אקס פאקטור UK - שבוע לייב 1

limors2

Active member
הופעות

קצת (הרבה) נבהלתי כשראיתי שהפרק היה שעתיים, אבל הוא עבר לי ממש מהר! מסתמנת עונה טובה

אני שמחה שלא מרחו את הויילד קארדס יותר מדי ושפשוט החזירו אותם בבום, הרבה יותר זורם ככה. ואני מרוצה מכל הבחירות, למרות ש... סטיבי?

&nbsp
פול- בחירת השיר הייתה קצת מוזרה לדעתי, אבל הוא ביצע אותו כמו שצריך, והקול שלו טוב

&nbsp
לולה- לא נשמעה טוב כמו תמיד, אבל עברו לה העצבים! יאי!
&nbsp
אוברלואוד ג'נריישן- מסכימה עם... מל? בהרמוניות הם נשמעו מעולה, אבל בשאר הזמן.... נה.
&nbsp
ג'יי ג'יימס- בחירת שיר מעולה וביצוע מעולה
הרס לי שהאודיו של הפרק שלי היה די מעפן.
&nbsp
סטפני- המתמודדת העונתית שלא משנה כמה טובה היא תהיה, היא פשוט לא מעניינת אותי. נקסט.
&nbsp
ג'ק- קצת מוזר, אבל סבבה. ושוב האודיו של הפרק שלי מפריע. טוב שהחזירו אותו!
&nbsp
קלואי- אני מתה עליה
ביצוע ממש טוב!
&nbsp
סטריאו קיקס AKA מעניין כמה זמן נשרוד אחרי התוכנית- הרמוניות ממש טובות, אהבתי!
&nbsp
סטיבי- חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.
ובמילים- אבוי לנו
צחקתי מההתחלה ועד הסוף, בלי הפסקה. המרמור של סיימון ממש בולט, אבל הוא צודק. הבנאדם מזעזע וקורע, הוא ישאר פה מלא זמן. אבל בבקשה, אל תפתח את החולצה שוב

&nbsp
לורן- וואו
כבר מהשניה הראשונה של ההופעה. פשוט מעולה. אם הייתה התלבטות אם הגיע לה לעבור ללייב על חשבון בנות אחרות, היא הוכיחה שהגיע לה בלי שום ספק

&nbsp
בלונד אלקטריק- אין לי סבלנות אליהן. העברתי.
&nbsp
בן היינאו- ושוב מל קולעת. הקול שלו מדהים, השיר משעמם.
&nbsp
ג'ייק- חבל שמנסים להפוך אותו לאליל בנות, הוא זמר טוב מדי בשביל זה. אבל הוא באמת ממש חתיך
והוא קצת איכזב.
&nbsp
פלייר- עוד אחת שהייתה על תקן "לא אכפת לי", אבל ההופעה בבית השופטים שינתה את זה. פחות התלהבתי הפעם, אבל נראה לי שזה שוב בעיה של הסאונד. יש פוטנציאל! והיא חמודה.
&nbsp
אונלי דה יאנג- הגבות שלי התרוממו כשהשיר התחיל, במיוחד כזו בחירה שלהם, אבל הופתעתי לטובה! לא זכרתי אותם בכלל, אבל הם ממש ממש טובים
רואים שהם ביחד הרבה זמן.
&nbsp
אנדראה- אוקיי, בואו נכתיר אותו כבר עכשיו למנצח של העונה ונסיים את התוכנית
מעולה
כ"כ מעולה
וכזה חמודי
בלי קשר לפימפום הברור, הוא חייב להיות בסוף. אף אחד לא יכול להופיע אחריו ולא לבייש את עצמו!
והתגובה של מל

&nbsp
&nbsp
בלטו לטובה- אנדראה, לורן, אונלי דה יאנג והכוריאוגרף האמריקאי ההומו

&nbsp
לכו הביתה- בלונד אלקטריק והבת ההיא שאני לא זוכרת.

limors2

Active member
תוצאות

שכחתי כמה אני אוהבת פרקי תוצאות
7 דקות ונגמר!

