TOP 24 REVEALED! פרקים 13+14

snirf

Active member
TOP24 אפשר לנפות עוד כמה...

פרקי השבוע היו טובים
אהבתי שעשו עריכה מקבילה בין הופעת המתמודד לרגע ההחלטה אם הוא עובר/לא-באותו רגע
אפשר לומר שאני די מרוצה מרוב הTOP24 אבל עכשיו מלחיץ לראות מי יעבור את ההדחה המאסיבית לנבחרת...
מעניין אותי לדעת איך יהיה בשבוע הבא-בטח יחלקו את השבוע להופעות של בנים ובנות, ויישארו רק 5 בנים ו-5 בנות ועוד 2 ווילד-קארדס או משהו...היה ככה לפני שתיים/שלוש עונות.

וול אז קודם כל-מה לעזאזל נסגר שם עם בחירות השירים?! בודדים המתמודדים ששרו משהו עדכני...הגיע הזמן להתקדם ולהפסיק לחרוש על אותם השירים
מקווה שזה ישתנה בהופעות החיות!
כמה הערות
הסינג-אוף
- איך מאדי עברה?! אני חושב שהשנייה(רייצ'ל) הייתה יותר טובה ממנה
למרות שזאת נראית לי הפעם הראשונה שמראים אותה...

ניק- חששתי שהוא לא יעבור, כמעט ולא הראו אותו עד לרגע שהוא הופיע! התעלמות מוחלטת...וגם כשהראו זה היה בול לדקה. אני אוהב את השיר שהוא בחר
אז כבר עוד פלוס מבחינתי
לורן לוט- איזה כיף שהיא עברה

לובי- לא הבנתי איך היא עברה...זה היה נשמע קריוקי-צווחני, והפנים של השופטים בזמן הביצוע הראו את ההיפך ממה שאמרו לה בביקורת והעבירו אותה, לא הבנתי

קלארק בקהאם מטורף

טיאנה-אין לי כוח אלייה אבל...לאור בחירת השיר והביצוע האחרון ייתכן וזה עוד עלול להשתנות, רק שלא תהיה מג'סטי שהיא מזכירה לי אותה
ג'קס- אני היחיד שלא מתלהב ממנה? מאוד אוברייטד...גימיקית
ג'ואי קוק- לגמריי מסכים שצריך קיווי בנבחרת

קת'רין- בקושי הראו אותה לאורך התוכנית או שזה רק אני? מהמעט שהשמיעו התרשמתי ממנה, אח"כ ראיתי ביוטוב גם את ההופעה המלאה
כיף שהיא עברה
מארק- אומנם הוא עבר אבל שוב הבחירה של השיר וההופעה שלו נראות סנטדרטיות מדי...מקווה שהוא יתאפס על עצמו בהופעות ויביא משהו אחר
טרוור- עוד אחד שאני מחבב אבל כמו שהשופטים אמרו הוא לא עקבי...ההופעה האחרונה שלו הייתה מוזרה, אבל טוב שהוא עבר

LeAnnDylan

Well-known member
טופ 24 בקצרה
?

בנים

1. מייקל סימיון - חמוד ממש. אוהבת את הקול שלו וסו פאר הוא לא מעיק לי בכלל.
2. מארק אנדרו - נראה ונשמע כמו משהו שאני לא אצטרך לזכור את השם שלו לאורך זמן.
3. דניאל סיבי - אני יודעת שכולם שונאים אותו והרווח בשיניים שלו גורם לי לרצוח לקחת פלייר וליישר לו אותן בלי הרדמה. אבל מסיבה לא מוסברת אני לא שונאת אותו בכלל ואפילו מוצאת את ההופעות שלו חביבות. הוא עצמו די מעיק אבל כשהוא שר הוא לא מפריע לי בכלל.
4. קאסים מידלטון - בדיחה. סאנג'ייה עונתי.
5. אדם אזגליין - צווחן ומשעמם.
6. רייבון אואנס - אני מרגישה שמלינדה כופה עליי לאהוב אותו ובלעדיה סביר להניח שלא הייתי מתייחסת אליו בכלל.
7. קוונטין אלכסנדר - הוא מגניב כזה אבל לא הכי הטעם שלי. אם היה לי כוח לעשות פאשן פוליס הוא בטח היה הפייבוריט שלי.
8. טרוור דאגלס - המתמודד האהוב עליי כרגע מבין הבנים. הוא חנן חמוד כזה ויש לו קול טוב ואני אוהבת את התזוזות המוזרות שלו כשהוא מנגן.
9. ניק פרדיאני - חתיכי כזה, חמוד, לא יהיה אכפת לי שישאר כמה שבועות אבל שיבחר שירים מעניינים יותר.
10. קלארק בקהאם - חתיך הורס. קול מעלף. הופעות מרדימות

11. סביון רייט - איכשהו בשנה שעברה הוא אומנם היה מכוער ממש אבל הוא נשמע טוב יותר.
12. ריילי בראה - כבר אחרי האודישן שלו היה ברור לי שהוא יזכה. עדין לא שיניתי את דעתי. והוא לא נראה מעיק מידי אז לא יפריע לי אם הוא יזכה.

