לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1001510,015 עוקבים אודות עסקים

פורום מדברים על החיים

ברוכים הבאים לפורום "מדברים על החיים"!
בפורום שלנו נדבר על כל אותם החומרים שחיים עשויים מהם.
החל מדברים קטנים כמו איך עדיף לעשות כביסה וכלה בנושאים פילוסופיים ומשמעות החיים בכלל.
כל נושא שנוגע לחייכם ישירות או מטריד ומעורר שאלות, אתם מוזמנים לעלות פה. נשתדל אני ושאר הגולשים לענות כמיטב יכולתינו.
בפורום זה יש גם מספר נהלים אותם צריך לזכור והם:
יש להתיחס לדבריו של הכותב ולא לגופו. גידופים, קללות, או הכפשות בפורום לא יתקבלו בברכה.
אם יש לכם טענות או ביקורת אישית כלפיי או כלפי גולש אחר בפורום, רק במסרים אישיים.
פרסום עיסקי בוטה בפורום ימחק.

בברכה, נוסעת בזמן אחר.

אודות הפורום מדברים על החיים

ברוכים הבאים לפורום "מדברים על החיים"!
בפורום שלנו נדבר על כל אותם החומרים שחיים עשויים מהם.
החל מדברים קטנים כמו איך עדיף לעשות כביסה וכלה בנושאים פילוסופיים ומשמעות החיים בכלל.
כל נושא שנוגע לחייכם ישירות או מטריד ומעורר שאלות, אתם מוזמנים לעלות פה. נשתדל אני ושאר הגולשים לענות כמיטב יכולתינו.
בפורום זה יש גם מספר נהלים אותם צריך לזכור והם:
יש להתיחס לדבריו של הכותב ולא לגופו. גידופים, קללות, או הכפשות בפורום לא יתקבלו בברכה.
אם יש לכם טענות או ביקורת אישית כלפיי או כלפי גולש אחר בפורום, רק במסרים אישיים.
פרסום עיסקי בוטה בפורום ימחק.

בברכה, נוסעת בזמן אחר.

x
הודעה מהנהלת הפורום
פה מדברים על החיים :-)
כולם מוזמנים לדבר, לשתף, לשאול, לתמוך ולהיתמך.

פורום "מדברים על החיים" הנו פורום פילוסופי-תמיכתי שנועד לדון בכל הנושאים הקשורים לחיים שלנו וגם לעזור ולתמוך.
אנו פה נשמח "להקשיב", לייעץ, לתמוך וגם להתפלסף ואפילו להתווכך אם ידרש.
גם אם לא מסכימים עם דעה של אחר אנא השתמשו רק בשפה נאותה וזיכרו שמאחורי כל ניק  יש גולש עם רגשות ומחשבות.

גלישה מהנה,
נוסעת בזמן אחר.
המשך >>

לצפיה ב-'משבר גיל ה40: החלטתי מה חשוב לי בחיים אבל אני לא מגיע לעשות '
משבר גיל ה40: החלטתי מה חשוב לי בחיים אבל אני לא מגיע לעשות
<< ההודעה הנוכחית
02/08/2016 | 22:27
2
65
את זה.

הבנתי שיש דברים שאני כבר לא אוכל לעשות אף פעם. העולם האינסופי של חלומות של ילד הצטמצם מאוד.

טוענים שאין דבר העומד בפני הרצון אבל זה לא באמת נכון. שאם תקדיש את כל כולך תוכל להשיג. בולשיט! אנחנו חיים בצל של אמרות שגויות, ורעיונות חברתיים מקובלים אבל מטעים.

אני כבר לא אהיה אלוף העולם בספורט, מוסיקה או שח.  לא אהיה טייס קרב או אסטרונאוט. או האיש הכי עשיר בעולם. חלומות אידיוטיים של ילד שאם אי פעם היו אפשריים בכלל - הם הפכו לבלתי אפשריים. גם אני אקדיש את כל זמני וכספי לזה, ואזניח תחומים אחרים בחיים יש דברים בלתי אפשריים ויש דברים אחרים שאם נהיה כנים יש סיכוי קלוש עד אפסי שאולי אחד מהם יתגשם.

אולי זה חוסר בגרות אבל קשה לי לקבל את זה. את הפער בין מה שפעם היה נראה אפשרי ומה שיש לי סיכוי לפחות סביר.

אז אינסוף חלומות פרועים הפכו למספר קטן ומצומצם של דברים ברי השגה. שאני רוצה להספיק בחצי שנשאר מהחיים. שלא הספקתי בחצי הראשון. שאם אני לא אזדרז אז המבוגר בן ה50 או האיש בן ה60 ילך ויתקשה להשיג גם אותם ככל שיעבור הזמן. דברים שלא הייתי רוצה לסיים את החיים בלי להספיק.

אבל גם את אלה אני לא יוצא להגשים. מצד אחד מדוכא שגם את הגרסא העלובה והקטנה של מטרות ברות השגה אני לא יוצא להשיג. מצד שני לא עושה כלום בעניין. כי צריך להשקיע הרבה זמן ואנרגיה. כי הם קטנים ולא כל-כך מלהיבים כמו החלומות של פעם. כי אחרי יום עבודה אני עייף ורוצה קצת בידור שטחי בטלוויזיה. במעט הזמן הפנוי ביום אני רוצה להינות ולא לבזבז המון זמן ואנרגיה על מיקרו חלום שאולי לא יצא ממנו כלום
מדברים על החיים >>
לצפיה ב-'מאותם חלומות אמור לצאת משהו וממנו תהיה הנאה ?'
מאותם חלומות אמור לצאת משהו וממנו תהיה הנאה ?
23/09/2016 | 00:50
6
וממה שאתה עושה בלי לבזבז זמן ואנרגיה במעט הזמן הפנוי אתה כבר משיג הנאה , אז באמת זה נראה עדיף.

"דברים שלא הייתי רוצה לסיים את החיים בלי להספיק" זה לא יותר חשוב ? או שאתה לא בטוח שאתה באמת מעוניין בהם ?
מדברים על החיים >>

הודעות אחרונות

03:46 | 04.10.16 אורחים בפורום
22:14 | 11.09.16 crema61
21:45 | 09.09.16 אריק בד חביב
21:58 | 25.08.16 מוכרחים להיות שמח4
23:56 | 17.08.16 מוכרחים להיות שמח4
09:53 | 13.08.16 nike001
10:08 | 04.08.16 ר22 היחידה
22:27 | 02.08.16 אורחים בפורום
09:37 | 16.07.16 דניאלין

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