jess r

New member
האישה הטובה 605

לאנה!!!!!!!!!!!!

אני ממש מקווה שהיא תחזור גם בפרקים הבאים.

ממש מעצבן אותי שקלינדה אטומה ברמות כאלו. מיציתי את פוזת ה"אני חסרת רגישות, בואי נעשה סקס לוהט ונלך" שלה. מה, קשה להקשיב ולהגיב? הם הולכים להשאיר את הדמות שלה באפלה עד נצח? זרקו לנו עצם!!!

מה נסגר עם טסיוני ואיך אלישיה ידעה שהיא משוגעת בקטע כזה?

הקטע עם התעמולה האנטי-פוטין
אולי זה משעשע בעיקר אותי כי אני כל הזמן שומעת חדשות שקשורות לנושא (ולא כי אני בוחרת, פשוט הבנזוג מתעקש לפתוח חדשות מרוסיה כל היום
), זה נורא שעשע אותי
אבל בכללי הקטע עם הכופר היה מטופש ולא אמין. מה שכן, זה היה שוה את המשחק של דיאן
מלכה.

עד שהתרגלתי למשרד המקרטע שלהם הם יחזרו למשרדים הקודמים? נו, שיהיה.

איך לא ראינו תגובה של אף אחד מהסביבה של אלישיה לעובדה שהיא כן רצה לסטייט'ס אטורני בסוף?
חשבתי שאנשים יראו את זה כסוג של בגידה בחברה. הרי היא תעזוב - בסופו של דבר.
גם לא התייחסו לסיפור עם בישופ.
&nbsp
גם לי היה מוזר הקטע עם קלינדה... מעבר לקרירות שלה, העובדה שהיא בוגדת בקארי בכזאת קלות

ממש הורסים את הדמות שלה, אני לא מבין את זה.
&nbsp
כל הסיפור עם הוירוס וה"קו תמיכה"
היה גדול.
&nbsp
טסיוני תמיד הייתה עו"ד מבריקה וחיבבתי אותה. הפעם ציירו אותה כסוגשל משוגעת - זה היה קצת מוזר.

jess r

New member
האנטומיה

פרק חביב מאוד. אהבתי את הפלאשבקים ובכלל את היחסים בין מרדית' לאמא שלה. תמיד התחברתי לסצינות של מאמי-אישיוז

היה קצת מיעוט בדמויות משנה שאני אוהבת (אפריל והזוג המלכותי), אבל בסך הכל היה טוב. ומעניין.

Mikey Weiss

New member
הצלחת לשים שתי סדרות

שבדיוק פרשתי מהן בעונה הקודמת. לא מצליחה להתגעגע מספיק כדי לחזור.
&nbsp
(אבל אליכם התגעגעתי, אז חזרתי. קצת).

LeAnnDylan

Well-known member
את לא צריכה להתגעגע לסדרות עצמן

באנטומיה יש את אמיליה שהיא אדירה ורק בשבילה שווה לצפות.
ובאישה יש את לאנה שרק בשבילה שווה לצפות.
שאר העלילות לא חשובות/רלוונטיות.

jess r

New member
מבינה לגבי האנטומיה

אבל האישה הטובה?! רק משתבחת עם השנים.

Mikey Weiss

New member
ראיתי עד קצת לפני הטראומה של עונה שעברה

ספיילרו אותי על זה ושמחתי שהפסקתי לראות קצת לפני זה. אבל האמת שפשוט התחיל לחפור לי שם בטירוף, למרות שאני מאד אוהבת את השחקנים.

jess r

New member
וכיף שחזרת

רק שכרגע זה נראה שאנחנו לא צופות בשום דבר משותף

את נותנת צ'אנס לאיידול השנה?

Mikey Weiss

New member
יש מצב

כמות האיידולים במדינות אחרות הצטמצמה קצת, אז אין לי מה לראות :p

jess r

New member
את מתכוונת לפורמט הספציפי של איידול?

כי יש לי תחושה שכל התוכניות האלו מתרבות בקצב מסחרר.

