אקס פקטורUK - בוטקאמפ.

• פותח הנושא is00
  • פורסם בתאריך

is00

New member
אקס פקטורUK - בוטקאמפ.

צפיתם? מה חשבתם? יש כבר פייבוריטים? הימורים על האקטים שיגיעו לתכניות החיות? הימורים על הזוכה? מי אתם מקווים שימשיך לתכניות החיות אחרי שלב בתי השופטים? מה אתם חושבים על החלוקה של הקבוצות בין השופטים/מנטורים?

שרשרו לפה את רשמיכם משלב הבוטקאמפ שהורכב משלושה פרקים ושודר בסוף השבוע שחלף לו.

נ.ב
אם לא ידעתם גם השבוע יהיו 3 תכניות של שלב בתי השופטים.

is00

New member
רשמיי.

אז מה חשבתי על הקרקס שנקרא הבוטקאמפ השנה, או ליתר דיוק שלב הכיסאות המוזיקליים. קודם כל, הכי מאכזב שלא קיבלנו אפילו כמה דקות מהשלב הראשון בבוטקאמפ. קיוויתי שבאקסטרה פקטור יראו את זה אבל, אומנם פה ושם הראו כמה קטעים, אבל לא מספיק בכלל! הרבה אקטים שרציתי לראות בשלב הזה, לפני השלב הגרוע והמיותר ביותר בהיסטוריה של הריאליטי המוסיקלי הידוע בשם "אתגר 6 הכיסאות", לא ראינו או לא שמענו מהם וחבל. אני מתגעגע לימים שלפני הכיסאות המוסיקליים בבוט קאמפ.
חוץ מזה העריכה של הפרקים הייתה גרועה! למה? כי הצופים קיבלו בקושי דקה וחצי בממוצע מההופעות של כל אחד מהאקטים. איך בדיוק זה אמור לעזור לצופים?

וכעת לעיקר. לצערי הרב אקטים שהרשימו בשלבים קודמים אכזבו בגלל העצבים והלחץ. אפילו לורן פלאט קצת אכזבה. לא כמו רוב הבנות האחרות בקטגוריה שלה, אבל עדיין. גם לטעמי נעשו לא מעט טעויות על ידי המנטורים/שופטים. כולם, בלי יוצא מהכלל, עשו טעויות לטעמי, אבל ה...פשלות הכי גדולות, ללא ספק, נעשו על ידי לואי ושריל. למזלה של שריל האקטים הכי טובים שלה(לטעמי) נשארו לשבת על הכיסא(לורן וקריאן) ולמזלו של לואי הוא שמר את "only the young"(אני מניח שעזר מאוד שהם הופיעו אחרונים) ואת "בלונד אלקטריק". לצערי הרב, כמו שגם ציינתי ברשמים שלי מהשבוע שעבר... לא נראה לי שקריאן ולורן יעברו להופעות החיות בקבוצה של שריל, כי המפיקים רוצים שם את לולה(שלטעמי פישלה בגדול בשלב הזה, אבל טוב ששמרו אותה כי היא הרשימה לפני) ואחרי ההופעה בשלב הזה של אמילי, כנראה גם אותה וזה יבוא על חשבונן. אפרופו אמילי... הייתי מכתיר אותה כההפתעה של הסיבוב הזה(אנדריאה לא נחשב כי תמיד ידענו שהוא טוב). זה מזכיר לי את עונה 2 של האקס פקטור האמריקאי ואת "פיפת' הרמוני" שבדיוק עם אותו השיר התברגו לפיינל3 בעונה שלהן. רק שעם פיפת' הרמוני זה לקח לי בדיוק הופעה אחת כדי שהן יהיו פייבוריטיות שלי, להבדיל מאמילי שאומנם הרשימה אותי באודישן שלה בחדר, אבל גם הזכירה לי יותר מדי את לוסי ספראגן מינוס האישיות ובאודישן שלה בארינה ממש לא הרשימה. מצד שני, אולי אמילי הראתה שיש לה סיכוי ללכת עד הסוף בתחרות. אחת הטעויות הכי גדולות, לטעמי, הייתה להחזיר את קלואי ג'סמין אחרי שהיא הדיחה אותה. עם כל הכבוד ל"רצון שלה" לקצת גיוון... הסגנון הרגיל של קלואי לא יעבוד עם קהל המצביעים וגם זה שנראה ורוב האנשים חושבים שהיא "Unlikable" לא עוזר, ככה שלטעמי היא... כיסא מבוזבז. עדיף לה ללכת לתאטרון ולמחזמרים, אולי.

