הוליווד - פרק 9

jess r

New member
מתחיל טוב

ג'קס - וואוווווו אני מאוהבת בה
גם העיבוד וגם הקול שלה וגם פסנתר.
&nbsp
מלא משעממים - לא מעניין. והבחור השמן היה לא משהו. וברור שזה עצבים, בשביל זה יש שבוע הוליווד, לבדוק אם הם מסוגלים לעמוד בעצבים שבלהופיע מול קהל.
&nbsp
למשל טיאנה - ניכר שיפור משמעותי מהאודישן שלה והיא היתה מדוייקת ומגניבה ואהבתי ממש, חוץ מזה היא טובה על הבמה.
&nbsp
סביאן - נו, כולנו יודעות שהוא בטופ 24. אפשר לעבור הלאה. למרות שהעיבוד הזה מגניב, לא הייתי מתנגדת לשמוע עוד קצת מהביצוע הזה.
&nbsp
הוליווד בהוליווד - שיט, גנב לי ת'בדיחה. אהממ... לא היה שום קשר בין מה שהוא שר למקור, ברמה שאם היו מצמידים אקדח לרקתי לא הייתי מזהה במה מדובר. ועם זאת... זה פשוט יצא שיר מגניב שבא לי להוריד ולשמוע. אז... אני בעדו.
&nbsp
וואו הארי לא מצחיק.
&nbsp
שאנון - כנראה נעלבה ממייקל סליזק שקרא לה שאוטי-מקש.. ואטאוור, היא לא צעקה הפעם בכלל, ואם נתעלם מזה שהיא איבדה את זה לגמרי באמצע, זה היה די מעולה. ואני צריכה קצת מהאדישות שלה בתוכנית כזאת.
&nbsp
ג'ימי פאלון - ממש לא אהבתי את העיבוד הזה והוא נשמע פחות טוב מבאודישן שלו. אבל אני מחבבת אותו מאוד אז לא אתנגד אם יעבירו אותו הלאה. והוא אחלה גיטריסט (דהההה).
&nbsp
העיוור עם השם המושלם לזמר קאנטרי - לא. פשוט לא.
&nbsp
החנון - טוב רציתי לכעוס עליו שהוא עושה כל הזמן אד שירן אבל הוא היה פאקינג מבדר בטירוף ואני רוצה לראות אותו שוב.
&nbsp
זאת (בלי) עם האקורדיון - חמודה, אבל מה זה השיר הזה? בא לי משהו רציני ממנה. אני לא אשרוד את זה עוד הרבה זמן.
&nbsp
אמבר שיער ורוד התקף פאניקה - מממ לא.
&nbsp
רינו אנא.. זה - הוא טוב אבל הוא משעמם פצצות.
&nbsp
פריסילה - אותו כנ"ל. והמבטא שלה מחרפן אותי.
&nbsp
ג'ק - היא בכלל לא ווקאליסטית אבל אני מאוהבת בהההההה השמלה, הנצנצים בעיניים, בחירת השיר, האישיות... היא מהממת!!!
&nbsp
טרה - וואו. סליזק צדק. פשוט העיפו אותה בלי להראות אותה שרה בכלל! לא, הוא אדיר
זה שהעיפו אותה - הרבה פחות

&nbsp
אריקה - היא טובה, והיא לא כוס התה שלי. שיהיה. אולי בשיר מעניין אני אוהב אותה.
&nbsp
מה יהיה עם ההטרדות המיניות האלו? ברצינות, 80% מהזמן כל מה שקשור בג'יי.לו זה שמתחילים איתה. עד מתי? ואפשר שהאיטלקי המיותר הזה ילך הביתה? הוא כבר קיבל 100 דולר מהארי, זה הכי הרבה שהוא ירוויח בתעשיית המוזיקה.
&nbsp
ההוא שרקד עם ג'יילו באודישנים - הנמוכים שלו מעצבנים, בחירת השיר גרועה והוא לא עשה משהו מעניין. ביי אחי.
&nbsp
ביג רון - הוא בערך קרע את השיר לגזרים ולא בקטע טוב.
&nbsp
גבי - אוף. זאת דווקא היתה התחלה טובה. של העונה, זאת אומרת. זאת היתה התחלה טובה של העונה ואז הם היו חייבים לדחוף את הקטע של המתח המזויף הזה של "מה יקרה לה?! היא תיזכר באקורדים?! היא תעבור?! למי יבחר הרווק לתת את הורד האחרון??!!!!1". וחבל, כי היא שרה לא רע בכלל.
&nbsp
&nbsp
בסך הכל פרק ממש טוב, הרבה מוזיקה, כמעט ולא הרצתי קטעים! פייבוריטים\ות כבר צצות.
&nbsp

