X פקטור UK- בתי השופטים

danlevin1

New member
אקס פקטור UK , מה??????

ברכות לשריל
רשמית , היא השופטת הגרועה בהיסטוריה של האקס פקטור, היא אפילו עקפה את נטלי מאוסטרליה
רק חיזקה את דעתי לפטר אותה , איך היא ויתרה גם על קרי אן וגם על לולה???? בשביל הדוגמנית ובשביל סטפני מי???????
אין לה מושג מה היא עושה, למזלה יש את הווילד קארד שבו היא עשויה לקבל אחת מהן בחזרה ולהציל
את הסיכויים בתחרות הזאת

snirf

Active member
*לא קראתי* אבל אני במתח מהכותרת!!

יאו אני מפחד שגם בשלב של בתי-השופטים הם יעשו טעויות כמו בשלב הכיסאות

אצפה בפרקי השבוע ברביעי-חמישי ואגיב בחמישי בערב

is00

New member
אתה קצת מגזים.

ללא ספק שריל עשתה כמה החלטות לא ברורות, אבל לפחות העולים אצלה לא היו כל כך צפויים כמו אצל האחרים. השוק הכי גדול היה ללא ספק לולה, כי... נו, די פימפמו אותה עד כה בתכנית והיא גם הייתה האחרונה שהראו שרה אצל שריל. אבל בכנות ברגע שהיא העבירה את לורן פלאט לתכניות החיות, לא היה אכפת לי מה ייקרה הלאה.
רק על זה אני מצדיע לה.
בסופו של דבר, כמו שאומרת הקלישאה - "מה שצריך זה רק אקט אחד". בדיוק כמו שהיה בשנה שעברה עם הקבוצה של שרון אוסבורן. אני לא בטוח אם לורן יכולה לנצח, אבל גם לי נראה שאת הווילד קארד הוציאו מהבויידעם בעיקר בשביל לולה.

לגבי השלב עצמו... תודה לאל שסטיבי לא עבר. זה לא היה ברור, אבל האמנתי שסיימון יעשה את הדבר הנכון, כי סיימון לא בקטע של "JOKE ACTS" אצלו בקטגוריה בתכניות החיות. זה משהו ששמור ללואי. מבחינת העוברים...הם היו מאוד צפויים, לדעתי(טוב לפחות אצל לואי, מל וסיימון). רק שלשם שינוי, הפעם העבירו את האנשים הנכונים(טוב חוץ מאצל שריל ואולי גם סיימון) מההופעות שכן ראינו בתכניות. מי הרשימו, לטעמי? מהעוברים - פלר, לורן ג'ייק, "רק הצעירים" ואפילו :השמינייה"(רק שאצלם אני עדיין חושב שזה הולך להיות בלגן אחד שלם, וכולי תקווה שהם לא ישרדו יותר מ-3-4 סיבובים). מאלה שלא עברו? לולה ואמילי אצל שריל ואולי גם ג'ק אצל מל.
מה היו הטעויות, לטעמי? לואי , ממה שראיתי(כולל האקסטרה הופעה באקסטרה פקטור) עשה את הבחירות הנכונות(האחיות, לטעמי, הרשימו יותר באקסטרה הופעה שלהן). מל עשתה את הבחירות הנכונות(והמאוד צפויות). אצל סיימון לא ברור לי למה הוא העביר דווקא את ג'יי איתו להופעות החיות. ההופעה שלו שראינו הייתה נוראית, לטעמי. ושריל... ההחלטה הנכונה היחידה שלה הייתה לורן. קלואי לא הייתה צריכה לעבור(מהמר עליה כהאקט הראשון או השני שיודח) וכך גם סטפני(מהמר שתודח עד הטופ10). לולה ואמילי היו צריכות לעבור הלאה. קריאן, לצערי, קצת איכזבה. ההופעה שלה הייתה צווחנית מדי, לטעמי.

danlevin1

New member
אני לא מגזים

מה זאת אומרת החלטות צפויות???? השופטים צריכים להעביר את המתמודדים הטובים ביותר, את אלה שיכולים לנצח בתחרות
הם לא צריכים "להפתיע" וללכת על מתמודדים לא צפויים שהקהל לא יתחבר אליהם או לא ראה אותם כמעט בכלל בעריכה
כל ההתנהלות של שריל הזויה ולא מקצועית והיא שופטת פשוט גרועה

is00

New member
ברור. זה עדיין לא הופך אותן לפחות צפויות.

זה רק אומר שלא הייתה ממש תחרות בתוך הקבוצות ושמספר האקטים ה...ראויים הוא די קטן..

