עונה 14 פרק 18 - טופ 8 בנות - סמנו ספוילרים

Lhuna1

New member
הופעות (ותוצאות שבוע קודם כמובן)

טיאנה - היא לא עשתה עם זה משהו מיוחד, אבל היא זמרת ופרפורמרית טובה ומהוקצעת ויש בה משהו מקסים. אני אוהבת אותה אבל מחכה שתעשה יותר.
&nbsp
לורן לוט - בערך כנ"ל על ההופעה של טיאנה, למרות שהיא קצת פחות מעניינת בעיני. עדיין שירה סבבה. התגובה הצווחנית שלה אח"כ מעיקה קצת.
&nbsp
מאדי ווקר - בינתיים זה ערב מייקל ג'קסון... טוב, כמו שציפיתי היא שיעממה את השיר הזה לגמרי...

&nbsp
ג'ואי קוק - אני לא יכולה להגיד שאני מתה על הסגנון שלה, אבל לפחות היא יחודית ופחות משעממת מהשאר. הארי צודק שהסטייל שלה יכול להמאס מהר (עלי הוא כבר מתחיל להמאס). התגובה שלה בסוף דרמטית מידי... נראיית לי שחקנית.
&nbsp
סארינה - בסדר היא טובה כמו שבוע שעבר וברור שכולם יעופו על זה... לצערי אני לא מצליחה להתרגש ממנה.
&nbsp
אדאנה דורו - בחירה אמיצה בשיר של דיוויד קוק
זה היה הכי קרוב שהגעתי להתרגש מביצוע הערב, ההתחלה היתה מעולה. את הסוף פחות אהבתי. עדיין אתן לזה את הציון הכי גבוה היום כברירת מחדל.
&nbsp
ג'קס - נחמד. שונה. לא נפלתי. די לתפוס את הראש עם הידיים, לא כל שורה בכל שיר מצדיקה את התנועה הנואשת הזאת ואין צורך לייצר דרמטיות באופן מאולץ.
מסכימה עם ג'ניפר. שמחה שהשופטים גם לא נפלו מזה.
חחח היא באמת לובשת את השמלה הכחולה-שחורה
לפחות היא נראיית עליה טוב.
&nbsp
אלקסיס - נחמד. לא יותר.
&nbsp
עוד ערב חלש בסה"כ
עוד עונה שמסתמנת כלא חזקה בלשון המעטה.
&nbsp
מהמודחות:
דווקא חבל לי קצת ששי לא עברה, למרות שהיא היתה זוועה שבוע שעבר, יש לה יחודיות ועם קצת הכוונה מוזיקלית טובה יותר יכלה להיות מעניינת.
&nbsp