mikemiller

New member
אהבתי

את ג'קס עם עיבוד הורס על הפסנתר,ממשיכה להרשים
סאביון - שחזר מהעונה שעברה עם הרבה יותר ביטחון ואנרגיה מדבקת
אדם לאשר - אוקיי הוא מעולה , אם הוא לא בנבחרת אז משהו לא בסדר עם השופטים
אדם אזגליון - בעיניי יש לו קול מעולה וצריך לתת לו עוד צאנס
שאנון - יש משהו בילדה הזאת , הפוטנציאל צועק , היא צריכה עוד להשתפשף
גארט מיילס העיוור - יש לו קול ממש טוב והוא חמוד
ג'ק מקנזי - עוד ילדה מגניבה ומוכשרת
ההיא שנכנסה ללחץ באמצע השיר - חבל היא שרה ממש יפה

jess r

New member
דמיינו שהכותרת זה גם פרק 10

לא נראה לי שיש טעם להפריד...
&nbsp
גבי - יש לה קול יפה ובחירת שיר מגניבה. אם תצליח להשתלט על העצבים יכול לצאת מזה משהו.
&nbsp
זאת ששרה ווילד הורסס - הגוון קול שלה קצת מעצבן אבל בסך הכל הופעה טובה.
&nbsp
המתלהב ששר ואלרי - אחד המעצבנים, והוא עושה פרצופים ושחקן מידי.
&nbsp
מאדי בת ה16 - קול מעצבן ומבט קפוא בעיניים. גם כשהיא מתראיינת אחר כך זה זה "אני כל כך מוכנה לשלב הבא... ~עיני רובוט~"
&nbsp
אלכסיס - יו היא מעולה, קול מהמם וגיטרה ובחירת שיר והכל טוב, חוץ מהאיפור הלא מחמיא.
&nbsp
קודי - סורי הדר הוא פשוט לא עושה לי את זה, הוא מרדיםםםם. אשמח לקנות לילדותים של חברות\ים של יום אחד דיסק עם שירי ערש שלו, אבל לא מעבר לזה.
&nbsp
לורן - כסף?... אוי לא. והיא מעצבנת. והביצוע היה מתחנף כזה וכאילו היא לא הקשיבה למילים של השיר.
&nbsp
רייבון - טוב הוא מהמם, אני מקווה שהוא לא משעמם כמו שהוא מתעקש להציג את עצמו כ'מאמס בוי'.
&nbsp
שי - אוי אלוהים, החיקוי המהלך הזה לאיימי ווינהאוס נמאס עלי.
&nbsp
קלרק - ייתכן שהוא הפייבוריט הגברי שלי. הסגנון שלו פשוט מצויין והעיבודים, והקול שלו והמנעד ואיך שהוא משתמש בו ולא מגזים פשוט מעולה בעיני, והוא צנוע וחמוד. והוא WGWG שאני יכולה לסבול. אפשר גירסה שלמה לביצוע הזה?...
&nbsp
ילד - שמעו, זה פשוט היה איכסוש. החל מהפניה לג'יי.לו ועד למילים של השיר הזה, שעוסק בכל כך הרבה נושאים שלצוציק הזה אין מושג בהם, זה פשוט היה מגעיל. זה פאקינג שיר על סקס ואהבה וזוגיות וחיים שלמים שהוא לא מסוגל להפנים, וזה היה מגוחך להקשיב למילים האלו יוצאות לו מהפה. היי, און דה ברייט סייד, לפחות יצאה להארי בדיחה מצחיקה

