שרשור נוסטלגיה מסודר

LeAnnDylan

Well-known member
הו צודקת לא שמתי לב למה שכתבת.

בכל מקרה אני רואה שכבר עזרו לך

naama59

New member
אני אשלח לך במסר ../images/Emo13.gif

האייטונס הטיפש הזה מחק לי את האלבום של דיויד מהאייפוד כי הוספתי לשם טראק. לכי תביני..

Mikey Weiss

New member
תבורכי

כן, אני לא יודעת לאן דברים נעלמו לי גם. אני יודעת שהיה לי הכל...

whatever4

New member
אחת העונות הפחות אהובות עליי.

לא ממש התחברתי לאף מתמודד חוץ מג'ייסון ולפעמים ארצ'י. ולא סבלתי את קוק. בכלל, את כל העונות האי זוגיות פחות אהבתי מאשר הזוגיות. עונות 4, 6 ו-8 הן האהובות עליי ו-5, 7 ועכשיו 9 הן הגרועות לדעתי. וכן, אני יודעת שאני במיעוט.

Mikey Weiss

New member
עונה 6 ועונה 8 הן שתי העונות היחידות שלא

שרדתי עד הסוף. את עונה 8 לפחות השלמתי בסופו של דבר, את הגמר של עונה 6 עד היום לא ראיתי, ולדעתי גם את כל התכניות מהטופ 5 בערך, פשוט לא היה לי כוח לעונה ההיא. למרות שאת עונות 2 ו3 אהבתי פחות אבל אז זה היה חדש ולא העזתי להפסיק לראות באמצע. בעונות 6 ו 8 כבר לא היה לי איכפת.

naama59

New member
השלמת את עונה 8?

ומה דעתך?
צריך לעשות שרשור נוסטלגיה בבוא העת גם לזה, יש לי יותר חוויות משם בגלל שצפיתי בעונה הזו לאורך השידור שלה, עם פייבוריט לא קל בואו נגיד

Mikey Weiss

New member
בסופו של דבר...

ורק את הקטעי יוטיוב. בכל מקרה הייתי בעד אליסון וקריס ככה שיצא בסדר, אבל עם כל הגוקים והאדמים לא היה לי עצבים לצפות בתכניות במלואן.

whatever4

New member
אני חושבת שהדעה הרווחת

היא שעונה 6 הייתה הגרועה ביותר. אני לא מסכימה עם זה ולו בשל העובדה שסנג'איה היה בעונה הזאת ואיך אפשר שלא לאהוב את סנג'איה? זה מעבר להבנתי. מוזר לי אבל שלא אהבת את עונה 8. כי באמת שהיו שם הרבה מתמודדים טובים...

Mikey Weiss

New member
דני ואדם עצבנו אותי יותר מדי.

ואת סנג'איה ממש, אבל ממש, לא סבלתי...

dandush 24

New member
למה לא סבלת את קוק??

סתם מעניין אותי לדעת, כי בעייני זה בילתי אפשרי לא לחבב אותו אפילו קצת..

whatever4

New member
כמה סיבות

קודם כל, יש לי בעיה עם רוקרים באיידול. יש משהו ברוקרים שכשהם מגיעים לאיידול הם מאבדים את האמינות בעיניי. חוץ מבו בייס, לא אהבתי אף רוקר ממש (כך גם לא ממש אהבתי את כריס בעונה 5). חוץ מזה, עוד מהאודישן הראשון לא אהבתי את הקול שלו. חשבתי שהוא צועק וצרוד מידי. אחרי זה היה משהו באישיות שלו שלא אהבתי. קשה לי בדיוק להצביע על משהו ספציפי אבל הרגשתי שהוא יותר מידי מודע להכל ומחושב מידי. אני אוהבת את האיידולים שלי חסרי מודעות לכישרון שלהם ואפילו קצת נאיביים וקוק ממש לא כזה. או לפחות לא נתפש בעיני ככזה. אני חושבת שהשיא הגיע בהופעה שלו לאלינור ריגבי שפשוט שנאתי. הגרסה הרוקרית והכועסת שלו פשוט הרסה את השיר ואת המשמעות שלו (גם מייקל סליזק מ-EW אמר את אותו הדבר בזמנו...). וכמובן עצם העובדה שהחמיאו לו על זה ועל הרבה ביצועים אחרים, שלא הוא היה אחראי להם, די עיצבנה אותי ברמה מסויימת. ואם לסכם את הכל בפחות חירבושים- כנראה עניין של טעם...

dandush 24

New member
אוקיי,באמת עניין של טעם

נכון היו ביצועים שלא היו מקוריים שלו,אבל הוא עדיין ביצע אותן מעולה -לדעתי,והוא נתן את הקרדיט ליוצרים המקוריים. כשאתה מגיע לתכנית כזאת אתה צריך להיות מוכן. בעונה הנוכחית למשל היה הרבה חוסר ביטחון בהתחלה ואולי חוסר ניסיון לרוב המתמודדים (או חוסר כשרון ) וזה ממש הרס להם את הביצועים ולא עשה לי חשק להמשיך לצפות.

Bleed for Me

New member
השרשור הזה כל כך צריך להיות

בטאגליינס או הודעות נבחרות או איך שלא קוראים לזה היום

SHTRUDIDI

New member
ייכנס להודעות הנבחרות בהמשך../images/Emo45.gif

וכל הכבוד למייקי על היוזמה המבורכת

Mikey Weiss

New member
זה לא היה רעיון שלי.

נעמה ביקשה. אני לחצתי על הודעה חדשה ושלח.

M o n t i

New member
../images/Emo230.gif מתמודדים מדהימים

הדחות מרגיזות של קרלי ומייקל הרבה לפני הזמן ופידבקים רעים מסיימון אליהם זה מה שהרס לי אותה. עדיין מעדיף את עונות 4 ו 5.

למעלה