Oukami Kun

New member
פרק 18

טוב התחילו עם קליפ של הבנות כשברקע הוויט סטרייפס
, כבר התחלה טובה. עכשיו ששי תודח והכל יהיה טוב.
&nbsp
טיאנה ג'ונס – Rockin' Robin
זה שיר כזה מטומטם, אבל היא שרה נהדר. מאד אופתע אם היא תודח. והשמלה, והשיער, והחולצה. הכל נהדר.
&nbsp
לורן לוט – I Wanna Be Where You Are
מפתיע שהיא עלתה. האם זה על חשבון אדנה? אני נהנה ממנה, למרות שווקאלית זה לא היה ואוו. זיופים פה ושם, אבל אני אחיה עם זה. והיא חזרה לתלתלים, שזה טוב לה. והיא הייתה מאד חמודה, אם כי כמעט אובר-דה-טופ.
&nbsp
מאדי ווקר – I'll Be There
היה לי פלאשבק מאד חזק להולי קאבנה. באופן לא מחמיא. רובוטית ומזייפת תחת לחץ. ולא היה שום דבר מעניין בהופעה הזאת.
&nbsp
קליפ על ארית'ה והמפגש שלה עם האיידולים. ערוך טוב. מהודק, ערוך טוב ומשעשע. כל הכבוד עורכים!
&nbsp
ג'ואי קוק – Shop Around
העיבוד היה נהדר, השירה הייתה מלאת ביטחון וההופעה הייתה מקסימה. אם היא תפטר מהעצבים האלה, היא יכולה להגיע מאד רחוק.
&nbsp
סרינה ג'וי קרו – You've Really Got A Hold On Me
ישר לגמר. לא באמת, מי יכול עליה? זה היה נהדר. על מה הם מקשקשים?? זה היה מדהים.
&nbsp
אדנה דורו – Hello
נהדר! זה היה ביצוע דרמטי, אם כי לא מדויק ווקאלית. לא קוקי, אבל רמה מאד גבוהה. שתי נקודות על הLBD.
&nbsp
ג'קס – Ain't No Mountain High Enough
הולי שיט השמלה באמת כחולה ושחורה
. העיבוד היה אמיץ אבל לא יודע כמה התחברתי. ווקאלית זה היה נחמד, אבל הסקאטינג היה משונה מעט. עדיין, אין לי ספק שהיא תישאר.
&nbsp
עוד מקום אחד... נחזיק אצבעות לקת'רין. אבל בטח האמריקקים הכניסו את שי
.
והמקום האחרון הולך ל...אלכסיס גומז. וול, לא רע. חבל על קת'רין.
&nbsp
אלכסיס גומז – I Can't Help Myself
אוי לא. לא לא לא. הביתה.
&nbsp
לגבי המודחות – היחידה שכואב לי שעזבה היא קת'רין ווינסטון. השאר היו מזעזעות שבוע שעבר ומגיע להן להיות מודחות. גם קת'רין לא הייתה ואוו אבל היה לה עבר מספיק חזק כדי להשאיר אותה על פני לפחות לורן וג'ואי, שגם לא היו מלהיבות שבוע שעבר.
&nbsp
רגע, אז ארבע השחורות עלו שלב? נדיר ביותר. האם כולן יגיעו לטופ 12? כי כולן היו חזקות הערב. מבחינתי צריכות ללכת הביתה אלכסיס ומאדי, אבל אני חושב שילכו הביתה לורן ואלכסיס.
&nbsp
&nbsp

mikemiller

New member
הופעות+הדחות טופ 12 בנות

טיאנה - נחמד ולא יותר מזה
לורן לוט - ממש גרוע , כבר בחירה גרועה של אמריקה
זה היה מאוד מבולגן ומלא זיופים והשופטים עפים עליה
מאדי ווקר - עוד בחירה לא ברורה של אמריקה , היא כל כך בנאלית גנרית , שום טיפת ייחוד והקול שלה רק סביר
ג'ואי קוק - השטיק שלה כבר נהיה לגמרי מעצבן
סרינה - טוב זה ברור שזה ליגה אחרת , העיקר שעל לורן הם עפו אבל את סרינה הם מבקרים
אדנה - לא מתקרב אפילו לביצוע של קוק המלך
ג'קס - מזל שיש את ג'קס , הפעם הביצוע היה פחות טוב אבל הקול שלה הורס
אלכסיס - חבל לי עליה שהיא מבזבזת את ההזדמנות שקיבלה על בחירה שיר אומללה

טוב עוד ערב הופעות של הבנות וזה הוכיח סופית שצריך לפטר את כל השופטים הם אחראים על הבנות שהגיעו עד לפה
יכלנו להרכיב נבחרת בנות פי אלף יותר טובה : ג'ס למב , קרי לין , האנטר , ג'ק מקנזי , בקיצור כל השופטים הביתה !

jess r

New member
זה שיר אדיר

פשוט צריך להיות מייגן ג'וי בשביל לבצע אותו כמו שצריך

&nbsp
אם נהנת מלורן, יש לי מתחת לבניין כמה חתולות מיוחמות שאני בטוחה שתאהב.
&nbsp
אוי, רק שלא תגיע רחוק כמו הולי

&nbsp
תכלס ישר לגמר
עם ג'קס
קוואסים וקוונטין יכולים לסיים במקום השלישי והרביעי

&nbsp
מה זה LBD?
&nbsp
&nbsp

Oukami Kun

New member

האמת אני חושב שנהנתי יותר מטיונה מאשר ממייגן, לפחות בשיר הזה.

