ביקורת אלבום - Stronger

חייב לציין שבכלל לא שמתי לב שהוא דואט אף פעם
אולי זה כי לא בא לי לשמוע אותו כל כך אף פעם

LeAnnDylan

Well-known member

באלבומים בדר"כ רצועות הבונוס הן טובות יותר מהשירים הרגילים. זה לא המקרה של השיר הזה. הוא לא רע, וקלי נשמעת בו מצוין! אבל זה שיר שעד שמגיעים לסוף האלבום פשוט אין כוחות אליו. אם הוא היה ממוקם בתחילת האלבום אני חושבת שהייתי מקבלת אותו בחיבה גדולה יותר.

jess r

New member
אני חושבת

שהאלבום שלה היה צריך להישמע יותר כמו השיר הזה ופחות כמו... כל השירים בעולם בערך. אולי לא השיר הכי גאוני אבל הוא נעים יותר מרוב האלבום.

jess r

New member
ובכללי:

בסך הכל אהבתי רק ארבעה שירים מהאלבום - את הסינגל, את השיר השני, את "יו לאב מי" ואת השיר האחרון. בין השאר אני בקושי מבדילה, הם נשמעים כמו גוש אחד של פופ-רוק משעמם וחסר פואנטה, החל מהלחן הנדוש ועד למילים העוד יותר נדושות-אומייגד-תתחילי-לשיר-על-משהו-אחר. מתי יתנו לאישה הזאת לעשות את אלבום הבלוז-רוק שברור שהיא כל כך רוצה לעשות? ודילן - תודה על ההשקעה

נראה לי אלבום שלם כזה לא יצליח לעולם

אבל היא תמיד צריכה להכניס לפחות שיר או שניים כאלה כרצועות בונוס לדעתי.

is00

New member
זה אלבום ארוך, לא?

בד"כ יש בין 10-12 שירים באלבום(יחיד), לא? בכל מקרה, אני מניח שכל עוד המעריצים של קלי מרוצים מהאלבום אז הכל טוב.
אה ו... יש שם דואט עם קארה דיגווארדי ולא כתבת עליו כלום? אני מאוכזב ממך...

LeAnnDylan

Well-known member
לסיכום

קודם כל חייבת לציין שאני ממש אוהבת שקלי נמנעת מלהיות כמו אמנים אחרים היום שעושים טובה שהם משחררים אלבום ומכניסים בקושי עשרה שירים. כשיש מלא שירים ברור לי שחלקם יהיו פחות טובים אבל גם באלבומים של עשרה שירים יש שירים גרועים ואז זה יותר מתסכל כי זה משאיר את האלבום עם שיר ורבע ששווים משהו ועוד שנים חמודים. הפעם מדובר באלבום פופ מיינסטרימי טיפוסי שהקול של קלי זה הדבר היחיד שגורם לו לא להישמע כמו אלבום דיסני טיפוסי. יש כמה שירים טובים יותר מהאחרים אבל בגדול זה לא האלבום הכי טוב שלה (בעיניי אלבום הבכורה שלה הוא עדין הכי טוב
) אבל הוא בהחלט האלבום הכי כיפי שלה ואני חושבת שאחרי שני אלבומים עם הצלחה ממוצעת זה מה שהיא צריכה, אלבום קליל שיחזיר לה את כל המעריצים של תקופת Breakaway. ציון כולל לאלבום יהיה 8/10. לא מדובר ביצירת מופת או באחד האלבומים הטובים של השנה אבל אני לא יכולה להגיד שאני מאוכזבת ממנו או שזה גורם לי לאהוב אותו פחות. אין היום הרבה אמני פופ מוצלחים אז עד שיש מישהי כזו אני בהחלט יודעת להעריך

spiceupmylife1

New member
אלבום טוב וכייפי :)

וקיילי
לא צריל הרבה חוץ מזה אני חורשת עליו כבר איזה חודש ואני לא יכולה להפסיק

סיכום

היה ממש ארוך להגיב על כל השירים
וזה אומר שיש הרבה שירים חדשים שזה כבר טוב! מזמן נמאס מאלבומי ה-10 שירים בקושי. באופן כללי מאוד מאוד אהבתי, האמת שאף פעם לא שמעתי את האלבום הקודם שלה אז אני לא יכול להשוות אליו, אבל האלבום הזה נשמע עדכני ונוסטלגי באותו הזמן. מין רוק-פופ מתקתק כזה, וכמו שכתבתי על אחד השירים מזכיר לי שילוב בין קייטי פרי לפינק, והתוצאה מאוד מוצלחת וממש הולמת את קלי לדעתי. דילן תודה רבה רבה על ההשקעה

למעלה