לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1020210,202 עוקבים אודות עסקים

פורום הפועל תל אביב

ברוכים הבאים לפורום האוהדים של הפועל תל אביב בתפוזאתם מוזמנים לא לנהוג כאוהדי מכבי ובית"ר, ולהוריד נעליים (אדומות) בכניסה אל ביתנו הוירטואלי.הפורום הוא מקום מפגש לאוהדי כל הקבוצות בכלל ואוהדי הפועל תל אביב בפרט. כאן תוכלו למצוא חדשות, כתבות, תמונות, ואוהדים- הקשורים למועדון הגדול והאהוב. זהו המקום לדבר על הקבוצה הנהדרת הזו, לשתף ולהכיר עוד אנשים שאוהבים אותם כמוכם, ובעיקר- להנות! גלישה נעימה ופוריה!

אודות הפורום הפועל תל אביב

ברוכים הבאים לפורום האוהדים של הפועל תל אביב בתפוזאתם מוזמנים לא לנהוג כאוהדי מכבי ובית"ר, ולהוריד נעליים (אדומות) בכניסה אל ביתנו הוירטואלי.הפורום הוא מקום מפגש לאוהדי כל הקבוצות בכלל ואוהדי הפועל תל אביב בפרט. כאן תוכלו למצוא חדשות, כתבות, תמונות, ואוהדים- הקשורים למועדון הגדול והאהוב. זהו המקום לדבר על הקבוצה הנהדרת הזו, לשתף ולהכיר עוד אנשים שאוהבים אותם כמוכם, ובעיקר- להנות! גלישה נעימה ופוריה!

לצפיה ב-'שרשור שאלות ליקיר לוסקי'
שרשור שאלות ליקיר לוסקי
<< ההודעה הנוכחית
01/04/2006 | 22:32
54
11
כאמור, ביום שני הקרוב יתארח בפורום שחקן הפועל תל אביב, יקיר לוסקי, ויענה על שאלות הגולשים.
השרשור הזה יהווה את שרשור האירוח, ואתם מוזמנים לשרשר הנה את שאלותיכם ליקיר כבר מעכשיו.

זו ההזדמנות שלכם לקבל תשובות ממקור ראשון, לגבי דברים שמתרחשים בקבוצה.
אני חוזרת ומבקשת מכם לנקוט באורח בכבוד הראוי. הודעות שתוכנן פוגע או בלתי הולם- תמחקנה לאלתר.

מקווה לאירוח פורה ונעים.
אז קדימה. תנו בשאלות.
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'שלום יקיר -'
שלום יקיר -
02/04/2006 | 01:32
2
1
1.אם זה היה תלוי בך היית מעדיף לנסות לקבל דקות בהפועל פ"ת במקום לשבת על הספסל של הפועל ת"א?

2.האם היו משחקים העונה שבהם הרגשת שמגיע לך צ'אנס לשחק בגלל היעדרות של שחקנים אחרים בגלל פציעה או השעייה ?

3.איך אתה מתפקד עם דרור קשטן ,אחרי שלא היה לו את האומץ והכבוד המינימלי לבוא ולבשר לך בעצמו שהוא משחרר אותך מהקבוצה ?

4.אתה מרגיש שיש לך עתיד במועדון? או שבמועדון כמו הפועל ת"א אין זמן לניסויים וצריך תוצאות מיד ולכן סיכוי קלוש שתקבל הזדמנות?

5.כמדומני שיחקת תחת הדרכתו של גיא לוי בנבחרת הצעירה.. עכשיו ששמו מוזכר כמועמד לאימון הקבוצה בעונה הבאה, מה אתה יכול לספר על יכולתו כמאמן? אתה תהיה מרוצה אם הוא יבוא לאמן את הפועל ?
לדעתך יש לו "ביצים" לקחת סיכון עם הצעירים של המועדון? או שהוא ילך על בטוח ויעדיף להביא שחקני רכש ?

6.כאחד שהשתתף בפרויקט "הבית האדום" האם היית ממליץ לשחקן צעיר להשתתף בפרויקט? גם בידיעה שהפרויקט לא מבטיח שיבוא מאמן בבוגרים ויזרוק את השחקן מהקבוצה ?