לגבי לורן - אמרתי, וואלית זה לא היה מדהים, אבל זה לא עמנואל זידור. היא מאד חיובית ולא מזיקה לי בכלל.

LBD = Little Black Dress

את מוכנה לסבול את קאסים עד הטופ 4?! לא לא. הוא ייצטרך לעוף הרבה לפני. גג גג גג טופ 8, וזה בנדיבות. קוונטין, קלארק וניק חייבים לעקוף אותו. אה ורייבון.

jess r

New member
אני כבר לא יודעת

קלארק מאכזב בשבועיים האחרונים, בתכלס הוא רוכב על הצלחת האודישן+הוליווד שלו.
ניק - חלבי ברמות שאני מפתחת רגישות ללקטוז.
&nbsp
בתכלס הפייבוריטס הרציניים\ות שלי זה: ג'קס, סרינה, קוונטין, קוואסים, קלארק ורייבון. טיאנה קרובה לשם ואני מחבבת את ג'ואי. כל השאר יכולים לעוף בסדר שמתחשק להם, לא מזיז לי לכאן או לכאן.
&nbsp

jess r

New member
ולגבי מייגן

רוב הסיכויים שהיא חירבה את השיר, אני פשוט מאוהבת בה ומשוחדת ברמות קשות

&nbsp

Uri04

New member

דווקא מהבנות ציפיתי ליותר, ודיי התאכזבתי מהערב הזה. זה כבר ערב רביעי ברציפות שההפקה הורסת לרוב המתמודדים עם ערבי נושא ממוחזרים, בחירת שירים בנאליים ומיושנים (אותה רשימת שירים) ועיבודים שלא מתאימים להם. אם נוסיף את זה לאותה בעייה שזיהיתי בשבוע שעבר - מערכת הסאונד הגרועה באולם המכוער והמיושן בדטרויט המתפוררת (אני מניח שנגמר להפקה התקציב) ואנו מקבלים ערב רביעי עייף, כבד וחובבני. לא מתאים ל'אמריקן איידול' כל ההתנהלות הזאת, 'דה וויס' אוכלים אותם בלי מלח!
לגבי ההופעות עצמן -

טיאנה - אומנם ביצוע קצת יותר טוב משל מייגן ג'וי מעונה 8, אבל היא כל כך מזכירה לי את רייצ'ל קרואו מהאקס פקטור (הילדה השמנה שבכתה בכי תמרורים אחרי שהודחה על ידי הקהל) שזה עושה לי צמרמורת. היא יכלה להשתלב מעולה בג'קסון 5 אם אבא ג'קסון לא היה צורר שונא נשים, אבל לי זה
עדיין נשמע דיסני.

לורן - עוד הופעת טקס מלכת היופי. פיצ'י לאורך כל הדרך (בעיקר בנמוכים), הקול שלה בנמוכים נבלע על ידי הליווי ונשמע צווחני להחריד בגבוהים. ולמה הלבישו אותה כמו לה-טויה ג'קסון? השופטים מחמיאים לה ללא דופי ולא מבקרים אותה בכלל על השטות הזאת.

מאדי - חובבני נורא, מבוהל ומפוחד והרגישו איך היא מחזיקה את הצלילים באותה הרמה על מנת לא לברוח לזיופים. אני לא הייתי מעביר אותה לשלב הזה, אבל אי אפשר להגיד שזה לא היה צפוי. היא איבדה אותי השבוע אבל אמריקה הלבנה תדאג להעביר אותה לטופ 12.

ג'ואי - כן כן מיוחדת.. בסדר, היא מבדרת, אבל זהו בינתיים. השליטה הקולית שלה טובה, אבל האובר-ייחוד שלה כמו שאמרו לה השופטים, יכול להעיק באיזשהו שלב. אני לא רואה את היחודיות שלה. היא שרה בדיוק כמו איזה זמר בלוז כושי בשנות ה-40'.

