הוליווד - שלבי ההכרעה - פרקים 11+12

Oukami Kun

New member
הוליווד - שלבי ההכרעה - פרקים 11+12

דעות, חוויות, טענות ומענות נא לשרשר לכאן.

Oukami Kun

New member
פרקים 11 +12

פרק 11
&nbsp
סאל והבנות – האמת המתעלפת הייתה סבבה. סאל היה נחמד וג'קס בביצוע הכי חלש שלה עד כה. שתי האחרות שמעו רק ברקע. לא ברור לי למה הדיחו את סאל ואלקסיס נשארה. אבל היא לא תשאר הרבה אז לא נורא.
&nbsp
רביעיה של אנשים לבנים – הברונטית הייתי מעולה, הבלונדינית שהייתה חולה הייתה סבירה מינוס אבל מתקבלת על הדעת עם המחלה, הבנים לא שמעו המון אבל הם היו סבבה. מגיע להם לעבור.
&nbsp
רביעיית בלמאונט – קודי פריי, רייבון אוון, פייפר ג'ונס ועוד אחת שאפילו לא מראים לנו את שמה. רייבון בלט מאד. פייפר הייתה פחות טובה מהאודישן הקודם שראינו.
&nbsp
קבוצת בנות שרבו – אדנה דורו הייתה מעצבנת. סינדי מסלוב הייתה סבבה. השתיים האחרות היו לא רלוונטיות והיה ברור לחלוטין שייחתכו.
&nbsp
קבוצת בנים שההפקה מאוהבת בהם – האמת הם לא היו זוועה. סביון היה ממש טוב. כאילו ניסו לבנות מתח שמישהו מהם יעוף? נו באמת. ארבעתם יהיו בטופ 24.
&nbsp
אלקסיס גומז, לורן לוט וקוונטין אלכסנדר פשוט עוברים בלי שאפילו נראה מי איתם בקבוצה. עריכה אתם עושים עבודה נהדרת
.
&nbsp
הקבוצה שהתעללה ב'גרנייד' – הייתי מעיף את כולם. אבל אוקי, לא קריטי לי.
&nbsp
הקבוצה עם ההרמוניות -
נהנתי המון. לאבי הייתה מצוינת, ג'ס הייתה מטורפת. אני ממש אוהב אותה. חששתי לרגע שיחתכו אותה.
&nbsp
קבוצה של רוקי – הייתי משוכנע שהוא יהיה כאן הרבה זמן.
&nbsp
מונטאז' של אנשים שהולכים הביתה... סינדי ג'ו
.
&nbsp
קבוצת בנות עם דרמה – לא אכפת לי מכן ומהשטויות שלכן בכלל. האמת הן שרו טוב, חוץ מזאת עם האודם הסגול. קארמה איז אה ביצ'!
&nbsp
מונטאז' של קבוצות שחצי נשארים וחצי הולכים... למי אכפת? תנו לשמוע אותם שרים.
&nbsp
עוד קבוצה ששרה גרנייד
- מאדי ווקר נשארת. שיהיה.
&nbsp
הבחור העיוור והזמרות ליווי – אני מקווה שהם גם שרו ולא רק עשו לו הרמוניות
. אה הוא הלך הביתה?! איזה מפתיע.
&nbsp
קבוצה של בנות מוזרות – ג'ואי קוק
איזה שועלה. לפחות היא שרה את המילים המומצאות בלי לזייף. שאנון הייתה גם טובה אבל קצת פחות מעניינת. הגבוהה הייתה סבבה אבל אני לא רואה אותה ממשיכה הרבה.
&nbsp
זהו!
&nbsp
פרק 12
&nbsp
לורן לוט – Skyfall
ציפיתי לשנוא את זה אבל זה היה מרשים. לא מאד שאניקווי. מזכירה קצת את אמבר הולקומב.
&nbsp
דניאל סיבי – I See Fire
אפשר שתעלם כבר מחיינו? אי אפשר להתקדם בחיים על להיות חמוד. מצד שני, ג'סטין ביבר. לא יודע.
&nbsp
