שאלון החורף הגדול

petertosh

New member
LET IT BE (שיהיה)

שם: אשר. על שם: סבא. מיקום: עברתי חצי ארץ,כרגע אשדוד. למה שאני אקרא לילד שלי על שמי? אם הייתי נולד במין השני היו קוראים לי - SISTA FIYAH. אם הייתי יכול להחליף שם עם חבר - סמי(הכיטוב סמי). קשה לשבש תשם. אני כבר מפורסם...חחחחח. רווק? יאפ. תאריך לידה: 79\7\19 גיל? חחחחחח נו באמת גיל שהייתי רוצה להיות בו: כל גיל שאני נמצא בו כרגע. גובה: 1.84. צבע עיניים: רוד זרחני(חום). אוהב אותו? וואלה לא חשבתי על זה. צבע שיער: שטני. אוהב אותו? באמשלי שלא חושב על זה. צבע אהוב? נו באמת. ימני ברגליים ונעזר בלשון לכתיבה. חיות מחמד? ג'וי
-קוקר ספניאל זקן שלי. מה העבודה? קונדיטור וסטודנט. פירסינג? היו מזמן. קעקועים? יש אחד. אובססיות? התפחת בצקי שמרים בטמפרטורות הקפאה(סירוק השיערות בלשון). התכרויות? רגאיי. חולשה לאדם מסויים? דני נווה במדי תלמידת בית ספר עם ביריות סגולות
. ציטו מעודף? קחו כל משפט משיר של פיטר טוש. חי את הרגע? יאפ. יש לך סודות? יש לי אנגינה. אוהב את כתב היד? לא. הרגלים רעים? מתחרע על הציפורניים. מחמאה שאני מקבל מאנשים:גרעעעעעעפס. סרט על החיים שלי: "שילגיה כבר לא תריח קוק פרסי". הפחד הכי גדול? ארנבים,הם מפחידים למוות. אתה יוגע לשיר? אני יכול לנסות. מתבודד? לא. ראש סדר העדיפות? להשאר עם חיוך תמיד. אם היית מישהו אחר, האם היית מתחבר עם עצמך? אם הייתי כוסית הייתי מתחבר לעצמי. האם אתה פועל בפזיזות?כן,הכל לטובה. האם יש משהו שמפחיד אותך או שאתה שונא בעצמך? שונא עוגת גזר. אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה? לא הייתי עונה לשאלון הזה. מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? אפעם לא מאוחר מידיי. מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? הפופיק. ומה הכי פחות אוהב? תחצ'קון התמידי בתוך הנחיר,מגרד רצח ומרתיע אנשים. יש לך ביטחון עצמי? יאפ. מעשן? כן. סמים? אייקון משקפי שמש. קורא עיתון? בשירותים. מתפלל? לאלוהים שהוא שונא תצהובים נאענא נאנאא בלה בלה היי היי... הולך לבית כנסת? רק יום כיפור. מדבר עם זרים? אמא חולה על זה. ישן עם בובות פרווה? עם הכלב. יוצא לטיול בגשם? יאפ. מדבר עם אנשים למרות שאתה שונא אותם? מדבר עם עצמי לא. נוהג? נוהג לשתות באירועים חברתיים. אוהב לנסוע מהר? יאפ...ווו..אוווןןןןן.... אוהב מישהו/י בלתי מושג/ת? יש לי גזים :\. פגעת בעצמך? מוריד לעצמי סטאשות מידיי פעם. יצאת מהמדינה? יאפ. אכלת משהו שגרם לאנשים אחרים להקיא? יאפ יאפ יאפ. היית מאוהב? יאפ. שחית בעירום? יאפ. עברת ניתוח? יאפ. חטפת מכות? יאפ. החטפת מכות למישהו? יאפ לצערי. התחילו איתך? יאפ. היית על במה? יאפ. חשבת על התאבדות? אני חושב עכשיו :\ מהשאלות האלה. נשארת ער כל הלילה? חולה על לילות לבנים שיש אפשרות. לא אכלת יום שלם? יאפ. ישנת כל היום? מממ...יאפ. הרגת מישהו? נמלים אדומות גדולות כאלה,סרבעק משאירות סרחה אחרי נשיכה. חשבת שאתה משתגע? כן חולה על זה. היה לך חלום שהתגשם? יאפ : ). עברת על החוק? יאפ. פגשת מישהו מפורסם? יאפ. הרגת חיה בטעות? לא שאני זוכר. הרגת חיה בכוונה? הא? גנבת משהו? צצ. היית ברדיו/ טלוויזיה? יאפ. היתה לך התמוטטות עצבים? דיייייייי לא. קפצת בנג'י? לא היה לך חלום שחזר כמה פעמים? כן. עם מי אתה מדבר הכי הרבה און- ליין? חברים. על מי אתה סומך הכי הרבה? חברים. עם מי אתה רב הכי הרבה? עצמי. האם אתה תמיד מרגיש שמבינים אותך? לא. האם אתה סומך על אחרים בקלות? לא. בבית של מי היית אחרון? פיסטוק. מי היה האדם האחרון: שרצית להרוג? שאלה קשה,צריך לחשוב על זה. שצחקת עליו? חבר צלם ששכח לצלם את הקטע שחותכים בברית מילה. ששבר את הלב שלך? מממ... שאיכזב אותך? יש לא חסר. ששימח אותך? יש לא חסר. שראית איתו סרט? אקסית. תאר איך אתה מרגיש כרגע ב-5 מילים: סחוט נפשית,רגשית,פיזית,אכוזית

