פרק 5 - אודישנים במיניאפוליס

LeAnnDylan

Well-known member
פרק 5

התחילו את הפרק עם Ghost של אלה אנדרסון! מגניב!

Shannon Berthiaume - House of the Rising Sun
הילדה הביישנית שנרשמה לתחרות כשרונות והשתפנה.
אין ספק שיש לה כישרון אבל זה היה יותר מידי. יותר מידי הכל.
אבל היא יפייפיה ומוכשרת ואם רק יעבדו איתה על למתן את עצמה היא יכולה ממש להפתיע.

Morgan Ovens - Hand In My Pocket
Gabrielle Noe'l - Lovesong
Courtney Guns - Independence Day

שלושת הבחורות שהראו קצת מהאודישן שלהן היו נחמדות. הכי אהבתי את הראשונה.

Vanessa Andrea - Some Kind Of Wonderful
האמא לשלושה שבעלה בחיל האוויר והיא בכתה בכל ההופעה של קית' (אלוהים שיעזור לי עם הסיפורים המפגרים האלו
)
חוץ מהסוב סטורי הצולע שלה היא דווקא בסדר גמור.

Zach Johnson - Don't Close Your Eyes
הבחור שהארי ביקש ממנו לשיר בלי מבטא נשמע לי אותו הדבר בשני השירים

קול חביב.

Aaron Bissell - Maybe I Am
אודישן קצר מידי. הבחור שהארי סיפר לו את סיפור ה-Shut Up בבית קפה שלו.
נשמע מענין אבל קצר מידי מכדי לשפוט כמו שצריך.

Cindy Jo Scholer - Crazy
בחורה צדה זה תמיד הטעם שלי. אז כמובן שגם הפעם אהבתי אותה.
היא מגניבה. בחרה שיר מצוין ושרה אותו טוב.
מה יש לא לאהוב בה?
"היא הרגה דב שבוע שעבר! ברור שאני אתן לה כרטיס להוליווד"

ההוא בתחפושת דב שנכנס אחרי הרס אותי

Jacob Tolliver - Great Balls of Fire
הבחור עם הפסנתר. הוא אדיר ממש!
השיר השני דווקא הרס בעיני. לא אהבתי את הביצוע השני. אבל הראשון היה הורס!

Hannah Mrozak - Something's Got a Hold On Me
היא נראית כמו הילרי סקוט של ליידי אנטבלום. אבל פחות שווה.
יש לה קול חביב.

Kristi Kroker - Demons
עמדתי במטבח בזמן שהפרק התנגן בסלון ואיך ששמעתי את השיר הזה ישר הסתובבתי. הייתי בטוחה שזה איזה שיר ברקע ורציתי לשזאם אותו ואז כשקלטתי שזה אודישן ממש התלהבתי. ואז אמרו לה לא

למה?

עד שבאה מישהי שבאמת גרמה לי להסב את תשומת הלב שלי אליה בלי לראות אותה בכלל.

Mark Andrew - Soul Shine
הבחור שקית' ביקש ממנו לשיר שיר שני והוא שר את ספר הג'ונגל. היה מוצלח אם כי לא נפלתי. בעיקר בחירות שירים טובות.
שבעצם כשאני חושבת על זה, זה אחד הדברים הכי חשובים באיידול.
הריקוד של הארי וג'יי לו בסוף

היה פרק ממש טוב לדעתי

מאוד נהניתי. המתמודדים היו טובים ואף אחד שעבר לא אמרתי לעצמי "איך לעזאזל העבירו אותו",
וגם לא היה לי נורא על כל מי שלא העבירו.
הבחור ההזוי עם המיקרופון מצופה זהב היה די מצחיק

בכלל הפרק הזה היה מצחיק מאוד, העריכה טובה, והקטע עם הדוב היה קורע

אהבתי במיוחד את המתמודד האחרון עם השיר מספר הג'ונגל, יש לו קול מעניין ואני אשמח לראות מה קורה איתו בהמשך.