בוטום- בלונד אלקטריק, הבת הלא מעניינת ותאומי הוואן דיירקשן. באופן לא מפתיע בלונד אלקטריק עפו ראשונות, סינג אוף, דדלוק, ואז הוואן דיירקשן הולכים הביתה?
כנראה הבריטים כועסים על החקיינים

ושועשעתי מכמה שהמשעממת ניסתה להסתיר את חיוך האושר על זה שהיא לא הודחה בהבעת הפתעה

הו וול. שבוע הבא המשעממת תעוף

Hadar07

New member
תוצאות

יפה להם הופעת אורח גם של פארל וגם של טיילור סוויפט בתוכנית אחת.
כל הבוטום לא היו באמת מפתיעים, הם היו הכי גרועים בתוכנית.
בלונד אלקטרה עפו ראשונות, גם לא מפתיע, לא נראה שהתחברו אליהן.
הסינג אוף היה מזעזע של שניהם, כולם זייפו לגמרי, הייתי מעיפה את שניהם
אבל בסדר סטפני נשארה ובטח תעוף בקרוב אם תמשיך לשיר ככה.
שבוע הבא שירי שנות ה80.

Hadar07

New member
גם אני ראיתי

החלטתי השנה להתחיל לראות את העונה משלב ההופעות אז כל מה שאני חושבת הוא רק על
בסיס תוכנית ההופעות הראשונה, לא שמעתי על המתמודדים לפני כן.

1) פול- איזה כיף שהוא חזר, הגיע לו גם בשנה שעברה להיות בנבחרת.יש לו קול ממש טוב, לא בטוחה שהשיר כל כך התאים לו
אבל ביצוע נחמד סך הכל למתמודד הראשון שפתח את העונה.
2) לולה- ביצוע חמוד, לא היה בזה משהו מיוחד לטעמי היא נראתה די לחוצה אבל סך הכל בסדר.
3) אוברלואד ג'נריישן- טוב זה היה די מזעזע, גם בחירת השיר לא התאימה, הסולואים שלהם היו במיוחד לא טובים כשהם שרו
ביחד זה עוד קצת השתפר אבל אין בהם שום דבר מיוחד.
4) ג'יי ג'יימס- יש לו קול מעניין, גם אני חשבתי שהוא קצת מזכיר את אדם לוין בקול חח, לא אהבתי את השיר אבל יש לו פוטנציאל.
5) סטפני- וואו איזה שיר מזעזע והיא נשמעה מזייפת כל הזמן, נראה לי ההופעה הכי גרועה של הערב לדעתי.
6) ג'ק- העיבוד היה מעניין, היו לו כמה זיופים, נראה לי הוא התרגש יותר מידי, סך הכל יש לו קול נחמד.
7) קלואי- יש לה קול מאוד מעניין והביצוע הג'אזי היה ממש יפה על השיר הזה, הופעה טובה מאוד.
8) סטריאו קיקס- טוב, למה זה טוב בדיוק להקת בנים של 8 אנשים??
אין מצב שזה יעבוד להרבה זמן והם גם לא כל כך טובים
אבל אולי בגלל שהם רק התחילו להתחבר ניתן להם צ'אנס, בינתיים הם די שיעממו אותי, לא הביאו משהו מעניין או חדש לשיר.
9) סטיבי- טוב מזה הדבר הזה
, נראה לי שריל בחרה אותו בכוונה לסיימון כדי להרוס לו חחח, טוב ברור שהוא שם רק על תקן
המצחיקן העונתי, קול אין לו וגם יש לו משהו מפחיד קצת בעיניים, מקווה שלא ישאירו אותו הרבה.
10) לורן- הביצוע הכי טוב של הערב לפי דעתי, גרסה מגניבה ביותר לשיר, בהתחלה לא זיהיתי איזה שיר זה אפילו, היא כזו חמודה
ויש לה ביטחון ורואים את זה וגם שרה ממש יפה, מחזיקה לה אצבעות שתגיע רחוק.
11) בלונד אלקטרה- הן בכלל אמריקאיות לא? טוב אין להן סיכוי להצליח, הן נראות די הזויות, למרות שהן יותר מעניינות מהלהקות בנים של לואי
אבל לא התחברתי בכלל.
12) בן- יש לו קול מעניין מאוד ומיוחד, הוא קצת התאמץ יותר מידי, השיר לא כל כך התאים לו,אני רוצה לשמוע אותו במשהו אחר אבל יש לו
פוטנציאל טוב.
13) ג'ייק- יאא הוא בחר שיר של רובי אבל לצערי לא ממש אהבתי, זה היה קצת משעמם, משום מה זה לא נראה לי הסגנון הרגיל שלו,
יהיה מעניין לראות אם הוא ישאר מה הוא יבחר בהמשך.
14) פלייר- היא נראית מגניבה כזאת,אני אישית לא כל כך מתחברת לסגנון שלה אבל היא שרה בסדר סך הכל.
15) אונלי דה יאנג- ההרכב היחיד של לואי שעוד יכול לעשות משהו בתחרות הזאת לדעתי, הם נשמעים ממש טוב ביחד,
השירים השתלבו ממש יפה, מעניין לראות לאיזה סגנון יקחו אותם בהמשך.
15) אנדראה- בהתחלה חשבתי שהוא נראה ממש הזוי,המייקאובר שעשו לו ממש טוב, הביצוע היה טוב, יש לו קול ממש עוצמתי
הוא צריך לעבוד על ההופעה שלו, יש לו פרצופים קצת מלחיצים כשהוא שר, הוא בטוח יגיע רחוק בתחרות.
סה"כ הייתה תוכנית סבבה, יש כמה שיש להם ממש פוטנציאל להצליח ואני מקווה שיעיפו מהר את כל המיותרים.

