אלמנים צעירים מול אלמנות צעירות

קצבת שאירים

קצבת שאירים מהביטוח לאומי מגיעה לכל אלמן ואלמנה עד כמה שידוע לי .. מצרפת את האתר של ביטוח לאומי בנושא .. לגבי פנסיה או גמילה ע"ח ביטוחים ממקום העבודה(מבטחים וכו ...)איני יודעת במה היה מבוטח ,מצאתי אתר הנותן תמונה מקפת על הפנסיות (גם לאלמנים אלמנות)כנסי ובדקי ... כמו כן את שאלתך את יכולה להפנות לפורום דיני עבודה בתפוז .. והכי טוב גשי לעו"ד המתמחה בדיני עבודה והתיעצי איתו ... שיהיה לך בהצלחה !!! טלי

yonsh

New member
אלמנים צעירים מול אלמנות צעירות

אהלן, אשמח לחוות דעתכם וניסיונכם - האם קיים הבדל בין ציפיות הסביבה וההתנהגות שלה כלפי אלמנים צעירים, לעומת הציפיות וההתנהגות כלפי אלמנות צעירות. (ובו נחליט שכל אחד יגדיר לעצמו מה זה צעיר/ה). תודה על שיתוף הפעולה.

ציפיות

ויחס/התנהגות היחס לאלמן ולא לאלמנה ולא משנה באיזה גיל הוא בדרך כלל בין חמלה לאדישות הכל תלוי עד כמה החברה עליה אתה מתייחס קרובה לאלמנ/ה המגננה של 2 הצדדים היא לנסות ולגרום לגלגל אם לא לחזור אחורה ... לפחות להמשיך קדימה לשים בצד את שהיה ולהמשיך הלאה .... יש סיטואציות שיחס כזה בזמן מסויים מצד החברה ממש לא מתאים לאלמנ/ה וכך ההיפך. ציפיות אומרים הם רק לכריות הציפייה שכל חברה(חברים , ילדים משפחה) תבין בכל רגע/סיטואציה את אשר עובר עליך סופה לאכזב ולהעליב אם לא נלמד לשתף במה שעובר עליך

רות 2

New member
נמחק לי מה שרציתי לכתוב

קראתי את תגובתך האם אכן זה "לא לאלמנה " או לאלמנה כי אנני רואה הבדל ואגב שלומות לחברי הפורום.

Utopia86

New member
את מתכוונת

ללגיטמציה שהחברה מעניקה למציאת זוגיות חדשה? אני בת 22, אבל טרם נתקלתי בחיי באלמן צעיר, בוודאי שלא בגילי.. אז אין לי מקור ההשוואה. אני סבורה שתפיסות שמרניות בקשר לנשים עוברות גם לתחום הזה אולי.. ואולי ההתאלמנות שמורה משטויות כאלה.

Utopia86

New member
לי?

אין ילדים. אני ודן עוד לא היינו נשואים וממילא היינו מחכים.

למעלה