הוליווד - פרק 9

הכל היום זה הטרדה מינית

זה כבר נהיה מוגזם לפעמים שכל פעם שמחמיאים לבחורה על איך שהיא נראית זה "החפצה" ו"הטרדה מינית".
אפשר לקחת דברים בעירבון מוגבל ובהומור, לא כל דבר חייב להתפרש לקיצוניות.
&nbsp
ואם כבר, מתמודדים אחרים בתוכנית עשו דברים יותר גרועים ממה שהוא עשה.
&nbsp

jess r

New member
אם אתה לא מבין את ההבדל

בין להתחיל עם בחורה ללהטריד אותה אז משהו לא בסדר אצלך.
&nbsp
בעיקרון, לא בא לי לדבר בשם ג'יילו, אבל היא סירבה (מטופש אפילו לקרוא לזה ככה כי ברור שזה מבויים) לו והוא ממשיך להתחיל איתה. זו הטרדה. לפי הפאקינג חוק. לא המצאה שלי. זה שזה מבויים בסידרת ריאלטי לא עושה את זה פחות גרוע. סליחה באמת שבדיחות הטרדה לא מצחיקות אותי.
&nbsp
יודע מה, באו נעשה ניסוי. דמיין רגע מצב שבו מתמודדות נשים היו מדברות לקית' כמו שמתמודדים גברים מדברים אליה. אי אפשר לדמין את זה, נכון? כי זה פשוט הזוי שדבר כזה יקרה.
&nbsp
ג'יילו בבירור נמצאת שם על תקן ה"דבר היפה" שאפשר להחפיץ, וזה לא במקרה. היא פשוט עציץ בשבילם.
&nbsp
&nbsp

הכל בסדר אצלי, תודה רבה

אני לא אומר שמה שקורה סביב ג'ניפר הוא לא מוגזם. גם לדעתי זה מוגזם ומאוס.
&nbsp
עדיין, לא כל פעם שמישהו "מתחיל עם בחורה" זאת הטרדה מינית.
אם כל גבר היה מפסיק לנסות להתחיל עם בחורה שאמרה לו פעם אחת לא, הרבה זוגות לא היו מתחברים.
בחורות (או חלק מהפלג הפמיניסטי) לקחו את המושג "הטרדה מינית" והפכו אותו ל"למה אתה בכלל מדבר איתי אני לא מכירה אותך".
&nbsp
יש הבדל בין לנסות להתחיל עם מישהי (גם אם זה יותר מפעם אחת), ובין להטריד מינית.
הוא לא זורק לה הערות סקסיסטיות ("יו ג'ניפר איזה תחת יש עלייך"), לא נוגע, ולא בוהה לה בחזה.
מה גם שזה בכלל לא נראה כמו נסיון אמיתי להתחיל איתה אלא סתם בשביל ההומור.
ג'ניפר היא ממש לא קורבן ואם היא רוצה להפסיק את זה תאמיני לי שהיא מסוגלת לעשות את זה יופי.
זה לא כזה קשה (אני מדבר בסיטואציה הזאת של אמריקן איידול, לא באופן כללי בחברה).
&nbsp
אם כבר אז מתמודדים שמבקשים נשיקה על הלחי או ריקוד סלואו צמוד זה הרבה יותר קרוב להטרדה מינית מכמה בדיחות שנאמרות בהומור (גם אם לדעתך הן בטעם רע).
אפילו הערות סטייל "יואו כמה שאת יפה" כשנכנסים לחדר זה יותר קרוב. ועשו את זה גם בנות וגם לקית'. ויש גם בנות שביקשו לחבק את קית' ספציפית וזה עדיין נראה לי יותר קרוב להטרדה מינית.
ו
גם היתה איזו מתמודדת שתפסה להארי בישבן, לא? ואמא אחת שהדביקה צרפתית לריאן.
תתארי לך איזו צעקה היתה קמה אם מישהו היה עושה כזה דבר לג'ניפר. היו לוקחים אותו ישר לתחנת משטרה הקרובה.
&nbsp
אז לא, אני לא חושב שמה שהוא ספציפית עשה זאת הטרדה מינית.
אל תשכחי שאת גם לא מקבלת את התמונה המלאה של מה שהולך שם אלא עריכה מגמתית שעוזרת לזה להיראות יותר קיצוני ממה שזה ברוב המקרים.
אם לדעתך אני לא מבין משהו נכון אני אשמח לשמוע למה את חושבת ככה.
&nbsp
&nbsp
ושוב אני אומר - לדעתי מה שעושים לג'ניפר בתוכנית זה מוגזם ומאוס ואני אשמח אם יחזרו להתעסק במוזיקה.