גם היה מצחיק שהארי ניסה לרדת על קית' שהוא משקר לבחור שהוא הזמין אותו לשיר איתו בהופעה,
ואז הראו את הקטע מההופעה
רק היה חסר לי לראות את התגובה של הארי לזה (היו צריכים לצלם reaction camera בזמן שהוא צופה בזה)

jess r

New member
ממשיך את הרצף

אהבתי את הילדה שנכנסה ראשונה אם אני לא טועה, עם החולצה הרחבה. היא פשוט מגניבה בצורה מוזרה כזאת ונטולת פוזה. בטח יהרסו לי אותה, אבל בינתיים אני אוהבת.
&nbsp
וקצת התערבבו לי הפרקים אבל היה בכל פרק בחור שהגיע עם שיר מקורי וגיטרה וממש אהבתי את שניהם. וגם את האודישן האחרון ששר שיר מ... סרט מצויר כלשהו?
&nbsp
וגם זאת שמאוהבת בקית'.
קשה להאשים אותה
הוא היה ממש שווה בפרקים האלו.
&nbsp

Oukami Kun

New member
פרק 5

שאנון – עוד שנתיים היו עושות לה טוב, אבל אני שמח שהיא עברה. לא נראה לי שתשרוד את הוליווד. גרופ דיי בטח יהיה עליה קשה.
&nbsp
קמיל – אוי נו. אה יופי הם לא העבירו אותו. שטויות.
&nbsp
מורגן אובנס – 2 נקודות על אלאניס, עוד נקודות על היותך כוסית. יש מצב שתגיע רחוק.
&nbsp
גבריאל נואל – עשתה את לאבסונג אה-לה קנדיס. דווקא לא רע, אבל לא צופה לה גדולות.
&nbsp
קורטני גאנס – אינדיפנדנס דיי. מלחיצה, אבל מוכשרת.
&nbsp
ונסה – האמא שנשואה לחייל, אך מריירת על קית' באובססיה. שרה טוב. מדברת טוב, סיפור טוב ועם זאת לא מעיקה כלכך. נראה אם תשרוד.
&nbsp
זאק ג'ונסון – הוא בן 20?! מה מאכילים אותם שם? השופטים אוהבים, אני פחות. לא נראה לי שימשיך הרבה, היו בחורי קאנטרי טובים ממנו. אבל אודישן מאד מבדר.
&nbsp
ארון ביסל – הראו איזה שניה ממנו, אבל נראה מעניין. מזכיר את הבחור מהעונה הקודמת, איך קראו לו?
&nbsp
סינדי ג'ו – אני נהנתי ממנה. השופטים קצת קוטלים. ג'יי לו אומרת לא והאחרים מעבירים אותה!
&nbsp
הדב
גדול.
&nbsp
מאט מההפסקת פרסומות – אהה טוב. קצת סבנטיזי במראה, אבל קול נחמד. לא ישרוד הרבה אבל.
&nbsp
ג'ייקוב טוליבר – מבדר מאד. אבל אז הוא עשה סאם סמית'
. אבל לא היה לי ספק שיעבור.
&nbsp
האנה מרוזק – מוכשרת, בחירה מעולה של שיר.
&nbsp
מארק אנדרו – הי הוא עשה ספר הג'ונגל! נהדר. זה היה מאד טוב והקול שלו מעניין.
&nbsp
סך הכל תוכנית נחמדה. אולי 2-3 מכאן יגיעו לטופ 24.
&nbsp

Hadar07

New member
סיכום פרקים 5+ 6

ראיתי את שני הפרקים ביחד וסך הכל לא התרשמתי יותר מידי, היו רק כמה שהיו נחמדים אבל אף אחד לא ממש הלהיב אותי יותר מידי.

