אודישנים - פרקים 7+8

jess r

New member
פרק 7:

מאוד בקצרה:
&nbsp
הבחור עם הגיטרה שהחבר הכי טוב שלו אצן - הלואו, גייז אלרט!
&nbsp
הרוב היו גרועים אבל אהבתי 2:
&nbsp
הבחור ששר קייטי פרי ונראה כמו חיקוי לפארל וויליאמס (דחוף להפטר מהכובע דושבאגס) ומדי הדסון נראה לי שמה - הבחורה עם האודם והשיער האדום. היא גם ממש ממש חמודה.
&nbsp

danlevin1

New member
פרק 7+8

פרק 7 אהבתי את מדי הדסון הצעירה , לא כל כך התלהבתי מהריבון הזה
פרק 8 ג'ק מקנזי גם צעירה עם גיטרה , והנטר הבלונדינית שהיא גם
רקדנית , שמרטפית , מארחת וגם יש לה קול מעולה

jess r

New member
פרק 8

אומייגדדד האנטר לרסו, הבחורה הקופצנית ששרה that's life
היא גם מהממת בקטע אחר וגם קול מעלף וגם בחירת השיר

אני רואה את שברון הלב שלי מקילומטרים

&nbsp
כל פעם שג'יי.לו צוחקת מהבדיחות של הארי אני מתה עוד קצת מבפנים

&nbsp
הילד בן ה15 כל כך היה צריך עוד איזה 5 שנים, גאדדד למה העבירו אותו בבקשה שזה ייקטע לפני שהם יהרסו לו ת'חיים.
&nbsp
זה עם השיר המקורי: נו, לפחות השיר לא היה על ילדים רעבים

&nbsp
ג'ק - ממש מגניבה. אוי גאד כל הביקורת כלפיה היתה צריכה להיות מופנת כלפי הביבר ההוא. היא היתה 10 רמות מעליו.
&nbsp
טטיאנה או איך שלא קראו לה - וואו. היא אשכרה שינתה את השיר ועשתה איתו משהו מגניב. ויש לה קטע ג'נל מונלי מגניב כזה למרות שכרגע זה קצת חיקוי. והקול שלה מעולהההה.
הארי: מישהו מראה לי את הילד שלנו, אם הוא גרוע אני כזה 'אני שמח שיש לך ילד ..." מה
הוא הרבה יותר מצחיק כשהוא לא מתכוון לזה. מקווה שסליזק יעשה מזה מטעמים.
&nbsp
יאללה הוליווד.

Hadar07

New member
סיכום פרקים 7+8

פרק 7:
שוב היו כמה שממש לא הבנתי למה העבירו אותם לא היו מיוחדים בכלל.
מי שאהבתי מהשלושה שהראו אהבתי את הבחורה עם השם המיוחד צ'אנדלר
היה לה משהו מגניב בקול שאהבתי.
הקטע עם האנשים שלא מצאו את הדלת יציאה היה קורע
והבחור ששיחק איתם כאילו בטלנובלה, כל הכבוד שהם שיתפו איתו פעולה,
נראה לי הוא חשב שאחרי זה הוא בטוח עולה אבל באמת שלא היה לו קול מספיק טוב, הסטירה של הארי לקית'

האודישן שהכי אהבתי מהפרק של רייבון אואן, ממש אהבתי את הגרסה שלו לשיר של קייטי פרי ואני מחכה לראות אותו בהמשך.
אהבתי גם את מאדי בת ה16 שנראית כמובן יותר גדולה, שרה עם הרבה ביטחון, היא קצת שיחקה את השיר אבל עדיין נשמעה ממש טוב.

פרק 8:
קודם כל איזה כיף היה לראות את קרלי סמיתסון בין השופטים של השלבים הראשונים, נחמד שמביאים מתמודדי עבר לאודישנים האלה גם.
אדנה הראשונה ששרה ליידי גאגא- יש לה פוטנציאל, לא כל כך אהבתי את בחירת השיר שלה די צעקה את השיר, לא יודעת אם זה הסגנון שלה אבל נחכה לשמוע
מה היא תביא בהמשך.
האנטר- היה לה משהו בנמוכים שלה שממש אהבתי, יש לה קול מעניין, למרות ששמענו ממש קצת ממנה.
ממש לא חשבתי שהם היו צריכים להעביר את דניאל בן ה15 שנראה בן 12, זה היה ברור שהקול שלו עוד לא התחלף עד הסוף והוא די נאבק
בשירה של עצמו, הוא ממש עוד לא מוכן לתחרות הזאת לפי דעתי, היו צריכים לחכות איתו עוד כמה שנים.
הארי שר שאנדליר
משוגע הבן אדם הזה, איך ג'אק שבאה אחר כך שאלה מזה היה הרעש הזה? חח
שוב לדעתי היא צעירונת מידי אבל נשמעת הרבה יותר טוב מדניאל.
טיאנה- עוד אחת בת 16, איזה מגניב שהיא שרה את ליטל מיקס, ביצוע חמוד סך הכל, יש לה פוטנציאל.
סוף כל סוף סיימנו עם האודישנים, יאללה הוליווד.