&nbsp
דקוטה - לא מבינה. מה זאת אומרת דראג קווין? היא טראנסית או סתם מתלבש\ת כמו אישה? כי יש הבדל, ונראה לי שאיידול פשוט מפחדים להשתמש במינוח הנכון. היי איידול, זה נקרא טראנסג'נדרית. זה קיים. תכירו.
&nbsp
מה. הולך. כאן. הם הרגע דנו בזה שהבחור הזה מעולם לא שכב עם מישהי? מה נסגר?... ולמה ג'קס משתפת עם זה פעולה? עד שהתחלתי לאהוב אותה.
&nbsp
קאסים - למזלי הוא גרוע ואין מצב שהוא ימשיך הלאה. נכון? נכון? מההההההההההה
&nbsp
השיר הזה של אלה הנדרסון מתחיל ממש להתחבב עלי

&nbsp
קבוצות:
&nbsp
הראשונה - הם היו בסדר, לא ביצוע מעניין במיוחד, הייתי מעיפה את השחור האחרון ואת הלבן שהוא לא הפייבוריט שלי.
&nbsp
הקבוצה של שי - אדם צורח. שי לא מעניינת. הראשון ששר היה ממש טוב. ביג ג'ון - למה הוא עדיין שם? ואז השופטים מבקרים את היחיד שאהבתי! מה נסגררר.
&nbsp
ילדודס - רק מדגיש את מה שאמרתי. הם לא מקצועיים מספיק ולא בוגרים מספיק. טיאנה ומאדי זאת עם האודם, נראה לי שזה השם שלה) היו הכי... סבירות.
&nbsp
קבוצת... גומות החן - יש פה שתי פייבוריטיות שלי. כדיי להן לא לאכזב. אוי. היא... לא בקצב, והיא בילגנה את המילים. האנטר
אני מאוהבת בה ממש. אפילו הבחור המתנשף שאני לא אוהבת יצא סבבה בהופעה הזאת.
&nbsp
ועוד דרמה. איכס. ודווקא לפני ההופעה של ג'קס

&nbsp
בסך הכל עוד פרק טוב, ויצא לי לשמוע את רוב הפייבוריטס שלי פעם שניה.
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

mikemiller

New member
מפרק 10

קתרין - יש לה קול ממש יפה , טוב שהראו אותה יותר הפעם
קלארק- חייב להיות בנבחרת , גוון קול מעולה
בקבוצות אהבתי בעיקר את הקבוצה של האנטר וניק

Hadar07

New member
סך הכל

חוץ מקודי שאת לא אוהבת ואני כן, יש לנו גם פחות או יותר אותם פייבוריטים נראה לי בינתיים לא?

jess r

New member
נראה ככה

בכלל נראה העונה שיש קונצנזוס בפורום

&nbsp
בלייב שואוז בטח נתחיל לריב

&nbsp

LeAnnDylan

Well-known member
לגבי דקוטה

בפרק של האודישנים הוא טען שהוא דראג קווין לכן באיידול קוראים לו דראג קווין. זה לא שהם מבולבלים/מנסים לצאת פוליטקלי קורקט. ככה הוא הגדיר את עצמו.