LeAnnDylan

Well-known member
אממ

אני לא צופה בעונה הזו כי אין לי כוחות נפשיים אליה אבל כמובן שצפיתי בפרק הקבוצות של לואי (כי טוליסה
)
ואני חייבת לציין שכל הקבוצות שם כאלה משעממות/גרועות.
מה הקטע של להעביר את האחיות הזייפניות?
אני יודעת שהקטע של לואי זה תמיד ה-Joke act אבל לפחות בדר"כ הוא תומך בכאלה משעשעים. האחיות האלה סתם משעממות. כאלה שלא היו עוברות מסך אפילו באיידול.
&nbsp
הלהקה עם השבעתלאפים בנים לא שרה ממש רע והם גם נראו טוב אז היה נחמד להסתכל עליהם אבל בחייאת, להקת פופ עם יותר מ-5 חברים זה פשוט לא עובד. זה עבד פעם לאס קלאב 7 ומאז הפורמט פשוט מת.
&nbsp
אם צריך לשפוט את העונה לפי הקבוצות של לואי- אני שמחה שלא ביזבזתי עליה זמן.
&nbsp
דווקא הלהקה הראשונה ששרה ועברה נראה לי שני בנים שתי בנות, היו נראים כמו להקה טובה אבל הביצוע שהביאו היה יבש לחלוטין. אבל הם נראים כמו להקה שיכולות להיות לה הופעות טובות.

תגידי לי
טוליסה עשתה לעצמה משהו?
משהו בה נראה שונה.... לא טבעי

LeAnnDylan

Well-known member
עושה רושם שקצת בוטוקס לשפתיים

ליאורה זרקה אותה כשאיזה בגלל זה. אני החלטתי לקחת עליה בלעדיות.
עם בוטוקס או בלי, היא עדין מושלמת

is00

New member
לא שופטים עונה עפ"י לואי.

מי שצפה כבר ביותר מעונה אחת צריך לדעת את זה.
בכל מקרה הכישרונות העונה נמצאים אצל הבנות(ולאו דווקא קבוצת הבנות...). כמו בכל עונה, כמעט, של תכניות מסוג זה שיצא לי לראות.
חוץ מזה אם צפית בפרק בית השופטים של האקס פקטור בשביל טוליסה, מן הראוי שגם תראי את פרק האקסטרה פקטור הנלווה בשבילה.

&nbsp

LeAnnDylan

Well-known member
אבל זה לא עפ"י לואי

כל הלהקות שהגיע לפרק הזה השופטים יחד בחרו אותם, לא?
אף אחת מתוך ששת הלהקות שהופיעה לא גרמה לי לחשוב שיש משהו שווה צפייה בעונה הזו ובדר"כ זו הקטגוריה שאני הכי אוהבת.

is00

New member
אז זהו שלא ממש

הבחירה של הלהקות שעברו לבית השופטים הייתה רק בידיים של לואי באתגר הכיסאות המוסיקליים המיותר.

LeAnnDylan

Well-known member
בכל מקרה

בשתי עונות שצפיתי, צפיתי רק בשביל טוליסיה אז הפעם אין סיבה לצפות.
אבל אם אתה אומר שהיא הופיעה גם באקסטרה אז אוריד גם את הפרק הזה.

snirf

Active member
לא שופטים עונה ע"פ קטגוריה אחרת

על אחת כמה וכמה לא על קטגוריה של לואי!
דווקא יש מתמודדים טובים העונה...וחבל שאת לא צופה איתנו (במיוחד עכשיו שמתחיל הלייב-שואוס)
&nbsp

LeAnnDylan

Well-known member
אין בי כוחות נפשיים לזה

החלטתי שבין האקס פקטור הבריטי לדה וייס האמריקאי אני אצפה בדה וייס. לפחות שם יש את בלייק וגוון סטפאני

snirf

Active member
שוב פעם איבדנו כמה טובים, אבל יש ווילד-קארדס

קודם כל איך אני אוהב את אווירת התחרות ואת הפרומו הזה בסוף שהציג את כל האקטים והמנטורים שלהם
מתח לקראת שבוע הבא!!
איך הווילד-קארדס נבחרים? סתם ע"י ההפקה והצופים מחליטים את מי להשאיר? הלוואי שלולה וג'ק יחזרו. יש יותר סיכוי ללולה כי ההפקה פימפמה אותה מאז תחילת העונה, אבל ג'ק הוא גם כן מפוספס וחבל שמלB לא העבירה אותו, אבל זה היה צפוי (תכף ארחיב)

היו תוכניות מעניינות השבוע
נהניתי, איך ניקרו לנו את העיניים עם כל המקומות המרהיבים שהם היו בהם
גם אני רוצה!!