תודה שהסכמת להתארח בפורום שלנו.
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'מיקיר ל...Show me the money'
מיקיר ל...Show me the money
03/04/2006 | 13:25
1
קודם כל אני חייב לציין שיש לך שאלות של עיתונאי ממש:)
אז ככה: זה כן היה תלוי בי בכל הנוגע לקבלת דקות בהפועל פ"ת. פשוט לא התאקלמתי בקבוצה בפן המקצועי. הדברים לא התנהלו שם בצורה מקצועית והרגשתי שאני לא צריך להיות שם. חזרתי להפועל אחרי שיחה עם דרור, והיה ברור לי שהדרך למעלה תיהיה ארוכה וקשה אבל זה לא הפחיד אותי לרגע. ברור שזה לא נעים לשבת על הספסל אבל אני עוד צעיר וזה חלק מהעניין וזה רק נותן מוטיבציה להמשיך ולהוכיח באימונים.

לגבי השאלה השניה... כן היו משחקים שחשבתי ככה ואני עדיין חושב שאני כן צריך לשחק ולא רק בגלל פציעות או העדרות של שחקנים אחרים. אבל כמו שהקלישאה הידועה אומרת "יש מאמן והוא מחליט" ואני באמת מקבל את ההחלטות שלו גם אם לפעמים זה מאכזב אבל שוב זה חלק מהמשחק ומכל העסק שנקרא כדורגל.

לגבי היחסים שלי עם דרור: היחסים הם יחסים מקצועים לחלוטין. כמו בוס ושכיר. יש עבודה באים עושים אותה הכי טוב והולכים הביתה.

אני חושב שיש לי עתיד בכדורגל. אם זה יהיה בהפועל או לא את זה הזמן יגיד. הסלבנות תמיד מנצחת.

נכון שיחקתי תחת הדרכתו של גיא לוי בנבחרת ונהנתי מכל רגע. בנוגע לאם הוא יגיע לקבוצה או לא אני מנוע מלהגיב.

הבית האדום זה חוויה. אני למדתי שם המון על החיים. להסתדר לבד ולהיות אדון לעצמי בהמון מובנים. אני קצת מאוכזב ששחקנים שגדלו בפרויקט הזה לא משתלבים בקבוצה הבוגרת. אז הייתי מציע לכל אותם שחקנים שיעבדו קשה אבל שיקחו בחשבון שאין טבו לגבי הגעה לקבוצה הבוגרת.
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'עוד שאלה קטנה ליקיר -'
עוד שאלה קטנה ליקיר -
03/04/2006 | 15:23
1
האם לדעתך צריך לצמצם את מספר הזרים? לאור היכולת העלובה של זרים המגיעים לכאן, ומונעים את התקדמותם של צעירים כמוך ושל אחרים כמותך.
אני מניח שהתשובה שלך חיובית, אך למה אתם לא מביעים את דעתכם בתקשורת?
קח לדוגמא את שלמה שרף שבכל  שידור שולח חיצים מורעלים לעבר הזרים.
מה ארגון השחקנים עושה למענכם בנדון? למה אותם לא שומעים ?
לדעתי חובה עליכם לדאוג שהנושא יעלה לכותרות, ולדאוג שכמו בחלק ממדינות אירופה - רק זרים עם ניסיון בנבחרתם יוכלו לשחק בליגה שלנו.

קראתי את התגובות שלך לשאלות ומאוד התרשמתי לטובה ממך. אתה מתנסח באופן רהוט ויפה, ואני מאחל לך בהצלחה רבה בקריירה. תודה.
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'יקיר היקר'
יקיר היקר
02/04/2006 | 02:50
2
מספר שאלות:

1. בתור שחקן שעשה את שנותיו הראשונות בבית"ר נס טוברוק, ועבר להפועל בגיל צעיר מאד, האם אתה מרגיש חרטה כלשהי שלא נשארת בטוברוק?
האם אתה חושב שאם היית ממשיך בטוברוק היו לך יותר אופציות כיום והיית מקבל יותר דקות משחק?

