X Factor UK לסופ"ש - הופעות חיות שבוע 2

is00

New member
אקס פקטור UK - שבוע 2 של ההופעות החיות.

אני עדיין לא צפיתי בתכניות, אבל מי שכבר צפה ו"צריך להוציא את זה מהמערכת", הנה המקום בשבילכם. אל תשכחו לסמן
-ים כשצריך עד השידור בארץ.

Mikey Weiss

New member
- מסמנת כי אין לי מושג מתי משדרים בארץ

אפשר פשוט לוותר על עניין הנושאים, כי לפחות 3 משתתפים השבוע לא בדיוק שרו שירים שבאמת היו שייכים לנושא, אבל שיהיה.
&nbsp
לורן היתה מעולה, ואני עדיין מתנצלת בפניה על זה שלא שמתי לב אליה באודישנים, ואני מתה על לולה, אבל היא צריכה להפסיק לפחד. קלואי איכזבה, וסטפני לא היתה צריכה להיות שם מלכתחילה, אז למי איכפת.
&nbsp
בן היה מצוין לדעתי, אבל סיימון, אפשר בחירות שירים קצת פחות משעממות? תן לו להתפרע קצת! ופלר ממש הפתיע אותי - זה היה ביצוע ממש כיפי. לא סגורה על הביצוע של ג'יי - הוא היה טוב, אבל זו היתה כזו גרסא משונה לשיר הזה! סטיבי מיותר, אז קישטה.
&nbsp
ג'ק היה חמוד אבל קצת משעמם מדי השבוע, אנדראה מדהים אבל אלוהים, כמה שאני שונאת את השיר הזה, אפשר אולי לא לתת לו בלדות שמאלציות כל שבוע? ג'ייק לא ממש יודע לשיר, אבל חתיך, אז שוין, ופול מצוין, אם כי קצת יושב יותר מדי על אותה משבצת כמו אנדראה ומפסיד לו.
&nbsp
סטראו קיקס קצת מיותרים, אבל אני אוהבת להקות וזה נותן קצת גיוון, אז אני שמחה שהם נשארו. וonly the young מצוינים, רק צריכים שלואיס יתעלל בהם קצת פחות בעיבודים המיושנים שהם מקבלים. ועוד לא החלטתי אם הם יותר Steps או ?-teens.
&nbsp
בוטום 3 מוצדק למדי. חבל לי על ההדחה של קלואי, היא היתה יכולה להיות מעניינת, אבל שמחה לראות את סטפני הולכת.

Mikey Weiss

New member
וגם מנצלשת - מישהו רואה אקס פקטור אוסטרליה?

הגמר בדיוק היה הסופ"ש ומזמן לא נהניתי ככה בתכנית גמר. כל ביצוע היה מבדר וכיפי וקצבי ולא התעללו בי עם בלדות דרמטיות וסינגלי נצחון נמרחים וקיטשיים. היה גם טופ 2 מעולה שהייתי מרוצה אם כל אחד מהם היה זוכה, והדבר היחיד שמבאס אותי בזו שזכתה זה שהסינגל של זה שסיים שני היה ממש מוצלח. *הולכת לחפש אם גרסת הסטודיו של זה כבר דלפה*

danlevin1

New member
נהדר

גמר נהדר שמסיים מעולה אחלה עונה
הרבה ביצועים ממש טובים , הופעות מתוקתקות, בלי מריחות , הכל זרם
וגמר מהנה עם זוכה ראויה וראנר אפ ראוי, למרות חיבתי הרבה לרוקר, מרליסה
מהרגע הראשון כבשה אותי , הצניעות , הביישנות , הקול המעולה לילדה כה צעירה
שרציתי שסוף סוף בחורה צעירה תזכה! ונראה גם שהיא רצתה את זה יותר
אבל את רוב הפיינליסטים של העונה אהבתי
ורונאן סוף סוף זוכה ! מאז עונה 2 ונטלי הלוזרית הנצחית שוב שנייה