GROUPS-בחירות צפויות ומתבקשות

איזו כניסה עשו לטוליסה
הניסיון שלה היה ניכר בייעוץ שהיא נתנה ללואי, וגרם לי ממש להרגיש בחסרונה העונה (היא וגרי ממש חסרים
)
בלונד אלקטרה למרבה ההפתעה נתנו הופעה טובה, ולא חלטוריסטית כמו בשלב 6 הכסאות...האהבה של לואי כלפיהן ידועה אז לא הפתיע שהעביר אותן.
אונלי דה יאנג- הם 10 שנים ביחד?! יאו הייתי הורג את לואי אם הם לא היו עוברים
הבנתי שיש להם קהל מעריצים ברשת...אגב, איך זה שאין להם שירים מקוריים משלהם?(או שיש והם מחכים ללייב-שואוס בשביל להפתיע?)
להקת הבנים החדשה-שיבחרו כבר שם! והלוואי שמישהו שם יבין שצריך לנפות כמה חברי להקה אחרת זה לא יעבוד...בנוסף הם צריכים לעבוד על הblend ביניהם, כרגע הם סתם נראים כמו קבוצה של סוליסטים

ושוב אציין שחבל לי שאוברלוד הודחו בשלב הקודם

BOYS-בחירות צפויות (במחיר של ג'ק
)

בואו נודה באמת הרי זה היה צפוי שמלB תעביר את אנדריאה ופול אקיסטר...גם ג'ייק היבבני היה צפוי שהיא תעביר, רק ש...ברגע שזה היה ראש בראש מול ג'ק והיא אמרה על ג'ייק "אתה לא הזמר הכי טוב בתחרות", הנחתי שהיא תפתיע ותעשה את הבחירה הנכונה...אבל לא, היא לקחה סתם מתמודד שנראה טוב שהבנות יצביעו לו, כשבפועל הוא "פרווה"...
לעומת ג'ק שהוא מתמודד מרענן שמפתיע בכל שלב עם הקאברים שהוא עושה(אהבתי גם את הגרסא שלו לHalo של ביונסה). הלוואי שהוא יקבל את הווילד-קארד

OVERS-סיימון עשה את הבחירה הנכונה

מי זאת הסיניתה הזאת? לא מכיר אותה, ועוד המתמודדים אמרו שהיא חוברת לסיימון בכל מקום...
אהבתי את הישירות שלה, ואני זוקף *גם* לזכותה את הבחירה של סיימון בפלור, איזה כיף! הרי המתמודדת הזאת עברה ממש מתחת לרדאר בכל השלבים, אבל זיהיתי את הפוטנציאל שבה וכיף שהיא הרשימה את סיימון בהופעה שלה...עכשיו אני מקווה שסיימון לא ירסן אותה, ושהיא כן תרקוד ותיתן הופעות מרשימות כפי שאני יודע שהיא יכולה לתת

בן לגמר
ויש לו סיכוי! אני מסכים עם סיימון שהוא לפעמים משתולל מדי ושהוא צריך לרסן את עצמו, וזה בדיוק מקומו של המנטור! מקווה שסיימון יידע איך לעבוד איתו.
ג'יי- די, די! כל הזמן אותן בחירות שירים...מקווה שמשהו ישתנה בלייב-שואוס עם ההדרכה של סיימון

GIRLS-השוק הגדול של השבוע: לולה לא עוברת

הדקות האחרונות של הפרק היו שוק מבחינתי! סטפני ראש בראש מול לולה, ולולה לא עוברת?! מסכים שזה סיכון לקחת מתמודדת "מוצפת רגשית" שכזאת, אבל...יש לה פוטנציאל להגיע לשלבים מתקדמים. אני מחבב את סטפני, אבל לא על חשבון לולה וכשיש סינון רציני שכזה...

החלטה טובה לא להעביר את אמילי בת ה-16...לורן חביבה, חבל על קריאן ו...קלואי נתנה ביצוע קסום ל"somewhere over the rainbow"
מעניין לראות את ההופעות שלה בלייב-שואוס ולאיזה כיוון שריל תיקח אותה.

שורה תחתונה- המפוספסים שחייבים לחזור לתחרות הם ג'ק ולולה
ו...רק שסטיבי לא ייקבל ווילד-קארד! ותאמינו לי יש סיכוי שזה יקרה

is00

New member
כבר יש שמועות שידוע בדיוק מי הם ה-4 שקיבלו את הווילד קארדס.

ויש גם את השמות.

למעלה