תראו מה עינב עושה לאנשים...

חצי שעה ישב הבחור והשקיע בלענות לשאלון. מדהים איזה השפעה יש לה

אוח, שקט אתה כבר.

לא מספיק אתה העצלן הכי גדול על כדוה"א, אז אתה עוד מדרדר אחרים לכך?! ואני עדיין מחכה. חבל שהשרשור ימחק אחרי שאנשים כל כך השקיעו והתאמצו לענות.
(אבי!
)

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

"חולשה לאדם מסויים? דני נווה במדי תלמידת בית ספר עם ביריות סגולות." "סרט על החיים שלי: "שלגיה כבר לא תריח קוק פרסי"." פףףףף!

petertosh

New member
../images/Emo46.gif../images/Emo10.gif

עינב...ככה גרמת לי להפתח בשביל מה? בשביל לצחוק עלי?! חצי שנה טיפולים אצל פסיכיאטר גניקולוגי להחזיר אמון באנשים ירדו לטמיון בשניה. תודה באמת!

itamar argaman

New member
אני משועמם... אז אני עונה גם.

שם: איתמר האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו? השם מרכיב את כל השמות של כל בני המשפחה הקרובה שלי. מיקום: החדר שלי...
האם תקראי לילד שלך על שמך? זה לא יהיה קצת מוזר....? אם היית נולד במין השני, איך היו קוראים לך? איתמרה
אם היית יכול להחליף שמות עם חבר, מי זה היה? עודד האם השם שלך משובש לעיתים קרובות? לא... איך שם יכול להיות משובש..? אם תהיה מפורסם, האם תנטוש את שם המשפחה שלך? ממש לא רווק? כן אם לא, רוצה להיות? לא יודע.. תאריך לידה: 1.8.92 גיל: 13 וחצי גיל שהיית רוצה להיות: 16 גובה: 1.53 צבע עיניים: שחור אוהב אותו? מאוד צבע שער: שחור אוהב אותו? מאוד
צבע אהוב: אדום!!!!! ימני/ שמאלי/משתמש בשתי הידיים בצורה שווה: ימני, בכדורגל עם שניהן. חיות מחמד? חמש עשרה שנה היו לנו כלב, ולא לפני הרבה זמן הוא הלך לעולמו, עכשיו יש לנו דג!! מה העבודה שלך? עובד בצהרון
נו אני רק בן 13..
יש / אין- פירסינג: לא, אני מתכוון אבל לעשות קעקועים: לא, גם את זה אני מתכוון לעשות אובססיות: כדורגל, נשים שחורות...
התמכרויות: חמאת בוטנים חולשה לאדם מסוים? טיירה בנקס ציטוט מועדף/ מוטו: "איזהו הגיבור הכובש את ייצרו" האם... אתה חי את הרגע? כן יש לך סודות? כן אתה אוהב את הכתב יד שלך? כן יש לך הרגלים רעים? כן איזו מחמאה אתה מקבל מרוב האנשים? ספורטאי טוב..מדבר אנגלית מעולה.. אם היו עושים סרט על החיים שלך, איך היו קוראים לו? "איתמר, הצד הלא שפוי של העולם". (אין לי מושג מאיפה הפלצתי את זה) מה הפחד הגדול ביותר שלך? להיות עמוק בקרקעית האוקיינוס, לבד. אתה יודע לשיר? כן האם אתה מתבודד? לפעמים, בדיכאון. מה נמצא בראש סדר העדיפויות שלך בחיים?3.