שרשור מוזיקה לשבוע החדש

Oukami Kun

New member
האמת ששמעתי הרבה איידול השבוע

החלטתי לכבוד עונה 14 להעלות את הסטודיוז של 13 לאייפוד. אין המון אבל מה שיש לא רע בכלל. יש רק מהטופ 10 שזה קצת מבאס, אבל יש כמה פנינים.
&nbsp
טופ 10 - ג'ינה עם Clarity, אלכס עם Story of My Life, כיילב עושה גאגא, ג'סיקה עם שיר הרצח ומג'סטי עם Wake Me Up.
נחתכו בעריכה - MK עושה פינק (למרות שהסטודיו היה סביר), דקסטר וסיג'יי עושים קאנטרי, מלאיה עושה ברונו מארס (שגם היה סביר, אבל לא מספיק) וסם שוחט את Fun.
&nbsp
טופ 9 - מג'סטי עם Shake it Out, דקסטר עם Boondocks (כן, הפתעתי את עצמי גמכן), כיילב עושה זפלין וג'ינה עושה אוונסאנס.
נחתכו בעריכה - אלכס בגרסה משונה לDon't Speak, מלאייה שוחטת את הביטלס, סאם משעמם, ג'ס עם ביצוע חלבי לפליטווד מאק, וסיג'יי עם If it Hadn't Been for Love, שהאמת היה סבבה אבל כשיש כבר את הגרסא של אדל באייטונס אז זה לא רלוונטי.
&nbsp
טופ 8 - השירים המקוריים של ג'ס ואלכס, כיילב עושה ארית'ה וג'ינה בביצוע המדהים לRolling in the Deep.
נחתכו בעריכה - סיג'יי ודקסטר עושים קאנטרי, סאם עושה אד שירן ומלאיה עושה משהו גרוע, כרגיל.
&nbsp
טופ 8, שוב - ג'ינה עם I Love Rock n' Roll, ג'ס עם Call Me, סאם עם Time After Time (כן גם אני הופתעתי, זה ממש אחלה בסטודיו) ואלכס עם Every Breath You Take.
נחתכו - דקסטר וסיג'יי אני אפילו לא זוכר מה זה היה, כנראה קאנטרי, מלאיה רוצחת את Through the Fire וכיילב עם ביצוע משמים לFaithfully. סתם, לא משמים, אבל השיר הזה מעפאן.
&nbsp
טופ 7 - כיילב עם Family Tree, שיצא הרבה פחות מוצלח בסטודיו אבל עדיין סולידי, ג'ס עם Gunpowder and Lead, שהוא אמנם פחות טוב משל סקיילר אבל עדיין שווה האזנה, אלכס עם The A Team, סאם בביצוע הכי טוב שלו עם Sail Away וכמובן ג'ינה עם Creep.
נחתכו - סיג'יי ודקסטר, דהה.

&nbsp
טופ 6 - ג'ינה עם ברקודה, קיילב עם Sting Me וג'ס עושה דולי פרטון.
נחתכו - סיג'יי עם American Woman, אלכס עם Animal, סאם עם You're Still the One
(בשבועות שהיו להם יותר מביצוע אחד הם עשו רק סטודיו אחד, וחבל. נגיד השבוע אלכס עשה את Always on my Mind שהייתי לגמרי שומר)
&nbsp
טופ 5 - ג'ינה עם My Body, אלכס עם Say Something
נחתכו – קיילב עם I Don't Want to Miss a Thing, ג'ס עם Summertime Sadness וסאם עם How to Save a Life
&nbsp
טופ 4 - כל מה שהוקלט שרד! אלכס עם Too Close, ג'ינה עם Heartbreaker, קיילב עם Travelin' Band וג'ס עם You and I.
&nbsp
בטופ 3 לא הוקלט כלום
, ואת שני הסינגלים של הגמר (We Are One של ג'ינה וAs Long As You Love Me של קיילב) יש לי.
&nbsp
זה יצא הרבה יותר חופר ממה שרציתי

&nbsp

DoubleT

New member
וואו, נוסטגליה

תהייה לגבי ~90 אחוז מהביצועים שמנית - למה לשים על האייפוד את הקאבר ולא את הביצוע המקורי?

LeAnnDylan

Well-known member
לפעמים הקאברים כיפיים יותר מהמקור

לא יודעת לגבי הביצועים שהוא שם כי לי באופן אישי אין אף אחד מהם. אבל אני יודעת שיש לי כל מיני ביצועי איידול באייטונס שאני מעדיפה על המקור. חלק מהם אני אוהבת בנוסף למקור, אז יש לי את שתי הגרסאות. לא נראה לי שזה נוגד משהו.

DoubleT

New member
אני מסכים, ויש לי המון קאברים בפלייליסט

פשוט רוב מוחץ של הביצועים בעונה הזו לא היו מעניינים מספיק..
זו לא הייתה תהייה לגבי לשמוע קאברים. זו הייתה תהייה לגבי קאברים מעונה 13

LeAnnDylan

Well-known member
אה. עם זה אני מסכימה

לי במהלך העונה היו שלושה ביצועים של ג'ס באייטונס אבל אחרי שהאזנתי להם בערך 6-7 פעמים לכל ביצוע פשוט חיפפתי אותם מהאייטונס.
אבל נראה שעל טעם וריח וכאלה.

jess r

New member
זה כמו לשאול למה לראות איידול

ומה שדילן אמרה.
&nbsp

בנוסף זאת גם אחלה דרך להמשיך לשמוע את הפייבוריטים שלך

לפעמים לוקח הרבה זמן עד שהם מוציאים שירים מקוריים אחרי התוכנית (אם בכלל), וגם הם לא תמיד טובים...

Oukami Kun

New member
מספר סיבות

א. לא כל המקור יותר טובים, או מעניינים (לדוגמא - Story of My Life, Family Tree, Boondocks)
&nbsp
ב. חלק (נרחב, האמת) מהקאברים גם יש לי את המקור (לדוגמא - ליידי גאגא, אדל, CCR, פינק, אביצ'י, פלורנס אנד דה משין, נו דאוט... ואוו ממש הרבה
)
&nbsp
ג. יפית
&nbsp
ד. מה שניר ודילן אמרו
&nbsp
ה. ככל שהזמן עובר ביצועים יוצאים מהפלייליסט. אני מניח שאם תשאל אותי עוד שנה מה שישרוד זה חצי מזה, וגם זה לא בטוח.

LeAnnDylan

Well-known member
החדש של קלרקסון

אפילו הספיק להפוך לצלצול שלי

jess r

New member
אוי זה מדבק בטירוף

בטוח מישהו יחריב את זה בשבוע הוליווד, חכה.
&nbsp

jess r

New member
עריכה

בכל מקרה לתחושתי בהוליווד אוהבים לקחת שירים מהחודשים האחרונים ולהרוס אותם. נראה לי שיש לו וותק והייפ בדיוק בשביל זה.
&nbsp

LeAnnDylan

Well-known member
שבוע הוליווד מצולם בדר"כ באוקטובר

אם השיר שוחרר באותה תקופה, יש סיכוי. אם לא, אז לא.

למעלה