jess r

New member
האישה הטובה 604

עוד פרק מעולה.
הגילוי על זאק היה מעולה דווקא כי הסדרה מנקודת מבטה של אלישה וזאק תמיד נתפס כילד טוב ואז אנחנו מגלים בו פאן חדש, ממש כמו אלישיה.

לא הבנתי את הסיפור בין קלינדה לאיליי. זה אמור להיות רמז למשהו שלא הבנתי? פתיחה לסיפור חדש?

אה וצחקתי ממש כשהיא קמה והלכה
זאת לגמרי בדיחה על כל הסצינות האלו בסדרות כששתי דמויות נפגשות בשביל לדבר על משהו נקודתי חשוב ואז הסצינה נגמרת כשמגיע האוכל ואני תמיד תוהה מה האנשים האלו עושים עוד חצי שעה כשנגמר להם על מה לדבר?

הכסף מהתרומות זה כסף מבישופ? כאילו נטו ממנו או שהוא הקים את האתר ומצא לה תורמים? וגם - למה? הוא חושב שזה לטובתו שהיא תהיה בפרקליטות? מקדמה לשוחד?

הגילוי על זאק! איזה כיף היה לראות את אלישיה עצבנית

ובכלל, כל קטע השלדים בארון היה טוב.

יש מצב למשהו בין אלישיה למנהל הקמפיין החדש?

לא חשבתי על זה בבית קפה

אני לא בטוח שיש פה איזה סיפור - איליי כאילו רק עכשיו גילה על הסיפור עם קלינדה. אולי הם מובילים לזה שזה יתגלה? לא נראה לי. נראה שאיליי סתם התעצבן שלא ידע מזה.

את יודעת ששמעתי שג'וליאנה והשחקנית של קלינדה בסיכסוך, ובגלל זה אנחנו כבר לא רואים שום דבר ביניהם?

זה באמת לגמרי נעלם, וזה ממש עצוב. זה היה חלק ממש יפה בסדרה. ולדעתי זה גם באופן כללי גורם להפחתת זמן המסך של קלינדה.

הכסף מהתרומות - לא לגמרי ברור לי מה הלך שם... ממה שהבנתי זה הכסף שלו. אבל הוא בדיוק מנסה לעשות, לגרום לה להיות בצד שלו? איך זה אמור לעזור.

אני עדיין לא בטוח אם אני רוצה שאלישיה תרוץ או לא...

LeAnnDylan

Well-known member
סוג של
לקאסט

לא יודעת לגבי מריבה בין השחקניות של קלינדה ואלישיה אבל אני כן יודעת שזו העונה האחרונה של קלינדה בסדרה כיוון שחתמה לחוזה עם איזו סדרת דרמה חדשה. אולי בגלל זה מעלימים לנו אותה לאט לאט.
מענין אבל אם יסיימו את זה יפה או שיתנו לה את אותו הגורל של וויל.

Lhuna1

New member
רק תשובה לשאלה

לגבי בישופ הוא הקים את ה"ועדה" למענה והוא מעביר לה דרך זה כסף בחשאי. (לא ממש משנה אם גם אזרחים תמימים תורמים שם משהו או לא.)
נראה לי מאוד ברור מה המטרה שלו - שהתובעת המחוזית תהיה בסתר בצד שלו במקום לרדוף אותו (כפי שעושה התובע הנוכחי).
היא כמובן לא תוכל לעשות שום דבר בשבילו בגלוי, אבל היא בכיס שלו כי זה למעשה כספי שוחד, וזה יאפשר לו לסחוט ממנה העלמות עין ודברים מסוג זה.
&nbsp
&nbsp
זה טוויסט מעולה בעלילה, כי אלישיה רוצה להבחר בגלל שהתובע הנוכחי מושחת לדעתה, והנה היא מתחילה את דרכה בקבלת שוחד מהמאפיונר הכי מסוכן.
(היא אמנם עוד לא "קיבלה" רשמית את השוחד, אבל יתכן שיהיה לה קשה להתנער מזה, כי אז היא תצטרך לחשוף מה מקור הכסף וזה יוכל להזיק לה בקמפיין, וגם בישופ יכול לאיים עליה ועל משפחתה.)
&nbsp
מעניין איך היא תצא מזה, אם בכלל.
&nbsp
&nbsp
אני מסכימה שאין שום דבר בין קאלינדה ואיליי. הוא פשוט היה בהלם מהגילוי.
&nbsp
בבקשה בלי ספוילרים של קאסט או בכלל בתגובות (לא נכנסתי להודעה למעלה!)
&nbsp