לימודים 2.כוסיות 1.משפחה וחברים. אם היית מישהו אחר, האם היית מתחבר עם עצמך? טוב נו ראבאק סינתיה מה זה השאלות הדפוקו האלה?! האם אתה פועל בפזיזות? רוב הזמן האם יש משהו שמפחיד אותך או שאתה שונא בעצמך? כרישים אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה? הגובה מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? לא לתת למחשבות מיותרות להטריד אותך מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? רגליים ופנים. ומה הכי פחות אוהב? הגבות שלי...
אתה חושב שאתה נראה טוב? כן יש לך ביטחון עצמי? ככה ככה האם אתה: מעשן? לא סמים? לא קורא עיתון? כן מתפלל? בימי שבת לפעמים הולך לבית כנסת? בימי שבת לפעמים מדבר עם זרים? רק עם כוסיות ישן עם בובות פרווה? כמובן!!! יוצא לטיול בגשם? לא.. למה לי? מדבר עם אנשים למרות שאתה שונא אותם? לא נוהג? לא אוהב לנסוע מהר? כן אוהב מישהו/י בלתי מושג/ת? בטח, יש לי כבר מאגר, אבל חלומות מתגשמים חבר'ה.. האם אי פעם: פגעת בעצמך? לא שבכוונה יצאת מהמדינה? כן אכלת משהו שגרם לאנשים אחרים להקיא? כן.. היית מאוהב? כן שחית בעירום? סינתיה.... יש לך משהו לספר לנו..? עברת ניתוח? לא חטפת מכות? כן החטפת מכות למישהו? כן התחילו איתך? כן היית על במה? כן חשבת על התאבדות? לא נשארת ער כל הלילה? כן לא אכלת יום שלם? כן ישנת כל היום? לא הרגת מישהו? לא חשבת שאתה משתגע? כן היה לך חלום שהתגשם? כן עברת על החוק? כן פגשת מישהו מפורסם? כן הרגת חיה בטעות? כן הרגת חיה בכוונה? לא גנבת משהו? כן היית ברדיו/ טלוויזיה? כן היתה לך התמוטטות עצבים? כן קפצת בנג'י? כן היה לך חלום שחזר כמה פעמים? לא עם מי אתה מדבר הכי הרבה און- ליין? חברים על מי אתה סומך הכי הרבה? אמא שלי עם מי אתה רב הכי הרבה? ילדים מעפנים מהכיתה שלי האם אתה תמיד מרגיש שמבינים אותך? ממש לא האם אתה סומך על אחרים בקלות? לא בבית של מי היית אחרון? בבית שלי.. מי היה האדם האחרון: שרצית להרוג? ילד אחד שצחקת עליו? ילד כאפות מהכיתה שלי, אני כל כך מרחם עליו.. ששבר את הלב שלך? ילדה אחת. שאיכזב אותך? ילד שהיה החבר הכי טוב שלי ששימח אותך? אבא שלי שראית איתו סרט? חבר הכי טוב שלי תאר איך אתה מרגיש כרגע ב-5 מילים: מה זה היה? אה אה...

petertosh

New member
מממ...טיירה בנקס מרוחה חמאת בוטנים

אתה הבן שתמיד רציתי
חחחחחחח : )

