שאלון החורף הגדול

על האש

New member
../images/Emo183.gif שאלון החורף הגדול ../images/Emo183.gif

גם כדיי שאני אענה עליו יותר מאוחר
.

redshani

New member
התשובות שלי!../images/Emo13.gif

שם: שני. האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו? כן, הפועל תל אביב.(הפירוש של השם הוא אדום). האם תקראי לילד שלך על שמך? לא. אם היית נולד במין השני, איך היו קוראים לך? שמעון. אם היית יכול להחליף שמות עם חבר,מי זה היה? יסמין. האם השם שלך משובש לעיתים קרובות? לא. אם תיהיה מפורסם האם תנטוש את שם המשפחה שלך? לאאא! רווק? אם לא, רוצה להיות? רווקה. תאריך לידה: 21.4.1990. גיל: 15 וחצי. גיל שהיית רוצה להיות: טוב לי בגיל שלי. גובה:1.63. צבע עיניים:חום. אוהב אותו? כן. צבע שער: שטני. אוהב אותו? כן צבע אהוב: אדום. ימני/ שמאלי/משתמש בשתי הידיים בצורה שווה: ימנית. חיות מחמד? כלבה(דני ענק יפיפיה-אופרה), חתולה(מימי). מה העבודה שלך? להיות תלמידה זה נחשב? פירסינג: יש. קעקועים: (עדיין) אין. אובססיות: הפועל תל אביב. התמכרויות: הפועל תל אביב. חולשה לאדם מסוים? לעצמי
ציטוט מועדף/ מוטו: לא עולה לי כרגע. אתה חי את הרגע? כן. יש לך סודות? כן. אתה אוהב את הכתב יד שלך? כן. יש לך הרגלים רעים? כן. איזו מחמאה אתה מקבל מרוב האנשים? מחמיאים לי על השיער ועל השפתיים. אם היו עושים סרט על החיים שלך, איך היו קוראים לו? חיה את הרגע. מה הפחד הגדול ביותר שלך? לא פוחדת.. בסופו של דבר כולם מתים. אתה יודע לשיר? כן. האם אתה מתבודד? ממש לא! מה נמצא בראש סדר העדיפויות שלך בחיים? ההנאה. אם היית מישהו אחר, האם היית מתחבר עם עצמך? כן. האם אתה פועל בפזיזות? תלוי במקרה. האם יש משהו שמפחיד אותך או שאתה שונא בעצמך? לא. אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה? לא הייתי משנה כלום... אף אחד לא צריך להיות מושלם. מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? לחיות! מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? שרירים
ומה הכי פחות אוהב? כלום. טוב לי עם עצמי. אתה חושב שאתה נראה טוב? היופי הוא בעיני המתבונן. יש לך ביטחון עצמי? כן. מעשן? לא סמים? לא. קורא עיתון? לא. מתפלל? לפעמים. הולך לבית כנסת? לא מדבר עם זרים? כן ישן עם בובות פרווה? כן. יוצא לטיול בגשם? תלוי במצב רוח. מדבר עם אנשים למרות שאתה שונא אותם? לא. נוהג? על אופניים חח אוהב לנסוע מהר? כן. אוהב מישהו בלתי מושג? אין כזה דבר מישהו בלתי מושג. פגעת בעצמך? חרטתי על עצמי את הסמל של הפועל
יצאת מהמדינה? כן אכלת משהו שגרם לאנשים אחרים להקיא? לא שזכור לי. היית מאוהב? כן. שחית בעירום? כן. עברת ניתוח? לא. חטפת מכות? לא. החטפת למישהו מכות? כן. התחילו איתך? כן. היית על במה? כן. חשבת על התאבדות? כן. נשארת ער כל הלילה? כן. לא אכלת יום שלם? כן. ישנת כל היום? כן. הרגת מישהו? לא. חשבת שאתה משתגע? לא. היה לך חלום שהתגשם? כן. עברת על החוק? כן. פגשת מישהו מפורסם?כן. הרגת חיה בטעות? לא. הרג חיה בכוונה? לא? גנבת משהו? לא. היית ברדיו/טלויזיה? כן. הייתה לך התמוטטות עצבים? לא. קפצת בנג'י? (עדיין) לא. היה לך חלום שחזר כמה פעמים? כן. עם מי אתה מדבר הכי הרבה און-ליין? אין מישהו אחד. על מי אתה סומך הכי הרבה? המשפחה שלי. עם מי אתה רב הכי הרבה? לא רבה עם אף אחד. האם אתה תמיד מרגיש שמבינים אותך? כמעט. האם אתה סומך על אחרים בקלות? כן. בבית של מי היית אחרון? שלי. שרצית להרוג? ילד אחד מהשכבה שלי. שצחקת עליו? לא זוכרת מתי צחקתי על מישהו. ששבר את הלב שלך? חסוי. שאיכזב אותך? ההוא מהשאלה הקודמת. ששימח אותך? אני שמחה טבעי
שראית איתו סרט? ידיד שלי. תאר איך אתה מרגיש כרגע ב-5 מילים: אני מאושרת, כיף לי לחיות.

