אקס פטור UK - שבוע אחרון של אודישנים.

• פותח הנושא is00
  • פורסם בתאריך

is00

New member
אקס פטור UK - שבוע אחרון של אודישנים.

צפיתם? נהניתם? יש ציפיות לבאות?

אם כן...שרשרו לפה את רשמיכם מהשבוע האחרון של האודישנים. כבר סימנתם פייבוריטים? מה אתם חושבים על פאנל השופטים החדש? יש אודישנים.העונה שאתם מוצאים את עצמכם חוזרים אליהם שוב ושוב?

דונו.

נ.ב
אם לא ידעתם השבוע יהיו 3 תכניות של ה"בוט קאמפ" ולא 2.

is00

New member
דעותיי

לצערי, שבוע שני ברציפות, שלטעמי המתחרים באקסטרה פקטור יותר מעניינים מאלה שרואים בתכנית העיקרית. זה קצת מדאיג אותי כי רוב הסיכויים שהנבחנים מהאודישנים שמופיעים באקסטרה פקטור והגיעו לבוט קאמפ לא ימשיכו מעבר לו. מה שאומר שגם השנה יש סיכוי להופעות חיות עם רוב של מתמודדים די משעממים. אני מקווה שאני טועה.

בכל מקרה, לטעמי, השבוע מספר המתמודדים שבלטו(באקס פקטור) כמעט שאף לאפס. היחידה מהשבוע שאני עדיין מצפה לראות אותה היא סקרלט קווין(לשעבר מהצמד kitten and the hip) וזה לא שהאודישן שלה היה כל כך מוצלח.
טוב, אולי גם את ריין אבל זה רק בגלל שזה מצחיק לראות כמה שריל לא סובלת אותה.
(אם היא תתקדם עוד שלב או שניים אני מקווה שהיא לא תיפול בקבוצה של שריל כמנטורית). היחידה שאולי הצליחה להרשים קצת היא ג'נט גרוגן, אבל מפה והלאה אני מקווה שהיא תתרכז במוזיקת רוק, כי הקול שלה מושלם לשירי רוק, לטעמי.

חוץ מזה סוף סוף העורכים הזכירו לי למה כל כך אהבתי את הופעות האורח של מל בי בשנים עברו בתכנית בשלב האודישנים. חבל שזה הגיע כל כך מאוחר.

snirf

Active member
חשבתי כמוך לפני השבוע הנוכחי

אבל דווקא השבוע היו אודישנים מוצלחים לטעמי
לולה ממש טובה(המוכרת דגים) לא ציינת אותה

is00

New member
שבת וראשון בבריטניה. שישי ושבת בהוט.

למרות שהשבוע שני הפרקים שודרו כבר ביום רביעי וראיתי שזה יהיה ככה גם השבוע בהוט.
רק שהשבוע יהיה מדובר ב-3 פרקים של בוט-קאמפ בימים שישי-שבת-ראשון.

danlevin1

New member
לפטר את שריל

צפיתי בפרק הראשון של הבוטקאמפ
מעולם לא ראיתי שופטת כה גרועה כמו שריל (אפילו יותר מניקול מהאוסטרלי)
היא כל הזמן עם הראש למטה , שואלת את שאר השופטים מה לעשות, ואז בסוף
מקבלת החלטות הזויות שהקהל שורק לה בוז
לפטר , לפטר , לפטר

is00

New member
זה אומר שוויתרת על הפרקים השבוע וקפצת ישר לבוטקאמפ?

danlevin1

New member
מה פתאום

כמובן שצפיתי , באיחור , אבל צפיתי
אהבתי את : גנט גרוגן , האמא הלן , לולה, קרי אן , אמילי
ובמיוחד את בן היינאו - אוהב מאוד את הקול שלו

snirf

Active member
רכבת הרים...השבוע החיוך חזר לפנים, היה מעולה

לאור השבוע אני נוכח לומר שהעריכה פשוט לא-מוצלחת...איך אפשר לשדר בשבוע שעבר שתי תוכניות בסטנדרטים נמוכים(רק מתמודדים שעושים פדיחות/כאלו שעוברים בחסד), ואז השבוע לשדר שתי תוכניות עם מתמודדים מוצלחים אחד-אחד? עריכה מוזרה מאוד...במקום לעשות מיקס בין האודישנים המוצלחים לפחות מוצלחים...לא הבנתי

בכל מקרה, באמת נהניתי השבוע והתקווה לעונה הזאת חזרה

ראשית, חייב לציין שלעונה יהיה ייחוד אם ריין וקלואי ג'סמין יהיו בה. שתיהן "עוף נדיר" שעוד לא נראה בעונות קודמות והן חייבות להגיע ללייב-שואוס בשביל שתהיה עונה מיוחדת ושונה.
אבל זה לא מספיק...הן חייבות לקבל מנטור טוב בשביל שזה יעבוד, כי מנטור שלא יבין אותן ואת הסגנון המוזיקלי המיוחד שלהן-זו תהיה פאלטה...ולכן אני חושב שרק אחת מהבנות(שריל או מלB יכולה לעשות זאת...שריל לא סובלת את ריין אז מלB חייבת להיות אחראית על הקטגוריה).

