דמעות של אושר

תודה תודה אדומים שלי../images/Emo25.gif../images/Emo23.gif../images/Emo57.gif

איך אני מאושרת איך אני מתמוגגת. האמנתי כל הזמן באדומים שלי לרגע לא הסהסתי . איזה משחק . איזו מלחמה. פארמה היו בשוק. ושוב אוסטריץ המתוק שלי תקע גולללללללללל. איזה יופי . בלילי בישל גם לשער השני. תודה תודה לכל המאחלים . תודה לכל אלה שבסתר ליבם רצו שננצח. עלינו לרבע הגמר. אתם יודעים מה זה? אני לא מפסיקה לחייך . אני לא מפסיקה לבכות מרוב התרגשות תודה לך תודה קמע מתוק שלי באדבוי. הכל בזכותך כן. הייתי רגועה ממך תודה לכל השחקנים ולמאמן הנפלא. תחייך תחייך הגיע הרגע הגדול. אוהבת אותכם אדומים שלי מכינרת אחרת האדומה והצוהלת ומחייכת .יששששששששששששששש
חמסה חמסה שום בצל יין
וחיבוק ענקי לשחקנים המתוקים ניר רחמין היית גדוללללללללללל

opherk

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo41.gifאדומים שמחים ולא מתלהמים אבל

תראו את האחרים. ממש בושה. הנה הודעה של בן זונה (זה לא ביטוי שלי, אלא משהו שהוא ביקש. ראו להלן בקישור) לא הגבתי על ההודעה הנבזית שלו. פשוט המתנתי וידעתי שיגיע הרגע. והוא היגיע בענק: הפועל ת"א 2, פארמה 1 !!!!!! הפועל ת"א ברבע גמר גביע אופ"א !!!!!! אז עכשיו כולם, להפציץ אותו במסרים. בלי התלהמות (לנו יש כבוד), אלה רק עקיצות טורדניות. להלן כמה הצעות: צוחק מי שצוחק אחרון נה נה נה נה נה נה צהוב ???? מה זה ?? יש כובעים בסופרמרקטים במבצע מיוחד (לצהובים בלבד !!!). ב ת י א ב ו ן !! הייתי מסביר לך מה זה רבע גמר גביע אופ"א אבל חבל על הזמן. זה מושג נשגב מבינתך ושוב, מותר גם לקרוא לו בן זונה! הוא ביקש את זה, חה חה חה חה
ומילה לאוהדים האדומים: איזו נחת, איזו שמחה, איזו רמת משחק. אין אין אין אין אין קבוצה כמו הפועל תל אביב בארץ. נ ק ו ד ה . ו..כן כן: הפועל הביאה כבוד לכווולם במדינה. (גם למתלהם האומלל הנ"ל)

לא קיללתי מעולם,לא אוכלת את הכובע

אבל מורידה את הכובע בפני הקבוצה האדומה.... תהנו...

opherk

New member
מסכים בהחלט. אני לא עושה הכללות

זו הייתה התייחסות להודעה ספציפית. יש אוהדים הגונים בכל הקבוצות. אבל יש אחרים רבים מדי (גם בין האדומים) עם התנהגות גסה ופוגעת. חייבים להוקיע את זה. שנאה ואלימות, אסור שיהיו בכדורגל. אין לדעתי סתירה בין להיות אוהד קנאי לקבוצתך לבין לפרגן להצלחה של קבוצה יריבה. להיפך, זה בהחלט הולך ביחד ומעלה את ערך ספורט הכדורגל. אז אל תאכלי את הכובע ושיהיה לך סוף שבוע טעים
ואפילו גורמה