מראים לנו את ריקי עובד עם המתחרים, שזה נדיר. אני שמח שסופסוף עושים את זה, טיפה מאחורי הקלעים. וצועק על ביג-רון.
&nbsp
ביג רון – Let's Get It On
זה היה מבדר. לא מהמם, אבל מבדר. ואז הוא מלכלך על ריקי. לא טוב. יאללה הביתה.
&nbsp
שי סקוט - All I Could Do Is Cry
הדבר היחיד שהיה טוב באודישן הזה זה שראו טיפה את אדם למברט בהתחלה. היא התנשפה עליי ולא בקטע טוב. והיא בטוח עוברת כי היא מקבלת כל תוכנית זמן מסך נרחב. נתראה בטופ 24
.
&nbsp
אדם אשר/ג'ימי פאלון – Free Fallin'
לא אהבתי את השיר כשסיג'יי שר אותו, וגם כשג'ימי, שהוא מתמודד שאני אשכרה בעדו, שר את אותו שיר, לא אהבתי את זה. אז יש מצב שזה השיר שלא עושה לי את זה.
&nbsp
אדם הולך הביתה?!?! אני מזועזע. היה לי ברור שהילדון ו-שי יעברו, אבל היה לי ברור גם שאדם יהיה בטופ 24. אני ממש בשוק.
&nbsp
קוונטין אלכסנדר – Riptide
אני לא ממש אוהב את השיר המקורי אבל הביצוע שלו היה נהדר.
&nbsp
מדי ווקר – שיר קאנטרי בנאלי
היא תהיה הנערת קאנטרי השנה? לא מתלהב ממנה יותר מדי. מעדיף את אלקסיס.
&nbsp
טרבור – שיר סינגר-סונגרייטר בנאלי
הוא חמוד אבל אני לא רואה אותו ממשיך הרבה. יש WGWG הרבה יותר מוצלחים ממנו.
&nbsp
אלכסיס המתעלפת שרה ואני אפילו לא טורח לחפש איך נקרא השיר. זה לא היה מקצועי בכלל. יאללה הביתה.
&nbsp
ברקע של העזיבה שלה יש גרסה נהדרת לLet It Be', שמסתבר שג'קס שרה. אני די משוכנע שהיא תהיה איתנו לעוד הרבה זמן.
&nbsp
מייקל סימיון - שיר בוי-בנד כלשהו
יש מצב שזה שיר רציני אבל כל פעם שהוא שר לבד זה נשמע כמו אודישן לוואן דיירקשן.
&nbsp
ניק פרדיאני – Babylon
דוהטרי משהו. בקטע טוב. שמח שהוא פה.
&nbsp
קת'רין סקינר / קרייזי קאט ליידי - Alone
אוי זה כאב לי. יאללה הביתה.
&nbsp
לפחות היא עפה. עוד שנה שנתיים יעשו לה רק טוב.
&nbsp
מונטאז' של אנשים שעפים... ג'ס! לאאאאא
אפילו בלי לשמוע אותה שרה. אייג'יזם! פייפר גם?!
&nbsp
קלארק בקהם – Try A Little Tenderness
הוא וג'קס יגיעו רחוק בתחרות הזאת.
&nbsp
מארק אנדרו – שיר במלמול
זה היה בסדר. מקווה שיעבור.
&nbsp
נאומי המשוגעת – צועקת עליי וממלמלת.
&nbsp
אלכסיס גומז בשניה וחצי ששמענו אותה הייתה נחמדה.
&nbsp
נאומי הולכת הביתה אבל השאר נשארים. נחמד. טורחים לציין את שאנון וקת'רין ווינסטון שעוברות גם למרות שלא שמענו אותן שרות.
&nbsp
ג'ואי קוק – Across The Universe
שתי נקודות על בחירת השיר. הביצוע לא היה בשמיים אבל מספיק כדי להשאיר אותה עוד טיפה לפחות.
&nbsp
לאבי ג'יימס הייתה סבבה. טיונה גם. רייבון היה פחות מרשים מקלארק בשיר הזה. החיקוי של קית' היה משעמם רצח אבל יעבור כי הוא צעיר וחתיך.
&nbsp
כולם עוברים, חוץ מלאבי?? הזיה.
&nbsp