is00

New member
הופעות.

פול אקיסטר – נשמע טוב, אבל אני גם חושב שהשיר לא הלם אותו במיוחד. בכלליות לטעמי הוא לא הרשים יותר מדי. ציון: 6.

לולה סאנדרס – קודם כל מי הלביש אותה??? מישהו צריך להרביץ לו. כל כך לא הלם אותה הבגד הזה, לטעמי. ההופעה עצמה – הייתה טובה. טובה למדי אפילו. מה שמעניין בלולה זה שהיא כמעט אף פעם לא נשמעת אותו דבר ואני חושב שזה יכול לעבוד לטובתה בתכנית. ציון: 9.

אוברלואד ג'נריישן(מה הקטע עם שינוי השם?)- בחירה גרועה של שיר. מי, מי בחר אותו? לטעמי השיר ממש לא עזר להם להתבלט והסולואים היו לא משהו. בהרמוניות הם נשמעו כמו להקה, אבל השיר...
ציון: 6.

ג'יי ג'יימס – אני אפתח בכך שאומר שלטעמי הוא המתמודד הכי לא ראוי למקום שלו בשלב הזה, לטעמי. הקול שלו קצת יותר מדי מעצבן אותי, לטעמי. הביצוע היה, אם נתעלם מזה שהקול שלו ממשיך לעצבן אותי גם בהופעה הזאת, היה בסדר גמור בסך בכל. השיר לא עשה כלום בשבילי, אבל אני יודע לתת מחמאות כשצריך. ציון: 8.

סטפאני נאלה – ואם אני רואה בג'יי מתמודד לא ראוי למקום שלו בשלב הזה, אז סטפני היא המתמודדת(בנוסף לקלואי). אני מבין למה חושבים שיש לה את מה שצריך בשביל להיות כוכבת פופ, הבעיה היא שהקול שלה חלש מדי בלייב, לטעמי, ובעיקר גורם לי להרגיש שאין לה מה לחפש כסולנית, אלא רק כחלק מלהקה. הביצוע לה ממש הרשים וכך גם השיר, לטעמי. ציון:4.

ג'ק וולטון – בכנות מצאתי את הקול שלו קצת בכייני מדי בהופעה הזאת. העיבוד היה אחלה ומרגישים שהוא אמן אמיתי, אבל מצד שני אני חושב שאולי היה עדיף לו להתבשל כמה שנים בלהקת בנים, לפני המעבר לקדמת הבמה לבדו.. ציון: 5.

קלואי ג'סמין – מהביצוע הרגשתי שאין לה שליטה טובה על הקול שלה ואני ממשיך לחשוב שהסאונד שלה פשוט מיושן מדי. חוץ מזה היא הייתה בסדר גמור. ציון: 7.

סטריאו קיקס - ופרס השיר החרוש ביותר הולך אל... סטריאו קיקס. יותר מזה – העיבוד העצלני ביותר הולך אל לואי ואל סטריאו קיקס. אחלה של גרסת כיסוי, אבל בלי שום מעוף או מקוריות.
על ההרמוניות. ציון: 6.

