הרגשת הלבד

klik50

New member
הרגשת הלבד

עכשיו אחרי קצת יותר משנה זה מחלחל כל יום וכל דקה תחושת הלבד!!!למרות אני עם הילדים ואני לא לבד פיזית אבל אני לבד עם הנשמה שמתעוררת לבד ונשכבת במיטה "לישון" לבד.
להתחיל מחדש מבראשית זה קשה ואני לא מנוסה בזה אחרי הכל 33 שנים להיות ביחד עם בעלי בלי כל מיני דברים מסביב. והחוסר של מישהו שיחלוק עימי את הרגשות של חיי יוםיום את החגים .אני די מיואשת בשלב זה של התקופה ...

c759200

New member
רק רציתי

לאחל לך חג שמח
והלוואי שהעתיד יהיה פחות לוט בערפל

זה כל כך לבד

גם ... 31 שנים ביחד.
גם ... שנה וארבעה חודשים אחרי.
שני ילדים ... בן ובת.
גם ... מתחתנת בספטמבר.
חגים עם המיני משפחה בצימר ... לא בביית ... לא סדר ... רק ארוחה מסורתית.
אבל הצלילי הזה המונוטוני כמו בסרט מתח ... הצליל המתמשך הזה ... לבדדדדדדדדד ....
הזיה קבועה ... תפקוד אופטימאלי ... פנטזיות על מה שלא יקרה ...
אלמן!

klik50

New member
הלבד

הלבד שלי מרגיש בדיוק כמו הלבד שלך ...מצחיק אבל באותה מידה מכאיב בלב.

לכן הכתיבה בפורום מחברת בין הכותבים

כי הם מבינים על מה את כותבת
וכל אחד ואחת עוברים את הלבד במקום הפרטי שלו
ופה בפורום יש תמיכה חברתית
ומבינה על מה שאת כותבת כי הם עוברים התמודדת עם הלבד כמוך
הלבד הזה יש לך אותך ואותו הממשיך לחיות בתוך לבך כל עוד את חיה

רוניתמ9

New member
לבד לבד

כל כך מסכימה עם מה שאת כותבת ואני שבעה חודשים אחרי. יוצאת , מבלה עם הילדים, נפגשת עם חברים שבאמת עוטפים ומחבקים אבל בכל שנייה ושנייה אני לבד.
לשום דבר אין בכלל משמעות כאילו כל הקיום שלי היה תלוי בזוגיות הנהדרת שהיתה לי. לכל פעולה, מחשבה ומעשה היתה משמעות רק בגלל שיכולתי לחלוק אותה איתו ועכשיו אין עם מי לחלוק.
כולם אומרים לי משפטים כמו תתנחמי שזכיתם לבלות/לנסע/לגדל ילדים אבל שום דבר לא מנחם אלא רק מעצים את הכאב על זה שלא נזכה לעשות את כל מה שרצינו ותכננו לעשות יחד.
הכאב כל כך עצום, ממש מורגש פיסית.
אין לי מושג לאן אני הולכת ומה יהיה. אם הייתי יכולה להריץ את החיים במהירות קדימה הייתי כל כך שמחה לסיים עם זה (ולא, אין לי מחשבות אבדניות וכלום אבל פשוט ההרגשה היא שמיציתי ושאין לי שום כוחות או רצון להקים לעצמי חיים חדשים. כל דבר שיקרה עכשיו הוא פשרה ולא מה שצריך היה להיות).

שולחת לך ים של כוחות להמשיך

וכולנו פה על מנת לתמוך בך בדרך הקשה
לחבק חיבוק ורטואלי ולהגחיד מילה טובה שתחזק אותך
פה את לא לבד פה כולנו איתך יקירה

למעלה