2. מדוע לדעתך בוגרי מחלקת הנוער של הפועל לא מקבלים הזדמנות של ממש בבוגרים וברוב המקרים מוצאים את עצמם בקבוצות אחרות כשמסיימים את גיל הנוער?

3. האם אתה רואה שחקן בקבוצת הנוער כיום שיכול להשתלב בבוגרים ולא למצוא את עצמו בקבוצה אחרת?

תודה על שהסכמת להתארח ומקווים שנראה אותך מקבל יותר דקות בעונה הבאה כדי שתראה לכולם את היכולת שלך.
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'ליואב'
ליואב
03/04/2006 | 13:35
1
אני לא מרגיש חרטה. כי נהנתי מכל רגע במחלקת הנוער של הפועל ת"א, עברתי חוויות מדהימות. יכול להיות באמת שאם הייתי נשאר בטוברוק היו לי יותר אפשרויות להגיע לקבוצות מסוימות ואולי יותר רחוק מאיפה שאני נמצא היום. אבל אי אפשר להתעלם ממה שהגעתי בהפועל ת"א. ערכתי בכורה בבוגרים בגיל 17. אני עדיין בקשר שם עם כל המערכת בטוברוק אם זה אריק איזיקוביץ, ירון גולן, ושלמה שרף. אני מתיעץ איתם והם עוזרים לי המון. אני חושב שאת השאלה לגבי השחקנים הצעירים שלא משתלבים במועדון צריך להפנות להפועל. יש שחקנים מאד מוכשרים בקבוצת הנוער שאני מקווה שיגיעו לקבוצה הבוגרת. ביברס נאטכו,רמי דואני, דני בונדר הם שחקנים מאד מוכשרים שאני מאמין שיגיעו.
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'שאלה נוספת'
שאלה נוספת
03/04/2006 | 21:17
3
בתחילת העונה השאילו אותך ועוד 3 שחקנים להפועל פ"ת.  מבין הארבעה האלה רק אחד זכה להצלחה יחסית מן המעבר הזה.  השאלה שלי היא האם לדעתך המהלך הזה של ההנהלה היה נכון והאם לא היה עדיף להשאיר את השחקנים בקבוצה ולתת להם הזדמנות במהלך העונה?  וגם האם לדעתך השלושה האחרים (ועוד שחקנים שהושאלו לקבוצות אחרות כמו מסאי דגו) בסוף יחזרו להפועל ונראה משהו שמזכיר את עונת הדאבל עם התינוקות של קשטן?
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'יקיר'
יקיר
02/04/2006 | 19:39
1
1.תספר לנו משהו שאנחנו לא יודעים עליך
2. איך זה מרגיש ששחקן שבערך בגיל שלך (עומר פרץ) מקבל הרבה יותר דקות ממך?
3. בילדותך את מי אהדת?
תודה רבה שהסכמת להתארח כאן ויאללה הפועל
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'Tal'
Tal
03/04/2006 | 15:07
אז ככה: יש המון דברים שאתם לא יודעים עלי הייתי שמח אם היית ממקד מעט את השאלה שלך. זה לא משנה מי מקבל דקות יותר ממני. אני צריך להסתכל על עצמי ועל מה שאני עושה ואיך שאני עושה ולנסות להשתפר בהכל כדי לקבל את הדקות האלה ביושר. אם אתה שואל אז אני כן חושב שמגיע לי דקות אבל יש מאמן הוא קובע ואני מקבל את ההחלטות שלו גם אם הן מאכזבות לפעמים. אני לא מכחיש שבילדותי אהדתי את מכבי נתניה ואני עדיין אוהב את הקבוצה.
אין על מה חג שמח!
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'יקיר...'
יקיר...
02/04/2006 | 20:00
1
קודם כל לפני השאלות, רק להגיד שכיף לראות את הדור החדש בהפועל, ויש הרגשה שיש על מי לסמוך...