לואי, לטעמי, עשה טעות כשהוא הדיח את "אוברלואד" וטעות גדולה יותר שהוא הימר על צמד התאומים. אבל הדבר הכי מטופש שקרה עם הקטגוריה של הוא... להקת הבנים החדשה המונה 8 חברים.
? איך בדיוק זה אמור לעבוד? מי בכלל חשב על השטות הזאת? כבר היה עדיף ליצור 2 להקות במקום של 4 ו-4 או 3 ו-5. אני מקווה שהם הבינו את זה שם ולא העבירו אותם להופעות החיות. אם חשוב להם לשמור על להקה שהם בנו, לטעמי כבר עדיף להם לשמור על להקת הבנות שהם הרכיבו.

מל בי גם עשתה כמה החלטות הזויות, אבל בכנות, אני לא חושב שהקטגוריה שלה ממש חזקה השנה, אז זה שיש לה מתוך ה-6 2 שבאמת ראויים(אנדריאה פאוסטיני ופול אקיסטר) זה בהחלט מספיק. אני לא רואה אף אחד מהם זוכה, אבל לכו תדעו, אולי נופתע.

סיימון לדעתי עשה טעות אחת גדולה... הוא שמר את ליזי. נו, כנראה זה טוב שאח שלך הוא רוברט פאטינסון. כבר הייתי מעדיף לראות את ריין שם(למרות שנראה לי שאחרי ההשתתפות שלה באקס פקטור מישהו כבר יחתים אותה. אולי אפילו סיימון). גם חבל לי על סקרלט קווין, אבל הפשלה הייתה כולה שלה. לא ברור לי למה היא לא שינתה פשוט את השיר שלה למשהו אחר, אחרי שהיא קלטה שהיא שכחה את המילים. הלו, הוצאת כמה דיסקים ביחד עם בעלך כחלק מהצמד "Kitten and the hip" ואני בטוח שגם הופעת איתם וסביר להניח שאת עדיין זוכרת אותם...

אפרופו סקרלט... היא פרסמה בערוץ שלה את כיסוי לשיר שהיא הייתה אמורה לשיר בשלב הכיסאות המוסיקליים. קבלו אותו למטה.

לגבי חלוקת הקטגוריות... אני חייב להגיד שקיוויתי שמל בי(או אפילו שריל) תקבל את הלהקות ולא לואי. מזל שסיימון לא קיבל אותן, שוב, אבל עדיין.

לסיכום - היה קרקס ואני מקווה שלא נראה יותר את שלב הכיסאות המוסיקליים בתכנית בעתיד בזכות זה.

snirf

Active member
מסכים עם הרוב הגדול

השלב הזה היה קרקס אחד גדול, בדגש על התוכנית שהתמקדה בלהקות של לואי...הוא יצא כ"כ לא מקצועי, על אחת כמה וכמה שמדובר בשופט שנמצא מאז תחילת התוכנית-זה מביך

