לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1001710,017 עוקבים אודות עסקים

פורום מדברים על החיים

ברוכים הבאים לפורום "מדברים על החיים"!
בפורום שלנו נדבר על כל אותם החומרים שחיים עשויים מהם.
החל מדברים קטנים כמו איך עדיף לעשות כביסה וכלה בנושאים פילוסופיים ומשמעות החיים בכלל.
כל נושא שנוגע לחייכם ישירות או מטריד ומעורר שאלות, אתם מוזמנים לעלות פה. נשתדל אני ושאר הגולשים לענות כמיטב יכולתינו.
בפורום זה יש גם מספר נהלים אותם צריך לזכור והם:
יש להתיחס לדבריו של הכותב ולא לגופו. גידופים, קללות, או הכפשות בפורום לא יתקבלו בברכה.
אם יש לכם טענות או ביקורת אישית כלפיי או כלפי גולש אחר בפורום, רק במסרים אישיים.
פרסום עיסקי בוטה בפורום ימחק.

בברכה, נוסעת בזמן אחר.

אודות הפורום מדברים על החיים

ברוכים הבאים לפורום "מדברים על החיים"!
בפורום שלנו נדבר על כל אותם החומרים שחיים עשויים מהם.
החל מדברים קטנים כמו איך עדיף לעשות כביסה וכלה בנושאים פילוסופיים ומשמעות החיים בכלל.
כל נושא שנוגע לחייכם ישירות או מטריד ומעורר שאלות, אתם מוזמנים לעלות פה. נשתדל אני ושאר הגולשים לענות כמיטב יכולתינו.
בפורום זה יש גם מספר נהלים אותם צריך לזכור והם:
יש להתיחס לדבריו של הכותב ולא לגופו. גידופים, קללות, או הכפשות בפורום לא יתקבלו בברכה.
אם יש לכם טענות או ביקורת אישית כלפיי או כלפי גולש אחר בפורום, רק במסרים אישיים.
פרסום עיסקי בוטה בפורום ימחק.

בברכה, נוסעת בזמן אחר.

x
הודעה מהנהלת הפורום
פה מדברים על החיים :-)
כולם מוזמנים לדבר, לשתף, לשאול, לתמוך ולהיתמך.

פורום "מדברים על החיים" הנו פורום פילוסופי-תמיכתי שנועד לדון בכל הנושאים הקשורים לחיים שלנו וגם לעזור ולתמוך.
אנו פה נשמח "להקשיב", לייעץ, לתמוך וגם להתפלסף ואפילו להתווכך אם ידרש.
גם אם לא מסכימים עם דעה של אחר אנא השתמשו רק בשפה נאותה וזיכרו שמאחורי כל ניק  יש גולש עם רגשות ומחשבות.

גלישה מהנה,
נוסעת בזמן אחר.
המשך >>

לצפיה ב-'לקבל את עצמי (לאו דווקא לאהוב את עצמי)'
לקבל את עצמי (לאו דווקא לאהוב את עצמי)
<< ההודעה הנוכחית
25/08/2016 | 21:58
6
73
חברים יקרים, ההודעות שלכם עוזרות לי יותר מהכל. תודה על מה שהיה עד כה. ועל מה שיבוא :)

בטיפול האחרון עם המטפל שלי- הוא אמר לי: אם יש משהו אחד שאני רוצה שתקח מהטיפול זה זה: עזוב אותך משינויים. מנסיון לרצות אחרים. אני אשמח אם קודם כל תקבל את עצמך. פשוט תבין שזה אתה. וכמה שלא תשתנה הגרעין ישאר זהה: אתה לא אוהב סיכונים. אתה אוהב להיות בשליטה. אתה אוהב להיות מודע.

כמה שלא תשתנה. זה יהיה עד גבול מסוים.
אז תלמד לבקר את עצמך פחות. לחיות עם מי שאתה. לקבל את עצמך על שלל התכונות שלך.

רציתי לשאול כמה דברים, בתקווה להשכיל מנקודות מהבט שלכם:
1. איך אתם מתרגלים קבלה עצמית? מה אתם אומרים לעצמכם שצצה ביקורת עצמית, הלקאה, התייסרות על טעות שקרתה (מקטנה ועד גדולה).

2. איך אתה יודע/מרגיש- שאתה כבר שלם או מקבל את עצמך? אני מדבר בגלוי על הדברים הכי כמוסים עם חברים רבים. אבל בכל זאת מתייסר לפעמים על תכונות שיש לי וטעיות שנובעות בגלל חרדה. אני עושה הרבה דברים לבד ומבסוט על מה שאני עושה או מה שאני בוחר. לא מתייסר.

3. חששתי בהתחלה שקבלה עצמית תהפוך לאהבה עצמית. וזו לנרקסיזם. שאולי ימנע ממני למצוא בנזוג כי אף אחד לא יספק בחור טוב כמוני. איך שוברים לוגיקה כזו? זה דיכוטומי מדי. אני מבין ובכל זאת הייתי רוצה להבין איך זה חי אחד עם השני.

4. האם קבלה עצמית היא קבועה? או בזמנים מסוימים הגיוני שארגיש נחות או הססן או מחביא תכונות שלי שאני יודע שהן חלק ממני?

5. ומה עם אני מקבל את עצמי, אבל מרגיש טוב יותר או שלם עם עצמי יותר כשאני מרצה מישהו אחר וגורם לו אושר. זה מסב לי אושר. אפילו אם אני צריך להשתנות קצת בשבילו. זה מבטל קבלה עצמית?

יש ספרים או טכניקות מומלצות לקבלה עצמית. לשלום בית עם עצמך? לחיזוק האמונה בדרך שלך? 