L i k o

New member
לא מאמין שאני עושה את זה -

שם: אריאל האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו? סבא רבא אריה-לייב, ואריק שרון שבשנות ה-70 היה חוצה התעלה שהציל את ישראל. זה היה עוד לפני "נילחם בשביל שרון ונחזור בתוך ארון". היום נראה לי שוב התהפכו היוצרות. מיקום: ת"א האם תקראי לילד שלך על שמך? אריאל ג'וניור כילו דא? זה נראה לי מוגזם. אם היית נולד במין השני, איך היו קוראים לך? אנא עארף. אם היית יכול להחליף שמות עם חבר, מי זה היה? טוב לי עם שלי. האם השם שלך משובש לעיתים קרובות? שם משפחה כן - תודה לסבים האשכנזים. אם תהיה מפורסם, האם תנטוש את שם המשפחה שלך? לא. כשהייתי יותר ציוני חשבתי על לעברת, אבל נטשתי את הרעיון. רווק? הולל. סתאאאאאאאאאם. אני ילד טוב, חלום של כל אמא פולניה (שאיכשהו לא מצליחה להדביק בזה את הבת). אם לא, רוצה להיות? תאריך לידה: 06.04 גיל:27 גיל שהיית רוצה להיות:14 גובה: 1.80 צבע עיניים: לא התעמקתי בסוגיה - לא אלך עכשיו למראה בשביל זה. בטח ירוק, אם זכור לי טוב. אוהב אותו? אין תלונות. צבע שער: שחור. אוהב אותו? מת עליו. צבע אהוב: אדום (לא חכמה) ימני/ שמאלי/משתמש בשתי הידיים בצורה שווה: ימין. חיות מחמד? כלב - יהיה לי כשתנאי מגורים יאפשרו. מה העבודה שלך? עוד חודש וחצי מסיים לימודים באונ' ומתחיל לעבוד. יש / אין- פירסינג: לא קעקועים: לא אובססיות: נשים יפות. התמכרויות: אני מתמכר בקלות ונגמל בקלות. חולשה לאדם מסוים? כמה ציטוט מועדף/ מוטו: יש המון. למשל: forgive your enemies, but not before they are hanged. האם... אתה חי את הרגע? משתדל יש לך סודות? אפלים ביותר. סתאם - כמו אצל כולם. אתה אוהב את הכתב יד שלך? מאד. יש לך הרגלים רעים? לא יותר מדי - בעיקר הרגלים רגילים של אנשים שהתרגלו לרווקותם, אבל כל בת-זוג חדשה משרישה אותם חיש מהר. איזו מחמאה אתה מקבל מרוב האנשים? אם לא היית כל-כך צנוע, היית מושלם. סתאם. לכן לא אספר כאן על המחמאות. אם היו עושים סרט על החיים שלך, איך היו קוראים לו? the long way to Tiperary מה הפחד הגדול ביותר שלך? עיוורון, מחלה קשה וכדו'. אתה יודע לשיר? כן, אבל ביישן מדי מכדי לשתף אחרים בזה. האם אתה מתבודד? לפעמים, כמו כולם. מה נמצא בראש סדר העדיפויות שלך בחיים? בשלב זה בחיים - קריירה אם היית מישהו אחר, האם היית מתחבר עם עצמך? בטח, למה לא. האם אתה פועל בפזיזות? רק כשאני נמצא בלחץ. אבל כיוון שאני מודע לבעיה - אז אני עוצר את עצמי. האם יש משהו שמפחיד אותך או שאתה שונא בעצמך? לא במיוחד. אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה? טוב לי אם מה שאני. מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? "לכל