הוא יצא ממש מטומטם כשהוא לקח את צמד האחים ראשונים, בעוד אמרו לו בהפקה שאם הוא בוחר בהם-אי אפשר לעשות איתם החלפה...ההזוי הוא שהוא נתן ביקורת נכונה-"אני לא חושב שאת מוכנים" אבל אז בכ"ז בחר בהם
אוברלוד זה פספוס!
שורה תחתונה- חבל ששריל/מלB לא קיבלו את הלהקות...
כי לואי יחריב את הקטגוריה הזאת
&nbsp
לגבי הלהקה שנבנתה ע"י 8 חברים-שכחתי לציין את זה, מסכים. כ"כ lazy מצד השופטים(וההפקה) להעביר הלאה את כל השמונה("זה מרענן וחדשני" יא רייט) ולא לסנן 2-3...נו מה לעשות, מתעצלים לעשות עבודה באמת יסודית, וחבל...כי 8 בלהקה זה המון!
&nbsp
&nbsp

snirf

Active member
לא התאפקתי, ראיתי את 3 הפרקים ברצף
סיכום

לא התאפקתי

כבר אמרתי כמה אני שונא את שלב 6 הכיסאות? אז אומר שוב! כמה חבל שלא עשו בוטקאמפ רגיל...השלב הזה כ"כ מלחיץ עם הרבה סיכוי לפאלטות מצד השופטים שמאבדים שיקול דעת ומקצועיות...מה גם שהקהל הבריטי לא תורמים לכך, איזה מציקים הם

שמתם לב שצצו מלא מתמודדים שכלל לא ראינו בשלבים קודמים? שניי, אורלה, מלא בנים מהקטגוריה של מלB...מה נסגר? זה גרם להחלטות להיות די צפויות

החלוקה לקטגוריות
*סיימון קיבל את הקטגוריה הכי מעניינת לטעמי-הבוגרים, ולא רק מעניינת אלא גם חזקה! יש בה הרבה מתמודדים שאני אוהב...אני רק חושש שהוא לא ידריך אותם כמו שצריך
*שריל גם כן קיבלה קטגוריה די חזקה-הבנות, רק שהיא עשתה כמה וכמה טעויות בבחירת המתמודדות שהורידה מחוזקה וחבל...
*מלB עם הבנים
*שוב לואיס קיבל את הלהקות?

שריל-GIRLS

AKA-השופטת שמקצועיותה מוטלת בספק.
*מזל שלולה ניצלה, זה לא ברור מאליו כלל...ההופעה שלה הייתה מביכה וצווחנית מדי, מה עבר עליה? אני מאוד מקווה שהיא תעמוד בשלב הלייב-שואוס כי יש לה פוטנציאל אדיר אם היא תשמור על ביטחון עצמי ופוקוס!
*ההחלטה השגויה ביותר-להדיח את מוניקה. איך?!?! אני כ"כ כועס על שריל! נכון שההופעה שלה לא הייתה מוצלחת במיוחד, אבל כאילו ש70% מהבנות שהיא כן בחרה נתנו הופעה טובה...חוץ מזה שמדובר במתמודדת חזקה שהייתה יכולה להוסיף לגיוון...כ"כ חבל

*ההחלטה הקוהרנטית ביותר-להחזיר את קלואי הדוגמנית (איך מלכתחילה היא העיפה אותה?!) בטענה ש"צריך לשמור על גיוון בקבוצה"...טוב שהייתה לה ההארה הזאת

*הפתיעה לטובה: קריאן. אני די בטוח שהיא נתנה את ההופעה הטובה והמדויקת ביותר בקבוצה של הבנות

מל-BOYS:

AKA- השופטת האמיצה(fearless), או כך לפחות היא חשבה בהתחלה.
*ההחלטה השגויה ביותר-להדיח את צ'ארלי. נכון, ההופעה שלו הייתה חלשה, משהו לא עבד כמו שצריך אבל על-בסיס הפוטנציאל, הופעותיו בשלבים קודמים ובעיקר-לשם הגיוון(אין לה מתמודד בסגנון שלו כלל!) היא הייתה צריכה להעביר אותו...כ"כ חבל

*הפתיע לטובה: ג'ק. אהבתי את הגרסא שלו לain't no body. אני מאוד מקווה שהוא יגיע ללייב-שואוס כי מגיע לו

*כולם נופלים מאנדריאה...הו וול
יהיה מצחיק אם הוא יזכה בסוף, זה יהיה גימיק מקביל לגרסא הישראלית(פיליפינית שזכתה בישראל אל מול איטלקי שזוכה בבריטניה)