mikemiller

New member

הברונטית מפרק 11 קוראים לה קרי לין רושה , היא הייתה שנה שעברה והייתה מעולה ונשדדה שלא קיבלה מקום בטופ 30
מוזר שרק עכשיו רואים אותה כי היא זמרת פשוט מעולה
ג'ס למב נחתכה אחרי שהייתה מעולה בגרופ ראונדס????
אדם לשר בחוץ אבל שי סקוט והילדון בפנים ?? איזה החלטות הזויות
הכי טובים בפרק : ניק פרדריני , ג'קס, קלארק ושאנון

Lhuna1

New member
די כבר שיוציאו את "גרנייד" לפנסיה

כמה ביצועים של השיר המאוס הזה עוד נצטרך לשמוע?
כל שנה מחדש השיר הזה משתלט - די, יש שירים חדשים בשוק! יש שירים ישנים בשוק! למה כל שבוע הוליווד צריך לטחון אותו?
&nbsp
&nbsp
&nbsp

snirf

Active member
לגמריי

לא היו להם גם להיטים מהשנה האחרונה?! זה הרושם שנותר לאור בחירות השירים של כולם...
הזוי

LeAnnDylan

Well-known member
סתם נקודה קטנה לגבי טחינת שירים

גם באודישנים הראשונים וגם באודישנים של הוליווד (האלה הראשוניים של השורות של 10 מתמודדים)
למתמודדים מותר לבחור איזה שירים שהם רוצים ולכן המגוון עצום. הבעיה היא שלאיידול אין זכויות לכל השירים בעולם ולכן מתמודדים שבחרו שירים שאין לאיידול זכויות עליהם, אומנם יכולים להופיע אותם בפני השופטים, אבל הם לעולם לא יזכו לראות אור בטלוויזיה, וזה שיקול של הרבה מתמודדים. ולכן הרבה פעמים יש נטיה ללכת על שירים "מוכרים" שכבר בוצעו בעבר מתוך ידיעה שהסיכוי שיראו אותם בטלוויזיה גדול יותר.
לגבי השלב השני של הולוויד (שלב הקבוצות), זה נכון שיש רק איזה 15-20 שירים לבחור מתוכם אז זה קצת בעייתי.
אבל בשלב השלישי של הוליווד רשימת השירים מתארכת לכמה מאות/אלפי שירים (תלוי בעונה) אז מיחזור שירים זה נטו עצלנות של מתמודדים לעבור על הרשימה.

jess r

New member
מה הקטע

ידוע לך מה הרציונל מאחורי זה שבשלב הקבוצות יש בחירה כל כך מצומצמת?
&nbsp

snirf

Active member
עריכה מעצבנת, אבל השופטים מפתיעים

הדבר שהכי הפתיע אותי-ביג רון הודח
לגמריי לא צפוי מבחינתי...השופטים עפו עליו, ולי אישית כבר נמאס לראות מתמודדים מהסוג שלו כל עונה...די!
ייתכן וזה קשור לעימות עם ריקי מיינור? הו וול
מה שמעצבן אותי בעריכה זה...שהם מראים ביצוע שלם של מתמודדים(ועוד של כאלו שמודחים אח"כ!), ויש ביצועים של מתמודדים שעוברים-ולא מראים
הכי הגיוני להראות קטע מכל ביצוע ואז להראות מי הודח ומי נשאר...

אז...השבוע מאוד נהניתי! אני אוהב את שלב הוליווד, ונראה ששבוע הבא יש מעין שלב חדש שכזה לפני ההופעות החיות...
מתמודדים שחייבים להגיע לנבחרת מבחינתי- SHI, ניק, רייבון, טרוור, ג'ואי-קוק, לורן(השחקנית), קלארק בקהאם...
ואני ממש מבין את השופטים בעניין מארק אנדרו-יש לו קול מדהים ויש ציפיות ממנו, אבל בחירות השירים שלו לא מיוחדות...
מאוד מקווה שיפציץ בשלב הבא
אין לי כוח לטיאנה...מזכירה לי מדי את מג'סטי מהעונה הקודמת

mikemiller

New member
באמת?

שי חייבת להגיע לנבחרת? חוץ מהעובדה שהיא מעצבנת בטירוף
היא גם מחקה כל דבר , איימי ויינהאוס , דאפי , שום דבר לא אותנטי,מקורי
מסכים לגבי ניק,טרוור וקלארק ומארק

snirf

Active member
מבין, אבל עדיין אוהב אותה ואת הסיגנון שלה...

Hadar07

New member
פרק11

פרק 11 שלב הקבוצות:
Sal’s Gals
לא אהבתי את בחירת השיר, הם לא נשמעו כל כך טוב ביחד. הופתעתי שהעיפו את סאל הוא דווקא היה יותר טוב מחלק מהבנות שם
וכמובן שג'אקס הייתה מעולה.