1) מה השאיפה שלך, לאן אתה רוצה להגיע בכדורגל? אתה חושב כרגע איך להצליח בהפועל, או כבר חושב קדימה, אולי אפילו אירופה?

2) למרות שכולנו יודעים את זה, מה ההבדל בין הרמה של הפועל, מבחינת מקצועיות, רמת מתקנים וכל מה שנלווה לקבוצה, לבין הרמה של הפועל פ"ת?
האם באמת הפועל היא קבוצה גדולה ביחס לשאר הליגה?
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'לגיל'
לגיל
03/04/2006 | 13:44
השאיפות הן די ברורות. להתברג בהרכב של הקבוצה ולהגיע איתה להשגים ותארים. אם אני אגיע למטרה הקרובה הזאת אני ארשה לעצמי לחשוב קצת יותר רחוק. לחלום על אירופה וכאלה זה לא רע אבל צריך לחיות את המציאות ולהגיע למטרות שמוצבות כרגע.
יש הבדל ברמת הקושי באימונים. אצל דרור האימונים יותר אינטנסיבים, יותר עצימים. וגם מן הסתם שדרור עומד על הקוים אתה חייב לתת יותר כי זה מה שהוא דורש כל הזמן.
הפועל ת"א הוא מועדון גדול ללא ספק. אם זה תנאים חומריים כמו מתקן אימונים,אצטדיון,חדר הלבשה. וגם איך לא.... הקהל המדהים של הפועל שאין כמוהו בארץ לדעתי. אולי לא הקהל הכי גדול אבל ללא ספק הכי איכותי ואנחנו השחקנים מרגישים בזה.
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'היי יקיר!'
היי יקיר!
02/04/2006 | 20:10
2
קודם כל, אתה שחקן מוכשר, ואני מאחלת לך המון הצלחה בהמשך!
והנה שאלותי:

איך זה לשחק בקבוצה (נהדרת) כמו הפועל ת"א? איך החיבור עם שאר השחקנים? ואיך האוהדים כמובן?
איך היה המעבר בין הקבוצות שבהן שיחקת?
מה שלומך? (:
באיזה שמפו *באמת* משתמש אליניב ברדה?

תודה רבהוהפועל אימפריה
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'שלום וברכה...'
שלום וברכה...
03/04/2006 | 13:58
1
1
אז תודה רבה וזה מאד מחמיא.
ללבוש את החולצה של הפועל זאת מחויבות. ועד שלא לובשים אותה לא מבינים בכלל את גודל האחריות. זאת הרגשה נפלאה.
החיבור עם השחקנים הוא טוב יש כמיה. כמובן שעם שחקנים מסוימים יותר ועם שחקנים אחרים פחות. אבל בגדול היחס הוא לבבי. כיף לבוא לעבודה.
האוהדים זה דבר שכל הזמן מחדש מחמם את הלב. גם בהצלחות וגם בכשלונות הקהל הזה תמיד נותן לנו כח.אי אפשר לשכוח את השנה שעברה איך שהוא תמך ועודד עד השריקה האחרונה שהשאירה אותנו בליגה. זה קהל שכיף לשחק בשבילו וכיף לשמוע אותו. אני בתור שחקן מחכה להזדמנות לשחק ולהגיד לו במגרש כמה אני אוהב אותו.
המעבר היה קשה ובכלל לא צפוי. לקח לי כמה ימים לעקל את מה שאני עובר. אבל אלה הם חיו של כדורגלן. צריך להסתגל לסביבה שלך מהר מאד אחרת אתה נעלם. לא נהנתי בפ"ת למרות שהאנשים שם ממש חיוביים. חזרתי לבית שלי הפועל ת"א ואני נהנה פה מכל רגע.
אני לא יודע בדיוק באיזה שמפו אליניב משתמש אבל נראה לי שנגמר לו השמפו. אם שמת לב הוא הסתפר:)
ושלומי מצוין ואני מקווה שגם אצלך הכל בסדר:)
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-''
03/04/2006 | 22:23
לצפיה ב-'יקיר יקירי!'
יקיר יקירי!
02/04/2006 | 20:17
3
1
1. איך דרור קשטן באמת?
יכולותיו כמאמן אינן מוטלות בספק, אבל נראה לי מעט מפחיד להתאמן תחתיו.
האם נכונה השמועה שהוא שולט בכם ביד רמה?

