נבחרת החלומות 2-התוצאות

../images/Emo41.gifנבחרת החלומות 2-התוצאות../images/Emo41.gif

הגיע הרגע הגדול להודיע על הטופ 12 הנבחר של הפורום וכמובן איידול החלומות 2. להזכירכם הנבחרת הקודמת נבנתה ממועמדים מחמשת העונות, עכשיו היא נבנתה ממועמדים מששת העונות.
אז כמה נכנסו מהעונה השישית?
מי כבר לא בנבחרת?
מי הדרדר קשות במיקומו?
והאם יש איידול חלומות חדש? כל זאת ועוד בהמשך השרשור... תהנו

../images/Emo41.gifמקום 12../images/Emo41.gif

במקום 12 נמצא אחד הרוקרים הקשוחים של העונה הרביעית. העפתו הייתה שוקר לא קטן והוא סיים את התוכנית במקום גבוה מזה שבמצעד, מקום 6. מאז הוא הופיע במחזות זמר, ממשיך להגיע לתוכניות איידול השונות וממש לאחרונה הצטרף לקאסט "היפים והאמיצים". קונסטנטין מארוליס מיקום בנבחרת 1-מקום 10.

SHTRUDIDI

New member
זה רק אני או ש...

זאת אחת התמונות היותר יפות שלו? וכל הכבוד לו שהוא עדיין בדירוג,אותי אישית זה קצת הפתיע.

darklighter

New member
../images/Emo45.gifתמונה מהממת../images/Emo99.gif../images/Emo190.gif

ואני שמחה שהוא לא עף מהדירוג כי לא הרבה הצביעו לו...

../images/Emo41.gifמקום 11../images/Emo41.gif

למיקום זה מגיעה איידולית שהעפתה הייתה השוקר. היא עזבה במקום רביעי בעונה הראשונה ומאז כתבה שיר למנצחת העונה השלישית של איידול, שיחקה ב"בוסטון פאבליק" והוציאה אלבום. טמיירה גריי נבחרת 1- מקום 5.

Fairywitch

New member
מגיע לה יותר מ-11. אני חושבת שהסיבה היא

שרבים כאן לא ראו עונה ראשונה אז לא הכירו אותה להצביע לה. מלכה אמיתית

../images/Emo41.gifמקום 10../images/Emo41.gif

הנה הנציג הראשון שנכנס מהעונה השישית היישר לנבחרת. בעונה עצמה הוא הצליח הרבה יותר והגיע לגמר ולבסוף למקום השני והמכובד. הוא ידוע בעיקר עקב היותו מכונת קצב אנושית שלא הפסיק לקפץ על הבמה ולעבד שירים בדרך שונה. כיוון שסיים את העונה רק עכשיו עוד לא הספיק לעשות הרבה, אבל מתכנן אלבום בהמשך. בלייק לואיס

למעלה