Mikey Weiss

New member

מרליסה לגמרי כוכבת. לא חושבת שיש לי מילה רעה אחת להגיד על הביצועים שלה. לא רק שזה היה מושלם כל פעם, אלא היא באמת עשתה את אחד הדברים החביבים עליי והמשיכה לגדול תוך כדי התכנית, ככה שבניגוד להרבה מתחרים, לא נמאס לי ממנה בשבועות האחרונים, אלא היא היתה אפילו יותר טובה. צריכה להיות כוכבת פופ ומגיע לה.
&nbsp
אבל אני גם מתה על דין, ואגב, הסינגל מנצחים שלו היה מעולה לטעמי ומקווה שיצא לו לשחרר אותו בכל זאת, וזה גם מישהו שלטעמי חייב חייב חייב לעשות קריירה. אבל ממש שמחתי לראות גם איך הוא פרגן למרליסה בסוף.
&nbsp
נטלי מנטורית די גרועה לטעמי, ככה שזה שמתמודדים שלה בכלל מצליחים להגיע למקום שני זה פלא עולם. אני באופן סיסטמתי שונאת את בחירות השירים שלה והעיבודים שלה שלושת רבעי מהזמן, למרות שאני דווקא מחבבת אותה. ושמחתי בשביל רונאן! אם כי להגנתו ייאמר שטיילור אולי לא זכה, אבל עושה קריירה מוצלחת. מקווה שדין יוכל גם לעשות טיילור ולהצליח יפה ככה.

danlevin1

New member
נכון

דין הגיע שני למרות נטלי , היא איכשהו לא הצליחה להרוס אותו
היא הייתה ונשארה מנטורית גרועה במיוחד כשגם דני מינוג לא כזאת מבריקה
היה לה הרבה מזל שהיה ווילד קארד השנה אחרת היא כבר מזמן לא הייתה בתמונה
וגם שנה שעברה שהחזירו לה את דמי ים

אני אישית אהבתי יותר את סינגל הניצחון של מרליסה אבל גם של דין סבבה

Hadar07

New member
הופעות+תוצאות

קודם כל כשראיתי את רשימת השירים לפני אמרתי אוי ואבוי על חלק מהשירים וחלק היו ממש חרושים אבל בסופו של דבר היו כמה הופעות ממש טובות.

1) ג'ק- בחירה מעניינת של שיר, הביצוע לא היה משהו,ההתחלה הייתה יותר טובה כשנכנס הקצב היה די בלאגן והוא יצא מהקצב וזייף קצת.

2) סטפני- טוב אני באמת מנסה להבין מה מצאו בה, הקול שלה לא מיוחד, חוץ מזה שהיא חמודה כזאת או שהיא הפציצה באודישנים ובלייב היא
השתנתה, אני לא יודעת כי לא ראיתי לפני הלייב, בכל מקרה השתעממתי לגמרי, לא מיוחד אבל יותר טוב משבוע שעבר.

3) אנדראה- אני מקווה שהוא לא יכנס למשבצת הדיוות, אני מקווה שיגוונו לו את השירים, עדיין לא נוח לי להסתכל עליו בגלל הפרצופים שהוא עושה,
קולית זה היה טוב, קצת מתאמץ לפעמים אבל סך הכל בסדר.

4) לורן- טוב בהתחלה לא הייתי סגורה על הגרסה השקטה לשיר קצבי כזה מוכר אבל היא הצליחה לפי דעתי, נשמעה מעולה ואני אוהבת את הביטחון שלה בהופעה,
נראה לי היא הולכת להיות אחת הפייבוריטיות שלי העונה.

5) בן- אני שמחה שהחליפו לו את השיר, השיר הזה היה הרבה יותר טוב לו, יש לו קול מעולה אבל הרגשתי כאילו הוא לא נתן את כל כולו בהופעה,
יכול להיות כי הוא היה חולה וזה השפיע עליו, אבל סך הכל נהניתי.

6) פלור- השיר היחיד שלא הכרתי מהרשימה, מאוד מתאים לה, שוב אני לא מתחברת לסגנון שלה אבל היא עושה את זה טוב.

7) סטריאו קיקס- טוב שהחליפו להם את השיר כי השיר הראשון לא נראה שעבד להם. הרבה יותר טוב משבוע שעבר,
הם נשמעו טוב בפזמון והבחירה של הסולואים גם הייתה טובה. עדיין אני חושבת ש8 אנשים זה יותר מידי.

8) לולה- שיפור עצום משבוע שעבר, גם הלבישו אותה הרבה יותר טוב והיא נשמעה מעולה, אהבתי שהיא לא שינתה יותר מידי את הגרסה
המקורית והוסיפה דברים משלה.