3-1 Brunettes
דווקא נשמעו ממש טוב ביחד, לא ממש השמיעו אף אחד מהם כמעט עד עכשיו. ריילי וקרי לין בלטו יותר מהשניים האחרים אבל הגיע לכולם לעלות.

Blvd
העיבוד של השיר פחות עבד לי, לא יודעת אם זה שיר שעובד כל כך בשקט. רייבון נשמע הכי טוב, גם קודי היה בסדר, פייפר טובה אבל קצת צעקה לפעמים
את הרביעית לא שמענו אפילו.

Vital Signs
הבנות עם האגו וה"דרמה" לא עבד לי בכלל, הם שכחו חלק מהמילים וזה נשמע די בלאגן.

LKYCO
אעלק ladies keep your clothes on

לא זיהיתי את השיר האמת עד הפזמון, זה היה די מבולגן. הכי אהבתי את סאביון וטרבור השניים האחרים לא.

אלכסיס, לורן וקוונטין עולים אבל לא משמיעים לנו מהם כמעט כלום וחבל זה היה ממש קצר.
No Sleep – Grenade
לא הייתי מעבירה אף אחד האמת , אבל הוליווד ומוניקה עולים, שיהיה, זה היה ביצוע לא טוב ומסכימה עם כולם
שצריך למחוק את השיר הזה מהרפרטואר של איידול.
JKL
עשו ביצוע די מגניב למייגן טריינור, אני לא מתה על אף אחד מהם אבל הגיע ללאבי וג'ס לעלות.

Rocky’s Crew
בחירה נכונה של השופטים להעביר רק את טניה היא הכי בלטה בביצוע הזה, בחירת השיר הייתה מוזרה.

Soul Connection
לא הבנתי בכלל מה הייתה הדרמה שם, לא שזה היה כל כך מעניין.
דווקא לפי דעתי הת'רלי הייתה יותר טובה מאדריאנה שהם העבירו, היה ביצוע יחסית טוב לשיר
מהביצועים האחרים של הקבוצות האחרות.

Mark Andrew’s Crew
היו די טובים, לא חשבתי שזאת שהדיחו הייתה כזו גרועה. מארק וקתרין בלטו אבל בביצוע.

עוד כמה שעלו שלא שמענו בכלל. הקבוצה של מאדי ווקר שוב עם גרנייד לא היה ביצוע טוב
אבל ידעתי שהיא תעלה.

Garrett’s Girls
השמיעו ממש בקטנה אבל היה ביצוע די משעמם האמת, את הבנות בקושי שמעו.

Violet Vixens
לא היה ביצוע אחיד, לא נשמע שהן שרו כל כך ביחד חוץ מבהתחלה.
אני לא מתחברת לג'ואי קוק, הפרצופים של שאנון מוזרים חח, נעמי נשמעה הכי טוב אבל גם לא וואו.

סה"כ היה פרק סביר אבל לא היו ביצועים כל כך וואו הפעם.

Hadar07

New member
פרק 12

שלב הסולואים
נשארו 80 מתמודדים והם צריכים לקצץ בחצי.
Loren Lott
הפתיעה אותי ממש לטובה בביצוע הזה, הביצוע הכי טוב שלה עד עכשיו, הגיע לה לעלות לשלב הבא.

Daniel Seavey
אני עדיין חושבת שהוא ממש לא מוכן לתחרות הזאת, הביצוע היה סביר לא עפתי בכלל, לא משהו מיוחד.
כבר פעם שנייה שהוא שר שיר של אד שירן.

Big Ron
טוב נתחיל מזה שהוא היה ממש חוצפן לריקי מיינור שניסה רק לעזור לו, הגיע לו לא לעבור גם על הגישה שלו
וגם הביצוע לא היה טוב בכלל ומבולגן.

Shi Scott
היא ממש רזה שזה מפחיד, שוב אני לא מתלהבת ממנה בכלל, היא נראית גם כל כך מפוחדת שאני לא יודעת
איך היא תתמודד בלחץ של התחרות, היה ביצוע די משעמם.

Adam Lasher
אהבתי את הביצוע הסכמתי שההתחלה הייתה טיפה גבוהה מידי אבל הוא מקצוען ויש לו קול טוב
וממש הופתעתי שהוא הודח ודניאל עלה, כל כך חבל.