Mikey Weiss

New member
לא

ואת לא טועה, אבל ברובן הן גם לא מצליחות להחזיק, אז אחרי כמה שנים שבמדינות ניסו את כל הפורמטים, הם עכשיו קצת פוחתים וכל מדינה בוחרת את הפורמט שניים שהיא נתקעת עליו (תלוי בערוצים).

Mikey Weiss

New member
הממ, מאלו שמשודרות בימים אלו בארה"ב:

Once Upon a Time
Arrow
The Flash
Agents of S.H.I.E.L.D
Blue Bloods
Forever
Person of Interest
&nbsp
ו White Collar / Covert Affairs שחוזרות עוד שבועיים. יש עוד כמה סדרות שכרגע בהפסקה ויחזרו בהמשך השנה.
&nbsp
בבריטניה אני רואה את Downton Abbey כרגע, וסדרה שבדיוק הסתיימה, היתה קצרה, Our Girl, שהתמכרתי אליה קשות וכרגע עדיין צופה בהקלטות הפרקים שלה בלופים, עד שעוד שבועיים יצא הDVD ואז אצפה גם בתיעוד של מאחורי הקלעים של הסדרה בלופ.
&nbsp
סדרות שזנחתי בנוסף לשתי אלו שהזכרתי הן Scandal ו Chicago Fire.
&nbsp
בימים אלו פצחתי במרתון סוער של Doctor Who בנטפליקס, סדרה שלמרות שאמורה להתאים לי, לא הצלחתי להיכנס אליה עד עכשיו, אבל אחרי שנלחמתי עם העונה הראשונה מספיק, כן נכנסתי לזה ועכשיו אני בעונה 3.

מגניב

ניסיתי לראות Once Upon a Time בעונה הנוכחית (עם אלסה ופרוזן) ולא ממש התחברתי.
מצד שני, לא ראיתי אף אחד מהעונות הקודמות אז זה לא מפתיע. הדמויות מפרוזן דווקא היו די נאמנות לסרט.
אולי אפילו יותר מידי קצת... זה היה נחמד אבל אין ספק שאני מעדיף את הגירסה האנימטיבית...
&nbsp
אני רואה גם Arrow ו-Flash ואני אשמח לדבר איתם עם עוד כאלה שצופים, אז אם אתם פה (ומתכוונים לכתוב!) תגידו לי

&nbsp
את השאר אני לא רואה.
&nbsp
יש לי עוד חבר שגם עשה אותו דבר עם דוקטור הו, וגם בהתחלה הוא לא כל כך הבין על מה המהומה אבל עכשיו הוא ממש בתוך זה.
אולי אני גם אנסה את זה מתישהו כשיהיה לי יותר זמן פנוי...

LeAnnDylan

Well-known member
כדאי להשלים את העונה הראשונה לפחות של Once

היא ממש מהנה ואני ממש אובת את כל הספינים שעושים לדמויות האהובות (במיוחד כיפה אדומה
).
הבעיה עם הדמויות מפרוזן זה שהם יותר מידי חדשות אז הכותבים פחדו לשנות אותן יותר מידי.
לעונה החדשה אני פחות מתחברת למרות שאומייגאד- אליזבת' מיטשל

Mikey Weiss

New member
אני דווקא ממש חששתי מהדמויות של פרוזן

אבל אני ממש מחבבת אותן ודווקא נחמד לי שבניגוד לטוויסטים שהם עשו לשאר, כאן הם דווקא שמרו אותן קרוב למקור, בגלל שהן חדשות ובגלל שזה קצת הפוך על הפוך עם שאר הסדרה. כי למעשה Frozen מלכתחילה זו גרסא חופשית לאגדה בעצם, וסוג של אגדה מודרנית, אז לא ממש היה צורך במקרה הזה דווקא לשנות אותן, והן דמויות חמודות.

Mikey Weiss

New member
Once זו סדרה שכל הזמן בונה על דברים שכבר ראינו ודברים שלאט

לאט מספרים לנו. אי אפשר לראות אותה מהאמצע כי כל כך הרבה דברים דורשים קונטקסט.

למעלה