סרינה - מעולה, כמו שכבר ציינו. אין לי מושג מה הארי רצה ממנה. אני לא שמעתי שום בעייה של בריחה קולית. והיא גם חמודה.. ראיין: "נבחנת לאמריקן איידול לראשונה בגיל 15. ועכשיו את בת.."? סרינה: "בת אלף".

אדנה - אני לא מהחובבים שלה, הקול שלה לא עושה לי את זה. היא כמעט הגיעה לתו הגדול בסוף אבל הוא יצא לה צווחני... ואני שוב לא מבין מה הארי רוצה. היא לגמרי שרה בסולם. יכול להיות שהשופטים שמעו משהו שאנחנו לא שמענו? אולי בעריכה שיפרו לנו את הסאונד? אני לא מבין.

ג'קס - היא טובה, אבל הביצוע הזה לא עשה לי את זה. הארי וג'יי-לו קטלו אותה ואת הסטיילינג שלה, אבל לי זה דווקא לא ממש הפריע. אני אישית לא חושב שהיא תנצח, או תגיע לגמר אבל בינתיים היא לא מפריעה לי יותר מדיי.

אלקסיס -
ד'ה פאק??? לא רק שהיא עברה על חשבון אחרות, מה. זה. היה? כל השירה עמוסה מניירות וזיופים למכביר. היא נשמעה כמו איזו פוסטמה בת 15 ששרה במקלחת אל תוך הדוש. לכי. הביתה. עכשיו. אגב, צריך להוציא חוק שאוסר על מתמודדים לשיר את השיר הזה יותר. אף פעם.

מודחות - לבי עם קת'רין שלא יכלה להסתיר את רגשותיה עם פרצופי יום השואה בגרין רום. באמת שלא הגיע למאדי ואלקסיס לעלות על חשבונה. wtf...

jess r

New member

טיאנה - זה השיר של מייגן!!!!!!
אני ממש אוהבת את החצאית שלה. בכלל היא נראת טוב היום.
זה היה טוב. לא מיוחד, אבל טוב.
&nbsp
לורן - מזוייפת. ומזייפת. אאוץ'! ביי.
(אגב מה זה השיר הזה? בחיים לא שמעתי אותו. חסרים למייקל ג'קסון שירים... אחרים?)
&nbsp
מאדי דד-ווקר (יענו המתים המהלכים, כי היא זומבי, הבנתם?! שקט אני מצחיקה את עצמי
) - ההופעה שלה ממש שיפרה לי את המצב רוח, כי עד עכשיו חשבתי שלסכם מאמרים לסמינריונים שלי זה הדבר הכי משעמם שאני יכולה לעשות בחיים, ומסתבר שלא, יש גרוע מזה.
קית' חושב שהיא התרגשה?... מלשון ר.ג.ש?...
&nbsp
ג'ואי - מה נסגר עם המבטים של שי?
יו בטר שופ אראונד פור סאם בגדים חדשים, חברה.
אני לא שונאת אותה, והיא טיפה מזכירה לי את ליידי גאגא בגוון קול ובמוזרויות שלה, אבל זה לא היה טוב. פשוט לא. שיר אחר? אולי.
&nbsp
סרינה - אני אוהבת מאוד את העיבוד אבל לא את ההגשה. שבוע שעבר זה היה אמיתי יותר. אבל ווקאלית זה... די פאקינג מעולה. מן שילוב של ג'אז משנות ה30 עם בלדה עכשווית ו... לא יודעת-מה. כיף לגלות שהיא גם שרה טוב וגם יצירתית.
&nbsp
אדנה - הו הל טו דה נואו.
חבל לי שהיא הלכה על הקטע הדיוותי ולא שינתה קצת את העיבוד. כי וויטני היא לא.
&nbsp
ג'קס - אומייפאקינגגאדתעשיליילד

בווו!למה אף אחד לא עושו בווו על הביקורת שלהם?! זה שילוב אדיר בין שיר מצויין ומוכר לעיבוד אדיר וסקסי ואדיר ופאקינג סקסי