9) ג'ייק- לזכותו יאמר שהוא באמת משתדל, יותר טוב משבוע שעבר אבל עדיין קצת משעמם, בחירת השירים בשבילו לא עובדת, אני עדיין לא מצליחה להבין
איזה סגנון הוא שר, נראה כמה הוא יחזיק כי הוא לא מספיק מיוחד לדעתי.

10) קלואי- טוב, שוב גם פה בחירת השיר לא הייתה מתאימה בכלל, פה שינוי המלודיה של השיר לא עבדה, היא נשמעה מוזר והסגנון הג'אזי שלה
לא התאים לשיר בכלל.

11) פול- בחירת השיר ממש התאימה לו, זה סגנון השירים שהוא צריך ללכת עליהם, הוא נשמע מעולה, אחד הביצועים האהובים עליי של הערב,
מסכימה עם סיימון שהוא צריך לעבוד קצת על ההופעה שלו אבל נראה לי שיש לו סיכוי טוב להגיע רחוק.

12) סטיבי- אין לי יותר מידי מה להגיד על זה חוץ מ-

13) אונלי דה יאנג- אוי לואי לואי מזה בחירת השיר ההזויה הזאת? הוא בכוונה רוצה שכל האקטים שלו יודחו?
לזכותם יאמר שהם
עשו את כל מה שהם יכלו עם השיר הזה, הם ממש טובים הם רק צריכים שיבחרו להם שירים יותר טובים.

14) ג'יי- בהתחלה כשראיתי מה הוא הולך לשיר אמרתי לעצמי אוי ואבוי איך הוא יעשה את זה. אז הוא שינה את השיר לגמרי
אי אפשר היה להכיר אותו, הוא הוציא את כל הכיף מהשיר, בהתחלה קצת השתעממתי אבל הסוף היה טוב, אם הוא היה שר את
השיר כמו ה30 שניות האחרונות זה היה מעולה, אני עדיין לא סגורה לגביו.

תוצאות- כיף היה לראות את מארון 5, חבל שזה היה ממש קצר, גם ג'סי ג'יי הייתה סבבה.
הייתה לי הרגשה שסטפני תודח ראשונה, לא מפתיע וגם היא לא נראתה מופתעת.
די הופתעתי שסטריאו קיקס היו בבוטום 2, חשבתי שהבנות אוהבות אותם.
הגיע להם אבל להשאר , ההופעה שלהם הייתה טובה וקלואי הייתה נראית מוזרה,
היא שרה כאילו היא שיכורה או משהו, קצת חבל כי היה לה קול מיוחד אבל אני בסדר עם זה.
שבוע הבא שירים מהסרטים.

snirf

Active member
אכן הסינג-אוף של קלואי היה די מביך

היא לא יודעת להופיע...אבל עדיין חבל שהיא הודחה, היא כן תרמה לגיוון של התוכנית לטעמי...הכול בגלל בחירת שיר לא מוצלחת השבוע

ולואי הורס את הקטגוריה שלו! וחבל לי במיוחד על OTY

is00

New member
הופעות+ תוצאות.

ג'ק וולטון - הביצוע שלו סבל מזיופים ונשמע די שטוח רוב הזמן. ציון: 6.

סטפאני נאלה – ממשיכה לא להרשים ומוכיחה לי כל פעם מחדש שהמקום שלה בתכניות החיות היה מבוזבז. ציון:4.

אנדריאה פאוסטיני – שיר לעוס וחרוש. בחירות השירים שנותנים לו, לטעמי, רק מזיקים לו ובקצב הזה הוא יהיה ההדחה המפתיעה של העונה. ציון: 6.

לורן פלאט – לטעמי החלק השני של הביצוע היה מוצלח יותר מהראשון. אני מעדיף את לורן ב...קול מלא.
ציון: 7.

בן היינאו – הביצוע היה בסדר גמור, אבל לטעמי גם הפעם השיר שהוא עלה איתו לא באמת עשה לו משהו מיוחד. ציון: 7.

פלר איסט – זוכרים מה כתבתי בשבוע שעבר עליה? אני מצטט: "לדעתי פלר צריכה להתעסק עם שירים שיש בהם גם קטעי ראפ... למה? כי זה מה שיבדיל אותה מהאחרים בתכנית." והנה היא עשתה את זה ובינתיים, לטעמי, היא הייתה הכי טובה הערב. ציון: 8.