כן אבל
מה גורם לו לחשוב שהיא תקבל את הכסף הזה בתור שוחד? למה שהיא תעשה את זה?
לאיים עליה ועל משפחתה הוא תמיד יכול, וגם על קסטרו. הוא לא צריך כספי שוחד בשביל זה...

Lhuna1

New member
שאלה יפה

אני חושבת שהרבה אנשים מפספסים קטע חשוב שיוצרי הסדרה מעבירים לנו כל הזמן, והוא שאלישיה היא לא כזאת "אישה טובה". היא עושה מה שטוב בשבילה, ולא מהססת כשזה מתאים לה לסטות מהצדק והאתיקה. היא קשוחה ומסוגלת לחישובים קרים.
&nbsp
יש לה אמנם כוונות טובות יחסית וערכים, אבל היא לא כבולה אליהם, והיא לא הגיבור הסטנדרטי שיעשה תמיד את הדבר הנכון מוסרית.
ראינו אותה עושה דברים מפוקפקים.
מרגיזה אותה השחיתות של התובע הנוכחי, אבל מצד שני היוצרים טרחו מאוד להבהיר לנו בפרק הזה שהיא לא נהייתה עורכת דין בשביל "לעזור לאנשים" או איזה קלישאה כזאת. היא לא מלאכית.
&nbsp
היא שיתפה פעולה עם בישופ בעבר כעורכת דינו (שיודעת טוב מאוד למה היא מסייעת), ולכן הוא רואה אותה ככזאת ואפשר להבין את זה. ראינו כל הזמן שיש לו אמון בה, והוא רצה תמיד שהיא תהיה זאת שתייצג אותו.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

Lhuna1

New member
תוספת

רק להבהרה, כמובן אני חושבת שהיא כן תנסה להתנער מזה אם תהיה לה דרך, כי היא לא רוצה להיות מושחתת וכן יש לה כוונות טובות, אבל כפי שכתבתי זה לא יהיה פשוט (לא רק כי הוא יכול לאיים עליה, אלא גם כי זה יכול לפגוע בקמפיין שלה אם היא תסרב לכספים ואז יחקרו למה, ויגלו שבישופ ניסה לתמוך בה).

יגלו שבישופ ניסה לתמוך בה - אוקיי ו...? היא סירבה... זה מוציא לה אפילו שם טוב. איך זה יפגע בקמפיין שלה?

היא אולי מוכנה להתגמש מבחינה חוקית בנושאים מסוימים, שכן זה חלק מתפקידה כעו"ד... אבל עדיין יש לה מוסר חזק והיא לא תעבור על החוק. במיוחד בתור הסטייט'ס אטורני.
אני לא רואה איך זה הגיוני שהיא תקבל את זה... וזה שהוא חושב שזה אפשרי גם מוזר בעיני, אבל אוקיי.

עכשיו היא רואה איך דברים נעשים מלוכלכים דיי מהר, ומעניין לראות איך תתמודד עם זה...

jess r

New member
מסרבת להאמין לרכילויות האלו

תמיד רוצים להדביק לשחקניות נשים מריבה מונפצת.

מה שכן מיעוט הקלינדה באמת מבאס.
אגב אחרי שקראתי את ההודעה של דילן (שראיתי שכבר קראת אז זה כבר לא ספוילר בשבילך
), אולי הקטע עם איליי קשור להעלמות של קלינדה? לא יודעת, היה נראה לי מוזר לדחוף סצינה שלמה עם איליי וקלינדה בשביל משהו שולי כזה. אקדח שמופיע וכו'...