Oukami Kun

New member
פרקים 9+10

פרק 9
&nbsp
לא ברורה לי מטרת האודישן המהיר הזה. אבל אוקי.
&nbsp
ג'קס – Toxic
נהדר. ממש נהדר. ההיא ב'כוכב הבא' גם עשתה משהו דומה.
&nbsp
מארק אנדרו, אמילי ברוק, סאל ולנטנטי – עולים ושרים שתי שניות. מה זה אומר?
&nbsp
כריס סליי 2.0 – Demons
זה היה דווקא מרשים עד שהוא התחיל לצרוח עליי.
&nbsp
טיונה ג'ונס – לא יודע מה היא שרה אבל זה היה סופר מרשים. יש לי תחושה שנראה אותה בטופ 24.
&nbsp
סאביון היה מאכזב. שיר מטופש.
&nbsp
הוליווד אנדרסן – Someone Like You
זה היה מאד משונה ואסף אבידן-י, אבל בקטע רע.
&nbsp
שאנון ברת'יום – משהו של סטיבי וונדר
זה היה ממש טוב ואז היא שכחה את המילים
. יאללה הביתה.
&nbsp
ג'ימי פאלון – Wicked Game
נהדר. אבל אולי זה השיר המושלם.
&nbsp
גארט מילס – To Make You Feel My Love
הבחור העיוור. זה לא היה ואוו אבל זה היה סבבה.מספיק כדי להעביר אותו עוד שלב.
&nbsp
טרבור דאגלס – I See Fire
בעד לחלוטין. גם בחירת שיר מעולה וגם ביצוע מצוין.
&nbsp
ג'ואי קוק – אמרתי לכם שהיא הבחורה עם השיער הורוד. היא לחלוטין תגיע לטופ 24.
&nbsp
אמבר קולצ'י – Radioactive
ציפיתי שתהיה מזעזעת אבל הייתה סבירה. לא נראה לי שתעבור.
&nbsp
והנה חושפים את מטרת האודישן הזריז... אוקי, סביר. הכי זכורים מהאודישנים. אבל כולם עוברים? חסר פואנטה. אה כאילו ישר לגרופ ראונדדס? סביר. בערך. עדיף על האודישן בהאנגר של השדה תעופה
.
&nbsp
ועכשיו מחלקים אותם לעשיריות והכל כרגיל.
&nbsp
עשיריה ראשונה:
רינו אנואי עם הסוב סטורי המעיק. פריסילה ברקר – מזכירה קצת את סקיילר ליין, שהיא האשת-קאנטרי האחרונה שבאמת חיבבתי, אז זה טוב לי
. ג'ק מקנזי הייתה מצוינת. רינו עבר ופריסילה לא?! נורא ואיום. ג'ק יכולה להגיע רחוק, רינו ייפול בקרוב.
&nbsp
מונטאז' של אנשים שהולכים הביתה... וקרה בדיוק מה שסליזק אמר שיקרה לטארה הונדה
גדול.
&nbsp
אריקה וושינגטון צורחת עליי את Girl on Fire, אבל עדיין עוברת.
&nbsp
קטע על כל אלו שמתחילים עם ג'יי לו
. מייקל סימיון היה משעמם, אבל ביג רון היה ממש מרשים. פי מליון יותר טוב מהאודישן שלו.
&nbsp
גבי זי – מי את? ולמי אכפת ממך? קליפהאנגרררררררר
&nbsp
פרק 10 – הוליווד 2
&nbsp
ממשיכים ישר עם גבי זי...איזה חמוד הארי. סיימון היה מעיף אותה על טיל הביתה.
&nbsp
קלי קיים – Don't
האמא עם הילדה ששרה את לט איט גו. האמת הביצוע שלה היה נחמד.
&nbsp
קת'רין ווינסטון גם איתה בשורה. שרה את Wild Horses, שזה מהשירים האהובים עליי בעולם. ועושה את זה יפה.
&nbsp
וחזרנו לגבי זי. האמת היא שרה בסדר, אני מאמין שהיא תישאר.
&nbsp
ושלושתן עברו יחד עם עוד כלמיני נעלמים.
&nbsp
אנדרו אנלו – Valarie
לא מת עליו כאישיות אבל הוא שר סבבה.
&nbsp
מדי ווקר שרה משהו שאני לא מכיר. זה לא היה מושלם.
&nbsp
אלקסיס גומז שרה את Before He Cheats ועושה עבודה נפלאה. ממש נהנתי מזה.
&nbsp
אנדרו הולך והבנות נשארות. שמח שאלקסיס נשארה, מקווה שתישאר הרבה.
&nbsp
קודי פריי שר את Lilac Wine אה-לה ג'ף באקלי, וקונה אותי לחלוטין. זה היה הביצוע הכי טוב בהוליווד עד כה. והוא עובר.
&nbsp
לורן לוט – Radioactive
האמת ביצוע מעניין. הקול שלה מיוחד מאד והיא יפה בקטע נדיר. יש סיכוי שנראה אותה בטופ 24.
&nbsp
רייון אוונס שר משהו שאני לא מכיר, R&B משהו. נשמע נהדר.
&nbsp
שי – Mercy
אוכ סתמי כבר. היא בטח עוברת עם הפמפום, אבל היא מעצבנת.
&nbsp
קלארק בקהם – Let's Get It On
נהדר. ממש טוב.
&nbsp
הילדון בן ה15 – Thinkin' Out Loud
לא רוצה שזה יגיע לטופ 24. לא לא לא! בטח לא על חשבון כלמיני טובים אחרים שממש מוכנים לתחרות הזאת.
&nbsp
דקוטה סווארז – Natural Woman
אוי לא. זה היה נורא לעתים וסביל לפעמים. והיא הולכת הביתה. לפחות זה. אבל לפחות היא חיובית ומבינה את הטעות שלה.
&nbsp
רצף של אנשים שהולכים הביתה כי הם גרועים.
&nbsp
ג'קס מפלרטטת עם קאסים זה הכי מבוים אבר.
&nbsp
קאסים מידלטון – Give Me Love
האמת זה היה ממש טוב. הייתי מופתע אם הוא היה עף על זה.
&nbsp
קטע של אנשים שעוברים בלי להראות לנו... מה שאומר שכנראה לא נראה אותם עוד הרבה