היא אמרה משהו על זומבים?...
&nbsp
שאנון לא עברה
נו טוב. אני אעבור להזיל ריר על ג'קס.
&nbsp
אלקסיס - מה זה השיר חתונות הזה? מאכזב. עד שחיבבתי את הקאנטרי-גירל בתחרות הזאת.
&nbsp
&nbsp
הביתה: לורן ומאדי.
&nbsp

jess r

New member
לא שמתי לב מה היא לובשת

אבל אני משתדלת להמנע מסלאטשיימינג בכל מקרה

&nbsp

snirf

Active member
TOP16 בנים+בנות
היה שיפור השבוע בעריכה

פחות תזיזתי משבוע שעבר, כך שקיבלנו קצב טוב לטעמי

איך נרגעתי שרייבון עבר, זה לא היה כזה ברור מבחינתי שהקהל יצביע לו...וגם השבוע אהבתי את הביצוע שלו
הלוואי שימשיך ככה
לעומת זאת ניק ממשיך לאכזב...הוא סתם מבצע שיר ולא עושה שום דבר ייחודי, ואני בטוח שיש בו הרבה מעבר...
קאסים עבר?! אוי לא יכול לסבול את זה שהוא בטוח שהשמש זורחת לו מהתחת, שיירגע ומהר
קוונטין
מוכיח שהוא יכול לבצע גם רגועים וגם קצביים בצורה מדהימה
קצת חבל לי שטרוור עף...הייתי בטוח שכל הבנות טיפשעשרה יתלהבו ממנו

אגב, לדעתי זו השנה של הבנים...הבנות לא משהו העונה
אני אוהב את לורן אבל היא חייבת להירגע
איך היא התחרפנה כשעברה...גם בביצועים שלה היא חייבת להראות שיש בה משהו מעבר לשירי דיווה/big voice למיניהם
מופתע שמאדי עברה

ג'ואי כזאת מיוחדת ומוסיפה צבע לנבחרת...רק שאני חושש גם לה וגם לורן כשיודחו בהמשך
נראה לי הן יתעלפו
סרינה ג'וי

דווקא את השיר שאני אוהב ג'קס שרה? ביצוע נחמד אבל כמו שהשופטים אמרו-שינתה אותו יותר מדי...
תוהה איך גם אלקסיס עברה...
ממש חבל שקת'ין לא עברה יש לה פוטנציאל, אבל זה היה די ברור מבחינתי לאור ההופעה המפוחדת שלה...

Hadar07

New member
טופ 8 בנות

1) Tyanna Jones - Rockin' Robin:
זה היה חמוד סך הכל, שיר שמתאים לילדה כמוה, היא נשמעת טוב ואני אוהבת את האנרגיות שלה,
אני שמחה שהיא עלתה.

2) Loren Lott - I Wanna Be Where You Are:
לא מכירה את השיר הזה האמת, לא אוהבת את ההתלהבות יתר שלה, זה נראה ממש משוחק,
למה היא חייבת לצרוח לי באוזן בכל שיר? השיר הזה לא היה משהו גם.

3) Maddie Walker - I'll Be There:
היו רגעים נחמדים בהתחלה אבל שם זה נגמר, אין לה את הרגש הזה שמכניסים לשירים,
היא כאילו רק שרה וזהו ואני לא מרגישה כלום ממנה, די הפתיע אותי שהיא עברה.

4) Joey Cook - Shop Around:
אני זוכרת את השיר הזה רק כי ארצ'י שר אותו בעונה 7
שוב כן היא מיוחדת וזה היה לפחות
קצת יותר מעניין מהופעות של בנות אחרות אבל הסגנון שלה לא מדבר אליי והדרמטיות יתר הזו בסוף
ההופעה, מה זה היה? כמה בכי , היא צריכה לדעת להרגע.

