Fashion Police - Top 16 Guys

LeAnnDylan

Well-known member
../images/Emo41.gifFashion Police - Top 16 Guys../images/Emo41.gif../images/Emo89.gif

השבוע באיחור קליל אבל יאללה לעבודה. היה שבוע נחמד, כמה יציאות נחמדות כמה יציאות ממוחזרות וכמה תספורות שבתקווה ישתפרו בשבוע הבא. תהנו

LeAnnDylan

Well-known member
../images/Emo196.gif../images/Emo41.gif מקום 1 ../images/Emo41.gif

טודריק הול- עכשיו עם ג'רמיין מחוץ לתחרות מישהו צריך להיכנס למגפי הוואנזי שלו.
במלתחה- אמריקה מעיפה לי אותו ואני במרד חשמונאים מציבה אותו במקום הראשון. תתמודדו. הג'ינס שלו הצליח לחשוף דברים שאני חושבת שרוב הצופים היו שמחים להתעלם מהם. אבל אי אפשר להכחיש שהבחור באמת משתדל. אומנם יש לו לוק אובר-דה-טופ אבל זה עובד עליו כיוון שהוא כולו מצועצע. אני אוהבת מאוד את הצבע של הג'ינס. ג'ינסים בהירים נוטים להחמיא מאוד לרוב האנשים. את הז'קט צמר שלו ממש אהבתי ואולי זה נראה קצת כמו פריט של קורבן אופנה אבל משהו בכל ערימת הביזאר הזו עובד. מה שכן, לא חם לו עם זה?
במיוחד עם הכפפות הלא קשורות האלה><" הנעלים שלו נראו כאילו הן נגנבו ממלתחת הצבא האיראני או לחלופין מכלא אלקטרז (נעלי האסירים שממוגנטות לרצפה) כך או כך למרבה ההפתעה אהבתי אותן
ציון – 8.5
פריזורה- מישהו גיזם לו את התלתלים המעטים שהספיקו לגדול. טוב נו ספירת העומר מתקרבת אז צריך לעשות גז לפניי... קאנט בליים הים. ציון – 6.
ציון משוקלל- 8
בשבוע שעבר- 5.6

נוש14

New member
לדעתי זה נורא

מה שכן, אהבתי את המכנסיים (עם כל מה שקורה שם באמצע...)

XoLilMissLolaoX

New member
לא אהבתי כל כך מה שהוא לבש....

נראה יותר מידי מסובך כזה....חחחח הכל מהכל אבל יותר מידי

LeAnnDylan

Well-known member
../images/Emo196.gif../images/Emo41.gif מקום 2 ../images/Emo41.gif

אלכס למברט- בננה בשלה או לא הוא נראה נהדר.
במלתחה- גם כאן כמו עם טודריק החלטתי להתמרד כנגד ההחלטה המטופשת של אמריקה להעיף את אהובי והמולט
לא ברור מה התפסן עניבה הזה ניסה להשיג למראה של אלכס. לא היה פשוט יותר לשים עניבה אמיתית? בכל אופן הג'ינס קצת לעוס אבל אני אוהבת את הצבע שלו ואהבתי מאוד את הז'קט שלא נראה רשמי מידי או מאיים מידי. גיק שיק שמתאים לו מאוד. ציון – 8.
פריזורה- בהתחשב בזה שלא נראה את המולט שלו יותר (
) איים גונה סאק איט אין ואתן לו ציון – 10.
ציון משוקלל- 8.4
בשבוע שעבר- 6.6

M o n t i

New member
../images/Emo230.gif קושקוש ../images/Emo99.gif

שוב מקום 1 אצלי.לאן הלכת לאן?!#@$@# עכשיו אני אצטרך להשאר עם כל הדוחים האלה!!

YoungFlattop

New member
../images/Emo7.gif

הוא נראה ממש טוב פה.. לא אכפת לי שלא יעשה כלום עם השיער הזה שלו רק שיחזירו אותו

XoLilMissLolaoX

New member
חמוד ביותר חוץ מהמכנס שנראה גדול ב-2 מידות

לפחות....חחח חבל שהוא עזב....

Fairywitch

New member
אלכס../images/Emo7.gif הוא מזכיר לי את מקרתני בצעירותו...

עף מוקדם מדי

LeAnnDylan

Well-known member
../images/Emo196.gif../images/Emo41.gif מקום 3 ../images/Emo41.gif

לי דיווייז- השרשראות במכנס זה סו 2001 אבל עושה רושם שכל הגברים של איידול מנסים לדחוף את זה בחזרה לאופנה. יש לי הרגשה רעה שזה עוד עלול לעבוד להם.
במלתחה- יפה לו לאמץ את מראה הקריס אלן, אבל זה הולך להיות הדבר המשותף היחיד שיהיה להם. החולצה מחמיאה לו. נחמד שהפעם לא ראו לו את התחתונים או שהיה לו עיסוק אובססיבי בהרמת המכנס. בהחלט שיפור מהשבוע שעבר. הצבע של הג'ינס יפה, הגזרה לא כל כך. ציון - 8.
פריזורה- הרמתי ידיים על הניסיון לגרום לו להעיף את הזיפים אבל הוא כן קיצץ אותם קצת אז זה כבר שיפור ניכר. ציון – 8.
ציון משוקלל- 8.
בשבוע שעבר- 3.8

lorenzo35

New member
היה לו בהופעה הראשונה סוודר מרשים ביותר !!

אשמח אם תעלו את התמונה עם הסוודר

למעלה