בנות

1. לאבי ג'יימס - בגדול היא לא רעה אבל יש רגעים מסוימים שהקול שלה קצת מעיק.
2. ג'אקס - לא מצליחה להתחבר אליה. היא לא רעה אבל לא יודעת. לא עושה לי את זה.
3. שאנון בריתיום - עדין צווחת לי מידי. היא לא רעה אבל סו פאר היא לא מרגשת אותי במיוחד.
4. סרינה ג'וי קרואו - היא טובה ואחרי 700 עונות, הגיע הזמן שהיא תגיע לטופ 24.
5. שי סקוט - זוועתית ממש. אפשר להעיף אותה ולהביא את רייצ'ל במקומה?
6. מאדי ווקר - בהתחלה תהיתי איך זה שלא העבירו אותה. ואז כשראיתי את רייצ'ל חשבתי לעצמי, אוקיי, רייצ'ל טובה יותר. אבל אז מאדי עוברת במקומה אז אני חצויה בקשר לכניסה שלה לטופ 24. ז"א, הייתי מעדיפה את שתיהן על פני כמה אחרות אבל אם זה רייצ'ל או מאדי, העדפתי את רייצ'ל מהמעט שראו.
7. ג'ואי קוק - איכשהו כשלילי סקוט הייתה במשבצת הזו אהבתי כל שניה מזה אבל כשג'ואי מנסה להיכנס למשבצת הזו זה כל כך מעיק לי באוזן שאני לא יכולה לסבול את זה.
8.אדאנה דורו - אפילו לא זוכרת מי זו.
9. קת'רין ווינסטון - הראו לנו אותה לפני? כי אם כן, די פיספסתי אותה. כרגע היא הכי מעניינת מבחינתי מהבנות. ממש מחכה לראות מה היא תשיר בשבוע הבא.
10. טיאנה ג'ונס - לא הקאפ אוף תה שלי בכלל.
11. לורן לוט - חוץ מיופי אין לה הרבה.
12. אלכסיס גומז - דווקא חיבבתי אותה עד שהיא התחילה לשיר בספרדית. זה לא קשור לשיר. וכן, הבנתי את מקסיקנית. יופי לך. אל תעשי את הטעות של להקשיב לג'יי לו. זה ידוע שהיא שונאת בנות ותעשה הכל כדי לחבל לך בסיכויים.

ועכשיו אני ארשה לעצמי להמליץ לאמריקה על הטופ 12 שהייתי רוצה לראות וכדאי מאוד שאמריקה תקשיב לי:
טרוור, מייקל, דניאל, קלארק, ניק וריילי.
קת'רין, אלכסיס, סרינה, מאדי, לאבי וג'קס.

Oukami Kun

New member
הייתי בסדר איתך עד ש

עד ששמת את דניאל בטופ 12
.
&nbsp
וגם לי יש תחושה שתהיה רק שאניקווה אחת בטופ 12, אבל זאת לא תהיה סרינה. הם מפמפמים לנו את טיונה בטירוף והיא גם טובה מספיק כדי שזה יתורגם להצבעות. סרינה, על אף שאני חושב שהיא טובה יותר, לא נחשפה מספיק לקהל המצביע. אולי זה מספיק כדי להעביר אותה לטופ 16, אבל לטופ 12? לדעתי לא.
&nbsp
ריילי לא מזכיר לך את סם וולף, רק בבלונדיני? לא יודע הוא כל כך חלבי שקשה לי לחבב אותו.
&nbsp
אני לגמרי מסכים איתך לגבי רייצ'ל. מאדי פחות טובה בעיני. בעיקר כי היא נראית עשויה מפלסטיק.
&nbsp
הראו את קת'רין ווינסטון באודישן שלה ומאז אני לא זוכר מתי הראו אותה. היא באמת מעניינת, אבל אני לא חושב שהיא תעבור הרבה שלבים, מפאת חשיפה נמוכה.

jess r

New member
אני לא חושבת שאפשר לקרוא לטיאנה שאניקווה

היא יותר מזכירה לי ז'אנל מונה מביונסה. לא בדיוק הסגנון של סרינה ואדנה למשל.
&nbsp
קת'רין זה לא זאת ששרה ווילד הורסס בהוליווד וכולכם עפתם מהכיסא?

Oukami Kun

New member
כן אבל

היא בחורה והיא שחורה, אז הקהל אוטומטית ייקשר אותה לאזור הזה. וזה שהיא שרה ביונסה בהופעה האחרונה שלה מחזק את זה. היא מתחרה על הספוט הזה העונה ולדעתי היא תיקח אותו, על חשבון השלוש האחרות. אולי עוד אחת תצליח להשתחל לטופ 12, אבל אני בספק. האמריקאים אוהבים אותן לבנות.

jess r

New member
אנחנו מכירות?