ט ל ו ש1

New member
../images/Emo26.gif

אני אוהדת מכבי חיפה ד"א..סתם נדחפתי לפה
ראיתי סקר והחלטתי לענות שם:טל האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו?לא מיקום:חיפה האם תקראי לילד שלך על שמך?לא אם היית נולד במין השני, איך היו קוראים לך?עדן אם היית יכול להחליף שמות עם חבר, מי זה היה?שרון האם השם שלך משובש לעיתים קרובות? לא אם תהיה מפורסם, האם תנטוש את שם המשפחה שלך?לא רווק?כן אם לא, רוצה להיות? תאריך לידה: 17.7 גיל:15 גיל שהיית רוצה להיות:24
גובה: 1.60 צבע עיניים:חום אוהב אותו?בערך צבע שער:שחור אוהב אותו? מאוד צבע אהוב:ירוק אדום ימני/ שמאלי/משתמש בשתי הידיים בצורה שווה:ימני חיות מחמד?חתול..עד לפני כמה שעות בעצם..לא מוצאת אותו:( מה העבודה שלך?אין ליייי יש / אין- פירסינג:יש קעקועים:יש אובססיות:יש התמכרויות:יש חולשה לאדם מסוים?יש ציטוט מועדף/ מוטו:אין האם... אתה חי את הרגע?כן יש לך סודות?כן אתה אוהב את הכתב יד שלך?כן יש לך הרגלים רעים?כן איזו מחמאה אתה מקבל מרוב האנשים?שאני יפה חח אם היו עושים סרט על החיים שלך, איך היו קוראים לו?לא יודעת מה הפחד הגדול ביותר שלך?גוקים חחחחח אתה יודע לשיר?כן האם אתה מתבודד?לפעמים מה נמצא בראש סדר העדיפויות שלך בחיים?חברים ומשפחה..זה מה שיש חח אם היית מישהו אחר, האם היית מתחבר עם עצמך? יכול להיות האם אתה פועל בפזיזות?לעיתים רחוקות האם יש משהו שמפחיד אותך או שאתה שונא בעצמך?כן אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה?עינים מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים?יש כמה..אין כוח לחשוב מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך?את הפנים ומה הכי פחות אוהב?עינים אתה חושב שאתה נראה טוב?כן.. יש לך ביטחון עצמי?כן האם אתה: מעשן? כן סמים?פעם קורא עיתון?לפעמים מתפלל?לא הולך לבית כנסת?לפעמים מדבר עם זרים?כן ישן עם בובות פרווה?לפעמים יוצא לטיול בגשם? לעיתים רחוקות מדבר עם אנשים למרות שאתה שונא אותם?כן נוהג?לא אוהב לנסוע מהר?אוהבת שנוסעים מהר אוהב מישהו/י בלתי מושג/ת? כן האם אי פעם: פגעת בעצמך? כן יצאת מהמדינה? כן אכלת משהו שגרם לאנשים אחרים להקיא?אולי היית מאוהב?כן שחית בעירום? לא עברת ניתוח? לא חטפת מכות? לא החטפת מכות למישהו?לא התחילו איתך?כן היית על במה? כן חשבת על התאבדות?לא נשארת ער כל הלילה?כן לא אכלת יום שלם? כן ישנת כל היום? כן הרגת מישהו? לא חשבת שאתה משתגע?כן היה לך חלום שהתגשם?כן עברת על החוק? כן פגשת מישהו מפורסם?כן הרגת חיה בטעות? כן הרגת חיה בכוונה? כן גנבת משהו? לא היית ברדיו/ טלוויזיה?כן היתה לך התמוטטות עצבים?לא קפצת בנג'י? כן היה לך חלום שחזר כמה פעמים?כן עם מי אתה מדבר הכי הרבה און- ליין?מאיפה לי על מי אתה סומך הכי הרבה? יעזרו שמות?????????דניאל עם מי אתה רב הכי הרבה? אמא חח האם אתה תמיד מרגיש שמבינים אותך?לא האם אתה סומך על אחרים בקלות?לא:\ בבית של מי היית אחרון? חברה...עמית מי היה האדם האחרון: שרצית להרוג? אחי שצחקת עליו? אחי ששבר את הלב שלך?לא חשוב שאיכזב אותך? גם ששימח אותך? נתי שראית איתו סרט? לא זוכרת מתי ראיתי בכלל תאר איך אתה מרגיש כרגע ב-5 מילים:מצויין מצויין מצויין מצויין מצויין