סטריאו קיקס – ההרמוניות טובות, אבל יש לי בעיה גדולה עם הסולואים שלהם - הם לגמרי לא באותה רמה ביניהם ובנוסף הקולות של הסולואיסטים שונים מדי והם עדיין בלגן אחד שלם. ציון: 6.

לולה סאנדרס – הייתה לי בעיה עם חלק מהשינויים שהיא עשתה במלודיה ובהדגשים על המילים. בעיקר בחלקים שהיא נכנסה יותר מדי לטריטוריית האופרה. לא אהבתי בכלל. היא לא הייתה צריכה לגעת בשיר הזה. ציון: 4.

ג'ייק קוויקנדן – הקול הרגיל של ג'ייק לא עשה כלום לעיבוד הלא ממש מוצלח הזה לשיר החרוש הזה, לטעמי. ציון:5.

קלואי ג'סמין – היו לה קצת בעיות לשלוט על הקול שלה ועל האחידות של הביצוע, אבל בסה"כ, לטעמי, זה הביצוע הכי טוב שהיה לה עד כה העונה. כנראה סיימון החליט שהספיק לו ממנה והחליט לקטול אותה. ציון: 8.

פול אקיסטר – הביצוע של פול היה טוב ברובו, השיר היה משעמם מדי. ציון: 6.

סטיבי ריצ'י – כרגיל הביצוע היה זוועתי. הבידור גם לקה קצת בחסר. אבל הוא ללא ספק Lege חכו לזה...ndary. ציון: 3.

"רק הצעירים" – מה לואי עושה להם? איפה הכלים שלהם? איפה המקוריות שלהם? אומנם הביצוע היה טוב יותר משציפיתי – בעיקר בפזמון. שמישהו ייקח ללואי אותם ויעשה מה שצריך איתם כמו שצריך. ציון: 6.

ג'יי ג'יימס – לשם שינוי הקול שלו לא עיצבן אותי השבוע(אולי התרגלתי?). הביצוע שלו היה מוצלח למדי,אני חייב לציין. אולי הוא בכל זאת היה ראוי למקום שלו בתכניות החיות. ציון: 8.

מי צריך ללכת בהתבסס על הערב הזה? סטיבי(לא ייקרה) וסטפאני.
מי אני מהמר שיימצא את עצמו בבוטום? סטפני, ואני לא אתפלא לראות שם גם את קלואי. כבר אחרי תוצאות בתי השופטים ציינתי שלטעמי היא מקום מבוזבז ולא נראה לי שהיא תשרוד יותר משבועיים-שלושה והביקורות שהיא קיבלה בטוח לא עזרו לה.

תוצאות -
כצפוי סטף הודחה השבוע ולא סתם הודחה, אלא הייתה המודחת המיידית בזכות זה שהיא אגרה הכי מעט קולות. כנראה הקהל בבית באמת לא אהב אותה.

הבוטום2 היה מורכב מקלואי(כבר אמרתי צפוי?) וסטריאו קיקס(זה קצת הפתיע אותי. כשג'ייק נשאר בסוף, לפני הבוטום3, הייתי בטוח שזה יהיה הוא).
בהופעות ההצלה, לטעמי, אף אחד מהם לא סיפק הופעה טובה. בכנות שני האקטים הצליחו לספק שירי הצלה מתחת לכל ביקורת. אף אחד מהם לא התעלה על השני ולשניהם מגיע להיות מודחים באותה המידה.

מי צריך ללכת? סטריאו קיקס, כי לטעמי לא הגיע לקלואי להיות במעמד הזה בכלל אחרי ערב ההופעות. כנראה סיימון באמת החליט שהספיק לו מקלואי כבר בערב הקודם, כי הוא הכריע לגבי ההדחה שלה. ואני אומר שחבל שסיימון לא מסוגל להודות בטעויות ולהודות שההרכבה של להקה של 8 הייתה טעות ולא עשה גם את הדבר הנכון.

danlevin1

New member
הופעות+ תוצאות.