זמן ועת לכל חפץ מתחת לשמיים" (קהלת) מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? לא חשבתי על שאלה זו לעומק ומה הכי פחות אוהב? כנ"ל אתה חושב שאתה נראה טוב? בסדר גמור יש לך ביטחון עצמי? לא חסר האם אתה: מעשן? לא סמים? לא קורא עיתון? בעיקר ספורט מתפלל? לא הולך לבית כנסת? לא מדבר עם זרים? כל הזמן ישן עם בובות פרווה? לא יוצא לטיול בגשם? לא מאז הניווטים בצבא. מדבר עם אנשים למרות שאתה שונא אותם? כן. נוהג? כן אוהב לנסוע מהר? לא במיוחד אוהב מישהו/י בלתי מושג/ת? בוודאי. אחרת החיים הרבה פחות מעניינים. האם אי פעם: פגעת בעצמך? לפי הגדרות של פסיכולוגים - בטח. במרד נעורים. יצאת מהמדינה? כן אכלת משהו שגרם לאנשים אחרים להקיא? אני מניח שיש אנשים שיקיאו מפירות ים. היית מאוהב? כן שחית בעירום? לא עברת ניתוח? כן חטפת מכות? כן - עד כיתה ד' החטפת מכות למישהו? כן - גם זה עד כיתה ד'. התחילו איתך? כן. קורה לפעמים. משום מה רק שרוטות רציני מתחילות איתי. עם הנורמליות אני נאלץ להתחיל לבד. היית על במה? כן, הרבה. חשבת על התאבדות? לא נשארת ער כל הלילה? כן לא אכלת יום שלם? עד גיל מסויים הייתי צם בצומות דתיים. ישנת כל היום? שבת אחת כשחזרתי הביתה מהטירונות. הרגת מישהו? חס וכרפס. חשבת שאתה משתגע? אני לא מחזיק את עצמי מי יודע מה נורמלי, אז אין סכנה. היה לך חלום שהתגשם? כן עברת על החוק? מניח שכן פגשת מישהו מפורסם? לא חסר. הרגת חיה בטעות? בטח דרכתי על נמלים הרגת חיה בכוונה? יתושים כל הזמן גנבת משהו? כשהייתי קטן - מארנק של אבא שלי. להשלים דמי כיס. היית ברדיו/ טלוויזיה? כמה פעמים - לא רציני. היתה לך התמוטטות עצבים? לא שזכור לי. קפצת בנג'י? לא ולא מעוניין. תודה על ההצעה. היה לך חלום שחזר כמה פעמים? לא שזכור לי. פעם היו סיוטים מתקופת הצבא, שחזרו על עצמם כמה פעמים, אבל זה עבר. עם מי אתה מדבר הכי הרבה און- ליין? אין מישהו ספציפי. יש כמה. על מי אתה סומך הכי הרבה? את רוצה שם? עם מי אתה רב הכי הרבה? אמא האם אתה תמיד מרגיש שמבינים אותך? לא, אז משתדל להבהיר את עצמי. לצערי לא תמיד זה מצליח האם אתה סומך על אחרים בקלות? על אלה שהוכיחו את עצמם - כן. לאחרים אני נותן סיכוי עד שיוכיחו ההפך. בבית של מי היית אחרון? ידידה שלי מי היה האדם האחרון: שרצית להרוג? עומר גולן בטח שצחקת עליו? איזה אחד שסיכם איזה קורס עלוב, וכתב הקדמה בחשיבות עצמית כאילו לפחות כתב דוקטורט. ששבר את הלב שלך? מישהי, ששאלתי אותה לא מזמן - כן או לא? אז היא אמרה לא. שאיכזב אותך? כנ"ל ששימח אותך? חבר שראית איתו סרט? ידידה טובה. תאר איך אתה מרגיש כרגע ב-5 מילים: עול כבד ירד מכתפיי החסונות.