2. עד כמה השחקנים בקבוצה, מזדהים עם תחושות האוהדים והמועדון?
כלומר, באיזו מידה השחקנים מודעים לערכי המועדון, ועד כמה הם חשים אותם בעצמם?
תן לי לחדד עבורך את השאלה:
למשל- האם שחקן ב'הפועל', מתעב את מכבי כקבוצה ורוצה לנצח אותה בכל מחיר?
האם שחקן ב'הפועל' רואה בבית"ר יריבה "מיתולוגית" יותר מאשר הפועל פ"ת למשל?
נדמה לי שמה שהתכוונתי לשאול באמת, זה האם השתייכות לקבוצה כמו 'הפועל' כרוכה באמוציות מסויימות, או שזה פשוט מקצוע ככל מקצוע?
או בניסוח אחר: האם שחקני הפועל, הם גם אוהדי הפועל בתוך ליבם, או שמא זו בשבילם רק עבודה?

3. מה המתנה הכי יפה שקיבלת ליום הולדת?

4. מתי תיערך הסולחה ביני לבין אליניב ברדה?

5. נכון שאתם יודעים שהדרבי מעל הכל ושתנצחו בו?! נכון? נכון?!
(אני כלל לא אובססיבית)

6. בא לך ליידע את שאר שחקני הקבוצה על קיומו של פורום הפועל בתפוז?

תודה שהסכמת להתארח כאן.
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'לעינבי המתוקה'
לעינבי המתוקה
03/04/2006 | 14:41
2
כנראה שאף אחד מאיתנו לא יודע איך דרור באמת.(הכוונה בחיים הפרטיים)
מה שכן אפשר להגיד עליו שהוא מקצוען ברמה הכי גבוהה שיש. הוא דורש 100 אחוז כל הזמן בלי הנחות לאף אחד.אמנם הוא עושה רושם אולי שהוא קצת מפחיד בתגובות שלו אבל הוא אדם מאד לבבי. הוא נוהג בנו ביד קשה לפעמים כדי שנגיע לרמת מוכנות גבוהה מהיריב שלנו.
אני לא יודע איך מרגיש אוהד שיושב בשער 5 שהפועל זאת אהבת חיו. אבל אני מתאר לעצמי שהוא יושב שם והוא מרגיש שהכלה שלו עולה למגרש ושרה לו סרנדות.אנחנו השחקנים כמה שלא ניהיה מזוהים עם הקבוצה ועם המועדון כנראה לעולם לא נרגיש כמו אותו אוהד שמחכה לכלה שלו כל שבת.אנחנו באים עם רצון אדיר לספק לאותם האוהדים את ההנאה שלשמה הם רוכשים כרטיס. לפעמים אנחנו מצליחים ולפעמים לא. זאת עבודה לכל דבר אבל זאת עבודה עם רגש לא כמו בכל עבודה רגילה.
האמת שקיבלתי מתנה לא כל כך נעימה כי הפסדנו באותו יום. אבל קיבלתי כל מיני פיצוים מתוקים למשל שהגעת ליום הולדת שלי:)
תיהיה סולחה כשתרצי שהיא תערך. וכמובן שהדרבי מעל הכל. אנחנו נעשה הכל כדי לנצח.
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-''
03/04/2006 | 15:11
1
אני שמחה שלמרות הכל נהנת מיום ההולדת שלך, ואני גם שמחה שהצלחתי להגיע.

ד"ש למישאלוב!
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'תפסיקי לקלקל את הילדים '
תפסיקי לקלקל את הילדים
03/04/2006 | 17:16
לצפיה ב-'יקיר...'
יקיר...
02/04/2006 | 22:16
1
2
ראשית, לדעתי יש לך את הכישרון לפרוץ גם בקבוצה גדולה כמו הפועל, ואני מאמין שכשהסיבה המונעת ממך לעשות כן תעבור לנבחרת בקיץ, אכן תעשה זאת.