jess r

New member
לא טענתי

שכל פעם שמישהו מתחיל עם בחורה זה הטרדה. בבקשה לא להכניס מילים לפי. זה סבבה להתחיל עם בחורה (גם עם ג'ניפר לופז, כן), זה פשוט לא בסדר להמשיך להתחיל איתה אחרי שהיא סירבה. והחוק (לפחות בישראל, לא יודעת מה הולך בקנדה\ ארה"ב
) לחלוטין תומך בי בקטע הזה. כשאנחנו אומרות לא, אנחנו מתכוונות ל"לא". אנחנו לא מתכוונות "תנסה שוב בעוד 10 דקות".
&nbsp
אתה צודק, הנשים שנוגעות בריאן\קית'\הארי הן לא פחות מטרידות, וזה עובר בשקט כי מצופה מגברים לרצות שיגעו בהם כל הזמן (הצד השני של המטבע הסקסיסטי). וזה לא פחות גרוע.
&nbsp
לעניין כל המתחילים עם ג'יילו: מה שמפריע לי זה האופן שבו ממסגרים את כל החרא הזה בתור קומדיה. זה פשוט לא מצחיק אותי לשמוע מתמודדים מציעים לה הצעות בעלות מאפיינים מיניים ומתחילים איתה כל הזמן. זה א. קלישאתי ומאוס וב. לא מצחיק.
&nbsp
יש כל כך הרבה דברים אחרים שיכלו לשים בין קטעי המוזיקה. זה בסדר לא להתמקד ר-ק בשירה, זאת בכל זאת סדרת ריאלטי. אפשר לצלם אותם עושים חזרות\ עושים צחוקים, משהו שיראה לי קצת יותר מהאישיות שלהם. כמו בראיונות שהם מספרים בדיעבד שהם עשו מלא צחוקים וכו' ביחד. אבל לא, במקום אנחנו מקבלים סדרת גברים נואשים מתחילים עם ג'יילו\ ג'קס "מאוהבת" בקאסים או שטות מבויימת אחרת.

Hadar07

New member
פרק 10

ומתחילים ב"מתח" שהיה עם גבי שהפסיקה באמצע את השיר- הארי היה חמוד שנתן לה לצאת החוצה להרגע,
כשהיא חזרה אחר כך היה לה ביצוע די טוב האמת, הגיע לה להמשיך הלאה.
קלי- שמעו ממש קצת ממנה אבל זה היה דווקא טוב ושוב אד שירן כמובן ששולט באודישנים השנה.
קתרין- ממש טובה בלהעביר את הרגש בשיר, אהבתי את האודישן שלה.
אנדרו- הוא היה ממש מעצבן באודישן הראשון ולא פחות מעצבן גם כאן, יותר מידי משחק את השיר, טוב שהוא לא עלה.
מאדי ווקר- איך היא בת 16, קשה לי להאמין, יש לה קול טוב, ביצוע פחות טוב מהאודישן הראשון שלה.
אלכסיס גומז- היה בסדר, השמיעו יחסית קצת אז לא התרשמתי יותר מידי.
קודי פריי- אני מודה שאני לא מכירה את השיר המקורי אבל ממש אהבתי את הגרסה שלו, הקול שלו כל כך צלול זה מה שאני אוהבת בו.
לורן לוט- איזו בחורה קרועה, אני רוצה להיות האיידול כדי שאני אוכל לעשות הרבה כסף חחח, למה היא אבל בחרה רדיואקטיב לעזאזל??
מינוס על בחירת השיר אבל הגיע לה לעבור הלאה.
שי סקוט- באמת שאני לא מבינה למה מתלהבים ממנה כל כך, היא נשמעת בדיוק חיקוי של כל זמרת שהיא שרה, הפעם דאפי ממש אחד לאחד, לא מתחברת אליה.
רייבון אואן- הוא אחד הפייבוריטים שלי, ממש אהבתי את הגרסה שלו לשיר.
דניאל בן ה15- אוי גאד מה הוא שר, למה אתה מקדיש את השיר לג'ניפר? בעע, שוב הוכיח לי שהוא ממש קטן ולא מוכן לתחרות הזאת, לא מבינה את ההתלהבות ממנו.
קלארק בקהאם- שוב אחד הפייבוריטים שלי, בחירת שיר מושלמת בשבילו וזה היה ביצוע מעולה, זה היה קצר מידי וחבל.
דקוטה- זה היה ממש לא טוב, קאסים מידלטון- לא מבינה את ההתלהבות ממנו, למה לעזאזל ג'אקס חושבת שהוא חתיך?? טוב שזה לא היה כל כך מבוים,
אני אישית לא אוהבת אותו ומקווה שהוא לא ימשיך עוד הרבה בתחרות.

ולקבוצות:
בדרך כלל מראים לנו את החזרות הרבה יותר זמן ואת הדרמות בין האנשים הפעם הרגיש ממש קצת בגלל שהתוכנית קצרה.
הקבוצה הראשונה Double Stuff:
סך הכל שרו ממש יפה ביחד, ההוא מביא עדיין את הדובי איתו לכל מקום חחח, אבל קלארק בקהאם היה הכי טוב, הגיע לכולם לעלות.

