לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1032310,323 עוקבים אודות עסקים

פורום הפועל תל אביב

ברוכים הבאים לפורום האוהדים של הפועל תל אביב בתפוזאתם מוזמנים לא לנהוג כאוהדי מכבי ובית"ר, ולהוריד נעליים (אדומות) בכניסה אל ביתנו הוירטואלי.הפורום הוא מקום מפגש לאוהדי כל הקבוצות בכלל ואוהדי הפועל תל אביב בפרט. כאן תוכלו למצוא חדשות, כתבות, תמונות, ואוהדים- הקשורים למועדון הגדול והאהוב. זהו המקום לדבר על הקבוצה הנהדרת הזו, לשתף ולהכיר עוד אנשים שאוהבים אותם כמוכם, ובעיקר- להנות! גלישה נעימה ופוריה!

אודות הפורום הפועל תל אביב

ברוכים הבאים לפורום האוהדים של הפועל תל אביב בתפוזאתם מוזמנים לא לנהוג כאוהדי מכבי ובית"ר, ולהוריד נעליים (אדומות) בכניסה אל ביתנו הוירטואלי.הפורום הוא מקום מפגש לאוהדי כל הקבוצות בכלל ואוהדי הפועל תל אביב בפרט. כאן תוכלו למצוא חדשות, כתבות, תמונות, ואוהדים- הקשורים למועדון הגדול והאהוב. זהו המקום לדבר על הקבוצה הנהדרת הזו, לשתף ולהכיר עוד אנשים שאוהבים אותם כמוכם, ובעיקר- להנות! גלישה נעימה ופוריה!

לצפיה ב-'המשחק הכי אדום (חם) באירופה.'
המשחק הכי אדום (חם) באירופה.
<< ההודעה הנוכחית
22/03/2002 | 11:43
1
7

מי שלא היה- לא קיים!

סיקור מהשטח...

יום לפני מועד הטיסה- כרטיס ביד, פרפרים בבטן, תקוה בלב לנצחון, גאוה בקבוצה הכי "לוהטת"! בישראל...קבוצה עם "ביצים"!!

יום הטיסה- נתב"ג אדומה, כאילו התבצע מסע כיבוש, חיוכים בפני כולם, ישראלים שרים ורוקדים. ה- מעודדים. תראו לי קבוצה עם קהל מעודדים כזה?! לישראלים יש אופי חם, משהו מסוג אחר...

מילנו- המון ישראלים אדומים צובע את נמל התעופה באדום, שר, רוקד, באנו לעשות בלאגן!! אנחנו מסוגלים לכל דבר!! כשהלב אדום והעיר הומה, אין לנו אלא להאמין שאנו ננצח!! אנו נראה לכולם מאיפה משתין הדג, ובאיזה צבע!! (אדום-ברור!!)

אבטחה כבדה- חההה!!! מדינת משטרה, במקום לאבטח אותנו, עשו את הבדיקות עלינו. נו טוב, איטלקים למה כבר אפשר לצפות??? שיירת אוטובוסים נוסעת לעיר, חווה קצת איטליה, שרה ברחובות (ריטה לא הייתה נוכחת, וכמה שאני אוהבת את ריטה, אין כמו מיתרי הקול שלי, של ההולך האדום לצידי ועוד כמה אלפי אוהדים)- איטליה אדומה!! איטליה נכבשה!

אוסטריץ- פגשנו מס´ חברים שלו, בינהם עיתונאי שבא לראיין אותו לעיתון סלובני. היינו כ"כ קרובים להיכנס לראיון איתו, אלמלא העובדה שחוזרים הבייתה לאחר המשחק...

שוב לאוטובוסים והיידה לאיצטדיון. המשטרה פינתה לנו את הדרך, אהבלים אפילו לנהוג לא יודעים השוטרים האלה, שלא לדבר על...אני לא אדבר!!