שנית, האם אתה מתכוון להישאר בהפועל בעונה הבאה או שאתה חושב לבקש השאלה לקבוצה אחרת (בהנחה שהמאמן רוצה אותה בסגל הקבוצה לעונה הבאה)?

בהצלחה!
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-''
03/04/2006 | 15:09
2
קודם כל תודה רבה.
שנית אני לא מתעסק כ"כ בעונה הבאה. יש לנו מטרות עוד לעונה הזאת וכנסיים את העונה הנוחכית אז נראה מה עודים לגבי העונה הבאה.
תודה רבה וחג שמח!
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'יקיר יקר'
יקיר יקר
02/04/2006 | 23:19
4
שלום לך..

שמועה עקשנית טוענת שלפניי שנתיים במשחק בקופסא לא התאפקת וזינקת משמחה כשנתניה (הקבוצה שאתה אוהד לפי השמועה) כבשה שער לרשת הפועל ת"א ואפילו ננזפת ע"י הרשקוביץ' , האם אתה מאשר את השמועה?
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'אם אני לא טועה -'
אם אני לא טועה -
02/04/2006 | 23:38
1
1
המשחק ההוא היה משחק הבכורה שלו בבוגרים, כך שהשמועה לא אמינה כל כך..

בוא נראה מה הוא יענה..
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'התכוונתי לאותו משחק'
התכוונתי לאותו משחק
02/04/2006 | 23:42
1
אולי טעיתי בהערכת הזמן.
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'הופעת?'
הופעת?
03/04/2006 | 00:10
לצפיה ב-'לשחר'
לשחר
03/04/2006 | 14:48
1
השמועה היא בכלל בכלל בכלל לא מדויקת. אני לא מכחיש שבילדותי אהדתי את מכבי נתניה ואני תמיד אוהב את הקבוצה הזאת בסתר ליבי. מה שנכון הוא שבעונת 00\99 תעשה חישוב הייתי בן 14(שיחקתי בקבוצת הילדים של הפועל) נערך משחק ליגה אחרון בין הפועל למכבי נתניה בקופסא ונתניה הייתה חייבת לנצח כדי להשאר בליגה. אני קיבלתי כרטיס ליציע של אוהדי הפועל אז התיישבתי שם. ואז נתניה כבשה ואני הייתי היחידי ביציע שקפץ משמחה. מאחורי ישב מאיר אורנשטיין הבן של מוטי שכולם מכירים. אז הוא הסתכל ולא הבין למה אני שמח. זאת האמת ולא כל מיני שטויות שאני שומע כל הזמן בנוגע לאותו סיפור.
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'שלום יקיר !'
שלום יקיר !
03/04/2006 | 13:46
2
1.איזו קבוצה אתה אוהד בעולם ?
2.אתה מוכן לשחק גם בליגה השניה או השלישית אם יציעו לך?
3.איזה שחקן ישראלי היית מביא להפועל?
4.איזה שחקן זר היית מביא להפועל?
5.בשעת משחק השחקנים מקשיבים לצעקות של המאמן (בכללי) מהספסל? אפשר להבין מה הוא רוצה?

הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'כמובן תודה ! ובהצלחה !!!'
כמובן תודה ! ובהצלחה !!!
03/04/2006 | 13:47
1
לצפיה ב-''
03/04/2006 | 15:01
מילאן כמובן:)
אני לא אגיע לליגה הזאת וכבר היו לי הצעות מהליגה השניה ואפילו מליגת העל.
ישראלי שהייתי מצרף הוא...זאביק חיימוביץ' ושחקן זר את חבייר דירסאו.
מבינים פחות או יותר. אבל עובדים כל השבוע ומדברים כל השבוע באימונים ככה שבמשחק אין הרבה מה להגיד.
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'אהלן יקיר'
אהלן יקיר
03/04/2006 | 14:16
1
* מי הם החברים הכי טובים שלך בתוך הקבוצה?