על האש

New member
הנה גם אני עניתי ../images/Emo98.gif

שם: עופר. האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו? : לא פשוט סבתא שלי בחרה אותו. מיקום: בת ים. האם תקראי לילד שלך על שמך? : לא. אם היית נולד במין השני, איך היו קוראים לך? : אין לי שמץ של מושג :). אם היית יכול להחליף שמות עם חבר, מי זה היה? : לא היה מה שנבחר,לא כזה רע לי איתו. האם השם שלך משובש לעיתים קרובות? : השם הפרטי לא,שם המשפחה כן. אם תהיה מפורסם, האם תנטוש את שם המשפחה שלך? :א. לא,וב. מה הסיכוי שאהיה מפורסם?. רווק? : כן,יש לך את מי להציע לי?
. אם לא, רוצה להיות? : תאריך לידה: 26.01.1980. גיל: 26 עוד מעט. גיל שהיית רוצה להיות: 0,להתחיל מהתחלה. גובה: 1.81 צבע עיניים: חום. אוהב אותו? פ'סדר,אני יודע. צבע שער: שחור. אוהב אותו? ע"ע עיניים. צבע אהוב: אדום
. ימני/ שמאלי/משתמש בשתי הידיים בצורה שווה: ימני. חיות מחמד? ,אין. מה העבודה שלך? ,עובדת במוקד ביפר,מענה טלפוני לשיחות נכנסות,מקווה למצוא עבודה אחרת נורמלית יותר בקרוב. יש / אין- פירסינג: אין. קעקועים: אין. אובססיות: הפועל.ושונא לק,פשוט מתעב. התמכרויות: שוקולד. חולשה לאדם מסוים?: להורים. ציטוט מועדף/ מוטו: "חיה,ותן לחיות". האם... אתה חי את הרגע? : בבדאי. יש לך סודות? : יש מישהו שאין לו?!. אתה אוהב את הכתב יד שלך? : איכס,כתב חרטומים
. יש לך הרגלים רעים? : כמו לכל אחד,תלוי מי מסתכל על זה. איזו מחמאה אתה מקבל מרוב האנשים? : שאני "חמוד"
. אם היו עושים סרט על החיים שלך, איך היו קוראים לו? "הבושה הגדולה". מה הפחד הגדול ביותר שלך? : מוות,ולא רק שלי. אתה יודע לשיר? : בטח,אבל בלי שישמעו
. האם אתה מתבודד? : לא,אבל לפעמים זקוק קצת ללבד שלי. מה נמצא בראש סדר העדיפויות שלך בחיים? ההורים,הבריאות,המשפחה,רכישת רכב,החברים. אם היית מישהו אחר, האם היית מתחבר עם עצמך? : כן. האם אתה פועל בפזיזות? : יותר מידיי פעמים,ולפעמים מצטער על זה,ולפעמים לא. האם יש משהו שמפחיד אותך או שאתה שונא בעצמך? מפחיד אותי שלא אמצע בת זוג,שונא בעצמי הרבה דברים. אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה? : כרגע שום דבר,אני מתחיל לקבל את עצמי כמו שאני. מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? : החיים הם הבית צפר הטוב ביותר,קשה לקחת מהם דבר אחד. מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? כלום. ומה הכי פחות אוהב? : לא אוהב את הגוף שלי. אתה חושב שאתה נראה טוב? : אני מאמין שאני נראה טוב,אני לא חושב ככה,תלוי בנסיבות. יש לך ביטחון עצמי? : כמו שמשתמע מהמשפט הקודם לא ממש... האם אתה: מעשן? : כן. סמים? : פעמיים בחיים. קורא עיתון? : יאפ. מתפלל? : הייתי. הולך לבית כנסת? : הייתי. מדבר עם זרים? : כאילו דא. ישן עם בובות פרווה? : בעברי :). יוצא לטיול בגשם? אם אין ברירה,אז אין ברירה. מדבר עם אנשים למרות שאתה שונא אותם? : רק שאין לי ברירה,אבל משתדל לא לשנוא אנשים,זו תכונה חזקה מידיי. נוהג? : יש רישיון,אבל לא נהגתי יותר מחצי שעה,מאז שהוא כבר שנה וחודשיים בכיסי. אוהב לנסוע מהר? : קודם נתרגל,אחר כך נבדוק. אוהב מישהו/י בלתי מושג/ת?: שימי
. האם אי פעם: פגעת בעצמך? פיזית לא,נפשית כן. יצאת מהמדינה? ,טיול קצרצר באיה נאפה,ואיביזה בספרד. אכלת משהו שגרם לאנשים אחרים להקיא? : לא שיש לי מושג. היית מאוהב? : יותר מידיי. שחית בעירום? : לא. עברת ניתוח? : ניתוח שקדים. חטפת מכות? :חטפתי,וגם הפלקתי
. החטפת מכות למישהו? נו כן,הפלקתי
. התחילו איתך? , מה בנות,או מכות?,בנות לא הרבה,או שאולי כן,אני לא מבין רמזים,מכות התחילו איתי
. היית על במה? של הWWE שהם היו בארץ
. חשבת על התאבדות? : קצת,אבל הבנתי שזוהי פחדנות. נשארת ער כל הלילה? ביום חמישי האחרון (לילה לבן). לא אכלת יום שלם? (רק בכיפור). ישנת כל היום? : הכי הרבה שזכור לי שישנתי היה 13 שעות,ואני לא זוכר מתי זה היה. הרגת מישהו? : אם כן,הייתי כאן כרגע?!. חשבת שאתה משתגע? : כן. היה לך חלום שהתגשם? לא ממש,כרגע החלום הגדול הוא רכב משלי. עברת על החוק? לא ממש. פגשת מישהו מפורסם? : ראיתי את צ'ינו מפרוייקט Y באוטובוס,זה נחשב?
. הרגת חיה בטעות? לא. הרגת חיה בכוונה? לא. גנבת משהו? ,שהייתי קטן סוכריות מקיוסק. היית ברדיו/ טלוויזיה? צילמו אותי באוסישקין,ופעם אחת בבלומפילד
. היתה לך התמוטטות עצבים? : לא אבל חשבתי שאני מגיע אליה. קפצת בנג'י? : לא. היה לך חלום שחזר כמה פעמים? : אני כמעט ולא זוכר את החלומות שלי,רק לעיתים רחוקות. עם מי אתה מדבר הכי הרבה און- ליין? עם נבי,ועם חבר שלי,מה שאומר שאני לא מדבר הרבה און ליין
. על מי אתה סומך הכי הרבה? : על עצמי. עם מי אתה רב הכי הרבה? : עם הבר ילדות שלי. האם אתה תמיד מרגיש שמבינים אותך? : לא. האם אתה סומך על אחרים בקלות? : סמכתי,אבל הבנתי שלא. בבית של מי היית אחרון? : של חבר שלי. מי היה האדם האחרון: שרצית להרוג? : חבר שלי. שצחקת עליו? :חבר אחר שלי. ששבר את הלב שלך? : בחורה מסויימת אבל זה היה מזמן. שאיכזב אותך? : , חבר שלי. ששימח אותך? : אני משמח את עצמי. שראית איתו סרט? : עם עצמי. תאר איך אתה מרגיש כרגע ב-5 מילים: לא משהו בכלל,יהיה בסדר
.

