לי על מה להתלונן

למעלה