* אתם מודעים לזה שהקהל של הפועל,הוא הכי טוב בארץ?

* איזו עמדה לדעתך בקבוצה הכי זקוקה לחיזוק?

הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'שלום איתי'
שלום איתי
03/04/2006 | 14:51
אני חבר של כולם מן הסתם יותר קרוב לשחקנים הצעירים. כמו שי אבוטבול, ניר רחמין,רמי חליס,עומר פרץ,גילי ורמוט. נשאלתי כבר בנושא הקהל ואני חוזר ואומר שזה הקהל הכי טוב בארץ!
אולי לא הכי גדול בארץ אבל בהחלט הכי איכותי.
אני חושב שהמועדון יודע מה הכי טוב בשבילו ואיזה שחקנים להביא ובאיזה עמדות. בוא נחכה ונראה:)
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'יקיר יש לי שאלה'
יקיר יש לי שאלה
03/04/2006 | 14:44
2
1
אפשר לדעת מה היה בדיוק לא מקצועי בהפועל פ"ת, האם מהצד אתה חושב שעכשיו כבר יותר מקצועי שם, לאור החלפת המאמן, היושב ראש?
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'לאריה'
לאריה
03/04/2006 | 14:54
1
בוא נגיד שעכשיו העניינים נראים הרבה יותר מקצועים שם ותבין לבד את התשובה.
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'תודה יקיר..'
תודה יקיר..
03/04/2006 | 14:56
1
אני חושב שהבנתי..
שיהיה לך בהצלחה בהמשך, ואולי עוד דרכנו הכחולות יפגשו..
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'שאלות ליקיר'
שאלות ליקיר
03/04/2006 | 15:07
1
1
אתה מרגיש שהשופטים עושים כבוד יותר לשחקנים ותיקים מאשר לצעירים?
האם לפני המשחק יש דיבורים על שופט מסויים ש"הוא ** **** צריך להיזהר ממנו ולא לשחק נוקשה?
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-''
03/04/2006 | 15:13
מן הסתם שיש לשופטים כבוד לשחקנים הותיקים. אנחנו השחקנים מתרכזים רק במשחק ואנחנו מקבלים הוראה לא לדבר עם השופטים ככה שזה לא ממש משנה מי השופט.
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'ליקר'
ליקר
03/04/2006 | 15:12
2
מאוד התרשמתי ממך ומהציפיות שלך ומאיך שאתה כותב.
אסור לך להפסיק להאמין בעצמך, כי כישרון יש לך, תשתמש בו בחוכמה.
הכי חשוב זה ביטחון, תאמין ואני מקווה בשבילך שתצליח

בר
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'בר'
בר
03/04/2006 | 15:16
1
לצפיה ב-'ליקיר'
ליקיר
03/04/2006 | 15:32
אהלן , מה הסיבה שבעצם עברת להפועל פ"ת בתחילת העונה? (בהשאלה) .

תודה.

דרך אגב, מה עם אחיך למה הוא לא  בא יותר?
ועם עומר ויס , שלפי מה שהבנתי הוא חבר טוב שלך והרבה זמן לא שוחחתי איתו , איך מתקדמת הקריירה שלו בהפועל פ"ת?
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'יקיר..'
יקיר..
03/04/2006 | 15:28
אז מה ניראה אותך גם בתפוז ?
חחח
תנסה לנחש מי זו לפי הכינוי
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'כמה עולה כרטיס למשחק של הפועל'
כמה עולה כרטיס למשחק של הפועל
03/04/2006 | 17:21
1
12
לצפיה ב-'נובמת.'
נובמת.
03/04/2006 | 17:55
שאלות כאלה אפשר להפנות לפורום, ולא ליקיר.
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
03/04/2006 | 17:24
3
שמעתי שמסאי היה מושאל להפועל תל אביב