5) Sarina-Joi Crowe -You've Really Got a Hold on Me:
שוב סרינה מוכיחה שהיא אחת הטובות בתחרות הזאת, השיר הזה היה קצת משעמם
אבל עדיין מבחינה קולית זה היה מעולה, לא הבנתי מה השופטים שמעו שם כי זיופים בטוח לא שמעתי.

6) Adanna Duru - Hello:
טוב ברור שזה לא דיוויד קוק ולא משתווה אבל עדיין ממש אהבתי, נראה לי ההופעה שהכי אהבתי בכל הערב,
אולי זה השיר לא יודעת אבל אחת ההופעות היחידות שהרגשתי משהו מההופעה, היא באופן כללי קצת דרמטית
היא צריכה לעדן את זה קצת אבל מבחינה קולית זה היה מצוין.

7) Jax Cole - Ain't No Mountain High Enough:
נכון היא שינתה את השיר אבל לפי דעתי זה עבד, היא נשמעת טוב, אני בעדה
מעדיפה שתמשיך לשנות שירים ולהראות מקוריות ולא לשיר בצורה משעממת.

8) Alexis Gomez - I Can't Help Myself (Sugar Pie Honey Bunch:
ולבחירת השיר הכי מטומטמת של השנה מגיעה לאלקסיס, מה היא חשבה לעצמה עם בחירת השיר הזאת?
שום דבר טוב לא היה יכול לצאת מזה, חבל היו לה כמה ביצועים קודמים טובים אבל בינתיים היא מתחילה
להתדרדר.
לגבי המודחות היה חבל לי רק על קת'רין כי היא באמת טובה ובחירת שיר לא טובה הרסה לה, ה3 האחרות
לא היה אכפת לי ואני ממש שמחה שהאמריקאים לא השאירו את שי.
מקווה שבשבוע הבא יהיו נושאים קצת יותר מעניינים עם בחירות שירים יותר טובות.

jess r

New member
ישששש

סוף סוף מישהי מסכימה איתי על העיבוד של ג'קס
כבר התחלתי להרגיש לבד פה.
&nbsp
אני חושבת שאלכסיס חשבה שהשיר הזה יחסית נשמע קאנטרי (יחסית למוטאון). לא שאני מצדיקה אותה או משהו, סתם נראה לי שזה היה הליך המחשבה.
&nbsp

LeAnnDylan

Well-known member
בנות בנות בנות

Tyanna Jones - Rockin' Robin
ביצוע חמוד מאוד. למרות שלא היה בו את החמידות של הרביעיה בעונה 11 בסיבוב הווגאס. והיא כמובן לא יפה כמו מייגן אז...

Loren Lott - I Wanna Be Where You Are
איזה כיף שריאן מקריא את התוצאות ממש מהר בלי כל מיני מריחות מיותרות. בכלל אני ממש אוהבת את הקצב המהיר של התוכנית.
ובנוגע ללורן, היא נשמעת מצועצעת מידי. ומה זה השיר הזה בכלל. מאיפה היא הביאה אותו? אני שמחה מצד אחד שהיא בחרה שיר שלא נחרש למוות באיידול. אבל יש איזה מיליון שירים לבחור מתוכם, לא יכולת לבחור משהו לא חרוש וגם טוב?

ג'ניפר ממש יפה היום. ממש.

Maddie Walker - I'll Be There
החלטתי שאני מחבבת אותה לפני שהראו את הפאקג' שלה. ואז איכס. שונאת פאקג'ים דביקים כאלה. עשתה לי בחילה.
לפחות היא בחרה שיר שאני אוהבת ולא חירבה אותו. אז אני לא מתעבת אותה לגמרי.
למרות שזה היה די פלאט.

ארית'ה חמודה. וכמובן שיש לה אלבום לקדם אחרת למה שישלפו אותה מהבוידעם שהיא התחבאה בו שבעים שנה.