עוד מתמודדים השבוע שחייבים להגיע ללייב-שואוס לטעמי:
פלור-המתמודדת ששרה ורוקדת עם השיער המנופח (ולא ראינו אותה בשלב החדר). אני אוהב מתמודדים שמסוגלים לשיר ולרקוד. נראה לי שהיא יכולה להיות מעניינת, וגם כי צריך לשמור על גיוון של אקטים.
בן- פחות התרשמתי ממנו בשלב הזה, יותר אהבתי אותו בשלב החדר עם ain't no sunshine אבל...אני ממש רוצה לראות אותו בתחרות! (
עושה רושם שהקטגוריה של הבוגרים יכולה להיות חזקה השנה)
לולה-מדהימה! היא הברווזון המכוער שצריך לעבור טרנספורמציה לברבור(מבחינת לוק היא זקוקה למייקאובר, אבל יש לה פנים יפות ויש פוטנציאל). היא נתנה שני אודישנים מוצלחים, ואהבתי שהיא ביצעה את natural woman יש שיגידו שיר חרוש בתוכניות מוזיקה-אבל אני אוהב שמבצעים אותו
אין מצב שהיא לא מגיעה ללייב שואוס...וזה יהיה אדיר!
ג'נט גרוגנט

עוד כמה נק'-

היה פחות פוקוס על טן (המתמודדת שהגיעה שיכורה בשלב החדר) והאודישן שלה גם לא היה "וואו" בוומבלי...חבל, נראה לי שכל אלו מורידים את הסיכוי שלה לעבור את שלב הבוט-קאמפ

יש קטע אחד של אקסטרה פקטור שהעלו לערוץ הרשמי בחור בשם בארקלי שביצע את אנג'לס...למה זה לא היה חלק מהתוכניות? בטח הסיכויים שלו לא גבוהים...חבל דווקא חיבבתי אותו

די ברור שטום מאן ששר בקסטריט-בויז יהיה חלק מלהקה(אם יעבור)

לאן נעלמו אונלי-דה-יאנג? לא הראו אותם בוומבלי...אני מקווה שהם בכ"ז הגיעו לבוט-קאמפ.
וייאי שבוע הבא 3 תוכניות? יהיה מעניין

is00

New member
כן נראה לי שיש לנו כבר להקה.

היה קטע באחת התכניות בשבוע שעבר שהראו קטע של 4-5 צעירים שנבחנו ואני לגמרי חושב שזה בגלל שהם הולכים להיות להקה.
&nbsp
חוץ מזה את לולה נראה לי בטוח תראה בתכניות החיות כי די ברור שבתכנית העורכים ממש מקדמים אותה, אז אני אופתע אם היא לא תגיע לשם. אני יכול להבין אותם, כי מבחינת החבילה יש לה את זה, אבל אני לא בטוח שיש לה את ה...אקס פקטור. בכנות אני מעדיף את קריאן על פניה וגם את לורן פלאט, אבל ההרגשה שלי היא ששתיהן יודחו מהתכנית בשביל לולה.

&nbsp
לגבי ריין וקלואי-ג'סמין... אם שתיהן יגיעו לתכנית נראה לי שריין תגיע יותר רחוק(אבל לא הרבה יותר) בזכות התיעוב של שריל כלפיה. מהניסיון שלי עם הצופים הבריטיים אצלם זאת סיבה מספיק טובה כדי להשאיר אקטים ב"משחק" על חשבון מתחרים טובים יותר וגם העובדה שהסגנון של קלואי קצת מיושן מדי לפופ העכשווי משחק לרעתה.

snirf

Active member
ברור, לרוב כשיש פוקוס על מתמודד

מסויים בשלב האודישנים זה אומר שהוא יגיע לשלבים מתקדמים ואף יגיע לנבחרת, אך...לא תמיד.
העורכים אוהבים גם לתת פוקוס על מתמודד-שניים נוספים שבסוף "ישברו את הלב" של הצופים בכך שהם לא יעברו (אפקט ההפתעה)
במיוחד שהשנה בשלב הבוט-קאמפ יש את ה-6 כסאות, שזה פורמט אכזרי ומגעיל! (לאור הגרסא האמריקאית) וכבר ע"פ הפרומואים שתכף אפרסם-נראה שגם בבריטית זה הולך להיות ככה...
מקווה לא לחטוף עצבים מול המסך

is00

New member
הכיסאות המוזיקליים הין גם בעונה הקודמת של הבריטית.

snirf

Active member
שלב הבוטקאמפ הולך להיות אכזרי ומפתיע
(בלי ספוילרים)

כל זאת ע"פ הפרומואים ששודרו בשבוע שעבר בבריטניה וקידמו את תכניות השבוע
http://youtu.be/jGFcW39Z2JI
http://youtu.be/A4YOLcBHN9c
&nbsp
לא יכלו לעשות בוטקאמפ רגיל?! שונא את שלב 6 הכסאות

danlevin1

New member
שכונה

כל השלב הזה של 6 הכסאות נהיה שכונה אחת גדולה ,
"שב בכסא" , "אל תשב בכסא"
, "אני חושב שטעיתי" ," תקראו להם לחזור לבמה"
"אני מקשיב לקהל"
סמטוחה אחת גדולה

snirf

Active member
בגלל זה אני שונא את השלב הזה

יש מקום להרבה התערבות, במיוחד כשסיימון יושב בשולחן השיפוט אז בכלל...

כל מתמודד שהוא רוצה ולא מוצא חן בעיניו שהוא לא עבר-ישר הוא מתערב ועושה הכול כדי שהוא יחזור לכסא/ייבחר בכ"ז

is00

New member
כדאי לפתוח אשכול חדש לשלב הבוטקאמפ או שנמשיך באשכול הזה?

snirf

Active member
תפתח חדש

כל שבוע מצריך שרשור חדש

היות ובסופ"ש הקרוב זה יום-כיפור, אז אצפה בפרקים היום ומחר...כך שאגיב על הכול במרוכז מחר בערב או גג בשישי בבוקר.

למעלה