אני הכי קטן אז זה יהיה מעניין ../images/Emo3.gif

שם: רועי האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו? לא מיקום: מודיעין האם תקראי לילד שלך על שמך? כשנגיע לגשר נחצה אותו.. (לא) אם היית נולד במין השני, איך היו קוראים לך? דנה אם היית יכול להחליף שמות עם חבר, מי זה היה? אף אחד, מרוצה עכשיו האם השם שלך משובש לעיתים קרובות? לא אם תהיה מפורסם, האם תנטוש את שם המשפחה שלך? מה פתאום רווק? ילד בן 12, בואו נחשוב. אם לא, רוצה להיות? - תאריך לידה: 14.10.1993 גיל: 12 גיל שהיית רוצה להיות: 25 גובה: 1.60 צבע עיניים: חום אוהב אותו? כן צבע שער: שחור-חום אוהב אותו? כן חחח צבע אהוב: אדום
ימני/ שמאלי/משתמש בשתי הידיים בצורה שווה: ימני ביד וברגל, יודע לבעוט בשמאל אבל לא לכתוב בשמאל חיות מחמד? אין חוץ מהדג מה העבודה שלך? ילד בן 12, למען השם! יש / אין- פירסינג: אין קעקועים: אין אובססיות: הפועל לוקחת גביע אופ"א
התמכרויות: כדורגל ולבעוט לחיבורים חולשה לאדם מסוים? כן
ציטוט מועדף/ מוטו: יורם ארבל/מאיר איינשטיין לא זוכר- "ה-ל-ל-ו-י-ה" האם... אתה חי את הרגע? כן יש לך סודות? כן אתה אוהב את הכתב יד שלך? לא יש לך הרגלים רעים? לא איזו מחמאה אתה מקבל מרוב האנשים? אתה חסר טאקט אם היו עושים סרט על החיים שלך, איך היו קוראים לו? "אתה חסר טאקט" מה הפחד הגדול ביותר שלך? למות. אתה יודע לשיר? כן
אבל רק שירים של הפועל, לא שזה רע!!! האם אתה מתבודד? לא מה נמצא בראש סדר העדיפויות שלך בחיים? כדורגל ומשפחה ולימודים.. אולי לימודים פחות אם היית מישהו אחר, האם היית מתחבר עם עצמך? לא האם אתה פועל בפזיזות? כן קצת אני חושב האם יש משהו שמפחיד אותך או שאתה שונא בעצמך? כן, שאני חסר טאקט אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה? את החוסר טאקט מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? לא לקלל מורים מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? חחחחחחחחחחחחחחחחח את החוזק של הרגליים ומה הכי פחות אוהב? את החוזר של הפלק גוף עליון אתה חושב שאתה נראה טוב? כן חוץ מהמשקפיים והצלקת (תאונת דרכים...) יש לך ביטחון עצמי? כן! האם אתה: מעשן? לא סמים? לא קורא עיתון? כן מתפלל? ככה.. הולך לבית כנסת? לעיתים לא קרובות מדבר עם זרים? כן ישן עם בובות פרווה? כן! דולי! יוצא לטיול בגשם? הכי כיף! אבל לא מדבר עם אנשים למרות שאתה שונא אותם? כן! הכי כיף! נוהג? לא אוהב לנסוע מהר? - אוהב מישהו/י בלתי מושג/ת? כן האם אי פעם: פגעת בעצמך? כן יצאת מהמדינה? כן אכלת משהו שגרם לאנשים אחרים להקיא? לא היית מאוהב? כן שחית בעירום? לא עברת ניתוח? כן חטפת מכות? מי לא חטף החטפת מכות למישהו? איך ידעתי שזה יהיה עכשיו! ולא הסתכלתי!!! כן התחילו איתך? לא יודע אם זה נקרא להתחיל היית על במה? כן!
חשבת על התאבדות? בחיים לא נשארת ער כל הלילה? כן לא אכלת יום שלם? לא ישנת כל היום? לא הרגת מישהו? כן חשבת שאתה משתגע? כן היה לך חלום שהתגשם? כן! עברת על החוק? כן!!! פגשת מישהו מפורסם? כן!!!! הרגת חיה בטעות? לא.... הרגת חיה בכוונה? כן!!!! גנבת משהו? לא.... היית ברדיו/ טלוויזיה? לא..... היתה לך התמוטטות עצבים? כן!!!!! קפצת בנג'י? לא..... היה לך חלום שחזר כמה פעמים? כן!!!!!! הפעם רציני וזה מ-פ-ח-י-ד עם מי אתה מדבר הכי הרבה און- ליין? פה בפורום על מי אתה סומך הכי הרבה? על אבא ואמא שלי עם מי אתה רב הכי הרבה? עם אח שלי האם אתה תמיד מרגיש שמבינים אותך? לא האם אתה סומך על אחרים בקלות? לא בבית של מי היית אחרון? שלי מי היה האדם האחרון: שרצית להרוג? עומר כהן שצחקת עליו? עומר כהן ששבר את הלב שלך? עומר כהן (סתם). אממממ מי שאני אוהב.... שאיכזב אותך? מי ששברה לי את הלב... ששימח אותך? אמא שלי שראית איתו סרט? אמא שלי תאר איך אתה מרגיש כרגע ב-5 מילים: כיף מאוד ומרוצה מהשאלון. זה לא ארבע מילים. אני פסול!

petertosh

New member
../images/Emo6.gif

האם אתה פועל בפזיזות? כן קצת - אני חושב. חחחחחחחחחח לא יודע למה זה קרע אותי,הבאת אותה

השאלון הכי גדול שקראתי. התשובות.