על האש

New member
איפה הבן זונה שצריך אותו? ../images/Emo6.gif

מתבייש להראות כאן את הפרצוף שלו אחרי כול האכזבות שנחל וכול ההימורים והתחזיות הכושלות שלו,אני כבר מת לשמוע את התחזיות שלו למשחק מול מילאן
איזה בן זונה

danistar

New member
בוקר טוב ואדום לך ידידי

אני לא חושב שעל קללות ושפה לא נאותה צריך בכלל להגיב .. אם תשים לב מאז הקמת הפורום אני לא מגיב לכאלו שלא שווים תגובה .. בזמן שמחה וגם בזמן עצב אנשים קטנים כאלו לא שווים התיחסות . בואו נהנה מהרגע המדהים הזה .. מאז שאני מכיר את עצמי אני אדום , אני זוכר את הדרבי הראשון שלי .. בז´ה האגדי בשער ושיע בחוד אני זוכר הרבה תקופות טובות והרבה מאוד עצובות , תקופה כמו זו מעולם לא היתה לנו .. בואו נהנה מזה ולא נתפס לדבריים שוליים .. הפועל ברבע הגמר .. ביום ראשון אני הולך ל "התמודד" עם החברה מהעבודה .. תשאלו אותם באיזה ביטחון אמרתי להם שאנחנו עוברים למרות כל הספקנות שלהם .. ומי מחייך היום .. ??? יום טוב , אחלה סופ"ש ובכלל אחלה תקופה לכולכם אדומים שלי דני

על האש

New member
דני ../images/Emo41.gif ידידי....האדום

אתה שם לב שאני מגיב למלעיזים ול"אנשים הקטנים הללו" ואני בדרך כלל לא מגיב בקללות וגידופים אבל הבחור הנחמד ביקש את זה ובסה"כ מילאתי את בקשתו
אין ספק שזאת תקופה נפלאה מתוקה ומדהימה עונה שפשוט לא רוצים שתגמר שתמשך לעד. ושיהיה לך ידידי הנפלא סופ"ש אדום ולוהט כמו שצריך להיות ושבת שלום.

danistar

New member
אף אחד לא בא אליך בטענות ידידי .. ../images/Emo140.gif

אני פניתי אל כלל חברי הפורום וחבל לי שכבר מישהו לא הפנים את מה שאמרתי .. דני

guts

New member
כל הכבוד!!!!../images/Emo23.gif../images/Emo104.gif

פשוט סנסציה אדומה! נהדר שיש כמה רגעים של אושר שהקבוצה הזו גורמת לנו בכל פעם מחדש
גוץ מפורום האופנועים השכן ואוהד טרי של הפועל

windyday

New member
כל הכבוד לפועל תל אביב../images/Emo66.gif

הישג מדהים סוף סוף קורה משהו בכדורגל הישראלי

jay12

New member
בתור אוהד חיפאי (אדום)

אני מעביר את ברכותיי להפועל תל אביב על הישגיה הנפלאים ומאמין שאם רוצים אז אפשר גם לעבור את מילאן.
בכל אשר תלכו ותמשיכו להביא כבוד למדינת ישראל
.

אני בעקרון אדם עם דם צהוב

נתניה בכדורגל שרוף על מכבי תל אביב בכדורסל לא הפסדתי משחק של מכבי ביום חמישי כבר שנים והיום, לראשונה בחיי טעמתי מהפרי המורעל: זמזמתי אדום עולה (לא בקול, אל תגזימו...) כססתי צפורניים כאילו זו הייתה מכבי שלי והמדהים מכל, בכלל לא ראיתי את החצי הראשון של המשחק של מכבי רק מי שמכיר אותי יודע מה זה אומר לא מבין למה צריך לשנוא כל הזמן יש לנו מספיק שנאה גם בלי זה אני עם דם צהוב ושמח בשבילכם אתם יודעים מה, לא רק בשבילכם גם בשבילי אז אני יודע שרובכם לא ממש יצטרפו בשירה אם ניקח גביע אירופה בכדורסל אבל זה ממש לא נורא היום הזה אני אדום עולה (אני לא מאמין שאמרתי את זה) עוד חמישה משחקים לגביע בהצלחה נ.ב מה שלומך מנהל?

על האש

New member
צהוב צהוב אבל בן אדם זהוב (זהב)

אצלי אחי אחרי היום לא יכול להיות מדהים יותר הראש עדיין בעננים ולא מעכל את ההישג המדהים הזה של הכדורגל ושל המועדון ההישג הגדול ביותר בכול הזמנים. תודה על הכול אחי ותודה שקפצת לבקר

MdMa

New member
בוקר טוב אני בשוק

התעוררתי עכשיו וראיתי את התוצאה של המשחק ואני פשוט המום כל הכבוד להפועל ובהצלחה בהמשך ולאוהדי הפועל אני ממש מקנא בכם אבל תמשיכו לחגוג ובהצלחה

אתם רואים אפשר גם אחרת../images/Emo140.gif

לכל אוהדים מקבוצות אחרות תודה תודה על כל האחולים . עשינו היסטורייה נכון . ואולי סוף כל סוף תהייה תחרות בריאה בין הקבוצות . נכון שרים שירים ושישאר ככה . מי יתן ועוד קבוצות יעלו שלב ויגיעו לאירופה . ויראו לעולם ישראל על המפה . ארץ קטנה גדולה מכינרת אחרת האדומה והצוהלת

טוב אנשים...