סטיבי ריצ'י – שריל בהחלט הולכת לשלם ביוקר על ההחזרה שלו, כמו שסיימון אמר. הוא החלום הרטוב של המפיקים של התכנית והסיוט הכי גדול של כל מי שיש לו אוזניים ומקווה שהאקטים הכי ראויים ימשיכו להתקדם. הביצוע היה זוועתי. הבידור היה – on point. באמת קיוויתי שהשנה לא יהיה לנו כזה "אקט בידורי" שבגללו ראויים יותר יודחו. חבל. אני מניח שיש למפיקים שתי בובות השנה בפאנל – לואי ושריל. ציון: 4.

לורן פלאט – הנה הפייבוריטית שלי הגיעה. ואיך הלך לה? היא שוב הוכיחה שיש לה את הקול הכי טוב בתכנית העונה, לטעמי, והראתה את הפוטנציאל שלה להיות כוכבת פופ, אבל לטעמי לורן מסוגלת להרבה יותר משהיא הראתה בביצוע הזה. ציון: 7.

בלונד אלקטרה – זמרות גדולות הן לא, אבל הזמרים המלווים שלהן פיצו על כך והסתירו את זה רוב הזמן. השיר והמופע היה מצוינים בשבילן, אבל מצד שני גם מאוד לא מקוריים. למזלן אני מחבב אותן ומעדיף אותן פה במקום סטיבי. ציון: 8.

בן היינאו – אני מודה ומתוודה, אני חושב שהשיר הזה של סיימון וגרפונקל ממש משעמם, והביצוע של בן היה לא פחות משעמם, לצערי. מבחינה קולית הוא הרשים, אבל השיר... ההופעה יצאה משעממת מדי, לדעתי. ציון: 6.

ג'ייק קוויקנדן – זה אחד השירים האהובים עלי אי פעם ולטעמי ג'ייק לא עשה איתו חסד. למה? כי הגרסה הייתה דומה מאוד למקור, אבל בוצעה בצורה הרבה פחות טובה והקול ה...רגיל מדי של ג'ייק בטוח לא עזר. ציון:5.

פלר איסט – מה הקטע שלה עם ניקי מינאז'? מבחינת החבילה יש לה את הכול. מבחינת ההופעה היא לא ממש המריאה, בגלל שהשיר, לטעמי, לא ממש התבלט או עשה חסד עם פלר. לדעתי פלר צריכה להתעסק עם שירים שיש בהם גם קטעי ראפ ועם קצת יותר משמעות. למה? כי זה מה שיבדיל אותה מהאחרים בתכנית, לדעתי והשיר הזה לא עשה את זה בשבילה. ציון: 5.

"רק הצעירים" – לטעמי הם הלהקה הכי מעניינת בתכנית, אבל ההופעה הזאת לא הייתה אחת המוצלחות שלהם. למה? כי, כמו שמל אמרה, היא הייתה קריוקית מדי, ואני התרגלתי מהם לדברים הרבה יותר מקוריים. ציון: 6.

אנדריאה פאוסטיני – לא אהבתי חלק מהבחירות המוזיקליות שהוא עשה עם השיר. ככה גם לגבי חלק מה...ריצות שהוא עשה בביצוע וההטעמות של המילים. לדעתי הוא אכזב קצת. יש לו קול מעולה, אבל הוא מסוגל להרבה יותר. ציון: 6.

מקווה שסטיבי יהיה אחד מ-2 המודחים, אבל אני ריאליסטי ואני יודע שזה לא ייקרה. אז מי בכל זאת צריך ללכת על בסיס ההופעות? סטפני וג'ייק. מי אני מקווה שילך? סטפני והבלגן שנקרא סטריאו קיקס(אבל זה כמובן לא ייקרה).

is00

New member
תוצאות.

למה דווקא "בלונד אלקטרה" היו המודחות המיידיות? למה??? אוף!

אז הבוטום2 היה מורכב מסטף ואוברלואד ג'נריישן. נו, לפחות תוצאה אחת פה הייתה מוצדקת. אז ההופעות...

אוברלואד ג'נריישן התחילו טוב, אבל הידרדרו די מהר. עדיין הם יותר מוצלחים מהתאונה ששמה סטריאו קיקס, לטעמי. השיר החרוש בטוח לא עזר ציון: 7.

סטפני התחילה טוב, השתפרה די מהר, אבל באמצע שוב הידרדרה. מה שכן הקול שלה נשמע קצת יותר חזק פה ממה שקיבלנו ממנה בתכנית עצמה. זה כבר שיפור. השיר הלא חרוש אולי גם עזר פה, מחינתי. ציון:7.