ג'ק וולטון - לא התלהבתי ממנו בהתחלה אבל הוא גדל עליי לאט לאט

סטפאני נאלה – מה היא עושה בשלב הזה? בשבילה היא ויתרה על קריאן/לולה???עוד ביצוע חסר מעוף

אנדריאה פאוסטיני – חייב להפסיק לשיר ויטני יוסטון או כל שירי בלדות מעיקות
אחרת אני ממש לא ירצה שיזכה למרות קול מעולה

לורן פלאט – ביצוע פנטסטי, אין מה להוסיף

בן היינאו – לא ביצוע של תוכנית , ביצוע של גמר או אפילו הופעת אומן אורח!!!

פלר איסט – לא הסגנון שלי אבל נהנתי ממנה מאוד , אחלה ביצוע!

סטריאו קיקס – יש להם פוטנציאל אבל רק אם יורידו ל4-5 זמרים , הביצוע היה לפרקים חלש ולפרקים לא רע

לולה סאנדרס – ביצוע מעולה , היא נתנה את כל כולה והצליחה לרגש!!

ג'ייק קוויקנדן – הוא לא שר רע כמו שאומרים אבל הוא פשוט נבלע בין כמה זמרים מעולים
בחירת השיר לא להיט

קלואי ג'סמין – על הפנים , השיר לא התאים לה בכלל

פול אקיסטר – הוא שר את זה מדהים וממש לא אכפת לי התזוזות על הבמה!

סטיבי ריצ'י – מה הוא עושה פה? מקומו בקומדיה

"רק הצעירים" – דווקא הפעם פחות אהבתי ולזה השופטים פרגנו , מוזר

ג'יי ג'יימס – עיבוד מפתיע והוא יצא מזה טוב

צריכים ללכת : סטיבי,סטפני וקלואי
הלכו - סטפני וקלואי , הדחות מוצדקות , סטיבי יעוף שבוע הבא

is00

New member
הוא הולך להישאר הרבה מעבר לזה.

ֻֻסטיבי הכוונה. וגם אם יימצא את עצמו בבוטום הם ידאגו להציל אותו בשלב ההצבעה של השופטים . בדיוק כמו שהיה עם ריילן, לפני 2 עונות.

snirf

Active member
לא מסכים, הגזמת...

הוא לא בדיוק כמו ריילן...והשנה יש מתמודדים טובים מדי בשביל שהשופטים יבחרו להשאיר אותו מול מתמודד אחר.
חוץ משריל שדי מחבבת אותו-כל השאר לא מפרגנים לו, כולל המנטור שלו שרק רוצה שיעשה כיף ויבחר את השירים בעצמו

snirf

Active member
איזה כיף שפרגנת לפלור

וזה היה די ברור שסיימון לא יוותר על להקה שהוא "מאמין בה" (כלומר-הם וההפקה בנו)

is00

New member
אני מפרגן לפלר עוד משלב בתי השופטים. זה לא חדש.

כל עוד, מבחינתי, היא מצדיקה את זה.

snirf

Active member
שנות ה-80 ההופעות

קרמיט הצפרדע
דווקא שריל הייתה מדויקת השבוע, נתנה ביקורות שהסכמתי איתן (כמו במקרה של OTY למשל וג'יי ג'יימס), לא מבין למה סיימון המעצבן ביקר אותה

אגב סיימון נראה לי ממש לא סובל את לואי, כן גם אני תוהה איך הוא שרד 11 עונות בתוכנית...

נהניתי כמו תמיד
כמה נק' בקצרה ואז ארחיב:
ההייפ סביב אנדריאה נרגע השבוע ואני מרוצה מההתנהלות של ההפקה, ניכר שהם מנסים להבליט וליישר קו בין כל (או רוב) המתמודדים.
השיר החרוש נבחר ע"י: לולה (מסוג השירים שצריך להעיף אותם כבר מהרשימה מרוב שהם נחרשו בכל תוכניות הריאליטי!)
איכזבו במיוחד השבוע: OTY וג'ייק.
פלור מלכה
היא המתמודדת שאני הכי מצפה לראות את ההופעות שלה מדי שבוע, כי היא תמיד מפציצה מבחינת בחירת השיר, כל ההתרחשות על הבמה, כוריאוגרפיה-בקיצור מכלול הדברים שנותנים הופעה מנצחת.