מהפרק של מיניאפוליס:
אהבתי את ונסה- האמא עם ה3 ילדים שבעלה בצבא, היה לה אודישן די טוב, מגניב היה הקטע עם הצעיף שהחזיק לה את הגיטרה חח,
האנה- בת ה16 נשמע שיש לה קול די טוב מהקצת שהשמיעו, בכל מקרה נשמעה יותר טוב מכמה בנות 16 שהיו.
מארק אנדרו- הוא מזכיר לי קצת את קייסי אברהמס במראה, הבנתי שהוא היה גם בדה וויס באחת העונות הקודמות, יש לו האמת קול
מעניין והאודישן היה טוב בשני השירים שהוא שר. הארי וג'יילו עם הריקודים בסוף

3 הבנות שהראו ביחד שרות- אהבתי יותר את שתי הבנות הראשונות מהקצת שהשמיעו מהן.
ההוא ששר עם הפסנתר היה מדהים בחיקוי שלו אבל מהקול הרגיל שלו לא התרשמתי בכלל, עדיף שימשיך בתיאטרון כי רואים שהוא מוכשר.
ההוא ששר עם המיקרופון זהב איזה הזוי אבל קצת התגעגעתי לאודישנים כאלה מידי פעם

הפרק של ניו אורלינס:
איך הארי היה בטוח שיהיו הרבה טובים בעיר שלו ובהתחלה הראו שבאו רק הרבה כאלה שהיו גרועים חחח.
קצת עיצבן אותי שהם העבירו את הילדה בת ה16 שהיא הייתה חמודה והכל אבל הקול שלה לא היה מיוחד בכלל,
נראה לי הם התלהבו מהאופי שלה יותר מהקול ומצד שני הבחורה בת ה28 שהארי ליווה על הפסנתר לא עלתה והיה לה קול הרבה
יותר טוב לפי דעתי.
מייקי דוראן- שלמד בבית ספר של הארי, נשמע נחמד סך הכל, השיר המקורי שלו היה די טוב, יש לו קול מעניין לא יודעת אם זה יספיק להמשך.
ריקי- הזמר קאנטרי שר עם ביטחון, לא מכירה את השיר אבל נשמע שהתאים לו.
אריקה- האחרונה ששרה ביונסה, היא ממש יפה קודם כל, הבת שלה חמודה, נמאס לי כבר לשמוע קאברים לשיר הזה
אבל סך הכל יש לה קול יפה והיה לה אודישן טוב.
מכל השאר לא ממש התרשמתי ויש די הרבה שלא חשבתי שהיו צריכים לעלות.
אני רוצה כבר שיגיע הוליווד, מיציתי את האודישנים כבר.

jess r

New member
מה חשבת

(אולי פספסתי אותו איפושהו בתגובה אבל אני לא זוכרת שמות)
&nbsp
על האחיין של סנטנה?

אני אענה במקום

לא התלהבתי ממנו יותר מידי... כאילו הוא נחמד, אבל אני לא אפגע אם הוא לא יעבור את הסיבובים הבאים (לפחות ממה שהוא הראה כרגע)

Hadar07

New member
סורי שלא הגבתי

תפוז שוב עושה לי בעיות.
האמת שלא כל כך זכרתי אותו, כאילו זכרתי על מי דיברת
אבל לא זכרתי את הקול שלו אז כנראה שלא התלהבתי יותר מידי,
אבל אני זוכרת שהוא לא היה גרוע, נקווה שבהוליווד נזכה לשמוע יותר
ולא רק כמה שניות.

מפרק 6

פחות נהניתי... הוא היה כזה בינוני.
&nbsp
הבחורה הראשונה שהעבירו (ג'לי ג'וסף) ממש לא הרשימה אותי. עשו לה כזה בילד-אפ מטורף אחרי כל הסשן של הגרועים בהתחלה,
שכאילו היא באה להציל את כל העיר מפאדיחות. ועוד אח"כ השופטים "remember her name" ממש

אישית אני לא חושב שהיא היתה צריכה לעבור, הקול שלה היה לי צורם ולא נעים, אבל לא אני מחליט