Oukami Kun

New member
פרקים 7+8

פרק 7
&nbsp
קת'רין סקינר – Shake It Out
היא בת 15?!?! מי נותן לבת שלו לצאת ככה מהבית?? ועוד להופיע בפני אמריקה?? הזיה. לגבי השירה, מה שג'יי לו מלמלה באמצע הדרך זה בדיוק מה שהרגשתי. נחמד, מעניין, משוגע.
&nbsp
אריקה דיוויד – No One
חביב אבל לא זכיר במיוחד. תיעלם מהר.
&nbsp
צ'נדלר לייטון – New York State of Mind
שתי נקודות על השם, עוד שתיים על בחירת השיר ועוד כמה על ביצוע מצוין. והיא נראית סבבה. מקווה שתמשיך הרבה.
&nbsp
ריאן פינקסטון – As
הממ טוב. יעלם מהר. גם אם לא אני לא רואה את אמריקה מצביעה לו יותר מדי.
&nbsp
אנדרו בלום – Too Close
ניים דרופינג? בלעכס. הוא היה נחמד ומאד לייקבל, אבל ווקאלית לא עפתי. לא נראה לי שיישאר המון.
&nbsp
קלי-אן רודג'רס – A Song For You
. אהבתי מאד. פעם אחרונה שהייתה מורה לפיתוח קול זו הייתה אליס, אז בואו נחזיק אצבעות שהיא תהיה ברמתה.
&nbsp
רינו אנואי – I Don’t Wanna Talk About It
הבחור עם המשפחה הענקית מסמואה. אחרי הסיפור שלו ציפיתי שזה לא יהיה טוב, אבל זה היה נחמד. אהבתי את הביקורת של ג'יי לו. אם הוא יישאר הוא יהיה על תקן הי-ג'ון.
&nbsp
הטלנובלה הייתה משעשעת

&nbsp
רצף של אנשים שלא מעבירים. השחורה שלא העבירו הייתה ממש טובה! ומעניינת. חבל.
&nbsp
רייבון אוון – Wide Awake
ציפיתי לשנוא את זה כשהוא אמר שהוא עושה קייטי פרי, אבל זה היה ממש ממש טוב.
&nbsp
מאדי האדסון – Resentment
פייבוריטית. אם לא תפשל בהוליווד היא תגיע רחוק.
&nbsp
&nbsp
סיום מצוין לתוכנית לא רעה בכלל. ללייב שואוז מכאן יכולים להגיע מאדי, רייבון, קלי-אן ואולי אולי אולי קת'רין סקינר, למרות שיש לי תחושה שהיא תפשל בהוליווד.
&nbsp
פרק 8
&nbsp
אדנה דורו – You & I
קצת צעקה עליי אבל סך הכל נשמעת טוב. רק שלא יעשו אותה מלאיה וייתנו לה רק שירי דיוות.
&nbsp
האנטר לארסן – That's Life
לגמרי בעד. אם היא לא תתפרק בהוליווד היא יכולה להגיע רחוק.
&nbsp
טארה הונדה – I Feel The Earth Move
גם אחלה. ונראית יותר שפויה מהקודמת, אבל פחות מבדרת.
&nbsp
דניאל סיבי – hallelujah & Straight Up
בהמשך לדיון על בני ה15... הוא היה מאד מוכשר והקול שלו אפילו היה בסדר כשהוא לא התחלף. אני חושב שעוד שנתיים-שלוש הוא יכול לשחוט את התחרות הזאת. מקווה בשבילו שהוא לא ימשיך הרבה ושיחזור בעונות הבאות.
&nbsp
רוקי פיטר – שיר מקורי (Wrong Places)
סוב סטורי מפורט מדי. אבל מעבר לזה הוא שר אחלה. ועל אף הסוב סטורי הוא מאד סימפטי ואם לא יידחפו לנו אותו בטירוף יש מצב שאחבב אותו באמת.
&nbsp
הקטע על שנדליר

&nbsp
ג'ק מקנזי – שיר מקורי
מיוחדת מאד. נהנתי מזה. נהנתי גם מהדיון של השופטים עליה.
&nbsp
טיונה ג'ונס – Wings
השופטים עפים בטירוף, אני סבבה איתה. לא נראה לי שתשרוד את הוליווד.
&nbsp
טוב הפרק לא היה אף אחד משוגע. ל24 ייכנסו טיונה ורוקי, ואולי האנטר וג'ק. אדנה (הראשונה) גם יכולה להפתיע בהוליווד, בתנאי שהרבה שדומות לה ייתפרקו.
&nbsp
סיימנו עם האודישנים! תודה לאל.
&nbsp

Oukami Kun

New member
כשצריך את החתימה שלהם כדי לאשר לך לעלות לאודישן? כולן

לא שאני נגד ביטוי אישי, אבל הילדה בת 15 ולבושה באופן קיצוני. אם היא הייתה בת 22, או אפילו 18, היה לי פחות בעיה עם זה, כי היא רק באחריות עצמה ושתיקח אחריות על מעשיה, אבל כשההורים שלה אישרו לה להופיע ככה בטלוויזיה... בעיה.

jess r

New member
היא צריכה אישור שלהם להשתתף בתוכנית

לא אישור שלהם על מה ללבוש.
&nbsp

mikemiller

New member
קצת באיחור

פרק 7 אהבתי את צ'נדלר לייטון שרה ממש יפה
ומאדי האדסון הבוגרת לגילה
פרק 8 אהבתי את
האנטר לארסן , איזה צבע קול
ג'ק מקנזי – שיר מקורי חמוד, מוכשרת

Mikey Weiss

New member
טוב, אני בפיגור קל

אז הולכת בימים הקרובים להשלים את כל האודישנים מהתחלה (תודה, הולו). כרגע רק התחלתי את פרק 1, אז נתראה עוד כמה ימים. וויש מי לאק.

למעלה