Fashion Police - Top 16 Guys

M o n t i

New member
../images/Emo230.gif הטישירט ממש תקועה

מתחת למכופתרת שממש יפה. מה זה הקיפול הזה בג'ינס?

YoungFlattop

New member
החולצה הזו ממש מתאימה לו../images/Emo66.gif

אבל הוא באמת צריך להפטר מהטי שירט שמתחת לחולצה המכופתרת
חוץ מזה שהפרצוף שלו נראה ממש ממש מוזר בתמונה הזו

SHTRUDIDI

New member
אהבתי מאוד

הגוון של החולצה ממש החמיא לו והוא נראה טוב באופן כללי.

LeAnnDylan

Well-known member
../images/Emo196.gif../images/Emo41.gif מקום 4 ../images/Emo41.gif

טים אורבן- איך אני אוהבת להסתכל על תמונות סטיל של טים. כשהאימג' לא כולל סאונד זה דווקא מאוד נחמד...
במלתחה- כשאתה כזה שווה זה לא משנה מה אתה לובש. במקרה הזה החולצה השחורה המשומשת הזאת סביר להניח, מעולם לא נראתה טוב כל כך כמו עכשיו. הג'ינס יושב עליו ממש יפה ואובר אול הלוק עצמו פשוט מאוד, לא מתאמץ אבל הכי שווה שיש. ציון – 8. אגב לשבוע הבא טים, אני אשמח לראות אותך עם חולצה מכופתרת פתוחה עד האמצע ככה. אתה יודע, בשביל אקסטרה הצבעות...
פריזורה- היר קאמז דה טופ 12 עם עונת הגיזומים. אני מאוד מקווה שיספרו את טים בצורה נורמלית. סביר להניח שהוא לא יגע לרעה בקסדה שלו אבל קצת לקצץ את הקצוות ולעשות מזה משהו נורמלי, לא יזיק לאף אחד. להיפך. ציון – 8.
ציון משוקלל- 8
בשבוע שעבר- 6.6

o r e l i

New member
יפה שליי : ))

יש לו שיער מהמם..אבל קצת צריך צורה.. אני רואה איך לאט לאט הוא משתפר מבחינת השירה ומזדחל לו לשלבים מתקדמים

LeAnnDylan

Well-known member
../images/Emo196.gif../images/Emo41.gif מקום 5 ../images/Emo41.gif

קייסי ג'יימס- קארה בטח לא כל כך מרוצה השבוע מהשיער של קייסי בגלל זה היא רק "קיינדה" באק און דה קייסי טריין.
במלתחה- אני אוהבת את מראה החולצות המכופתרות עליו, זה מחמיא לו ולא מדגיש את העובדה שהוא צריך תרומות מביג מייק. מה שכן לא אוהבת עליו צבע בהיר ועוד יותר לא אוהבת את הדפסי הפרחים/פרפרים/פיות (או וואטאבר שזה לא יהיה שמודבק לו לכתף). הג'ינס עצמו לא יפה, לא כל כך מחמיא ובגדול די אנמי. ציון – 5.
פריזורה- אני הרבה יותר אוהבת את קייסי עם שיער אסוף ככה. זה הרבה יותר מחמיא לו, ומדגיש את התווי פנים שלו שלהפתעתי, גילתי שהם לא כאלה נוראיים. אני עדין חושבת שיהיה לו הרבה יותר יפה אם הוא יסתפר אבל אז נאלץ לסבול את חרון אפה של חנה אז אני אוותר על המשאלה הזו. ציון – 8.
ציון משוקלל- 5.6
בשבוע שעבר- 5.4

XoLilMissLolaoX

New member
התלבש נחמד אבל הוא צריך לגוון בסגנון לבוש

לדעתי....השיער לא משנה לדעתי גם ככה וגם ככה הכל הולך לדעתי...

o r e l i

New member
מהממם :] יאללה לגמר!

חח לדעתי זה נראה שהוא לא מתאמץ ומשקיע בלבוש הוא פשוט יודע שהוא יפה בכל מצב.. חבל..אם קצת סטייל הוא יהיה מושלם..לא?חח

LeAnnDylan

Well-known member
../images/Emo196.gif../images/Emo41.gif מקום 6 ../images/Emo41.gif

ארון קלי- "אתה כבר שם" למה לא להתלבש בהתאם?
במלתחה- כנראה ארון מאמין שחולצות במידה של רנדי הן סוג של קמע מזל עבורו או משהו אחרת אני לא רואה שום סיבה לצורך שלו לחזור אליהן מידי שבוע. כבר הצעתי לו את זה בעבר אבל אני אציע לו שוב- קח חולצה בגוון כהה יותר, רצי במידה שלך, תכניס למכנס, שים עניבה דקה וקצרה ואולי יצא ממך משהו. עד אז- ביי. ציון – 5.
פריזורה- בסדר נו. אני עדין מעדיפה אותו עם שיער למטה אבל הוא ילד וזאת התספורות היחידה (יחד עם זו של טים) שהילדים בימינו מכירים אז אני אוותר לו. ציון – 7.
ציון משוקלל- 5.4
בשבוע שעבר- 5.4

למעלה