ספיישל קרי

symptoms

New member
../images/Emo41.gifספיישל קרי../images/Emo41.gif

אז לרגל צאת אלבומה החדש והגעתה לראשונה למקום הראשון במצעד האלבומים של בילבורד החלטתי שמגיע לקרי שרשור משלה... אז הנה כמה קישורים של דברים שהיא עשתה לאחרונה וכל מיני דברים. תהנו
רעות

symptoms

New member
Carnival Ride

אז כמו שאמרתי האלבום הגיע למקום הראשון בבילבורד, עם מכירות של 527101 אלף עותקים (כשהוא מכר 415000 יותר מהאלבום שבמקום השני וקצת פחות מכל האלבומים במקומות 2-9 ביחד) מה שהופך אותו לאלבום עם שבוע הפתיחה הטוב ביותר מתחילת השנה, האלבום עם שבוע הפתיחה הטוב ביותר לאישה מאז תחילת השנה, אלבום הקאנטרי עם השבוע השני הכי טוב השנה והפתיחה הכי טובה של אלבום קאנטרי שני לאמן אי פעם. חוץ מזה 6 שירים שלה גם נכנסו ל-200 השירים המורדים ביותר, 4 חדשים (flat on the floor, All American girl, So small ו - just a dream) ושניים מ-some hearts (ג'יסוס וביפור הי צ'יטס) some hearts עלה כתוצאה משחרור האלבום השני והוא כרגע מקום 60 בבילבורד, עם מכירות של בערך 16000 והוא רחוק מ-6000000 בפחות מ-20000. צירפתי קישורים לשני קטעים על האלבום. והנה קישור לידאו של הסינגל הראשון שלה.

LeAnnDylan

Well-known member
לקח לי שנה להבין את הקליפ

טוב נו לא שנה יותר כמו 2 צפיות.. (לא אשמתי שרעות שולחת לי לינקים כשאני ישנה בעבודה
) אבל אני ממש אוהבת את השיר הזה
חוץ מהצווחה הלא קשורה לקראת הסוף שיר מדהים וקליפ ממש טוב!

symptoms

New member
רק תלונות

אם אני לא שולחת לך לינקים כשאת בעבודה אז אני נוטשת, אם אני כן מבדרת אותך אז אני מפריעה לך לישון
. וכן, זה שיר מעולה
רעות

LeAnnDylan

Well-known member
מעלילה עליי עלילות

לא ביקשתי שתשלחי לי לינקים ביקשתי שתבדרי אותי
וחוץ מזה שלא התלוננתי רק טענתי שהתפיסה שלי היה איטית יותר אפילו השתמשתי באייקון "
" זה לא אייקון תלונות

symptoms

New member
לזכותי יאמר

שגם אני השתמשתי ב-
. אבל אני מתנצלת מעומק ליבי על העלילות
ואני אשתדל לבדרך בעתיד.

LeAnnDylan

Well-known member
מ-ל-כ-ה-!! ../images/Emo47.gif

אומנם אני עדין חושבת ש-Some Hearts יותר טוב אני ממש ממש מתחילה לאהוב את קרניבל.. אני כבר מריחה את החרישה. חבל שלא הולך לה ככה גם באירופה

symptoms

New member
fashion rock

קרי הייתה לפני כמה זמן ב-fashion rock שם היא ביצעה קאבר לgo your on way של פליטווד מק עם לינדזי באקינגהם. זו הופעה נורא נחמדה וקרי אפילו מנגנת שם בגיטרה חשמלית. רעות

LeAnnDylan

Well-known member
היא לא באמת מנגנת היא סתם עושה ../images/Emo3.gif

פליטווד מק
גירסה נחמדה.. אני מעדיפה את של סטיבי ניקס

LeAnnDylan

Well-known member
גם אני סתם עושה. אז מה?

אז זה אומר שהיא לא סתם עושה?

darklighter

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo5.gif../images/Emo190.gif

זה נראה לי מעודף הרעבה+ספורט...

symptoms

New member
תוכניות הבוקר

קרי הייתה גם בארלי שואו וגם בגוד מורינינג אמריקה. הנה שני שירים שהיא ביצעה שם: get out of this town ו - flat on the floor.

למעלה