סיימון-OVERS:

AKA-המאסטר מקבל את הנבחרת החזקה.
*בן פייבוריט מובהק שלי, הוא יהלום לא מלוטש מבחינתי...עדיין צריך לעבוד איתו על השימוש בקול ובחירת שירים, בספק אם סיימון הוא המנטור הנכון לכוון אותו...אבל הלוואי בשבילו שיצליח בתחרות
היינאו לגמר!
*אני שמח שסקרלט פיקששה...אחרת די בטוח שסיימון היה נותן לה כיסא ויש מספיק מתמודדים טובים בשביל שהיא תתפוס כיסא...
*ההחלטה הטובה ביותר: ריין מוחלפת בפלור (ריין ממש זייפה, ולצערי זה לא הצדיק את העברתה...עם כל הרצון שהיה לי שתהיה בתחרות "עוף נדיר"). עכשיו אני רק מחזיק אצבעות שפלור תשרוד את בתי השופטים ותגיע ללייב...צריך מישהי כמוה בתחרות, ההופעות שלה בטוח יהיו מושקעות

*ההחלטה השגויה ביותר: איך הוא ויתר על ג'נט, איך?!?! יואו איזה עצבים ושוק!
ההגיוני היה שהוא יעשה החלפה של הלן עם סטיבי...עם כל הכבוד לו, לג'נט הגיע להישאר. כ"כ מאכזב, סיימון איבד מתמודדת חזקה

לואיס-GROUPS:

AKA- השופט הכי מתנדנד שיש
הפרק האחרון שהתמקד בקבוצות היה כ"כ מביך, פיאסקו מה שהלך שם!
לא ראוי לשידור
*טעות אחר טעות: צמד האחים בני ה-15(ש"חסמו" כסא בגלל שהם צעירים) ובלונד אלקטריק-לא היה צריך להעביר את שתיהן...בגלל זה נוצר גם הבלאגן לדעתי.
*ההחלטה השגויה ביותר-כל הראש בראש המפגר הזה(למה שריל ביקשה להחזיר את להקת הבנות החדשה?!) כך יצא שהוא הדיח את אוברלוד ואת הפאו-פאו...חבל על שתי הלהקות האלו, במיוחד על אוברלוד...לואיס כזה דפוק
מקווה שבבתי-השופטים הוא יעיף את הבלונדיניות ואת הצמד בני ה15.

סיכום
-טעות איומה של השופטים לוותר על ג'נט ומוניקה (וגם-צ'ארלי ואוברלוד)

ואני במתח לקראת בתי השופטים בשבוע הבא

danlevin1

New member

שריל-GIRLS
ההדחה של מוניקה הרגיזה וגם של קלואי (לא הדוגמנית) , היא מעבירה אותה
הקהל מת עליה, ואז שנייה אחרי זה מדיחה אותה, חבל , מאוד מוכשרת
הכי אני אוהב בקטגוריה : אמילי וקריאן

מל-BOYS:
חבל על צרלי , מזכיר לי את פיליפ פיליפס, היה חייב לעבור
בטח שיש מתמודדים לא מוכרים (דני מי?)
הכי אני אוהב את פול אקיסטר ואנדריאה , למה בדיוק הוא גימיק?
יש לו קול פשוט מעולה , אחד הטובים בתחרות

סיימון-OVERS:
בסה"כ קיבל החלטות טובות
אני הכי אוהב את בן !!!! סיימון בהחלט יכול לעבוד איתו כמו שצריך
כמו עם ג'ף גוט באמריקאי
גם האמא הלן הפתיעה אותי , אחלה קול וגם ג'י ג'ונס סבבה
אני הייתי מדיח את סטיבי = הוא ממש מצחיק ואחלה בחור אבל אין לו קול טוב