Joey Cook - Shop Around
אוח נו. אין לי כוחות נפשיים אליה. אני מבינה שזו היא והיא מאמינה בזה. אבל זה מרגיש לי הכי לא אותנטי בעולם. חוץ מזה שאני אוהבת את הגרסאות של אנג'י וארצ'י והיא סתם קקי. ולא קקי מחייך וחמוד של הוואטסאפ. קקי איכסה.
המבט המזועזע של מאדי אחרי הצרחות התלהבות של ג'ואי הפך אותה לפייבוריטית שלי של כל עונות איידול לדורותיה

Sarina-Joi Crowe - You've Really Got a Hold on Me
אני אגיד משהו שלא חשבתי שאני אגיד אי פעם על מתמודדת איידול, אבל משהו בבחירות הווקאליות שלה מזכיר לי את ליאן ריימס ואני ממש אוהבת את זה!

Adanna Duru - Hello
היא ממש יפה אבל מאז הגרסה של ג'ניפר נטלס לשיר הזה אני לא יכולה לשמוע אף אחד אחר שר את זה. אפילו את הגרסה של קוקי שפעם אהבתי אני כבר לא יכולה לשמוע. אז בטח לא את העוללה הזו.
ולמה לעזאזל היא ניסתה להפוך את זה לשיר סקס? היא בת פאקינג 12!
מזעזע.

Jax - Ain't No Mountain High Enough
אני מעריכה את הארטיסטריות שלה אבל השיר הזה כל כך מאוס ששום דבר שהיא עשתה לא שינה את הסלידה שלי ממנו.

Alexis Gomez - I Can't Help Myself (Sugar Pie Honey Bunch)
אני שמחה שהיא עברה. ממש ממש שמחה.
היא חמודה כזו וההופעות שלה כיפיות. כיף לי לצפות בה וזה לא משהו שאני יכולה להגיד על הרבה מתמודדים. היא מתמודדת כזו שלא משנה אם היא מזייפת, היא עדין גורמת לי לחייך. ויכול להיות שחלק מהחיוך שלי הפעם היה קשור למראה של שי עזובה לבדה על ספסל המודחות. אבל אני לא רוצה לגרוע מהמומנט של אלכסיס. אז פשוט אגיד שבהיעדר קת'רין בנבחרת, שרביט הפייבוריטית הנשית שלי עבר אליה.

לסיכום. הייתי שמחה אם לורן ואדנה היו מחוץ לנבחרת כי יחד עם טיאנה וסרינה זה יותר מידי חצילות בנבחרת. ולמרות שזו אני, זה לא בא בקטע גזעני הפעם של 'אין לי כוחות לשחורות', אלא כי אני באמת רוצה לראות את סרינה מגיעה לגמר. וכמה שפחות תחרות עם בנות שיושבות על אותה משבצת כמו שלה, יותר טוב. ז"א, אין ספק שמבין כולן היא הכי מוצלחת. רק שאפילו שאני שמחה שאמריקה הייתה מספיק חכמה כדי להעיף את שי, אני לא משוכנעת שאני יכולה לסמוך עליה עם להביא את סרינה לאן שהיא צריכה להיות.
לא אחרי הבחירות שאמריקה עשתה עם הבנים

jess r

New member

אני עדיין לא מצליחה לצאת מהשוק שסרינה היא הפייבוריטית שלך.
&nbsp
אני יכולה להבין למה אהבת את אלכסיס, גם אני לא חשבתי שזה היה אסון מהלך כמו כל השאר, סתם בחירת שיר מצערת. היא באמת כייפית כזאת.
&nbsp
הרגת אותי עם שי העזובה

&nbsp
&nbsp

LeAnnDylan

Well-known member
למה לא?

כי היא שחורה?
היא שחורה ששרה פופ. אין לי בעיה עם פופ. אין לי כוח לכל הדיוותיות האלה שמנסות להיות הנקסט מאריה/וויטני. אבל היא שרה יפה ועכשיווי. בואי נגיד שאם נשווה אותה למתמודדות עבר, היא כמו קנדיס כזה מבחינת סגנון עכשיוי. וגם את קנדיס לא שנאתי.
הבנות האחרות אומנם שרות שירים חדשים אבל נשמעות ומנסות להיות יותר מידי אולד-סקול כזה וזה מזה לא עושה לי את זה.

למעלה