סתם נראה לי שאם כבר עשו בילד אפ כזה אז לפחות לעשות אותו למישהו שבאמת מצדיק את זה.
&nbsp
כמו שאמרתי שאר הפרק היה לי בינוני ואין אף אחד שאמרתי לעצמי שאני חייב לראות בהוליווד.
בתכלס לרוב אלה שהעבירו הייתי נותן עוד שנה-שנתיים להתחשל, כמה מהם היו ממש צעירים ולא מוכנים.
&nbsp
את הדראג קווין ממה לא אהבתי. נתחיל מזה שאני לא אוהב אישיויות כאלה (איך אומרים אישיות ברבים?!
),
וגם הקול שלו לא היה משהו... נראה לי העבירו אותו רק בשביל הדרמות בגרופ-דיי בהוליווד ("you better watch our cause dakota is in the house, and I'mma step on people")
&nbsp
הקטע עם השלט על הדלת היה מצחיק

&nbsp
&nbsp
זה רק אני או כשמראים שלושה מתמודדים ביחד שעוברים אלה תמיד בנות?

danlevin1

New member
נמאס

התוכנית הזאת הפכה בשנים האחרונות לתוכנית היחידה שרוב המתמודדים
שהם מנסים לקדם זה ילדים מתחת לגיל 25 , כל אלה שמעל לגיל הזה כמעט ולא נספרים
והתגובה של ג'י לו המחישה את זה טוב מאוד
זה ממש מעצבן וזה אחד הסיבות שהתוכנית איבדה כיוון , במקום שנשמע מתמודדים
בשלים לבמה , אנחנו מקבלים ילדים חסרי ניסיון

jess r

New member
תכלס

הגיל המקסימלי ממש מדגיש כמה הם אייג'יסטים שם בתעשיה הזאת ולא בצדק - אני חושבת שהקהל יכול בקלות לחבב גם מתמודדים בני 30+.
והורדת הגיל המינימלי זה כל כך מיותר, לא זכור לי מתמודד\ת בת 15 שלא היתה צריכה עוד כמה שנים להתאפס על עצמה. מבחינתי שיעלו אותו ל18 בכלל.

Oukami Kun

New member
אליסון, ג'ינה, ג'ורדין

השתיים הראשונות היו לחלוטין מוכנות ואני לא חושב שעוד זמן היה עוזר להם. ג'ורדין אולי לא הייתה מספיק משופשפת אבל היא ניצחה
.
&nbsp
מעבר לזה, ג'סיקה סנצ'ז, לורן אליינה ודיאנה דה-גרמו היו בנות 16 ושלושתן הגיעו למקום השני והמאד מכובד.
&nbsp
ועם זאת, כל המתמודדים שהיו על גבול הגבלת הגיל היו סופר מוכנים ועם קו מאד ברור, ואפשר אולי להסיק מכך שלכן יחסית הצליחו. להלן המתמודדים שהיו בני 29 בזמן התחרות: קונסטנטין, בו בייס, מנדיסה, טיילור היקס, פיל סטייסי, מלינדה דוליטל ומייקל ג'ונס.
&nbsp
לא, אין לי זיכרון משוגע, יש לי ויקיפדיה

&nbsp
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_American_Idol_finalists

jess r

New member
אז אני לא משוגעת סטטיסטיקה כמוך

אבל לתחושתי יש הרבה יותר אנשים בגיל 15-16 שלא מוכנים, ווקאלית נפשית ומנטלית לתחרות הזאת מאשר כאלו שכן. מה הבעיה לחכות שנה-שנתיים? מה יקרה להן? על לורן למשל זה ממש ניכר שהיא לא היתה בשלה לזה.
&nbsp
אגב, אולי זה קטנוני אבל 15 זה לא 16. בגיל הזה עוד שנה זה שמיים וארץ.

Oukami Kun

New member
מסכים לחלוטין

רק ציינתי שיש גם יוצאים (בעיקר יוצאות) מן הכלל.
זה לא שאלה של מה יקרה להן, השאלה היא האם עוד שנה-שנתיים היו משנות. במקרה של אליסון, ג'ינה, ג'סיקה, דיאנה - אני לא חשוב שזה היה משנה. להפך, זה אולי היה פחות מגניב את השופטים ("I Can't Believe You're Sixteen!") וגורם להם להיות פחות מיוחדות.
לגבי לורן, אני לא זוכר כלכך את העונה שלה אז קשה לחוות דעה מוצקה.
&nbsp
לגבי ה15-16 אני גם מסכים.

למעלה