לואיס-GROUPS:
באמת מביך
בלהקות אני רק אוהב את ONLY THE YOUNG
הברוקס גרועים , בלונד אלקטריק מעצבנות, ו-8 בנים בלהקה
זה ממש מוגזם, דווקא פאו פאו גירלס נשמעו טוב והייתי מעביר אותן

snirf

Active member
פאו פאו היו אחלה

אין, לואי פשוט טמבל
הוא חייב להעיף את הבלונדיניות הן מעצבנות והביצוע שלהם בשלב 6 הכסאות היה קריוקי
התכוונתי גימיק בקטע של...אם הוא יזכה אז זו הקבלה לישראלית: כמו שזכתה פיליפינית מישראל ועשו מזה כותרות, אז על אותו משקל-איטלקי שזוכה בבריטית.
בינתיים לא מתרשם ממנו, ולבטח הבחירות שלו בשלב הלייב-שואוס יהיו צפויות ("שירי דיוות")
&nbsp
בן
יופי, עוד אחד שמצטרף לקבוצת המעריצים

ובדיוק כמו שאמרתי-היה צריך להדיח את סטיבי ולא את ג'נט...החלטה לא הגיונית של סיימון

is00

New member
בטח לא קראתם, אז אני אעדכן...

הסיבה שלואי החזיר את בלונד אלקטריק הייתה לחץ מסיבי מצד המפיקים של התכנית שהסתערו עליו מיד אחרי שהוא הדיח אותן ודרשו ממנו להחזיר אותן. כמובן שהצופה בבית לא ראה את זה בזכות העורכים.
&nbsp
חוץ מזה אני כבר מעדיף את בלונד אלקטריק במשבצת ה - joke act של העונה מאת סטיבי, כי להבדיל ממנו הן זמרות סבירות.

snirf

Active member
אומנם רציתי מישהו במשבצת של הפאן כמו הריילן

אבל וואלה מוותר השנה גם על סטיבי וגם על הבלונד אלקטריק

&nbsp
וקראתי מה שכתבתם בשרשור הקודם אבל חשבתי/הבנתי שהלחץ של ההפקה היה לטובת להקת הבנות שנרקמה על-ידם...למה שהם ירצו לעזאזל להשאיר את בלונד אלקטריק?

is00

New member
אם כבר הם לחצו לגבי להקת הבנים החדשה.

אה וגם זה קרה.
&nbsp
למה לא להשאיר את בלונד אלקטריק? יש אקטים משעשעים יותר מהן בקטגוריה של לואי?

snirf

Active member
כי השארתן באה במחיר של להקות טובות ומוצלחות אחרות

כמו אוברלוד ופאו-פאו...

is00

New member
פאו! פאו!

הלוואי היו משאירים אותן, כי הן גם די משעשעות (ויכולות להיות סוג של "JOKE ACT" מוכשרות). אבל לדעתי אם כבר להאשים מישהו שלקח מקום של ראויים יותר בקטגוריה של לואי זה צמד התאומים ואת הבלגן שאמור להיות "להקת הבנים החדשה".
&nbsp
בכל מקרה, אני לא יודע כמה זמן אתה עוקב אחרי הבריטי, אבל מאז שאני התחלתי לצפות בה(עונה 8) לא הייתה אף עונה בלי , לפחות "JOKE ACT" אחד ונכון לרגע שלפני שלב הכיסאות המוזיקליים נשארו רק 2 כאלה - סטיבי בקבוצה של סיימון ואלקטריק בלונד אצל לואי. והעובדה שלואי הוא השופט הכי קל להשפעה מבחינת קידום של אקטים כאלה על חשבון אקטים ראויים יותר, היה צפוי שיהיה בבית השופטים שלו אחד כזה, לפחות.

is00

New member
מסכים לגבי ג'נט ומןניקה.
2 מההחלטות הכי מאכזבות.

is00

New member
לפני כיפור ולפני שישודר שלב בית השופטים...

מי לדעתכם היו צריכים להיות 24 האקטים בבתי השופטים?
&nbsp
&nbsp
שריל:
מל בי:
סיימון:
לואי:
&nbsp
&nbsp
להזכירכם - שלב בית השופטים יתחיל היום ויסתיים ביום ראשון ואז נדע מי הגיע אל התכניות החיות.

למעלה