שמואל. על שם סבא רבה שלי. מקום מושבי ירושליים. לילדי לא אקרא על שמי. לפי רצונותי כעת הייתי רוצה שיקראו לה לי באם להתחשב באחותי אז קוראים לה רחל... לא הייתי מחליף שם עם חבר אולי מותג. שמי משובש תדיר. לא אנטוש את שם משפחתי. רווק. אפריל 80 . 174 גובה. עיניים חום זית שיער חום שטני אוהב מה שיש. צבע אהוב אפור אדום ושחור. חיית מחמד חתול. יש עבודה לוחמה וכושר ניהול משרדי. פרסינג קעקועים אין. אובססיות לא נראה לי. מכור למוזיקה אהבה ויין. חולשה לאשתי שאיני יודע מי היא. ציטוט: נהל את החיים ואל תתן לחיים לנהל אותך. חי רק את הרגע. סודות יש. לא אוהב את הכתב אבל מזדהה איתו.. . יש הרגלים רעים. המחמאה היא שכולם רוצים להיות בחברתי ושאהיה בחברתם. סרט המורכב. פחד לפספס את החיים על דברים קטנים. יודע לשיר. מתבודד. בראש ובראשונה לגרום ליחס ראוי בין בני האדם. אם הייתי משהו שאני אוהב אז היית מתחבר עם עצמי כשם שהוא מתחבר איתי. המשך בתגובה

יואב ק.

New member
הרגת אותי עכשיו

איך אפשר להבין משהו מכל זה? צריך להשתמש ב-ENTER מדי פעם...

המשך חחחח

לא פועל בפזיזות . מפחיד לעבור את החיים בלי הישג . שונא בעצמי את חוסר המעש ביחס לרצון. השיעור בחיים אל תדבר על זולתך את עצמך עוד לא הבנת. הכי אוהב את האוזניים שיכולות לשמוע מוזיקה את הידיים כי יכולות לנגן את השרירים כי הם יפים. פחות אוהב את השומן. נראה לא רע. בטחון עצמי יש . מעשן כן סמים לא קורא עיתון כמעט ולא. מתפלל כן והולך לבית הכנסת. מדבר עם זרים כשאפשר לתקשר.לא ישן עם בובות פרווה.יוצא לטיל בגשם. מדבר עם שנואים. נוהג לעיתים מהר. רוצה לאהוב מישהי בלתי מושגת. לא פגעתי בעצמי ולא חשבתי להתאבד. יצאתי מהמדינה. לא אכלתי משהו שיגרום להקיא ורק המחשבה על זה גורמת לי להקיא. לא הייתי מאוהב. שחיתי בעירום. לא עברתי ניתוח ב"ה. החטפתי החטפתי בעיקר בלימודי הלוחמה. הייתי על במה. ישנתי כל הלילה וכל היום. לא אכלתי יום שלם. לא הרגתי. לא חשבתי שאני משתגע. חלומות רבים התגשמו. עברתי על החוק. פגשתי מפורסמים רבים. לא הרגתי חיה. המשך בתגובה

המשך 2 חחחח ללללה

המשך שני. ביסודי גנבתי משהו שעוד באותו הלילה השבתי אותו לארון המורה. הייתי ברדיו. לא התמוטטו עצבי. ולא קפצתי בנג´י. חלומות חזרו כמה פעמים בוריאציות שונות. לא מדבר אונליין. אין לנו על מי לסמוך אלא על אבינו שבשמיים. רב עם עצמי מדי פעם אבל משלים איתו מהר. לא תמיד מבינים אותי אפילו כמעט תמיד לא מבינים אותי. סומך על אחרים . בבית של ידיד מילדות ואיתו גם ראית סרט. לא רציתי להרוג משהו כי זה לא יועיל. צחקתי על אנשים שמתכננים ומדברים רבות ולא יודעים שיש מנהיג לבירה.. . ליבי לא נשבר. מי שלא עומד מאחורי עצמו ומילתו מאכזב ומעצבן אותי. ומי שכן משמח אותי . גם הגיטרה שמחה אותי. אם גרמתי למשהו לשמוח זה משמח אותי . מרגיש טוב כתמיד בתקווה להשתפרות מתמדת. סליחה על התגובות פשוט הפעם כתבתי דרך הפלאפון. ככה זה בנסיעות.. כל הכבוד שאלון יפיפה.

למעלה