התפקדות אוקטובר

LeAnnDylan

Well-known member
גם אני

על איידול

איזה נושא (שעוד לא היה) בא לי שיהיה בעונה הבאה: בתאכלס תמיד בא לי רק נושאי קאנטרי אז אם אתה מתעקש על משהו שלא היה - מרטינה מקברייד או לורטה לין.
אודישן זכור לרעה מכל השנים של איידול: אני מתחילה להחליד. אני לא באמת זוכרת אודישנים רעים. ז"א, יש לי בזכרון כל מיני פרצופים כאלה של אנשים מזעזעים אבל קשה לי לחבר אותם לשמות. אז אולי אלך פשוט על ווילאם האנג עם She Bangs. קשה לטעות איתו

המלצות

הסרט הכי מוצלח שראיתי בחודש ספטמבר: אז זהו, שלא ראיתי סרטים. אני לא עושה סרטים. למרות שכן הורדתי את הסרט של קייטי פרי. הוא לא חדש ובלי עלילה באמת אבל היא מהממת וזה היה לי נחמד.
סדרה חדשה מעונת הסתיו שהתמכרתי אליה וגם אתם צריכים:חדשה? התחלתי לראות זהות נרדפת (Legends), להאמין (Believe) ורצח מדרגה ראשונה (Murder in the First) אבל בינתיים אני לא בקטע של להמליץ בטירוף על אחת מהן. אני יותר מתלהבת מחזרתן של הסדרה הרגילות שלי (נקמה, מחשבות פליליות, נאשוויל, עד עצם היום הזה, האישה הטובה, האנטומיה של גריי ופרשיות סמויות למרות שטכנית היא לא סדרת סתיו אבל אני רואה אותה עכשיו אז היא סתיוית בשבילי
)
הגיף הכי מצחיק שראיתי החודש: אני נתקלת ביום יום רק בגיפים של מירנדה ולא יודעת כמה הם יצחיקו אתכם אז הנה סתם משהו שמשום מה נמצא על שולחן העבודה שלי. מענין אם במערכת החדשה הגיפים עובדים

על החודש שהיה ושיהיה

הדבר הכי טוב שקרה בחודש ספטמבר: ראש השנה!
הדבר שאני הכי מחכה לו בחודש אוקטובר: ראיון לויזה

הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

Hadar07

New member
בהצלחה בראיון

של הויזה, אני מקווה שזה יעבור בקלות.
הגיף לא עובד במערכת החדשה,זאת לא השחקנית משקרניות?

LeAnnDylan

Well-known member
זו כן, זה גם סצנה משקרניות

לא יודעת למה היה לי את זה במחשב.
והו וול, מערכת חדשה עשו אבל לדאוג שהיא תהיה מועילה לא טרחו

Legends נחמדה. כמה פרקים ראית?

לא ידעתי שלקייטי פרי יש אפילו סרט

&nbsp
בהצלחה בראיון! תביאי איתך בוחטה של מסמכים!

LeAnnDylan

Well-known member
רק 2, מה ששודר ביס..

והסרט של קייטי זה איזה סרט תיעודי שעוקב אחרי הטור של Part Of Me.
ותודה.

LeAnnDylan

Well-known member
שיס ישדרו עוד פרקים

אין בי כוחות להוריד עוד סדרה. אני לא עומדת בקצב

LeAnnDylan

Well-known member
ממ שאלה טובה

משודר ביס פרק אחת לשבוע ועכשיו כשהסתכלתי ברשימה התוכניות המוקלטות ראיתי שיש רק עד פרק 2 אז אני מניחה שבתחילת שבוע הבא יהיה כבר פרק 3.

Hadar07

New member
גם אני מתפקדת

על איידול
איזה נושא (שעוד לא היה) בא לי שיהיה בעונה הבאה: שירי בריטני, ג'סטין, ליידי גאגא,
דברים קצת יותר מודרניים, לא כזה אכפת לי העיקר שיהיה מעניין ולא דברים שחרשו עליהם כבר.

אודישן זכור לרעה מכל השנים של איידול: האמת שאני לא זוכרת משהו ספציפי, כל שנה יש את הגרועים שהם מצחיקים
אבל ממש גרועים אני לא זוכרת.

המלצות
הסרט הכי מוצלח שראיתי בחודש ספטמבר: הסרט היחיד שראיתי האמת בקולנוע היה אפס ביחסי אנוש
והיה אחלה בתור סרט ישראלי, כי אני לא רואה סרטים ישראליים בכלל והוא היה די מצחיק.

סדרה חדשה מעונת הסתיו שהתמכרתי אליה וגם אתם צריכים: עוד לא ניסיתי משהו מהסדרות החדשות
כי אני מחכה לראות אם הן לא מתבטלות לפני שאני אתחיל לראות אותן ואז להתאכזב.

הגיף הכי מצחיק שראיתי החודש: הריקודים המצחיקים של קריס

http://p-eleph.tumblr.com/post/98006025303/video

על החודש שהיה ושיהיה
הדבר הכי טוב שקרה בחודש ספטמבר: ההופעה של ליידי גאגא שהייתה אחלה והחגים שהיו.
הדבר שאני הכי מחכה לו בחודש אוקטובר:
חגים וחופש ולפגוש אנשים שלא ראיתי ממזמן.

פשוט חודשיים של חגים, הא?

טוב תכלס גם סוף השנה פה בגולה מלא בחגים, עם חג thanksgiving, הלאווין וחג המולד. נראה איך יהיה

&nbsp
רציתי ממש לראות אפס ביחסי אנוש

שמח לשמוע שהוא סבבה ומצחיק, מקווה שאני אמצא גירסה שלו שאוכל לראות כאן.

LeAnnDylan

Well-known member
וואי ההופעה של גאגא נראית כאילו הייתה לפני עשור

שכחתי שהיא הייתה בחודש שעבר

באמת היה כיף!

jess r

New member
מתפקדת

על איידול
איזה נושא (שעוד לא היה) בא לי שיהיה בעונה הבאה: בריטני, גאגא, דיסני גם סבבה. בעיקרון מה שהדר אמרה - שיהיה עכשווי ומגניב. למרות שלא אתנגד לשבוע לד זפלין.
אודישן זכור לרעה מכל השנים של איידול: לא זוכרת דברים כאלו באמת.

המלצות
הסרט הכי מוצלח שראיתי בחודש ספטמבר: לא נראה לי שראיתי משהו בקולנוע, אבל השלמתי את "פלאטון" והיה מדכא.
סדרה חדשה מעונת הסתיו שהתמכרתי אליה וגם אתם צריכים: לא התחלתי שום דבר חדש, רק חזרתי לישנות שלי.
הגיף הכי מצחיק שראיתי החודש: לא מתמצה בגיפים

על החודש שהיה ושיהיה
הדבר הכי טוב שקרה בחודש ספטמבר: נגמר סמסטר קיץ, מצאתי עבודה, ליידי גאגא
ומפגשים כיפיים למיניהם אהמאהמ

הדבר שאני הכי מחכה לו בחודש אוקטובר: אילת

חודש מעולה לנו

למעלה