אני אוהד מכבי תל אביב רק לידיעתכם... ואני מדבר בשם עצמי. כמו שאני לא סובל את אלה ש"מדברים בשם כולם" (איך אפשר לדבר בשם כולם, שיש כאלה שחולקים על דעתך?!) אז אני מדבר בשם עצתמי בלבד. אם יש אוהד מכבי שרוצה להצטרף לדעתי, סבבה. אז מה אני אגיד? כשהתחיל המשחק של הפועל נגד פארמה, קיוויתי שהפועל ינצחו, להראות שיש דבר כזה ישראלים ווינרים ולא רק לוזרים. אבל בראש שלי ידעתי, שאין להפועל סיכוי. עם כל הכבוד, הכדורגל הישראלי הוא לא כמו האיטלקי. אבל החלטתי שבכ"ז אני אראה את כל המשחק. מהשריקה הראשונה עד השריקה האחרונה. ואז, הגיע הגול הראשון. שימו לב אני מדגיש, למרות שאני אוהד מכבי תל אביב פרצה מפי צעקת וואו כשהפועל הבקיעו את השער הראשון. אין מילים. אוסטרץ, כשהוא רוצה באמת, הוא מדהים בשערים שלו. אבל השער השני, היה עוד יותר יפה. מסירת אומן לא מהעולם הזה, ופשיונט כבש שער בפצצה אדירה לרשת. והחגיגה שלכם הייתה בעיצומה. אז נכון, שראיתי אדום שמח עד השמיים, אבל בכ"ז חייכתי. כן, זה פשוט מגיע לכם. הקבוצה שלכם הראתה מה זה כדורגל נהדר, והראתה, שהישראלים זה לא משהו ששוה ליבשת אסיה. גם ישראלים יכולים לנצח קבוצות מדהימות כמו פארמה. אם עד אתמול טענתי, שהשנה יש להפועל פשוט כל כך הרבה מזל (טוב תסכימו איתי שלהבקיע שערים בשניות האחרונות של המשחקים באירופה זה גם יכולת וגם מזל...) אז אתמול הראתם את זה, שאתם פשוט קבוצה נהדרת. שני שערים, בהמהלך המשחק, ופארמה מבקיעה רק בדקה ה 86, שהניצחון היה ממש כמעט מונח בכיס... זה מראה רק על משחק משובח. ויש לי רק שתי מילים להגיד לקבוצה שלכם. כל הכבוד.

jay12

New member
כל הכבוד

לך על שיצאת לטובת הקבוצה היריבה (ואני בכלל לא קשור לתל אביב) ובאמת אין מילים בפי (ואני מדבר בשמי בלבד וכמוך מקווה שעוד רבים יצטרפו לקריאה זו) כדי לומר לך עד כמה אני שמח שאתה אוהד שיודע לפרגן ולעודד גם קבוצות יריבות באירופה. להפועל תל אביב הגיע לנצח מאחר ורוב שלבי המשחק הם שלטו בכדור והוכיחו גם לישראל וגם לאירופה שקבוצות ישראליות רוצות ויכולות להשתלב בדרגים הגבוהים. כי הרבה קבוצות טובות ומעולות רצו להגיע לשמונת הגדולות אך כשלו ואילו הפועל תל אביב, הקבוצה בעלת הכי פחות סיכויים הצליחה להעפיל ולעשות זאת בסטייל עם 7 נצחונות ו-3 תוצאות תיקו מ-10 משחקים. אני מוריד את הכובע בפניך אוהד מכבי ובפני הפועל תל אביב על עשיית מדינת ישראל מאושרת גם בימים גרועים.

למעלה