&nbsp
וגרופ ראונד! דרמה דרמה דרמה דרמה.
&nbsp
ממש מעט דרמה יחסית. זה אומר שלא היה או שהם פשוט קצרים בזמן?
&nbsp
הקבוצה הראשונה הייתה ממש מעולה, ואני שונא את השיר. קלארק שוב בלט עבורי, גם ג'י-נון היה טוב.
&nbsp
עוד קצת זמן מסך ל-שי
.
&nbsp
כריס סליי 2.0 היה ממש טוב. ביג רון גם לא היה רע, ואנדרו נעלם ברקע. שי גם הייתה בסדר. פחות מעצבנת ממה שהיה עד עכשיו. ביי אנדרו. ועוד קצת זמן מסך ל-שי
.
&nbsp
הקבוצה של הילדים. הראשונה הייתה משעממת, רינו היה מזעזע, טיונה והבלונדה היו סבבה ולכן לדעתי יעברו. ורק הבלונדה הולכת הביתה?? אין מצב. שרינו הזה יעוף כבר!!!
&nbsp
עוד קצת דרמה עם הבחורה שלא נבחרה לאף קבוצה.
&nbsp
הקבוצה של הסטלנים היו משעשעם
. ג'ק מקנזי
. ניק פרדיני
. האנטר לארסן
. מייקסל סימיון
. הם היו מצוינים ועצם זה שהראו את השיר המלא אומר המון. מייקל סימיון פלאפי מדי בשבילי, אבל סך הכל בסדר.
&nbsp
סאל והבנות. ועוד פעם דוחים אותם?
יאללה תפנו אותה כבר. מושכים את זה עד לפרק הבא?! כאילו לא ברור לכולנו שהיא לא תמשיך.
&nbsp

jess r

New member
"אסף אבידני בקטע רע"

תזכיר לי מה סביון שר שכזה עצבן אותך?
&nbsp
&nbsp
יש לנו בערך פייבוריטים דומים

&nbsp

Oukami Kun

New member
הוא שר את

Get Lucky ועשה את זה מעצבן.
&nbsp
לא חושב שעדיין אפשר לקרוא לזה פייבוריטים. אני אפילו לא זוכר שמות כלכך, חוץ מאלה שפמפמו להם ת'חיים - ג'קס, טיונה, סאל, שי, דניאל הילדון. ומכאן רק ג'קס אולי תהיה פייבוריטית שלי.
&nbsp

jess r

New member
האנטר

ג'קס, וקלארק. נראה לי שהסכמנו עליהן. מקווה שלא יחפפו אותם מאיזה סיבה הזויה

&nbsp

Oukami Kun

New member
עכשיו כשאת אומרת, אז כן

אבל אם לא היית אומרת לי את השמות האלה לא הייתי זוכר אותם.

Hadar07

New member
הוליווד פרק 9

חייבת להגיד שהרגיש לי קצר מידי אולי כי אני רגילה משנים קודמות שהפרקים של הוליווד ארוכים יותר, שמענו הרבה מתמודדים
אבל מהרבה הרגשתי שלא שמעתי מספיק כאילו שמענו רק ממש 20 שניות בקושי.

