שרשור שאלות ליקיר לוסקי

שאלה

שמעתי שמסאי היה מושאל להפועל תל אביב יקיר אתה מלך מלך מלך איך ניתן ליצור איתכם השחקנים קשר {יוסי אבוקסיס ברוך דגו וכול השחקנים האחרים} האם יש לדגו דוד אח ששר שירים

יואב ק.

New member
המלצה למנהלי הפורום

יותר נכון המנהלת הפעילה בזמן שהשני עדיין לא יצא מהמיטה. כשיש לנו אנשים שמתארחים בפורום (קבלו ח"ח על אירוח לוסקי), יהיה נחמד אם גם תוסיפו מה יהיו שעות האירוח. אנשים עדיין כותבים שאלות למרות שיקיר כבר נעלם לו מזמן. ורק אוסיף שאני בטוח שכולם בפורום מקווים שלוסקי הוא ראשון מיני רבים

על האש

New member
השני מנסה להתאושש...../images/Emo13.gif

אבל אני חייב להודות מעל במה זו לעינב. על האירוח המקסים,והמוצלח שהשיגה לפורום. ועבר בצורה יפה וחלקה,ואת כל מה שהשקיעה במטרה להביא לארוח זה. אז המון תודה עינב
.

ברמת העיקרון אתה צודק

אך באירוח הספציפי הזה לא יכלנו לתחום את האירוח בשעה מוגדרת, מסיבות כאלו ואחרות התלויות בעיקר ביקיר. זאת הסיבה שהחלטנו שבמהלך היום יקיר יכנס הנה ויענה על שאלות הגולשים. (בצורה הזו אגב, גולשים ש"נזכרו מאוחר" יכולים עדיין לשאול שאלות, ולא לבכות את זה שהם פספסו את השעה). יקיר לגמרי לא נעלם, ואני מקווה שבהמשך הערב הוא יכנס הנה שוב וימשיך לענות על השאלות.

בעזרת השם תביא להפועל כבוד עם הרבה

עם הרבה גולים יו אר דה סטאר יו אר דה מאן אל תשכח מהאוהבת והחולה עלייך מיטל קדוש נשיקות יחתיך מווווואהה

אדרת 3

New member
../images/Emo68.gifליקיר

יש לך זמן לחיי חברה? לבילויים כמו נוער בגילך? ומה עם חיי האהבה????

תם האירוח../images/Emo88.gif

מקווה שנהניתם והחכמתם. אני רוצה להגיד שוב תודה ליקיר, שהסכים לבוא ולענות על השאלות.

למעלה