קאסט מעליי ואצלי
אבל יש פה עדיין כאלה שלא רוצים לדעת

יכול להיות שזה באמת קשור לזה, עכשיו שאנחנו יודעים, אולי זה יתגלה ואיכשהו יגיע לזה שהיא תעדיף לעזוב ולהיעלם....
לא הבנתי על איזה אקדח מדובר?

jess r

New member
אקדח שמופיע במערכה הראשונה

יורה במערכה השניה.

כלומר, לדעתי, לא יקדישו לזה סצינה שלמה בשביל לא לחזור לסיפור הזה אחר כך.

אההה

לקח לי שניה להבין את התיחכום שלך....

כן, יש מצב. הגיוני שלא סתם העלו את זה. אבל נראה...

ובלי הספוילר קאסט

אז איך את מסבירה את זה שהמערכת יחסים של קלינדה/אלישיה הייתה מאוד מיוחדת בעונות הראשונות, מאוד שמו עליה דגש וזה היה משהו שמאוד אהבתי - החברות הזאת ביניהן.
ואז פתאום זה נעלם. אומנם אלישיה כעסה עליה, אבל מאז היא סלחה לה וכבר water under the bridge. מתי בפעם האחרונה ראינו אותן באותה סצינה בכלל?! זה הזוי לגמרי.
לא רק זה, קלינדה הצטרפה לחברה שלה לפני שניה, ועדיין לא ראינו שום תקשורת ביניהם. מה נסגר. ככל שאני מדבר על זה יותר, יותר ניכר לי שמשהו קרה פה, וזה ממש עצוב.
דווקא הרכילות הזאת, עם כמה שלא הייתי רוצה להאמין לזה - נשמעת מאוד הגיונית.

ואני לא מדבר בכלל על זה שלאחרונה דיי זרקו את קלינדה הצידה. בהתחלה (גם בגלל היחסים עם אלישיה) היא הייתה מאוד מעניינת ובולטת.

jess r

New member
גם אם זה נכון

השחקניות לא קובעות אם להופיע זו לצד זו בסצינות. אם התסריטאי החליט שיש להן סצינה ביחד, תהיה להן סצינה ביחד. לא נראה לי שמעניין אותו ואת היוצרים הסכסוכים במקום העבודה.

אני לא ממש קוראת אתרי רכילויות, מה טענו שם? יש רקע לעניין הזה?

עקרונית

מישהו אחר שצופה בסדרה אמר לי, לא קראתי על זה איפשהו. ראיתי איזכורים לזה, אבל מן הסתם אין ממש ביסוס (נתקלתי עכשיו בזה חח).
זה שהתסריטאי מחליט זה נחמד, אבל ג'וליאנה היא השחקנית המובילה בסדרה ותהיי בטוחה שיש לה הרבה כח בנוגע למי היא מצטלמת/מתקשרת איתו, במיוחד אם היא בקשר טוב עם היוצרים (וכנראה שכן). אם היא הטילה וטו, או שמשהו עבר ביניהם, אז כן, היא יכולה בכיף להשפיע על זה.
זה לא שהיא איזה ניצבת.... הן שתי שחקניות חזקות בסדרה. לא חושב שיכריחו אותן. ולא חסר סיפורים כאלו בסדרות טלוויזיה, אבל פה ממש אפשר לראות את זה בא לידי ביטוי....
לא יודע, מה עוד יכול לגרום לזה? החלטה עלילתית? שלא להראות אותם ביחד? להחליף מילה? זה פשוט חסר הגיון. היחסים ביניהם נעלמו כליל בלי סיבה מוצדקת.
לכי תדעי, אולי היה להם רומן וארצ'י בגדה בה. I ship it. (סתם לא). נקווה שזאת סתם בדיה... אבל בכל מקרה, עצוב על קלינדה ואלישיה.

jess r

New member
ליהוק

דווקא לא רואה אותן ביחד, ואני בדרך כלל רואה כל שתי נקבות ביחד

לא יודעת. מקווה שהסדרה שקלינדה עוברת אליה שווה משהו.

למעלה