יקיר אתה מלך מלך מלך

איך ניתן ליצור איתכם השחקנים קשר {יוסי אבוקסיס ברוך דגו וכול השחקנים האחרים}

האם יש לדגו דוד אח ששר שירים
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'מסאי שייך להפועל ת"א'
מסאי שייך להפועל ת"א
03/04/2006 | 17:57
2
1
לצפיה ב-'אתה חתום גם בעונה הבאה'
אתה חתום גם בעונה הבאה
03/04/2006 | 18:17
1
1
לצפיה ב-'בטח אני חתום '
בטח אני חתום
03/04/2006 | 18:28
1
לצפיה ב-'בעזרת השם תביא להפועל כבוד עם הרבה'
בעזרת השם תביא להפועל כבוד עם הרבה
03/04/2006 | 20:50
עם הרבה גולים
יו אר דה סטאר
יו אר דה מאן
אל תשכח
מהאוהבת והחולה עלייך מיטל קדוש
נשיקות יחתיך מווווואהה
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'ליקיר'
ליקיר
04/04/2006 | 14:23
יש לך זמן לחיי חברה? לבילויים כמו נוער בגילך? ומה עם חיי האהבה????
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'המלצה למנהלי הפורום'
המלצה למנהלי הפורום
03/04/2006 | 18:02
6
יותר נכון המנהלת הפעילה בזמן שהשני עדיין לא יצא מהמיטה.

כשיש לנו אנשים שמתארחים בפורום (קבלו ח"ח על אירוח לוסקי), יהיה נחמד אם גם תוסיפו מה יהיו שעות האירוח.  אנשים עדיין כותבים שאלות למרות שיקיר כבר נעלם לו מזמן.

ורק אוסיף שאני בטוח שכולם בפורום מקווים שלוסקי הוא ראשון מיני רבים
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'השני מנסה להתאושש...'
השני מנסה להתאושש...
03/04/2006 | 18:15
3
אבל אני חייב להודות מעל במה זו לעינב.
על האירוח המקסים,והמוצלח שהשיגה לפורום.
ועבר בצורה יפה וחלקה,ואת כל מה שהשקיעה במטרה להביא לארוח זה.
אז המון תודה עינב .
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'אין כמו עינב'
אין כמו עינב
03/04/2006 | 18:30
יאללה תעשי סולחה עם ברדה ותביאי אותו לפורום.
הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'רפואה שלמה עופר'
רפואה שלמה עופר
03/04/2006 | 22:49
1
4
לצפיה ב-'תודה אחי '
תודה אחי
04/04/2006 | 06:57
3
לצפיה ב-'ברמת העיקרון אתה צודק'
ברמת העיקרון אתה צודק
03/04/2006 | 19:12
1
אך באירוח הספציפי הזה לא יכלנו לתחום את האירוח בשעה מוגדרת, מסיבות כאלו ואחרות התלויות בעיקר ביקיר. זאת הסיבה שהחלטנו שבמהלך היום יקיר יכנס הנה ויענה על שאלות הגולשים. (בצורה הזו אגב, גולשים ש"נזכרו מאוחר" יכולים עדיין לשאול שאלות, ולא לבכות את זה שהם פספסו את השעה).

יקיר לגמרי לא נעלם, ואני מקווה שבהמשך הערב הוא יכנס הנה שוב וימשיך לענות על השאלות.

הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'הלך לאימון, אה?'
הלך לאימון, אה?
03/04/2006 | 19:15
2
לצפיה ב-'תם האירוח'
תם האירוח
04/04/2006 | 14:56
מקווה שנהניתם והחכמתם.
אני רוצה להגיד שוב תודה ליקיר, שהסכים לבוא ולענות על השאלות.

הפועל תל אביב >>

הודעות אחרונות

17:30 | 14.05.12 אורחים בפורום
21:33 | 31.12.11 עתליה23
22:08 | 28.12.11 עתליה23
17:41 | 20.12.11 כינרת אחרת אדומה
19:39 | 19.12.11 anat186
21:34 | 18.12.11 כינרת אחרת אדומה
15:23 | 18.12.11 צויקה האדום
21:02 | 15.12.11 כינרת אחרת אדומה
22:01 | 12.12.11 כינרת אחרת אדומה
13:28 | 11.12.11 כינרת אחרת אדומה
18:29 | 10.12.11 meir6070

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