Quentin Alexander
מודה שלא זכרתי את הקול שלו כל כך, ההתחלה עם המעיל ועם ג'יילו

גרסה ממש טובה לשיר, הוא שינה אותו אבל זה עבד, ממש אהבתי ויש לו קול ממש מיוחד הגיע לו לעלות.

Maddie Walker
השמיעו ממש בקטנה אבל היא די טובה, הגיע לה לעלות.

Trevor Douglas
אני אוהבת אותו, לא אהבתי את הביצוע הזה, גם השמיעו ממש קצת אבל הוא מצחיק אותי.

Alexis Glanville
טוב זה היה ממש נוראי, טוב שהארי עצר את זה, היא לא הייתה בסולם בכלל.

Jax
אני אוהבת אותה שרה שירי ביטלס, חמודה שהיא הלכה להורים שלה, ביצוע ממש טוב
וכמובן שהיא עולה, השמיעו ממש קצת וחבל.

Michael Simeon
ביצוע חמוד סך הכל, יש לו קול טוב, הגיע לו לעלות ושוב השמיעו ממש קצת ורציתי לשמוע עוד.

Nick Fradiani
שוב מדברים על הגיל שלו, שהוא הכי מבוגר, מצחיק אותי שמדברים על 28 כממש מבוגר וחבל.
אהבתי את הביצוע, הוא יודע להופיע ורואים את זה, בחירת שיר טובה.

Katherine Skinner
איך היא הגיעה עד לשלב הזה לא הבנתי. זה היה ביצוע ממש לא טוב, למרות שיש לה
מלא ביטחון, שמחתי שהיא לא המשיכה הלאה, הביצוע היה ממש צרחני.

Clark Beckham
אחד הפייבוריטים שלי, הוא לא מאכזב בשום ביצוע עד עכשיו, היה ממש מעולה,
אהבתי את הגרסה לשיר הוא בוחר שירים שממש מתאימים לקול שלו.

Mark Andrew
הוא טוב, הביצוע הזה לא היה הכי טוב שלו, ראו שהוא ממש עייף
אבל אני שמחה שהשופטים העבירו אותו הלאה.

Joey Cook
היה ביצוע די משעמם שלה, אפילו לא שמעו את הייחוד בקול שלה פה,
הם קיצרו את הביצוע ושמענו פשוט אותן שורות שוב ושוב.

השמיעו בסוף בקטנה
לאבי ג'יימס- נשמעת די טוב למרות שבקושי שמעו אותה.
טיאנה- היא טובה, שוב בקושי שמעו.
רייבון- אני ממש אוהבת אותו, אני שמחה שהוא עבר רציתי לשמוע עוד מהביצוע
ריילי- מיני קית' חח, הוא חמוד סך הכל, אין לו משהו מיוחד יותר מידי אבל הילדות יאהבו אותו.
וכולם עברו וגם האנטר שלא שמענו וחבל.
יאללה לשלב הבא, סך הכל היה פרק ממש טוב.

jess r

New member
לגבי אדם

זה פשוט היה כל כך מיושן, החל מהעיבוד ודרך הסגנון שלו, הכל צורח "פאב אפל באמצע טקסס לפני 50 שנה". הוא כזה... כבד מידי. מאז האודישן שלו הוא לא נתן לדעתי הופעה מעניינת.
&nbsp

jess r

New member
חצי כוח

עצבנית שהעיפו לי את ג'ס ואפילו לא נתנו לנו לשמו אם היא באמת פישלה (אין סיכוי) או סתם תירוץ להעיף אותה.

למה התינוק הזה עבר? הוא מעצבן אותי. הוא פשוט מעצבן. הוא צריך איזה שנתיים, לא רק לקול שלו, גם לאישיות. אם הוא בטופ 24 אני... אני... אאראגכעכגעכעכג

חוץ מזה לא היה משהו חריג, נראה לי שרוב הפייבוריטס שלי נשארו. מנגד גם לא היו הופעות ממש מרשימות, ובקהאם אכזב אותי בבחירת השיר (DUDE, לא יהרוג אותך לשיר משהו מהמאה האחרונה).

שי הפתיעה אותי לטובה, אולי כי אני לא מכירה את המקור

למעלה