כבר ירדתי עליך שאת אוהבת את דושפייס והתינוק ההוא אז אני אעבור לדברים אחרים:
&nbsp
- ריילי הולך לנצח?... כאילו בסדר הוא קאנטרי ו"חמוד" או משהו כזה אבל הוא ממש משעמם ובינוני להחריד. למה נראה לך שהוא יצליח? כמעט כל שאר הבנים יותר בולטים ממנו ואם כבר קאנטרי אז הבנות במשבצת שלו יותר טובות. אבל אולי אני מפספסת משהו בהיותי לא-מעריצת-קאנטרי.
&nbsp
- קלארק חתיך בעיניך?... אני מופתעת לטובה

&nbsp
- רייבון - מלינדה כופה עליך לאהוב אותו? ממתי את מקשיבה לה?
&nbsp
- האהבה שלך לטרוור בלתי ברורה עבורי בעליל. הוא שר שירים מוזרים שאני לא מדמיינת אותך מקשיבה להם. הוא מוזר. הוא... אה! עליתי על זה! הוא קטין

&nbsp
- את לא אוהבת את ג'קס?!?!??!? אומייגד תמותי
זאת הולכת להיות ההיילי העונתית שלנו, נכון? הבחורה שאני מאוהבת בה ואת שונאת. נו טוב, לפחות יש לנו את קלארק להתנחם בו.
&nbsp
- סרינה - טוב, מה זה הפריקי פריידי הזה. קליפורניה עשתה אותך ממש רגישה למיעוטים.
&nbsp
- שי - חזרת לעצמך
מי זאת רייצ'ל?... אני בוחרת לחשוב שהתכוונת להאנטר. תחזירו את האנטר.
&nbsp
- אהה, זאת רייצ'ל. כן היא סבבה, את צודקת. אבל האנטר יותר

&nbsp
- אלכסיס -
אני מדמיינת את אחד מהקטעים האלו עם אורסולה שמייקל ומלינדה אוהבים לשים

&nbsp
&nbsp

LeAnnDylan

Well-known member
אויש איתך

-ריילי: זה לא שהוא הפייבוריט שלי לניצחון אבל נו. הוא ילד לבן בלונדיני וחמוד עם גיטרה. זה לא אוטומטית מבטיח לו ניצחון?
אז נכון, יש השנה הרבה WGWG אבל בתאכלס, לפי הטעם של אמריקה לאורך השנים הוא נראה כזה מועמד ניצחון מבטיח. אז אלא אם כן הוא יעשה סאם וולף. אני רואה אותו מגיע לגמר בקלות.
&nbsp
-קלארק אכן חתיך.
&nbsp
- זה לא ממש שאני מקשיבה לה ובוחרת פייבוריטים לפי הטעם שלה. התכוונתי יותר בקטע של, אני אשכרה יודעת מי זה וזוכרת חלקי הופעות שלו בגללה. ככה במצב רגיל, סביר להניח שלא הייתי מקדישה לו מחשבה או טורחת לזכור אותו כי הוא די שכיח. אבל בגלל שהיא חפרה עליו, כל פעם שמראים אותו אני אומרת לעצמי, אה הנה החבר של מלינדה ואז כאילו שמה לב להופעה.
&nbsp
-טרוור משעשע אותי. יש לו קול טוב, ויש לו עיוותים משעשעים. והוא לא חנון כזה של איכס למה אתה יוצא מהבית כמו האידיוט הזה לפני כמה עונות שהופיע ואז הקדיש את השיר לכל המעריצים הצבים שלו
איך קראו לדביל הזה?
וכן הוא ילד נאה, וגיל 16 זה גיל מספיק טוב כדי להכניס אותם למיטה אבל הוא לא באמת נראה כמו מישהו שהייתי רוצה להכניס למיטה אז התיאוריה שלך מבוטלת

&nbsp
-לא אמרתי שאני שונאת את ג'קס. את היילי שנאתי. את ג'קס אני פשוט לא ממש אוהבת. אולי זה ישתנה. אז, יש סיכוי

&nbsp
-האמת שכן. מאז שהגעתי לקליפורניה התחלתי ממש לאהוב חצילים (מסתבר שככה קוראים להם פה) עדין לא ברמה של לשמוע אותם בזמני הפנוי, אבל סרינה מרגישה לי יותר כמו פופ מאשר שאניקווה מצויה.
&nbsp
-אם אני זוכרת נכון אז גם אני חיבבתי את האנטר אי שם באודישן שלה אבל מכיוון שמראש ידעתי שהיא לא בטופ 24 בחרתי שלא להיקשר אליה יותר מידי. כנ"ל לג'ס לאמב ולפרסיליה.
&nbsp

למעלה