מפורסמים אוהדי "הפועל"!

מפורסמים אוהדי "הפועל"!../images/Emo68.gif

הגיע הזמן לפתוח כאן שרשור כזה. איזה מפורסמים שאתם מכירים, אוהדים את הפועל תל אביב? אני יודעת על:
אריק אינשטיין
עמנואל רוזן
מיקי חיימוביץ'
חיים רמון
שלמה ארצי ואתם?

שלמה ארצי לא אוהד את הפועל ת"א

הוא אוהד של מכבי נתניה ואפילו חיבר את שיר האליפות שלהם. יש מלא סלב'ז אוהדי הפועל שקשה לפרט.. הנה כמה על קצה המזלג - דן ויגאל שילון אורי בנאי מיכאל הנגבי יהלי סובול אייל קיציס גיא זוהר רזי ברקאי טל מוסרי אלי ישראלי משה שלונסקי יגאל בשן והרשימה ארוכה.... יש מלא פוליטיקאים אוהדי הקבוצה שאני לא מבסוט להזכיר את שמם .(שמאלנים
)

הנה מצאתי!

בטח על השיר הזה הם דיברו. זה באמת נראה כמו חירטוט, אם כי האתר הזה הוא אתר רציני ומדויק בדרך כלל.

אתר שכונתי ../images/Emo4.gif

זה שיר של אריק איינשטיין שגם נמצא בדיסק של הזכיה בדאבל. סימוכין לזה מצאתי באתר MOOMA

redot

New member
עוד מפורסמים אוהדי הפועל

אהוד ברק, יצחק רבין ז"ל, שמעון פרס, מני פאר, אייל קיציס, יצחק בן-יצחק, מיקי חיימוביץ', ברי סחרוף, גדי סוקניק, בן כספית, אלי אילדיס, מאיר איינשטיין, לירן וקסברגר:), ערן צור. יש בטח עוד שלא עולים לי לראש כרגע חח

בקושי רואה את התכנית שלו.

אבל הוא ענק. כלומר הוא שונא צרפתים ויורד על מובארק, אז הוא מצחיק אותי. וגם הוא מחקה דוסים באופן פנומנאלי. אני שוקלת לקחת אותו כרב בחתונה שלי ושל רוני.

redot

New member
לסטנלרי

מאיר איינשטיין אוהד הפועל ידוע. בקשר לרבין ז"ל אני לא בטוח ככה אבא שלי אמר לי. אלי אילדיס - הוא ואשתו(מיקי חיימוביץ' אם לא ידעת) אוהדים מושבעים של הפועל

סטלנרי

New member
רק אישתו היא אוהדת הפועל

הוא נספח . מאיר איינשטיין לא אוהד הפועל , הוא אוהד הפועל פ"ת וזה ידוע אולי התכוונת לאריק איינשטיין.

redot

New member
תגובה

בן כספית זה ידוע, הוא ועמנואל רוזן הלכו למשחקים ביחד........

למעלה