מי צריך ללכת? סטפני, למרות שסך הכול אף אחד מהם לא באמת התעלה על האחר. אני מניח שהיה מוצדק שהעסק הגיע לדד-לוק.

ביי ל"אוברלואד".

snirf

Active member
זה בדיוק מה שלא אהבתי בלולה...

שהיא לא נשמעה כמו תמיד, מה שאהבתי בה בשלבים קודמים-פתאום נעלם לי בלייב...יש לה קול יותר ייחודי ממה שהושמע בביצוע הזה, לדעתי זו בעיה של בחירת שיר.

דיי משעמם. הקטגוריה הכי הזויה היא של שריל... הבחירות שלה מוזרות בעיני.
2 לא ממש היו זכורות במשך האודישנים וגם לא עכשיו. ואחת, בעלת ה"מבטא"... מסתבר שהיא דיי מזויפת...
ואם לא שמעתם, אז היא נבחנה עוד ב-2006, והייתה אחת המציקות... http://www.dailystar.co.uk/tv/x-fac...rs-without-posh-accent-in-2006-audition-video

הקבוצה של ה-8 אנשים? טוב שלא הגזמנו.
הבחור שניקול לא העבירה לפני שנתיים - צדקה 100% לדעתי.

מי שמגניב זה האיטלקי, אבל הם קצת הורסים אותו - א' בזה שהם מסמנים אותו כבר מעכשיו כזוכה. זה הכי מחבל בו.
ב' - שלא יבחרו לו שירים צפויים מדיי עכשיו.

בנתיים אני רואה בדילוגים, נראה מה יהיה עם זה.

snirf

Active member
הופעות: וואו איזה שואו
שעתיים של הנאה צרופה

אתחיל ב-לא רוצה שאנדריאה יזכה
לא רוצה שזאת תהיה העונה שלו!
אם הוא ייזכה העונה תהיה צפויה מדי...אי-אפשר להעלים אותו? ואז בהחלט יהיה מעניין איך הקלפים יתערבבו מחדש...
עושה רושם שהוא בפער מעל כולם-תגובות הקהל באולפן, השופטים, מס' צפיות בהופעה שלו ביוטוב(800 אל מול 300-400 של כל אחד משאר המתמודדים), אני מניח שכך גם בהצבעות...עצבים.
אגב, שאלה-מישהו ניסה להצביע חינם באפליקציה של התוכנית? מעניין אותי לדעת אם אפשר גם להצביע מחוץ לUK...אם כן-לא פייר! ככה בטח כל איטליה תומכת בו... (אה וכדאי שגם אנחנו נצביע אם יש לנו אפשרות, לא?
)

וול, תוכנית ראשונה מוצלחת ביותר! שעתיים של הנאה צרופה עם 16 הופעות-ייאמר לזכותם של הבריטים שלא הורגש ב"לחץ", היה זמן לVTRים של כל מתמודד, ביקורת שופטים...שעתיים מתוקתקות וזה בהחלט לא ברור מאליו, פשוט כיף! סיכום ההופעות בסוף הרגיש כמו אירוויזיון משהו, לא? 16 הופעות עם כזה גיוון...כולל כמה הופעות הזויות משהו (סטיבי ובלונד-אלקטרה)

באסה שהייתה צריכה להיות השבוע הדחה כפולה, אך אני מניח שגם בשבועיים הקרובים יהיו הדחות כפולות (כדי להתאפס מבחינת כמות הלייב-שואוס שצריכה להיות)...חבל, שיאריכו את התוכנית פשוט

מילה על הWC
- כיף ש-3 מהאקטים שהתבאסתי שהודחו-חזרו. לולה היה די צפוי, אוברלוד-מוזר שהחזירו אותם, שכן הם הודחו עוד לפני בתי השופטים...וג'ק-ההפתעה הכי נעימה, כי לא ציפיתי...וסטיבי-נו, לא יכלו לוותר עליו הרי.