BOYS
ג'ק וולטון- אומנם אהבתי יותר את הביצוע שלו משבוע שעבר(וגם הורדתי אותו), אבל מזכיר שהוא פייבוריט שלי והוא ממשיך בדרך המוצלחת שלו
הוא גם גיוון השבוע שלא שר רק עם הסטנד...הלוואי שיש לו קהל מעריצים והוא יגיע לשלבים מתקדמים.
פול אקיסטר- תותח! אהבתי את הביצוע הווקאלי, פחות את העיבוד שדי האפיל על הפזמון היפה "if you don't no me by now" שכמעט ולא הורגש...
אנדריאה
- נבחר בשבילו שיר של וויטני, המצופה היה שהוא יפציץ אבל...לא. כן, שמח לאיד. הגיע הזמן שההייפ סביבו יירד
ג'ק קוויקנדן- איכזב השבוע, והכול בגלל הלחץ של המנטורית שלו שיתעסקו יותר בקול שלו ופחות במראה...כך יצא שהכול מתאמץ מדי וחבל! ההופעה, העיבוד, הווקאליות...הכול היה פשוט מוזר ולא טוב. כמה חבל שהוא סטה מהמסלול של שבוע שעבר.

GIRLS
סטפני
- נשארה באותו קו משבוע שעבר, אבל...היה מוצלח יותר לטעמי. אהבתי את בחירת השיר, והקול שלה לא נשאר מונוטוני-היו חלקים שהיא גם עלתה לגבהים.
לורן פלאט
- ביצוע ווקאלי טוב, אם כי הייתי רוצה לראות אותה במשהו יותר קצבי ולא כל הזמן רק בלדות...
לולה
- הבחירה הכי מעפנה וחרושה של הערב, ונכון שהיא נתנה ביצוע טוב...אבל יש שירים שפשוט נמאס כבר לשמוע.
קלואי ג'סמין
- מסכים עם השופטים שזה היה די מוזר וחבל שהיא סטתה מהסגנון הג'אזי.

OVERS
פלור איסט- כזאת מתמודדת חרוצה, וזה כ"כ ניכר בהכול! אני אוהב שהיא מפציצה מדי שבוע בהופעות שלה, ותמיד דואגת שהן יהיו מעניינות
מתכוון להוריד את הביצוע שלה...אה ועם כל זאת שאני מחבב את מלB ניכר שהיא מקנאה בפלור ומאוד הביקורת שלה הייתה כ"כ לא במקום, כן שמעו את פלור בפזמון

בן היינאו- זה כבר ידוע שהיא פייבוריט מובהק שלי, כן? אבל סיימון לא עושה לו טוב...זה כבר השבוע השני שהוא בוחר לו שירים טובים אומנם, אבל משהו באיבוד מאבד מהרגש של השיר...גם בשיר של השבוע-ג'לוס גאי זה אמור להיות יותר רך ומרגש כזה, אבל זה חסר בביצוע של בן
למרות שהוא טוב, זה ברור.
סטיבי- שריל הכי חמודה איך שהיא מפרגנת לו...אבל נראה לי שבשבוע הבא יגיע הזמן שהוא יצטרך לעוף, זהו התחרות נעשית רצינית.
ג'יי ג'יימס- לא מסכים שזה היה גאוני...זה היה די מנומנם ואני מסכים עם שריל.

GROUPS
סטריאו קיקס- האמת שזה היה די טוב, שיפור לעומת שבוע שעבר.
אונלי דה יאנג- השופטים אשכרה אהבו את זה? איזו אכזבה...
זה היה אמור להיות השבוע שלהם אבל בחירת השיר הייתה כ"כ לא מתאימה להם, ואני מאוכזב שהם לא התנגדו ללואי וביקשו ממנו להחליף לשיר אחר...
על מה היה כל הרעש של השופטים? כ"כ מסכים עם שריל שזה לא הם...מקווה שהם יתאפסו על עצמם בשבוע הבא.

danlevin1

New member
חולק עליך

שריל שופטת גרועה ומדברת בעיקר שטויות , סיימון ממש צודק לגביה, להעיף אותה לאלתר
ובעיניי בן היה מהמצטינים השבוע

snirf

Active member
בן היה טוב אבל...

הוא יכול להיות טוב יותר...וכך אני מרגיש שבועיים.
ז"א שאתה מסכים עם שאר השופטים שהתלהבו מOTY השבוע?

למעלה