ג'אקס- גרסה מעולה לטוקסיק של בריטני, רואים שהיא מוכשרת,אהבתי את העיבוד.
מארק אנדרו- השמיעו ממש קצת אבל הוא טוב, אמילי ברוק- חמודה אבל לא מספיק מיוחדת, סאל- האופי שלו מתחיל לעצבן אותי וכל זה שהוא
מתחיל עם ג'יילו כל הזמן ממש מעייף, אבל קול יש לו.
אדם והוליווד אנדרסון איכזבו אותי- הגרסה של אדם הייתה צעקנית מידי והוא די זייף, אצל הוליווד לא הכרתי בכלל את השיר בגרסה הזו וחבל כי הוא מוכשר.
טיאנה- אני אוהבת את הביטחון שלה, הופעה ממש טובה. סאביון- שמעו ממש קצת ממנו וזה נשמע סבבה.
שאנון- יש לה פוטנציאל, למרות הפאשלה הגיע לה להמשיך הלאה. אדם האחיין של סנטנה- דווקא ממש אהבתי את זה, השיר התאים לו וכמובן
שהוא יודע לנגן אותו כמו שצריך על הגיטרה.
גארט הבחור העיוור- היה נחמד אבל אהבתי אותו יותר באודישן הראשון.
טרבור- טוב הוא ממש נראה כמו איזה קלארק קנט צעיר חח, אני אוהבת את האופי שלו, הוא מצחיק ואהבתי את הגרסה שלו לשיר של אד שירן.
ג'ואי קוק ואמבר עם השיער הסגול - סורי לא התחברתי לשתיהן.
היום השני והשורות של 10: רינו- לא מספיק טוב בעיני, גם פרסיליה הזאת ממש הרדימה אותי.
ג'ק מקנזי- הילדה הזאת אדירה, ממש מוכשרת, עם הרבה ביטחון, אני בעדה.
אריקה- טובה אבל קצת צעקני מידי לטעמי.
מייקל סימיון- אני אוהבת אותו, האודישן הזה היה פחות טוב מהראשון שלו אבל עדיין מספיק טוב לעבור לפי דעתי.
ביג רון- לא מתלהבת ממנו בכלל, הוא יותר מידי מתאמץ בשיר ולא בקטע טוב.
סה"כ נהניתי מהפרק היו כמה הופעות די טובות.

jess r

New member
קול טוב סבבה

אבל מה את רואה אותו עושה? קאברים לפרנק סינטרה בראבק? הוא ממש לא רלוונטי ומיושן ומעצבן.
הוא שם נטו להעביר את הזמן ולקבל על זה כסף. וגם משחקים כמובן על הסטראוטיפ של האיטלקי הערס עם הטרנינג והצלב והאובססיה לכסף קל.
איכסוש.
&nbsp

Hadar07

New member
לא חושבת

שיש לו סיכוי להמשיך רחוק האמת, אבל אי אפשר להגיד שהוא לא יודע לשיר.
ויש קהל לשירים האלה שהוא עושה אבל לאיידול זה פחות מתאים.
האופי שלו אבל ממש מעצבן אותי כבר.

אני אוהב גם את איך שהוא שר וגם את האישיות שלו

צחוקים איתו, מה רע?
זה לא שהוא עושה את זה מרוע לב או משהו

jess r

New member
א. זה מבוים רצח

ב. זה סקסיסטי.
ג. זה גזעני.
&nbsp
&nbsp

מה שעושים לו או מה שהוא עושה לעצמו?

אם זה מבוים ככה זה לא אשמתו. מהדברים שהוא עצמו אמר לא ראיתי אותו מלכלך או יורד על אנשים אחרים, אולי פספסתי משהו

jess r

New member
מה שהוא עושה

זה הטרדה מינית.
מה שעושים לו זה לשחק על סטראוטיפים גזעניים (מן הסתם הוא משתף פעולה).
מה שכולם שם עושים - זה לביים.
&nbsp
&nbsp

למעלה