ביקורת אלבום - Stronger

LeAnnDylan

Well-known member
ביקורת אלבום - Stronger

שם האמן:
קלי קלרקסון.
שם האלבום:
Stronger
תאריך שחרור:
21 באוקטובר, 2011.
מספר רצועות:
13 (פלוס 5 רצועות בונוס). קלי קלרקסון, יקירת הפורום והזוכה הראשונה של אמריקן איידול שיחררה את אלבום האולפן החמישי שלה וזו הזדמנות נהדרת לעשות ביקורת אלבום. להודעה הזו אני אשרשר בנפרד כל שיר, דבר שיתן לכם אפשרות להגיב לכל שיר בנפרד או להגיב רק לחלק מהשירים. אם האזנתם כבר לאלבום ואתם רוצים לחלוק איתנו את דעתכם זו ההזדמנות שלכם. אם עדין לא יצא לכם להאזין לו, אתם מוזמנים לעשות זאת עכשיו בעזרת הקישורים שאצרף לכל הודעה. אתם מוזמנים לדרג את השירים, במילים, באייקונים, בתמונות, בכל רעיון אחר שיש לכם, לחוות דעתכם על כל אחד מהם, חלק מהם או כולם יחדיו. לכתוב ביקורת מלאה, להתרשם, להתאכזב, להתלהב, להזיל ריר, לכעוס או כל דבר אחר העולה על רוחכם. כמו כן, אתם מוזמנים לשתף אותנו בדעתכם הכללית על האלבום. אהבתם אותו בהשוואה לאלבומים אחרים? מאוכזבים? אם כן, למה ציפיתם? מה חסר לכם באלבום? מה הייתם מוסיפים? איזה ציון כולל הייתם נותנים לו? אם הייתם צריכים לבחור חמש מילים לתאר את האלבום, באלו מילים הייתם בוחרים? כל זאת ועוד, בשרשור הנ"ל. תהנו

LeAnnDylan

Well-known member

כבר היה לי מספיק זמן להתרגל אליו אבל כבר מההתחלה חשבתי שמדובר באחד השירים הטובים של קלי. אולי מבחינת ליריקס לא מדובר ביצירת מופת אבל זה בהחלט שיר פופי כיפי ואיכותי.

spiceupmylife1

New member
אני גם משמיעה ראשונה

שהייתה בדיילי בערך (רק כששמעתי את האלבום לפני כמה שבועות..) אהבתי אותו

Bleed for Me

New member
שיר טוב אבל לא מתאים לסינגל ראשון

יש לה הרבה יותר טובים באלבום

מאוד מאוד אוהב אותו, למרות שבגלל שהוא שוחרר הרבה לפני האלבום, הוא קצת מרגיש לי "לא שייך" לשאר השירים. זה תמיד קורה לי עם סינגלים ראשונים.

SHTRUDIDI

New member

אהבתי את השיר הזה כבר מהשמיעה הראשונה והוא עדיין לא נמאס עליי.

LeAnnDylan

Well-known member

עוד שיר שהיה לי מספיק זמן להתרגל אליו. אהבתי אותו בהתחלה הרבה פחות ממר יודע הכל אבל אני חושבת שכרגע הם נמצאים די בשיוויון. כשאני שומעת את השיר הזה אני נזכרת בערגה במוזיקת הפופ האיכותית של שנות ה-90

Bleed for Me

New member
חייבת לומר שפעם ראשונה ששמעתי אותו לא עפתי

בפעם השנייה כבר הייתי מאוהבת

SHTRUDIDI

New member

בשמיעה ראשונה לא התלהבתי אבל הוא ממכר בטירוף ולא יוצא לי מהראש.

jess r

New member
לא אהבתי

קיטשי מידי וכתוב ברמת סרט של דיסני שיוצא ישר לDVD. והלחן משעמם...

LeAnnDylan

Well-known member

אני לא מאמינה שג'ס לא אהבה את השיר
אז מה אם הבית הראשון קצת מייגע. הפזמון
סתם נו, אני יכולה להבין. הבתים די מייגעים ולא ממריאים לשום מקום. אבל אני ממש אוהבת את הפזמון וזה השעון המעורר שלי אז אני די מתכחשת לשאר החלקים של השיר

jess r

New member
*מנסה שוב*

~מעבירה בחיפוש אחר הפיזמון~ ... ~עדיין מעבירה... ~ אה, הנה הוא
לא, עדיין לא הבנתי מה אתם מתלהבים ממנו.

למעלה