לכל האדומים

לא שולט

New member
לכל האדומים

הפועל עולה באש הפועל עולה באש הפועל עולה באש הפועל עולה באש!!!!!!!!!!!!!!! אין אדומים אין פיגועים שער חמש הם מוסלמים לא מייצגים את ישראל סלים טועמה מחבל הו הו הו הו הו הו הו הו הו הו הו הו!!!!!!!!!!!!!!!! נה נה נה נה נה נה נה צד שני:נה נה נה נה נה נה נה שמעון גרשון בן זונה שמעון גרשון בן זונה שמעון גרשון בן זונה !!!!!!!!!!!!!!!! מי המציא את המילה אהבה! שהיא שורפת לבבות האין זו דרך אבודה שלפעמים גם בא לבכות ושמעון גרשון בן זונה בן זונה ושמעון גרשון בן זונה אה אה אה אה ושמעון גרשון בן זונה הוא בן זונה הוא בן זונה!!!!!!!!!!!!!!!! הגיע הזמן אומרת אימי הכל כבר מוכן לזיין ת´אדומים! טועמה מחבל טועמה מחבל! טועמה מחבל טועמה מחבל!!!!!!!!!!!!!!!!!! הייתי נער בשכונה יפה לכדורגל הייתה לי אהבה הייתי רץ מבקיע בין החיבורים ימי ילדות מאושרים וכשגדלתי לימדו אותי תמיד שהצהוב הוא הצבע היחיד תמיד אוהב אותך מכבי ת"א ולכבודך אשיר שירים או הו או הו שונא אותך הפועל או הו או הו שונא אותך בדם או הו או הו נשרוף לך את הדגל או הו או הו תודה לך בית שאן!!!!!!!!!!!!!! נימני להיות איתך בכל דקה הו אבי נימני אני נשבע אוהב נורא הו אבי נימני ואז נוכל לפרוש כנף ולחלום ספרתי יום ויום!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני עומד ושר היום למני ולאל מרום אנא שמור נא אלוהי מני לוי אהבת חיי!!!!!!!!!!!!!!! לובש אדום הוא בן זונה אני צהוב בנשמה סלים טועמה מחבל אני שונא את הפועל!!!!!!!!!!!!!!!! לסיכום אבי נימני המלך

על האש

New member
כינרת...

בהתחלה חשבתי למחוק את ההודעה אבל מכיוון ואין בה קריאה מפורשת למוות והיא נעשית בצורה של כחלק מהווי הכדורגל שלנו כלומר הקללות במגרש מועברות גם לרשת אני חושב שזה מוסיף קצת עיניין

אדוםסחי

New member
אני

אני מביט מהחלון וזה עושה לי די עצוב, כי הזמן עבר חלף לו, מי יודע מתי ישוב, שם למעלה בשמים, עננים נמצאים ביאוש, כי אחרי דור אלף, מי רואה את הצהוב. נחמה קטנה יש לי, השמחה בלב גואה, אבי נמני הוא ברור, בן זונה, טל בנין, יודע, בחיפה יש עגלה, טל בנין צולע, מי יאמר את התשובה, בן חיים הוא טל, אבל זבל לא למאכל, זה הרי ברור ידוע, הגורל נחרץ נגמר, האדום עולה ברקע, הצהוב מייד נשרף. את קרית שמונה הבסנו, גם את יתר החבורה, את רודה לא עברנו, מי ידע את התשובה, שער 11 בדרום, הוא שקע בדיכאון, כי הרי ברור ידוע, האדומה של המדינה. כולם ביחד נה נה נה נה פאנתניקוס היא אהבה גדולה. אדום בלב בנשמה,טועמה אהבה גדולה,למכבי יש בלם ערבי,מה יעשו החלאות הלאה,יקללו את השופטים אוהבים אותך הפועל מיני דן יעד אילת,שמש במרום זורחת,האדומה שוב זרחה יאללה זקן 7 אדום בדרך לשינה
ללה ללה ללה לילה טוב אדומים

אדוםסחי

New member
למני לוי

תתעורמהר,מחכים לך כולנו באהבה ובפרחים החלמה מהירה למני לוי,ומשתתף בתקות המשפחה לבריאות ואהבה זקן 7 אדום ומצפה

למעלה