הקבוצה השנייה Sheba Squared:
לא יודעת מה הם רצו מאנדרו הוא דווקא היה די טוב, אדם שר גם טוב, את שי וביג רון אני לא אוהבת. זה הרגיש יותר
אבל ביצוע יחידני של כל אחד מאשר של כולם ביחד בתור קבוצה.

הקבוצה השלישית The Dream Team:
כולם ילדים קטנים, ראו שהם ממש לחוצים, הם בכלל לא ידעו את המילים, היה די בלאגן שלם.
הייתי מעבירה רק את מאדי וטיאנה השניים האחרים לא היו טובים לדעתי.

הקבוצה הרביעית Team Dimples:
חח איזה שם לקבוצה, איך ניק היה נבוך.
הקבוצה הכי טובה עד עכשיו, הם שרו ממש יפה ביחד וגם לחוד, העיבוד היה מגניב,
הגיע לכולם לעלות שלב.
סה"כ היה פרק מעולה היו הרבה הופעות טובות וגם קבוצות טובות.
מקווה שימשיך ככה גם בשבוע הבא.

snirf

Active member
שבוע הוליווד-סוף סוף!

האודישנים תמיד מתישים אותי...חודש של שידורים זה המון!
ודווקא כשיש איפה להאריך(שבוע הוליווד)-הפרקים עדיין קצרים, קצת חבל

לא אהבתי ולא הבנתי את הצורך בלברור את ה"אודישנים הזכורים ביותר" ולתת להם להופיע ראשונים...מילא זה, אבל גם להעביר את כולם?!
החלטה תמוהה...מרגיש שחצי פרק היה די מיותר.

ואז הגיע החלק האהוב עליי-הקבוצות. טוב שלא האריכו בחפירות של הדרמה שמתרחשת בלילה-"אנחנו מותשים/אין לי קבוצת להצטרף אליה/ריבים בקבוצות" וכו'
מאוד אהבתי את Sheba Squared (וחבל שלא העבירו את כולם, הגיע גם לו לעבור
) וגם את Team Dimples (מאוד מקווה שניק יגיע ללייב שואוס, אין עליו מספיק פוקוס בעריכה המגמתית הזאת אז אני חושש...)

מחכה כבר לשאר ההופעות
וגם אלו שלא מראים/יראו-למה לא מעלים ליוטוב? הערוץ ביוטוב ממש מעפן...במקום נגיד להעלות אליו גם קטעים והופעות שירדו בעריכה

jess r

New member
לא חשבתי על זה אפילו

יש תוכניות מקבילות שמעלות קטעים שלא נכנסו לעריכה ליוטיוב? אקס פקטור או משהו?
&nbsp

לא שמו באתר את כל האודישנים שעברו מהשלב הראשון?

זכור לי שאמרו שאפשר לראות באתר את האודישנים של כל מי שקיבל כרטיס להוליווד...
חבל באמת שאת הקטעים מהוליווד לא שמים, תכלס מה יש להם להפסיד?

לא יודע, לא ממש עושה לי את זה שבוע הוליווד עד עכשיו, אבל נראה לי זה בעיקר מה שבחרו לעשות עם זה עד עכשיו.
להעלות להופעה את "אלה שזכרנו הכי הרבה מהאודישנים ובא לנו לשמוע שוב" היה נראה לי ממש מיותר.
מה הם מנסים לגרום לכל השאר להרגיש כאילו אין להם סיכוי כבר מההתחלה? ועוד לשמור על המתח הזה...
בכלל, בשני הפרקים האלה גרמו לאיידול להיראות כמו איזו סדרת מתח או דרמה, עם כל ה-cliff hangers שהם סיימו איתם.
פעם אחת ילדה נכנסה לבלק-אאוט (לא קרה אף פעם, נכון?), ופעם שניה מישהי עומדת להתעלף (כי גם זה לא קרה אף פעם).
זה לא שבפרק הבא אנחנו נגלה שהיא מתה או משהו. סביר להניח שהיא תתאושש ותחזור להופיע, וגם אם לא, אני בטוח שהיא
לא עומדת למות. תכלס אני לא אופתע גם אם היא לא תוכל לשיר אם יעבירו אותה לשלב הבא בכל מקרה.

היו כמה הופעות נחמדות אבל לא משהו שגרם לי לרצות הקלטה של הביצוע, סך הכל לא עף אף אחד מהפייבוריטים שלי עד כה.
כאלה שאני חושש שיגיעו לנבחרת 24 - ביג רון, הילד בן 11, והילדה עם הצבע הורוד בשיער שנכנסה להיסטריה לפני ההופעה בפרק הראשון ואז רצחה את השיר אח"כ ובכל זאת העבירו אותה (אמבר?). אה וגם שי שהשטיק שלה מתחיל לעייף.

זה רק אני או שהגענו לקבוצות ממש מהר העונה?

למעלה