דמעות של אושר

red guy

New member
פארמה אדומה

אוווווווווווווווווווווו הפועל תל אביב עולה!!!!!!!!

red guy

New member
שער 5 דורש צהוב עולה באש יום גדול!

אווווווווווווו ה_פ_ו_ע_ל_________ ת_ל___א_ב_י_ב__________ ע_ו_ל_ה

o o

New member
אני אוהד מכבי וכל הכבוד לכם...

כל הכבוד להפועל ת"א אני מהואהדים השרופים ביותר של מכבי ולצערי השנה לא הולך לנו כלום כל הטראומות והצרות ממשיכות ליפול עליינו.אבל הפועל עלו בזכות ולא בחסד כל הכבוד להם באמת מכל הלב ראיתי את המשחק ונהנתי מכל התקפה של הפועל במיוחד מניר רחמין יש לכם שוער מצויין שאין לי ספק שיהיה שוער העתיד שלכם וגם של הנבחרת כי יש שמועות ששביט בא אליינו עונה הבאה לא יודע כמה זה נכון אבל שיהיה.דרור קשטן מס 1 מאמן ענק והלוואי ויקח את גביע אוופ"א.לדעתי אתם עוברים את מילאן בגדול כי מילאן של היום זה לא מה שהיה פעם הם כבר לא באותו כושר ואתם בכושר מצויין ויש לכם יתרון שהמשחק הראשון בארץ למרות שבסןסירו יהיה קשה מאד.אבל אם עד עכשיו עשיתם את הבלתי יאמן גם אותם אתם יכולים לעבור אם עוד קצת מאמץ.אין ספק שהפועל עשתה טוב ושמחה לעם בארץ במיוחד עם כל המצב הביטחוני. אז כל הכבוד לכם אדומים ואתם רואים יש אוהדי מכבי טובים שמפרגנים לכם מכל הלב... עלו והצליחו...ומני לוי תתעורר...

MoonSoFast

New member
מי טס למילאן?

אני רוצה....אולי אני אטוסכי יש לי יומולדת בקרוב אז אני אולי אהיה ב...מילאן! ואני אדאג לצבוע את העיר הזו באדום!!! אני ועוד איזה מיליון אוהדים אדומים! ואיך בכיתי שהמשחק נגמר....חבל על הזמן! ראיתם איך בעלי שיחק יפה???? אדום עולה!
וד"א.....אתמול באו אליי אפילו אוהדי בית"ר ואמרו כל הכבוד...גם מכבי וכל שאר הקבוצות! שמעון שלי! שלי!שלי!!!!!!!!!!!!!

danistar

New member
שמעתי שבפארמה יש פיאצה חדשה ../images/Emo3.gif

פיאצה בלילי ... יש שם פיצות עם הרבה עגבניות ופלפלים אדומים והמלצרים אפילו מדברים עברית ..

מזכיר נשכחות........

לפני מספר שנים התמודדה קבוצת אייקס נגד מילאן בגמר גביע אירופה לאלופות. נזכרתי בשיר שאוהדי אייקס שרו למילאן לפני ואחרי הניצחון MILAN MILAN WHO THE FUCK IS MILAN לצללי השיר על ALICE חשבתי שמן הראוי לשיר להם את זה גם כאן

קשוח31

New member
אני בד"כ אפיקורס בדעותיי.

אלוהים, מה זה ? אבל אחרי הניצחון שלכם (אני ירוק בנשמה) על פארמה, למרות פצועים וצהובים .... אני מתחיל להאמין ש ... אולי יש משהו למעלה.

ben_holland

New member
תודה לך הפועל

אני יושב עכשיו במשרד באנגליה ועדיין לא מעכל את הסופשבוע המדהים שעבר עליי באיטליה. אני ממליץ לכולם לרוץ ולקנות כרטיסים למילאן כי חוויה כזאת לא שוכחים. תודה לך הפועל על חלום שהתגשם...

למעלה