שאלות שכבר ענו לי:
ענו לי: האם קבלה עצמית לא עוצרת העצמה ושינוי? כלומר אני מקבל מי שאני. טוב לי עם מי שאני. אז למה לשנות - לזה כבר ענו לי בפורום שזה לא סותר. אני מקבל את עצמי כמו דירה שאני אוהב. אבל לפעמים שווה להוסיף תמונות וכו׳.)

מדברים על החיים >>
לצפיה ב-'להיות שלם עם עצמך '
להיות שלם עם עצמך
31/08/2016 | 15:14
5
66
תן למטפל שלך לקרא את זה , תעבדו על זה .
אני כבר עניתי לך בהודעות קודמות לגבי שלמות אישית . תעיין שוב .
יש מצב שאתה מתעקש לחיות בעבר ולחוות את הפספוס עם האקס ועדין ממשיך לצפות ? זה הבחירה שלך להמשיך קדימה - לטפל , לחזק ,לקבל ,להשלים ,לאהוב ולהתמודד ולהתחיל מחדש או להישאר אחורה בעבר עם התסכול, ולוותר על עצמך תוך כדי .  
מדברים על החיים >>
לצפיה ב-'תודה, אקרא.'
תודה, אקרא.
31/08/2016 | 15:33
4
12
שני דברים מונעים ממני לשחרר:
1. פחד ל*נעול* דלת שכרגע *סגורה* אבל מי יודע מה יהיה בעתיד. ברור שפחד מאחריות. אבל לפעמים קל יותר לחשוב ״אני עשיתי את המקסימום - הצד שני לא רצה״.

2. זה יוצר לי דיסונאס מאוד גדול בראש בין כמה שאהבנו אחד את השני - למהירות היחסית שהכל נמחק. שנתיים וחצי יחד. עם 4 חודשי הפסקה ופרידה שאחרי 4 חודשים מצא זוגיות חדשה. זה אומנם לא ככ מהר. סתם גורם לי לא להאמין לכל משפטי האהבה הככ חזקים שאמרנו אחד לשני והתוכניות הגדולות שהיו לנו זה לזה.

3. התבוננות בהיצע בחוץ - אני ויצא ונפגש. אף אחד לא מגריש לי כמו החיבור הראשוני שהיה לי איתו. ואני מרגיש שאתפשר בכל מקרה בבנזוג הבא.
אם אמצא.

שלוש  אלה גורמים לי לתקע.
מדברים על החיים >>
לצפיה ב-'בחירות בחיים .'
בחירות בחיים .
31/08/2016 | 18:27
3
25
אתחיל מהסוף ,
3, היצע- אתה עסוק במה שהיה בהתחלה אתו הכל היה מלבלב ... פרפרים וכו'... ושם אתה תקוע !!!!!! צא מזה כי זה כבר לא קיים  רק החלומות בהקיץ שלך אתה מחייה את כל הטוב הזה ומבלבל את עצמך וחופש לעצמך בור . מעבר לזה שאתה משווה כל בחור לאקס "המושלם" אף אחד לא ישתווה אליו . קח תזמן ותיתן הזדמנויות , ובלי לחץ .

2, אז אולי הוא לא היה כנה אתך , או שהיה כנה באותה תקופה אבל זה עבר לו כי הוא לא חי בעבר אלה מתקדם הלאה , קח ממנו דוגמא .

1, אתה עדיין חי בציפייה ...

בגדול אפשר להבין את החשש שלך אבל בידייך הבחירה האם לאפשר לפחד מפני מה שעלול לקראת בעתיד לנהל אותך בהווה או להביט לפחדים בעיניים ולא לתת להם מקום כה גדול והרסני .

מדברים על החיים >>
לצפיה ב-'את מנתחת יפה את התקיעה שלי, אבל אני לא יודע להשתחרר'
את מנתחת יפה את התקיעה שלי, אבל אני לא יודע להשתחרר
31/08/2016 | 21:38
1
16
ולא יעזור אם תגידי לי לשחרר :))
מדברים על החיים >>
לצפיה ב-'רק אתה יכול להוציא את עצמך מהתקיעות '
רק אתה יכול להוציא את עצמך מהתקיעות
02/09/2016 | 11:15
14
אין נוסחת קסם לצאת מתקיעות , וזה גם תהליך , וזה בידיים שלך !!!!!!!!
זה הכל תלויי אך אתה תופס את זה, עניין של גישה ולאן אתה לוקח את זה,
מה שיגרום לך להרגיש אחרת ,זה מה שתעשה עם זה !!!!
אבל אתה בטיפול ...אתה אמור להיות במקום אחר ויותר מגובש .
ביטחון עצמי ... שלמות אישית לא נבנה מתובנות בפורום...אלא מעשייה שלך !
אם המטפל/ת שלך לא נותנת לך משימות שבונות את הדימויי שלך (משם הכל מתחיל ) וממשיך לשחרור מכל מה שאתה לא רוצה להשתחרר כי אין לא יכול ,אז אתה יכול לבקש ממנה שהגיע הזמן לעבוד על זה .

מדברים על החיים >>
לצפיה ב-'מחפש המלצה לספר ״איך לקבל את עצמך״'
מחפש המלצה לספר ״איך לקבל את עצמך״
31/08/2016 | 21:41
5

הודעות אחרונות

03:46 | 04.10.16 אורחים בפורום
22:14 | 11.09.16 crema61
21:45 | 09.09.16 אריק בד חביב
21:58 | 25.08.16 מוכרחים להיות שמח4
23:56 | 17.08.16 מוכרחים להיות שמח4
09:53 | 13.08.16 nike001
10:08 | 04.08.16 ר22 היחידה
22:27 | 02.08.16 אורחים בפורום
09:37 | 16.07.16 דניאלין

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