river campeon

New member
אז מה שיוצא זה שכולכם אוכלים בכיפור

כולכם אנטי דתיים במידה כזו או אחרת וקיבלתם בעלים דוס שסגר את קניון רמת אביב בשבת. בהצלחה

petertosh

New member
אם כבר אוכלים,יש לי משהו בשבילך

גררררררררררררררררררררררררררעעעעעעעעעעפס. לא שזה משנה אבל להוסיף לטמטומך: 1.אני צם בכיפור והולך לבית כנסת. 2.איך אני אהייה אנטי דתי אם סבא שלי ז"ל הקים בית כנסת,כיהן כחזן,ותרם רבות לקרב אנשים לדת על טהרת מצוות חברתיות. 3.אל תנסה ללכת לפן הפוליטי כי אני ימני. 4.אתה וואחד מתוסכל וקנאי,קשה לך להחביא זאת,זה מתפרץ לך מהמקלדת,אבל מה...אתה צדיק גדול.אני ממליץ על טיפול פסיכולוגי-פסיכיאטרי-גניקולוגי חודרני על מנת לפרוץ את תסכולייך ולגרום להקלה המבוקשת. אנו מבטיחים כי נלווה אותך בכל התהליך ונתמוך בכל מה שידרש. המון אהבה,ובהצלחה שיהיה.

יואב ק.

New member
אני רואה שממש קראת את התשובות

אני צם בכיפור (והייתי הולך לבית הכנסת אם כדי להגיע לבית הכנסת לא הייתי מחלל את החג בצורה אחרת, או במילים אחרות, זה רחוק מדי). אני לא אנטי דתי ואתה בכלל לא מכיר אותי שתקבע מי אני ומה אני. וואלה לא יודע מה יש לך...

למעלה