סן סירו. מי שלא היה שם לא חווה אורגזמה בחייו. חלום!!! מפלצת ענקית כשכל לבנה שניה בה מוארת מבחוץ. אנחנו מחכים בתור של אלפי האוהדים, שרים ורוקדים, דיי כבר רטוב לי, רוצה להיות בפנים!!
עולים במדרגות, לאט לאט, רגע לפני הכניסה לאגף( שער חמש, אלא מה?! חההה) סופרים 1, 2, 3 ו...הלב בתחתונים!!
באותה דקה בעולם יש איזשהו תייר שמתבונן על נוף מרהיב מתפעל, נדהם, מתרגש. קטנה תדהמתו והתרגשותו מהתחושה שעברה בי. הירוק המרהיב הזה, האורות, היציעים, שחקני הפועל שלנו שבעיניי הם החיילים שלנו, האווירה!!!!!!!! האוהדים של הפועל!! א-ד-ו-ם!!(ואני בכלל לא במחזור).

השחקנים-חיילים שלנו רצים לכר הדשא וכל שנשמע מסביב זו השירה שלנו, הגרון שלי!!, צועקת, קופצת, מתרגשת. אחחח- החיים הטובים.

המשחק מתחיל." החיילים" שלנו רצים, נותנים את הנשמה. הם אולי לא העפילו לחצי גמר, אבל הנצחון היה שלנו. אני לא מאמינה בלקרוא לשופטים ניאונצים, אבל הפעם הרגשנו את זה. זה היה ביזיון!! ברגע שחטפנו את הגול הראשון, נדהמנו ובכל זאת קיווינו עדיין. היה לנו בכלל סיכוי מול שיפוט מאפיונרי שכזה??!?? חחחחחה, זה היה כ"כ מגוחך, כל צעקה מצידם של אוהדי מילאן גרמה לשופט לקבוע קביעה לרעתינו, ממתי אוהדים מכתיבים את התוצאות?? אתמול זה קרה למול עיננו. ועדיין לא הפסקנו לשיר כי: "איתך עד המוות הפועל".

גול עצמי. שיט!! פתאום העלה בי מחדש את ההתרגשות שלי בכניסה לאיצטדיון, ההתרגשות שלי? כל שחקן ושחקן של הקבוצה המופלאה במדינה הקטנה שלנו, בטוח התרגש כפליים ממני. מי שלא היה שם- לא יבין! חייכתי. הבנתי. הבנתי שהגענו למקום שלא האמנו שנגיע, מקום שחלמנו, מקום שכל קבוצה חולמת עליו ואנחנו, האדומים ששנים רבות רק הובסנו. אנחנו שהיינו קבוצה קטנה כזאת, לא מי יודע מה, עשינו את הבלתי יאומן!!! כבשנו חלקות רבות באירופה. מדינה קטנה שהספורט בה לא מושקע...אנחנו שם- מתריסים בהם, מאיימים עליהם.

את הנצחון לא הבאנו הפעם, אבל מפה נותר רק לשאוף, הוכחנו שהכל אפשרי. מילאן- אתם קולטים??? מילאן...אח, זה היה קרוב. העיקר לא לשכוח "הפועל עולה עולה"- ישראל על מפת הכדורגל הבינלאומי והגאוה היא שלנו!!!

הנסיעה הזאת, לכמה שעות ספורות הייתה שווה כל שקל, כל דולר, כל יורו!!
כמו אוויר לנשימה, לקחתי שאיפה, עד הפעם הבאה- כי יש למה לשאוף!!

אלופים השדים האדומים שלנו!!!
תודה לך הפועל ת"א על אורגזמה שלא חוויתי מעודי... עד האורגזמה הבאה, מחזיקה לך אצבעות (ציפורניים צבועות בלק אדום).

הפועל תל אביב >>
לצפיה ב-'אהבתי את החווייה '
אהבתי את החווייה
22/03/2002 | 11:59
חבל שלצערי במשך העונה הזאת לא יצא לי לחוות אותה מאילוצים שונים ומשונים
אבל מקווה לפחות אולי בעונה הבאה בליגת האלופות

עד המוות הפועל !!!

הפועל תל אביב >>

הודעות אחרונות

17:30 | 14.05.12 אורחים בפורום
21:33 | 31.12.11 עתליה23
22:08 | 28.12.11 עתליה23
17:41 | 20.12.11 כינרת אחרת אדומה
19:39 | 19.12.11 anat186
21:34 | 18.12.11 כינרת אחרת אדומה
15:23 | 18.12.11 צויקה האדום
21:02 | 15.12.11 כינרת אחרת אדומה
22:01 | 12.12.11 כינרת אחרת אדומה
13:28 | 11.12.11 כינרת אחרת אדומה
18:29 | 10.12.11 meir6070

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