הביצועים הטובים ביותר

פול אקיסטר: אהבתי את בחירת השיר, הביצוע הקולי ובעיקר את הביטחון! עד עכשיו הוא היה די סגור, והוא בהחלט נתן הופעה ראשונה עם ביטחון...ולא ברור מאליו, לעומת שאר המתמודדים "המופנמים" בתוכנית.
ג'ק וולטון: ממשיך לעשות את מה שמייחד אותו-לקח שיר ועשה גרסא מיוחדת משלו. אהבתי את הגרסא שלו עד כדי כך שאוריד אותה
כיף שהוא חזר והלוואי שיש לו קהל של מעריצים! (אגב, מלB לא תומכת מספיק באקטים שלה...מה אלו הביקורות שהיא נותנת להם?!
)
פלור איסט: איזה תותחית! סוף סוף לואי הוציא משפט קוהרנטי מהפה שלו-"נולדת להיות כוכבת"
היא פייבוריטית שאני מייחל לה במיוחד שתצליח גם מחוץ לתוכנית...כ"כ מגיע לה, ולא ברור לי איך עד עכשיו היא לא פרצה...יש לה הכל! הלוק, הקול, האטיטוד, ובנוסף להכול-היא גם רוקדת, שזה פלוס אדיר! לא כ"כ מתלהב מהכיוון הR&B שסיימון לקח אותה אליו, אבל זה היה צפוי שזה יקרה...בכל מקרה, היא מבין הבודדות(אבל מעל כולם) שבאמת יודעת להופיע...שימו לב לאטיטוד, להבעות הפנים...הופעה מוצלחת! סקרן לראות מה היא תעשה בשבוע הבא
ONLY THE YOUNG: כ"כ אבל כ"כ התעצבנתי מביקורת השופטים! במקום להחמיא להם על הסיגנון שלהם, השונה משאר הלהקות-השופטים מבקרים אותם על זה...דפוקים
מאוד אהבתי שהם עשו משהו שונה ומיוחד משאר הלהקות, הביצוע ושילוב השירים היה מוצלח...הכימיה ביניהם מורגשת, וזאת לעומת שאר הלהקות. מעצבן אותי עכשיו שבגלל הביקורת-לואי ייקח אותם לכיוון אחר, שלא בטוח שיהיה טוב

ג'ייק קוויקנדן: כמו אלו מעליי, בכוונה אני מציין אותו כאן. הביקורת של השופטים לא הייתה במקום...העירו לו רק על המראה, ועל היעדר חיספוס...WTF?! זה הקול שלו! אם לא אהבתם את הקול מלכתחילה-לא הייתם מעבירים...לא לכל זמר יש "חספוס"
אהבתי את בחירת השיר והוא נתן ביצוע ממש טוב...במיוחד הקטע בסוף שהוא חוזר על- She's the one...והוא גם היה פחות יבבני מבדרך כלל, פי כמה.

פייבוריטים שאיכזבו

לולה סונדרס: אומנם רציתי שהיא תחזור אבל לא התרשמתי מההופעה שלה...השופטים די עפו עלייה והעירו רק על הלבוש, אבל פאק היא הייתה כולה סגורה ולחוצה! על זה הייתם צריכים להעיר...היא גם צריכה ללמוד להופיע...לא נשמעה טוב ווקאלית עם השיר הזה...בשיר הקבוצתי בפרק התוצאות-שמעתי את הווקאליות שאהבתי בה, כן בקטע הקצרצר שהיא ביצעה. הלוואי ששבוע הבא תצליח יותר.
בן היינאו: אומנם הוא התמתן טיפה אבל לא מספיק...הוא צריך ללמוד להיות גם רך בשירה שלו, במיוחד בשיר שכזה...לא היה מספיק מרגש לטעמי ממ...אבל הוא עדיין תותח, ואני מקווה שיגיע לגמר!

שאר המתמודדים, בקצרה
לורן פלאט: כמעט הגיעה ל"ביצועים הטובים ביותר". הביצוע הקולי היה טוב! אהבתי את ההפקה...מקווה שהיא תמשיך לבצע גם שירים קצביים
אוברלוד: איזו אכזבה! האמצעי באמת נראה שוקיסט...ביצוע די סתמי, אבל לואי אשם עם בחירת השיר.
בלונד אלקטרה: הפתיעו, אהבתי דווקא את ההופעה שלהן
אם כי כמו שמלB אמרה-הייתי לוקח את זה צעד אחד קדימה...
קלואי ג'סמין: עשתה מה שהיא יודעת לעשות טוב-לקחת שירים ולבצע אותם בסגנון ג'אזי כזה...אני אוהב את הייחוד שבה, ולכן סקרן לראות איך היא תתפתח בתוכנית ומה היא תעשה בשבוע הבא.
סטריאו קיקס: סוף סוף בחרו שם! 2 מתוך 8 שרים סולו, אה?! עוד הוכחה שצריך לקצץ מהם ולהפוך אותם ללהקה נורמלית? שוב בחירת שיר מעצבנת ונדושה...

ג'יי ג'יימס: זה היה קצת מוזר...במיוחד בחלק שזה הגיע לקצבי, אבל אני מרוצה שסיימון לקח אותו לכיוון אחר, זה היה נחוץ.
סטפני: מסכנה איך קטלו אותה...בחירת שיר די משמימה, אבל היא התמודדה יפה עם הלחץ
סטיבי: והביקורת של מלB?!
מעפנה...איך השקיעו בהופעה שלו
זה היה פאן כזה
אנדריאה: הופיע אחרון נרשם אחרון. טוב, הוא לא שר שיר דיוות שזה כבר מפתיע ממ...זה היה טוב, וקשה להתכחש לזה...גם בחירת השיר עשתה את שלה. אבל שוב-לא רוצה שהוא יזכה, כך שהוא מעורר אנטגוניזם אצלי

הודעה הבאה: התוצאות

limors2

Active member
אי אפשר בכלל להוריד את האפליקציה, במצב רגיל

אז אני מניחה שכדי להצביע צריך רוט/חוסם פרוקסי/דברים כאלה

snirf

Active member
ניסית?

ז"א שרק ברחבי UK יכולים להצביע?
אוחח אז אנדריאה אהוד בלי קשר

limors2

Active member
לא התאמצתי יותר מדי ברגע שאמרו לי שאי אפשר להוריד.

אבל זה לא אומר שאי אפשר להצביעף אני בטוחה שיש אנשים מחו"ל שמתקשרים. היו מקראים של גולשי פורום שהצביעו לאיידול טלפונית

snirf

Active member
+תוצאות

השיר החדש של פארל לא-משהו
לא מת על טיילור אבל נתנה הופעה טובה

התוצאות...בלונד אלקטרה מודחות ראשונות
חבל...אם להציב פאן-מול-פאן הייתי מעדיף שהן יישארו על פני סטיבי...
הייתי סקרן לראות איך ההופעות שלהן יגדלו משבוע לשבוע.
הבוטום 2: אוברלודVS סטפני ובצדק...משום מה אהבתי יותר את הסינג-אוף של אוברלוד, אבל הם אלו שמודחים...והכול בגלל גרי
מצחיק שעוד לא התחילה התוכנית וכבר הוא נשאר רק עם שני אקטים

אני מאוד מקווה בשבילו שOTY יחזיקו מעמד זמן רב בתוכנית

danlevin1

New member
הופעות+ תוצאות

בקצרה , בן היינאו
, קול פשוט מעולה , אם גם שיר משעמם הוא מצליח להיות מעולה אז הוא מסוגל להכל!
פול אקיסטר, אנדריאה
לא איכזבו
אונלי דה יונג
ביקורת מעפנה של השופטים , הם היו מגניבים , מקוריים,הרמוניות נהדרות , אנרגיות
לורן פלאט הפתיעה אותי לטובה וגם ג'ק וולטון
ג'יי ג'יימס גם היה סבבה
בלונד אלקטרה דווקא היו מגניבות השבוע , ביצוע כיפי
לולה שרה יפה יותר מרוב המתמודדות של שריל , השופטת הכי גרועה אי פעם (איך היא זכתה פעם???)

הכי גרועים בפרק = קלואי ג'סמין , סטפני משהו , וכמובן סטיבי - בחור כיפי וחביב אבל קולית ? לא לא ולא
וגם הלהקות האחרות אוברלואד ג'נריישן (בשביל מה התוספת??) ולהקת 8 הבנים (אני נשמע כמו תקליט שבור, למה כל כך הרבה?) היו בסדר ולא יותר מזה

תוצאות - חבל על בלונד אלקטרה, עדיפות על סטיבי , לפחות הן יודעות לשיר והן הביאו אחלה ביצוע השבוע
סטפני בסוף ממילא תעוף אז בסדר

snirf

Active member
כיף שאני לא היחיד שצופה בדיליי

ועוד משבוע הבא אצפה בשישי ואגיב רק במוצ"ש...עכשיו כשנגמרו החגים, אין כמו לצפות בתוכנית אחרי ארוחת שישי

&nbsp
אני רואה שיש קונצנזוס לגבי OTY והביקורת הלא-הוגנת של השופטים...

ג'ק וולטון

למעלה